Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Provociranje urednistva, iako je prosli put pokazano sta je napisano u izbrisanom delu poruke. Zbog druge provokacije, poeni.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Уопште ми није драго што смо довели овог Новака.

Ово је тужба у најави (као Катић, Радуљица...).


Надам се за добробит Партизана да ће ме разуверити.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Čekaj, kako sad to, pa zar jedan od glavnih uslova prilikom dovođenja igrača nije da je dobar čovek? Dule i Toša su milion puta to ponovili. Ne ironišem, niti podjebavam, želim da kažem da je verovatno prevaspitan i da je doveden na informativni razgovor kod Duleta pre nego što je potpisan. Nadam se da je tako. Ne znam šta bi to nateralo Duleta da ga uzme nakon onoga na njegov račun.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ljudi, nemojte sami sebe ograničavati...
Zaista ne znam šta je momak izgovorio na račun Vujoševića...dečko ima 19 godina...
Prelistavajući ovaj forum, vrlo retko sam video neki pozitivan komentar o nekom ciganskom bivšem igraču, treneru i sl....znači li da na ovom forumu dominiraju ljudi sa lošim ljudskim osobinama?? nisam siguran...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Уопште ми није драго што смо довели овог Новака.

Ово је тужба у најави (као Катић, Радуљица...

Ne brini, sve je pod kontrolom. NJemu je već rečeno "dobićeš stipendije kad dobiješ, ako dobiješ, ali ćeš zato za godinu-dve postati igračina i naplatiti sve to nekom NBA klubu, ili jakom Evroligašu".

Da li je on ciganštura takođe nije bitno. Jednom kad odeš od njih tek onda progledaš i vidiš da svet ipak nije toliko mračan i da je Partizan kudikako drugačiji klub nego što su mu pričali i što je mislio.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ljudi, nemojte sami sebe ograničavati...
Zaista ne znam šta je momak izgovorio na račun Vujoševića...dečko ima 19 godina...
Prelistavajući ovaj forum, vrlo retko sam video neki pozitivan komentar o nekom ciganskom bivšem igraču, treneru i sl....znači li da na ovom forumu dominiraju ljudi sa lošim ljudskim osobinama?? nisam siguran...

ja mislim da dominiraju, ipak smo mi stoka :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nije velika tragedija ako i ne prodjemo u TOP16, onda jbg upadamo u Evrokup pa da osvojimo to sranje od takmicenja, kada smo vec tu :D

Tako je, hoćemo "Titulu u kupu"!

Definitivno bolujemo od decjih bolesti. Uz Vestermana i Bertransa, ova ekipa na okupu ima potencijal za EL titulu kroz sezonu ili dve, ali ove godine smo zeleni za ozbiljnija dela.

auuu majstore.... ova ekipa ne bi uzela titulu da je sto godina zajedno. Mislim, svi ste u euforiji i pod utiskom posle velike igre i pobede, ali budimo bar malo realni. U ekipi imamo 3-4 krštena košarkaša, a svi ostali nikad ništa neće napraviti. Zato i jesmo tu gde smo.

Ona ekipa, koja je igrala F4, da je ostala još godinu dana i da se dovelo još dva košarkaša, mogla je da uzme titulu... ova danas, nema ni teoretske šanse.

Jebiga, tako je kako je. Da se u ovoj usranoj državi ceni rad i poštenje mnogima bi bilo dobrao.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Hohohoho to volim da cujem.Izuzetno sam srecan,konacno domaci plej.

Bice on najvatreniji Grobar i veliki cepac mreza.Dolazi u strasnoj formi,sa odlicnim procentima suta i mnogo minuta.Prakticno poluafirmisan domaci igrac.

Fali nam jos Vasa Klasa i Dangubic i uz jednog centra da napadamo krov evrope za koju godinu :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Кад ARMY напише оптимистичан пост у вези ККП-а, ја се жив испрепадам. :D
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Traume u najavi :D Hhahahaahahah... ma kao sto neko rece ako je dosao da iskreno da sve od sebe za klub, da slusa i da radi kao crnac ma sve mu je oprosteno.

Kao sto rekose , KKP je i vece dileje znao da dovede u red pa kako da nece malog klinju :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne može biti svaki Grobar koji dolazi.
Eto, dobićemo sledeće godine velikog Grobara Nemanju Krstića, na primer.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
598505_10201047308081754_869669177_n.jpg


Kao podsednik, da znamo ko nam dolazi.
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Sa malim zakasnjenjem da cestitam momcima na velikoj pobedi, juce mi je riknuo net pa nisam mogao da pisem..
Stvarno odlicna partija i pored toga sto su svi maksimalno istroseni.
Koliko sam srecan posle ovakve pobede toliko sam vise tuzan zbog izgubljene utakmice protiv njih u gostima, takodje posle izgubljene protiv nantera na onakav nacin.
Mada momci su hrabri, pokazuju to stalno, kada bi imali duzu klupu i malo vise odmora cuda bi cinili
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
"Super" je što po sto puta kačite ovaj njegov tvit, dako vas konačno neko od medija ispoštuje i tako posredno date veliku podršku našem novom igraču... :banghead
Dovoljno je ovdje objašnjeno da su mu sumnjivi ljudski kvaliteti i dalje je suvišno ići, da možda neko ne misli da će ovako promijeniti Duletovu odluku.

Dajte bre, uozbiljite se. Da nije možda veći cigan nego što je bio Stojke pa danas svi tugujemo što odlazi.

Ja sam ubijeđen da su Dule i Todor u njemu vidjeli veliki potencijal i nadam se da će od njega nešto biti kako kao čovjeka, tao i kao igrača još više.
Ne sumnjam da je zaražen bio ciganlukom i bezobrazlukom, ali dolazi na najbolju kliniku. :napred Partizan
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Posle sinocne pobede nama treba jedan jak plej za nastavak jer se vidi da ova ekipa moze da napravi cudo, ne smatram pod to 'cudo' jucerasnju pobedu ali ubedjen sam da mozemo dobiti 1 od naredne 2 utakmice a sig ce obe biti neizvesne. Iskreno se nadam da Novak nije taj plej koji se cekao tako dugo, vec da je on za narednu sezonu :))
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
101 put treba da se okaci taj tvit, i naravno da ce velika vecina nas da mu broji svako krvno zrnce. A to o medijima je trebao on da razmislja kada je pisao sve te gluposti, a ne mi. On je ipak neka "javna licnost", i on treba prevashodno da vodi racuna o svom vokabularu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top