Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Mislim da se ovo rešava u prvoj četvrtini. Oni su pokazali da ne umeju da igraju pod pritiskom i da u takvim situacijama izgledaju kao duševno poremećeni. Sve što mi treba da uradimo jeste da ne nasednemo na njihov ritam, jer kad bolesniku daš mitraljez on će da roka na sve strane dok me ne nestane municije, a onda je gotov,samo mu ne treba izlaziti na oči dok je u takvom stanju :D Teško je posle 2 pobede naterati se da još jednu utakmicu odigraš sa mnogo energije i koncentracije ali igrači treba da budu svesni da bi im to bila poslednja utakmica i da nakon toga idu na zasluženi odmor.

Oni nemaju šanse u normalnoj utakmici i verujem da će pokušati da naprave neku jurnjavu u kojoj će Nelson i Blažić dominirati, a očekujem i hiperprodukciju šuteva za 3. Ubaciće ih samo ako im mi nabijemo samopouzdanje...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
To što se sve preokrenulo, ne bi trebalo da nas zavarava. Koliko puta ove sezone su nas dobili. Nadam se da se momci neće uljuljkati već da će pristupiti meču kao da panteri vode 2-1 a ne mi.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.823
Локација
Храм фудбала
Не сумњам уопште у наше да ће вечерас изаћи са највећом могућом енергијом и жељом, и чак сам сигуран за разлику од неких претходних утакмица да то на њих неће утицати негативно, већ да ће апсолутно бити посвећени побједи и само побједи.
Дуле је махер за овакве утакмице и уопште не треба сумњати у примпрему, што тактички што психички. Оно што је најбитније ми смо напокон себи показали да ако су услови нормални (мислим на судијске) и ако не постоји тенденција да смо јачи и бољи.
Они немају некога ко има потенцијал БОГдана БОГдановића, а ни приближног квалитетног играча као што је то Саша Павловић.
Вечерас су нам потребни поени Бертанса, и да брат Гагула настави са овим одличним издањима.

Тринаеста у низу сад је сасвим близу :D:
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Odoleti prvih par minuta i ima da im se skrate ruke. Tj da ponovimo igru kao iz 2 meca.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Svu srecu ovog svijeta vam zelim.Pokazite ko je sampion.Danas ce grobari znati da proslave ovu mozda najdrazu titulu u istoriji KK Partizan .

Volim ga ko oka dva
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Da iskoristimo nasu rasterecenost na najbolji nacin. Dakle, samo koncetrisano, borbeno i hrabro ali pametno. Pokusati od pocetka meca iskontrolisati utakmicu i drzati je rezultatski do kraja kao i u drugom mecu kad su oni bili domacini. Takodje, jasno je da ce oni biti pod ogromnim pritiskom jer im je ovaj mec "biti il' ne biti" i dodatno je to da ce im njihovi navijaci fmp-a taj pritisak dizati na jos visi nivo i nadam se odvesti ih u greske a nama olaksati put ka 13.uzastopnoj tituli. Idemo crno-beli, zasluzili smo ovaj trofej vise nego iko !!!

EDIT: Poklonite mi pobedu i titulu za rodjendan :)
 
Последња измена:

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Ljudi ja imam info da BOGDAN NECE IGRATI VECERAS, vec da ce se igrati. Moze li neko od insajdera da potvrdi.

:partizan_fan:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.552
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Veceras su oni favoriti objektivno, teško je pobediti 3 puta bilo koju ekipu u tako kratkom roku, a kamoli ekipu sa takvim individualcima. Sada za razliku od prethodnih utakmica nemaju sta da izgube, za ekipu koja je dobra u tranziciji i teorijom velikih brojeva mora da ima dobro sutersko vece, to je situacija kada su najopasniji.
Jedan od najbitnijih momenata serije je Tepicevo kontrolisanje njihove tranzicije, tu je bio fenomenalan. Ma sta mislio o Radonjiću, shvatio je sigurno gde moze da se popravi. Pretpostavljam da ce nam provocirati ofanzivni skok da bi otvorio tranziciju, njima i odgovara da prime koji kos iz ofanzivnog ako ce to otvoriti kasnije jurnjavu, sto i žele. Treba biti oprezan u kontroli tempa i ako bude njihovo sutersko vece, spreciti raspucavanje.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Mozda zlezda ima vece sanse veceras za pobedu posto igra pred publiku koja ce biti na njihovu stranu, ali ako nas Bogdan pruzi partiju kako predhodne i ako se raspuca Bertans zajedno sa Tepicem mi veceras imacemo veliki razlog da proslavimo 13 titulu u nizu. Ja sam optimista i ocekujem pobedu prvog letnjtg dana u godini. Samo hrabro pokazimo svima da smo vecni sampioni.:napred Partizan
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Elegantno, na spavanju, bez puno buke:D

Oni nas ne mogu da pobede, možemo samo mi da izgubimo. Jednu pobedu su ukrali i nadam se da im drugu nećemo mi pokloniti.Biće jako teško ali ovo je poslednji put i mora da se izvuče poslednje zrno motiva i snage.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Stojanče je divno sročio zašto danas ne bi trebali da pobedimo, ja bih tome dodao i da će sudije verovatno da nas malo sakate, a njih guraju. Međutim ništa nas ne sprečava da pobijemo sve gore navedeno i osvojimo 13. u nizu. Kvota na nas je lepa, subota je veče, tako da vredi metnuti neke novce na naš voljeni tim i posle sa dobitkom lepo proslaviti u kafani :D
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Očekujem poraz, nadam se pobedi.
Naš faktor x bi moglo da bude 25+ poena Saše Pavlovića.
Oni će više da pogađaju nego na prethodnim utakmicama, bolje da trče kontranapad.
Sudije će da ih guraju.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Danas je prvi dan leta i nadam se zadnja utakmica ove nakaradne lige.Ako su ruze procvetale danas treba da zamirisu.:šal
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Galatasaraj dobio Wild Card od EL...
znaci ispusili smo ga?
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Mislim da ostaje još da se vidi ko će umjesto Cibone
i ko će kroz kvalifikacije u EL.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Markoni brate sasvim ocekivano znajuci ko je sponzor lige.Nego mi da batalimo ovo oko EL jer govnetu bartomeu se bas jebe za INSTITUCIJU ,a ako usicarimo bar kvalifikacije sto je za sad Sci-Fi da se sutiramo u dupe.Danas je bitan dan i da se ne defokusiramo govnetom iz ULEB-a
 

Kalendula

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2014
Порука
36
Reaction score
6
Batalimo taj wildcard, imamo mi danas važnijeg posla da karamo cigane ludake!!!
Koliko će naših biti u hali danas ? Jesmo dobili određen broj karata ili nismo ?
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ja bih da obavestim vaskolike cigane prisutne na ovom forumu sto ko goste sto ko prikrivene postovalce Partizana.Znaci ako moj miljenik Boris Omer-Dalo veceras bar malo pokaze kakav je potencijal i ubaci vam bar 4p. 2as. i 1skok ja cu svima vama ciganima da dam ovu Makedonsku K.....U da se njome igrate do sledece sezone.:napred Partizan.Izvinjavam se Damama na malo vulgarniji recnik.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top