Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Od slave se ne živi.
Za kikiriki se ne igra.
Ako klub može da opstane isključivo uz pomoć države dajte više ne odlažite, želim da navijam za Partizan-FMP2-Beograd. :banghead
Greške kluba su evidentne ali još uvek imaju kredit kod većine, kredit nije problem.
Treba Djura da dođe, ne zaslužujete klub - kakav spin :pop
Greh je prema igračima (pojedinim) što ne igraju TOP16.
Nećete da igrate EC, EL igra krem evropske košarke (crno-beli krem) ako Partizan završi u EC-u tu je zasluženo :confused. Skupljaj bodove u EC-u kako znaš i umeš ako se i naredne godine kvalifikuješ za EL dobro će ti doći.
Napuniti Arenu ne iz inata, već iz ljubavi.
NAPRED PARTIZAN :D:
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Druže, nemam ništa protiv tebe, naprotiv. Čak mi se dopada taj kritičarski stav i to što se ne ustežeš da kažeš i prozoveš one koje drugi ne smeju ili neće. Ali, brate rođeni, imaš li ti ikad išta pozitivno da o nekome kažeš, nekog ili nešto pohvališ? Nema ovo veze sa ovim večeras, neću da ulazim u to da li si u pravu ili ne. Samo me strašno iritira ovaj citirani deo. Zašto, brate moj? Krivi su, pogrešili su? Pa neka su bratac! Da skidamo glave, pljujemo, kidišemo na njih? Nemoj brate, nemoj.
Evo, ja se radujem što je neko večeras poprskao parket u Pioniru Prontom. Kompleksaš sam i briga me što Srbija i dalje ne živi bolje. Okliznu se čovek i za moju sreću meni dosta. Aj, živ bio.


Ja se ne radujem ciganskim porazima. Mene samo Partizan zanima.
Jebiga, ja sam hejter, takav sam čovek. Reagujem samo na sranja.

Nisam nigde pljunuo ni Duleta, kome skidam kapu što ima takve živce i strpljenje da preživljava sve ovo što se dešava oko kluba i na terenu. A takođe nijednog igrača nisam pljunuo.

Meni je ovaj poraz tragičan. Neki porazi se lakše prežive, kao što je Barsa, Fener, CSKA, ali ovo je moralo da se pobedi. Ne samo zbog ove sezone, već i zbog prethodnih. Svaka ovakva utakmica utiče na moje psiho-fizičko stanje i ja ću sebe poštedeti odlaska u Arenu sledeće nedelje.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dokle ce nama da se desavaju ovakve stvari?! E jebem te sreco..

Sve dokle budemo imali poluigrače!

Meni nije samo jasno kako Danilovic na celu, sa Silobadom, i Todoricem, nije mogao da obezbjedi pleja za 14 dana...

Da imaju odakle, doveli bi ga, ali oni bukvalno nemaju prebijenu kintu.

Tezak poraz.
Ali, bilo je i tezih.

Jeste, ali najteži tek dolaze!

Uopšte nisam iznenađen današnjim porazom. Štoviše bio bih iznenađen da smo pobedili. Od samog početka Evrolige se videlo da nemamo tim, ne za Top 16, nego uopšte za takmičenje u Evroligi. Da Grobari nisu prepali Francuze u Pioniru verovatno bi i tu izgubili.

BTW, ako u kombajn areni bude više od 17-18n hiljada secite me gde sam najtanji.

Šta je tu je. Preslabi smo za krem košarke, ali možemo da igramo sa regionalnim basketašima. Bar tu smo ravni svima. Evrokup, koga to uopšte interesuje, mada, realno gledajući imamo i te kako dobre šanse , jer svi su smušeni kao mi.

Originalnu poruku postavio deki leskovac
Moram da VAM kazem nesto braco GROBARI ,
kad smo se smejali ciganima,
sreca NAM se uvek popisavala u usta.

