Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Nema bese komentarisanja tokom meca?

Jedno pitanje samo, nesto sa drugom raspravljamo... Ko ima prednost da organizuje final4? Onaj ko je prvi ili ako se na primer 2 tima iz jedne drzave kvalifikuju imaju pravo da organizuju?

Konkretno, primer zvezda bude prva, i prodju cibona, cedevita i buducnost. Ko organizuje? U pitanju je opklada....
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Uzasno odigrana utakmica. Ovu Olimpiju nema ko nije tukao ali... Tek u finisu se setili da igraju kosarku. Pavlovic i Lovernj na kraju prelomili da ne dobijemo iako nismo ni zasluzili pobedu. Na nivou amatera smo izgledali danas. Sramotan poraz i nema opravdanja po meni. Svi snose odgovornost za ovu bruku od trenera koji nije dobro spremio ekipu do igraca koji su bili ispod svakog nivoa. Ovo nije bio pravi Partizan, jako su me razocarali ovakvom igrom i zalaganjem. Ovo nije pljuvanje, vec realnost. Sledi nam grcevita borba za f4 a imamo tesko gostovanje u Podgorici i kuci Cedevitu gde nimalo nece biti lako.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Од очаја до сјаја, па опет ка очају... Утакмица као утакмица лоше, баш лоше, али на 4 разлике ми смо имали добијену утакмицу, јер смо имали неколико напада где не користимо чисте зицере. Нажалост намучићемо се и за Ф4...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Sprdnja od igre u ovakvom trenutku...potpuno suludo
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
znaci ne bi me toliko iznerviralo da smo pukli 20 razlike, koliko me iznerviralo sto smo na -4 propustili tri napada, eeeeeeeeej, imali smo preokret i sad prc.:confused

Vratismo i buducnost i cibonu u igru.. a realno dovoljno smo jaki da smo mogli da ih zgazimo 20 razlike..
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nismo zasluzili da preokrenemo_Ovo je katastrofa od igre,ne zna se ko pije a ko placa.

Partizan nema igru i to je osnovni problem,dzaba i Bertans kad nemamo igru.

Komplet prica nam se zasniva na individualnoj igri par igraca(Bogdan,Kinzi,Pavlovic) i sad ako njima ide sut onda to kao lici na nesto poput organizovane igre,ekipa se razdrma pa kao nesto igramo.

Medjutim kad individualne role ne prolaze,kad suteri nemaju dan mi smo razbijena vosjka koj ne moze 60 poena da da.

Mogli smo do pobede i pored sveopsteg haosa u igri ali su se Lovernj i Pavlovic pobrinuli da zasluzeno izgubimo.

I treba da izgubimo,neki preokret samo bi nas zavarao,nemamo igru,nemamo protok lopte,soliramo potrebno nam je hitno uigravanje!
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
;gaah
Не могу више, дефинитивно...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.838
Локација
vaginamandibularia
kretenska igra i poraz, lovernju sam psovao sve što ima, on i pavlović nas usrali, možda i za plasman na f4. Centarsku liniju bih tretirao elektrošokovima do restrikcije. A i ustaše su fino odsudile, majku im jebem.
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Ovo sebi jednostavno nismo smeli da dozvolimo,uzasna utakmica ne secam se kada smo gore odigrali.Iako smo na kraju imali mogucnost da dobijemo mec,realno sa ovakvom igrom to ni nismo zasluzili...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Не да темпирамо 4. место, него му јебемо кеву!


Богдан 5/17
Саша 5/14
Кинзи 5/13
___________
Укупно: 15/44 из игре.

Три центра заједно су имала више фаулова него поена, (укупан индекс бескорисности -1). :banghead:banghead:banghead

...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Ako je do sada ona protiv Cedevite na f4 bila najgora, ova ju je sjebala samo tako_Ocajna utakmica, Lovernj poprimio sve sindrome ostale trojke pod kosem.
Nije mi jasno sta treba Salic uraditi da bi dobio sansu, gori od ostalih nije sigurno.
ZAKUCAVANJE sta je to????
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jbt da li je ovo moguce? Pa dokle ce vise ekipe koje svi trpaju da nas dobijaju?
Dokle ce slepacke ekipe poput ovosezonske olimpije da nas ponizavaju dok mi kao drogirani to samo posmatramo?
Olimpiju su ove sezone u sred Ljubljane dobile sve ozbiljne ekipe lige, covicevci, cibona, cedevita, buducnost, Igokea. A nas su oduvali!!?! :banghead

