Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
mozete pratiti na @ima1tim na tviteru, skoro kao i uvek, mozete pratiti iako nemate nalog na toj drustvenoj mrezi.

U slucaju da je neko toliko tehnoloski hendikepiran - Sloga-Partizan 3:11

EDIT: eo linak https://twitter.com/ima1tim
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nema tu sta da se diskutuje, ako zabranjeni i zabranitelji dobiju 'zasluzeni' popust, klub ne zasluzuje nikakvu pomoc. Samo sam cekao da se racun odblokira pa da uplatim, ali mi ni na kraj pameti nije bilo da ce se u ovakvoj situaciji finansirati krimininalne organizacije, tako da cu ipak sacekati da vidim sta ce se desiti. Jednostavno, nemam ni zelju, a ni mogucnost da finansiram kimija i kompaniju.
I dalje se nadam da ljudi u klubu nisu toliko licemjerni, ili bar toliko glupi pa da urade tako nesto...
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Zabranjeni sigurno nece dobiti nikakav popust. Njima je zabranjeno da budu u hali a kamoli da uzimaju povoljne sezonske.
Nije problem da se za grupe prodaju sezonske po 40 eura ali da te pare odu klubu. A ne ALCZ DOO dobije dzabe pa preprodaje drugim Grobarima...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Da li je ko gledao utakmicu Letonija-Litvanija na RTRS od pocetka.Rece komentator da je Partizan zainteresovan za nekoga igraca Letonije ali nisam stigao na vrijeme da cujem o kojem je igracu rijec.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
U svakom slucaju je problem ako se grupam karte prodaju po nizim cijenama. Klub je u ocajnoj finansijskoj situaciji i nema mjesta takvim nebulozama, a svaki 'ultras' koji se nadje uvrijedjen jer (bar u ovakvoj situaciji u klubu i konkurentnim klubovima) mora da plati regularnu cijenu ne treba ni da bude u Pioniru.
Mislim da je stvar kristalno jasna i da nema potrebe za razglabanje oko toga sta je ispravno, a sta ne. Ostaje samo da se vidi kako ce klub postupiti i da li ce, sto rece Je-Ne-A, pokazati da je istitucija i van parketa.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.360
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nije problem da se za grupe prodaju sezonske po 40 eura ali da te pare odu klubu.
Проблем је.
Немам намеру ни један динар да дам клубу, ако ће неки "највернији" да добијају карте за 3,4 пута мању цену и мање и тако директно узму из касе цирка 50 000 евра. Суштински паре уплаћујем "највернијима", оће то...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
ako se karte dele "najvernijima", to je takvo pljuvanje u facu svima nama koji uplacujemo ovo na sajtu partizana. Neka podele 100 godisnjih za dzabe puta 120 evra, to je 12,000 evra. Znaci, sve ovo do sada skupljeno pa puta dva, ode za godisnje "najvernijima".

Nadam se da klub nije blesav da to ponovo uradi, a ako se to desi...od mene vise ni dinar. Jebiga.

Ovo je tezak idiotizam i nesto zbog cega sam licno dva, tri puta odustao od uplacivanja!
Kuka se na sva usta i moli da ljudi pomognu ko koliko moze a ovamo se tek tako baci u vetar 12000 e(po tvojoj racunici a to je verovatno i mnogo vise jer se podeli puno vise od pomenutih 100 karata) zarade koju poklone ovim navijacima da bi dolazili da ih bodre! :banghead
Ako ponove istu stvar i ove sezone nemaju nikakvo pravo da prozivaju navijace i apeluju da bude veci odziv jer ovim gestom direktno u lice pljunu svima koji zele da izdvoje punu sumu za sezonsku ili da doniraju 500-1000-2000 din s vremena na vreme (medju kojima sam i sam i nema Boga da platim samo li se pojavi info da su placenici namireni)!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Проблем је.
Немам намеру ни један динар да дам клубу, ако ће неки "највернији" да добијају карте за 3,4 пута мању цену и мање и тако директно узму из касе цирка 50 000 евра. Суштински паре уплаћујем "највернијима", оће то...