Ti sa svakim novim postom sve više pokazuješ ko si. Jebo im pas mater, UVEK ću se radovati njihovim porazima, nebitno s kim igraju... govna!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Za utakmicu protiv Budiveljnika treba jasno glasno i na vreme pozvati navijace da dolaskom pomognu klub kako bi se prikupljenim sredstvima dovelo neko pojacanje,staviti mozda i malo vecu cenu karte ,pa da se pokazemo kakvi smo .U smislu privlacenja navijaca organizovati neku akciju na poluvremenu recimo 5 ljudi iz publike ko pogodi trojku dobija dres Partizana i druzenje sa igracima na nekoj veceri , pa onda da se skupljaju karte pa prvih 50 koji su prisustvovali svim utakmicama na domacem parketu dobiju po dres i recimo neku plakatu vernosti KK Partizan ... Ja samo kazem nisam neki ekspert za marketing al moze se kreativnoscu i energijom doprineti da stanje bude bolje ...
 
Последња измена:

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Klub je u finansijski očajnom stanju ponajviše svojom krivicom.
Privatni sponzori ne dolaze u klub godinama već ( Pičkousti nije vječito na vlasti čisto ako ste zaboravili ) , ko dovodi osim političara privatne i/ili državne sponzore u klubove, pa valjda neki jebeni marketing.
Pogledajte samo, pa mi ni krug na terenu Pionira ne možemo da prodamo nekom sponzoru...
Pogledajte na tabli ispred koje se drže konferencije za štampu koliko ima sponzora,
Vidite koliko se reklama za sponzore vrti pored terena u Pioniru na njihovim utakmicama, a koliko na našim i kako to izgleda :banghead (apsolutno neću da ulazim u priču kako su ih obezbijedili).

Puno će nas koštati i ovaj ne ulazak u top 16, treću godinu za redom, mnogo je brate... a i sramota vala za Partizan ako ćemo biti makar iole realni.
 

Bitldjus

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2013
Порука
11
Reaction score
0
U ovoj situaciji bi nam i tori tomas dobro dosao.klekli bi pred njega, i rekli , jes da ne znas da hodas, ali bar bi ustedeo bogdanu koji sekund daha, da pogodi jos koju trojku...
ovo krpljenje ekipe je u k.. skroz, a pretplata na uspesne sezone ove godine se opasno tanji.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Koji klub u našem okruženju ima marketing od kojeg se puni veliki budžet?

pa niko nije ni imao takve uspehe kao partizan, pr final four. nijedan klub u regionu nema trzisni kapacitet kao partizan. ne pricam ja o velikom budzetu, nego o minimalnom za normalno finkcionisanje. zamisli da je neka ekipa u okruzenju otisla na final four, ima ovakvog trenera, ovakvu euforiju na utakmicam.
iso bi od vrata do vrata, malih ili velikih, kompanija, zvao ih na utakmice da budu gosti, molio, bio dosadan, grebao...ne za milione naravno, bar bi pokusao...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Прича да немамо пара за плеја је прича која ће пасти убрзо у воду када будемо довели плеја. Не мислим да неко крије паре, већ се оне у оваквим ситуацијама некако нађу, као и кад немаш паре па се догоди нека несрећа једноставно их родиш.
Ушло се у ризик из два разлога, први верујући да ова екипа може бити само поремемећена новајлијом који ће пред меч сезоне да учи акције и други да се процени у односу на резултат у Француској ког ће квалитета тј цене бити тај плеј.
Показало се као грешка и то је то.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ljudi pricamo o klubu koji je pocetkom 90-ih odbio ponudu Pepsi kole od 1,5 miliona po sezoni,u eri kad je najveci fudbaler ikada Maradona prelazio za mozda 3 miliona......

Na temi Evroliga sam vec rekao,licno je Vujosevic u nikad laksim grupama EL izgubio 1,2 miliona evra.
Dodajte onu kamatu koju smo nemarom i kurcenjem zaradili,to vam je samo u ove 2 sezone 1,7 miliona jevra.

Dakle bez ikakvih Dodika,Tadica,Dacica,Vucica,sponzora,marketinga,rezultata, cistih 1,7 miliona koji bi nam znacili nevidjeno.
Suma je sigurno i veca ako se dodaju sponzori za TOP 16 i 7 meceva u areni prosle i ove sezone.

Smesno je vadjenje na Vucica,gde smo bili pre Vucica,vidim kupali smo se u parama.Prvi je Vujosevic kukako na lovu u sezoni f4 a i pre toga.