Ne moze bre da se igra zona 1-3-1 na svakoj utakmici po 20 minuta. Moze da bude neko iznenadjenje, da na prepad se odigra po nekoliko napada, par puta na utakmici ali nikako nesto sto cemo da igramo pola utakmice! I posle nam je kriva sudba kleta sto se svi raspucaju protiv nas a mi ih lepo sve razigramo!!

na kraju sezone lepo poslati kompletnu centarsku liniju na severni pol. Tamo ce da budu dominantni. Jbt igras kosarku i pucas na visoke ciljeve sa centrima koji su nesposobni da zagrade jednu jedinu loptu u svom reketu. O skoku u napadu da ne pricam... Taman i kad pomislis da je krenulo na bolje, pokrice drugi njihove gluposti avaj, glupost ne spava-napravice oni idiotski prekrsaj!! :banghead

Da protiv tima koji je na dnu tabele, igra bez ikakvih ambicija, ove sezone u teskom kanalu... odigras sa ovoliko malo energije, bez JEDNE odigrane akcije je sramota!? Sve sto smo odigrali su individualne improvizacije! Ni A od akcije! :banghead

Jos je veca sramota sto te takva krs ekipa ponizava i ima pobedu u rukama nakon 10 minuta igre! Ova nasa vecerasnja odbrana je bila kriminalna!!
Postali smo teske picke na parketu!
Odbrana jaka i cvrstu koja je nekada bila nas zastitni znak ne postoji vec je cesto igraju nasi protivnici a nasi poput devojcica u cudu gledaju u sudije i traze faulove. Sta kog djavola trazis faul jer ko picka ides na ulaz i sa strahom drzis loptu u rukama, bez odlucnosti i bez muda!

I onda se polomis i istrosis da stignes -20 ali naravno da neces u tome uspeti jer i ne zasluzujes zbog kolicine gluposti tokom meca abnormalno velike! Ali ces ipak imati prilike da se skroz vratis ali neeee nije bilo dovoljno gluposti daj da na -4 useremo jos dva napada, cisto da osiguramo poraz! :banghead
Mislim da do sada u ovoj sezoni nismo nikada promasili ovoliko cistih zicera na jednoj utakmici!

Znam da ce sad veciti zastitinici da skoce na ovo pisanje i daju sve od sebe da predstave olimpiju kao ultra jaku i nezgodnu ekipu...ali zamolio bih vas da to ne cinite!

jbg opet sami sebi pravimo sranje. Opet cemo da pratimo ostale rezultate i molimo boga da nam se poklope kako treba. Jer mi imamo podgoricu i kuci na kraju cedevitu. Bilo bi lepo da osiguramo f4 pre tog poslednjeg kola.

Sta je tu je, moramo dalje. Berta se vraca pa ostaje nada da ce napokon krenuti kako prizeljkujemo!
Idemo dalje!!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Strašno koliko promašenih zicera. Ulazak u utakmicu sa ovakvim katastrofalnim šutem ne pamtim, jednostavno dan kada se ne može pobediti, pa čak i kada dođeš na korak od velikog preokreta.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Nemamo svoj dan, ali nismo igrali protiv Reala pa da to bude razlog poraza.
Razlog poraza je kurcobolja od prvog minuta u odbrani. Ne znam sta je razlog tome, celu utakmicu mi se provlacila kroz glavu to neko suludo kalkulisanje, ali onda dodje porazavajucih poslednjih 5 minuta.
Zasto kazem porazavajucih, zato sto je tako nasa igra pre svega u odbrani morala da izgleda od samog starta. Nismo mi ni u tom periodu imali neku igru u napadu vec su sve to bili laki poeni. I sa losim danom i sa svim ostalim stvarima koje su se urotile danas protiv nas mi bi sa tom zeljom prikazanom u poslednjih 5 minuta dobili ove nesrecnika lagano 10 razlike.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Kasno smo se probudili i vratili u mec. Steta sto nije usla ona Saletova trojka na -4 jer smo mogli i da pobedimo.
Igrali smo uzasno lose do 5 minuta pred kraj. Skok u odbrani uzas, igra centara tragedija. Na poluvremenu sam ocekivao da pritisnemo ali prva 3-4 minuta nismo dali kos. Doduse nisu ni oni i bas zato smo mogli ranije da se vratimo u utakmicu.
Sreca sto ovo nije bila odlucujuca utakmica ali moramo mnogo bolje da odigramo ovih par utakmica do kraja. Nemamo vise prava na izgovor i na greske.

:napred Partizan:partizan_fan:
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Да ли може неко да ми објасни математику, како неко ко има 210 сантиметара висине дозволи себи да попије рампу на пола метра од обруча.И то не један већ оба наша центра... који је то закон физике. :prekrsti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top