Ja sam samo rekao, bar neka se uplati po tih 40 eura, bolje i to nego nista.
Odlucio da nikad necu uzeti jeftiniju sezonsku i nikad je i nisam uzeo jer 120 eura nemam. Mnogo puta sam naglasio da je cena sezonske veoma bezobrazna. Takodje sam rekao da je najbolje da sezonsku svi placaju po 50 eura, bili oni ultrasi, semenkari, kompleksasi, simpatizeri. A ne, ovamo dajes dzabe nekom a na drugoj strani deres ljude. Ali onda ne bi mogli da se ugrade pojedinci...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
O ceni sezonske bolje da ne raspravljamo, ali je svakako šamar svim manje vernim navijačima da je solidan broj ljudi dobije za smešnu cenu, odnosno da se pojedinci obogate na tuđ račun. Sreća pa više volimo Partizan nego što oni vole da se ugrade gde god stignu, inače niko iz principa ne bi ni uzeo sezonsku.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pobedili smo 83:52, prema ovom izvestaju sa tvitera KAPITEN OPET POKIDAO ! :respect
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Mnogo puta sam naglasio da je cena sezonske veoma bezobrazna.
Cena je vise nego realna, zbog broja utakmica. Prolaskom u Top 16 ustedis par hiljada i to po starim propozicijama, da ne pricam o ovim novim sa jos 7 utakmica kuci. To je 12 meceva u EL, znaci 10 evra po mecu, a gde je Jadranska, domaca.
Cena nije bezobrazna, nego su bezobrazni agenti i klub sto njima daje. Oni koji imaju najveca primanja dobijaju sezonske gratis, plus sigurno nece niko od njih da se zajebe i uplati neki dinar, moze samo da uzme.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ja sam izgleda majstor da zakopam sam sebe, prvo ste svi pričali o predlogu za svirku na promociji, sada o sezonskim koje sam ja spomenuo. A ja kako god okreneš sezonsku verovatno neću ni uzeti jer kada sam uzeo sezonsku za FK desio se Šamrok, sa KK ne smem da rizikujem. Poslaću mejl marketingu za ideju za svirku pa ćemo videti šta će biti, možda me zaposle kao direktora, ipak ja imam 6 sa tog ispita :D
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ajde da ne sirimo pricu mnogo u ovom pravcu, ali se najiskrenije nadam da ce ljudi koji su dosta bliski KKu ovde reci nama "obicnim navijacima" ako se karte budu davale ili za dzabe ili uz popuste navijackim grupama. Iskreno ih molim da to odrade cisto da ja ne ispadam vise budala...Da finansiram govna koja unistavaju celo sportsko drustvo jednostavno NECU.

batakpudla je vec pomenuo da ce sigurno biti nudjene godisnje ili besplatno ili sa popustom "najvernijima", tako da mi je vec pomalo muka...

Dzaba nama sve akcije, planiranje, itd kada je svakom izgleda najsladje da se obicnom navijacu popisa u usta dok se retardima sa sipke uvlaci u bulju. Nadam se da ove godine nece biti tako...
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Agenti duze vreme dobijaju sezonske, ni klub, ni oni nemaju nameru da prestanu s tim.

120 evra nije mnogo ,ako se uzme u obzir broj utakmica, ali je 120 evra mnogo odjednom dati, mnogi od nas ne mogu toliko da daju odjednom.

Jednostavno, dati na 2-3 rate, ako se rata ne plati u roku, ukinuti tu sezonsku i eto. Ali nema od toga nista...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Да не буде после после како ја кењам или лупетам, уколико се нешто евентуално промени у наредном периоду, али ово је информација из клуба. Ја бих искрено волео да се значкатрази и све остале организоване групе одјебу за сва времена и да сви навијачи плаћају исту цену карата.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
За агентуру ме и не чуди што немају намеру да престану, али да клуб моли за помоћ и људи због њих буквално од уста одвајају не би ли барем онако симболично клубу показали да су уз њега у најтежа времена и онда дају ''највернијима'' сезонске буквално за Џ... Шта је с мозгом? Јел они мисле да смо ми дебили?

Да се ја нешто питам, уколико се обистини ово што је Батакпудла рекао (а вероватно хоће), на насловну сајта бих ставио позив да се новац НЕ уплаћује док сви људи не добију могућност да за исте паре купе сезонску.

Какав безобразлук, ја и даље не могу да верујем...
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Cena je vise nego realna, zbog broja utakmica. Prolaskom u Top 16 ustedis par hiljada i to po starim propozicijama, da ne pricam o ovim novim sa jos 7 utakmica kuci. To je 12 meceva u EL, znaci 10 evra po mecu, a gde je Jadranska, domaca.
Cena nije bezobrazna, nego su bezobrazni agenti i klub sto njima daje. Oni koji imaju najveca primanja dobijaju sezonske gratis, plus sigurno nece niko od njih da se zajebe i uplati neki dinar, moze samo da uzme.

Ja koliko znam za Top 16 ne vaze sezonske vec samo dobijas prvenstvo kupovine karata.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Да не буде после после како ја кењам или лупетам, уколико се нешто евентуално промени у наредном периоду, али ово је информација из клуба. Ја бих искрено волео да се значкатрази и све остале организоване групе одјебу за сва времена и да сви навијачи плаћају исту цену карата.

znaci i definitivno ce "najverniji" dobiti karte!

За агентуру ме и не чуди што немају намеру да престану, али да клуб моли за помоћ и људи због њих буквално од уста одвајају не би ли барем онако симболично клубу показали да су уз њега у најтежа времена и онда дају ''највернијима'' сезонске буквално за Џ...

Ali bukvalno...znam ljude koji jedva krpe kraj sa krajem, ne rade, neki ne studiraju jer nisu u mogucnosti, rade neke jadne poslove za 100e mesecno...a odvajali su po 150-200 din za kredit na mobu ne bi li uplatili pomoc preko sms-a!! I onda klub uradi opet ovako nesto i pokenja se po svima takvima koji zadnji dinar daju misleci da ce koliko toliko biti cisti pred svojom savesti da su uradili makar nesto za klub! :banghead

Nece oni videti dinara od mene i nemaju apsolutno nikakvo pravo da se pitaju gde su toliki Partizanovci i sto se ne odazovu pozivu za pomoc!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top