Jednostavno nemamo ljude koji znaju da mute,da nadju lovu i to je kraj price.To je jedini razlog zasto nemamo lovu.Pa mi nemamo za leba,to vise nije stvar politike.....

Kad se uz to dodaju i greske selekcije los epilog je neminovan.Nama se sastav raspada u pola sezone......

Jednom recju,rdjavom qrcu i dlake smetaju!Nacicemo mi uvek izgovor zasto nesto ne moze.....
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Ja ne mogu vise ljudi...
Imam jebenih 20 godina, ali ne mogu vise da prozivljavam ovakve poraze.. Znaci nije mi dobro, nije mi dobroooooo!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
ko dovodi osim političara privatne i/ili državne sponzore u klubove, pa valjda neki jebeni marketing.
Pogledajte samo, pa mi ni krug na terenu Pionira ne možemo da prodamo nekom sponzoru...
Pogledajte na tabli ispred koje se drže konferencije za štampu koliko ima sponzora,
Vidite koliko se reklama za sponzore vrti pored terena u Pioniru na njihovim utakmicama, a koliko na našim i kako to izgleda :banghead (apsolutno neću da ulazim u priču kako su ih obezbijedili).
Sve je to zbog marketinga, politika nema veze, mrmot, čokolada...
pa niko nije ni imao takve uspehe kao partizan, pr final four. nijedan klub u regionu nema trzisni kapacitet kao partizan.
Jugoplastika i cibona su bili više puta od prvaci Evrope od nas, olimpija je igrala f4, pa?. U njihovim zeljama je ekonomska situacija mnogo bolja nego kod nas, a cedevita ima mnogo veći tržišni kapacitet???
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Што рече Паки није ово време за било какво писање. Усијани смо до топљења и вероватно ћемо се сутра стидети неких ствари које смо вечерас планирали да проспемо овде.
Дабоме да смо усрали добијени меч. Дабоме да је непријатно. Ми смо шампиони труда. Ал' ко се пуно труди на крају и затрудни. Тако и вечерас. Тако и последњих година.
Шта нас брига куда вуче гравитација, кад се нама много свиђа да будемо горе. А ови остали су начисто луди што праве скупе машине како би били у облацима. Толике милионе просуше будале, а ми смо могли да прескочимо два месеца пореза и да направимо исто. Само нико није знао.
Дабоме усрао је и Душко. Требало је прекјуче да доведе тог опасног плеја, црнца, што левом руком пегла дрес, а десном пакује тројке. И центра разуме се. Можда боље два, а не да развија Муслија и Гагића. К'о да је то нека мудрост. Па ћорави је то давно схватио и ето, замало да му оне убице одвале Макаби вечерас.
Дабоме, усрао је и Богдан. Шта је он до сада о кошарци учио па да баци онакав пас?! А могао је да буде Бодирога вечерас. Онако на брзу руку, к'о кад прескочиш два месеца пореза, па направиш опасан тим.
Али усрали смо све. И зато нећу у недељу у Арену, ни ону буђаву Абу нећу више да гледам, понајмање неке смрдљиве евро-купове.
'оћу да будем задушна баба, за кога бре да навијам, кад смо могли да преспојимо два месеца пореза и спојимо мало маркетинга, па да саставимо екипчину, да нас не туку оваква удружења грађана. Ма шта екипчину, требало је ове аматере и Мусли да добије, ал' га Дуле није адекватно развио.
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Ja ne mogu vise ljudi...
Imam jebenih 20 godina, ali ne mogu vise da prozivljavam ovakve poraze.. Znaci nije mi dobro, nije mi dobroooooo!

Slazem se sa dosta postova iznad da nije sve savrseno u nasem klubu i da ima puno propusta ali samo molim sve koji ostavljaju poruke da se ne ciganisu

Pa necemo valjda poceti kao cigani sa onim porukama kao imaju 20 godina i nisu doziveli da vide pobedu. Ja sam uvek bio ubedjen da takve poruke ostavljaju grobari da se slade sa njihovom mukom, pa necemo valjda i mi tako poceti

Zar se svi uspesi naseg kluba tako brzo zaborave. Jedno je biti ne raspolozen i skenjan kao vecina a drugo je pljuvati sve u klubu, pricati da su lopovi....
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Nadam se da je način na koji gubimo utakmice, započet u Parizu, večeras završen u istoj toj prestonici Francuske (porazi koji zavise od jednog poseda, ne mislim na samu igru).

Neću da komentarišem ni igru, ni igrače, a najmanje Duleta i upravu KK.

Ali hoću da pitam navijače Partizana koja je razlika u dolasku u halu (ili arenu) da bi gledali Partizan na utakmicama u Evropi? Jel' se dolazi zbog protivnika ili Partizana? Ako je u ABA ligi cena ulaznice 200 din., jel' mnogo npr. 500 din. za Evrokup?

Evropsko takmičenje za Partizan je važno 90% zbog novca, da li je Evroliga ili Evrokup nama navijačima ne treba toliko da znači da nas bude manje na tribinama. Ako smo normalni, punićemo tribine u svakom takmičenju jer klub to zaslužuje. Kvalitet protivnika nikada ne treba da bude u prvom planu, gleda se Partizan. E, zato je dobro što je ULEB ovako organizovao takmičenje. Ne budite naivni da je to iz bilo kog razloga koji treba da propagira košarku u Evropi. Ta odluka ima veze sa koeficijentima za poziciju u žrebu za Evroligu, jer ranijih sezona posle ispadanja u grupama nisi mogao ni blizu da uzmeš bodova kao klub koji u Evrokupu dođe do četvrtfinala.

Zbog svega toga, manite se komentarisanja Vlade Jovanovića, Šilobada i lošeg poslovanja, napunite tribine i pomozite klubu. U svakoj utakmici.

Još jedno malo zapažanje: Ako obavezna članarina na forumu ne napravi poboljšanje kvaliteta, vredi da se uvede makar zbog garavih. Ili će je platiti da bi i dalje mogli da kenjaju? Što je opet korist.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Jos cemo na kraju da pocnemo da navijamo za fmp da bi mi poceli da pobedjujemo. :puke:puke:puke

Jesmo se kockali i izgubili ali jos uvek ima nade, koliko god ona mala bila, vredi se boriti! Dobijamo budjave u Areni, budjavi dobijaju Nanter kod kuce, dovodimo pleja i dobijamo CSKA u Areni/Pioniru, gde god budemo igrali. :napred Partizan
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Budu li cigani prošli dalje, Duško Vujoševiću kupi prnje i odlazi.
Daj, PROFESORE, 'ajde u par redova neki Rivotril za lakši san. Da se ohladimo pa da sutra teramo dalje.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Muka mi je od nekih ljudi ovdje, oni stariji se sjecaju Bogojevica na klupi KKP i tih godina, poraza od Splita, Cibone, i ko zna kakvih sve ekipa... teskih vremena za nas klub. Bitno je da sada u vremenu kada novac odlucuje sve ( a mi isti nemamo i tesko da mozemo da nabavimo ) i kada gubimo utakmice na neiskustvo i nesretne okolnosti pljujemo tim.

Ok , mozda je bilo nesrece, losih procjena, greska, manjka kvaliteta... dzaba sve mi smo tu uz KKP i tu nema mudrovanja. Ja tim bodrim i kada dobija i kada gubi, ja igraca ni trenera pljuvati necu dok se bori a nasi su se borili.

Jednostavno mi smo imali pobjedu u rukama ali nisu ni oni nezasluzeno dobili.

Ovo je jebena Srbija i vjerujem da niko od vas ne zna koliko je tesko naci novac za igrace i ekipu... bice bolje ,nada postoji i grobari glave gore.


PS. Jebe mi se za cigane i za sve koji ih ovdje spominje ...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
@pekarski
cedevita je klub tajkuna, a zadar je mali klub,po trzisnom potencijalu, ciji su okviri u gradu zadru... a za partizan navija i prati cela srbija, i sire, o jos jednom, nije isto kad igras evroligu x godina, meris se sa evroligasima
nisu velike pare u kosarci,ali nije bas da svi zive bez sponzora
moje misljenje, postujem svakog ko zna materiju, mozda nam je stvarno dovoljan samo sportski sektor, ali mislim da moze bolje da se radi
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top