Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Sva je ova priča teško sranje. Sad mi možemo da se tješimo kako jedna sezona u Evrokupu može fino da se iskoristi i kako to nije sranje od takmičenja, a do prije tri mjeseca smo srali kako je to nižerazredno takmičenje i kako ne služi ničemu, pravili sprdnju od uspjeha FMP-a u istom..

Rasprodaja tima, nema drugog izbora... a kad je Danilović to izjavio prije dva mjeseca tj. nešto manje ovdje smo ga ispljuvali žešće :prekrsti

Sve sve, ali prodaja Bogdana koja je očito već sad gotova stvar, praktično je znak da su Duletove bebe stvarane u zadnje dvije godine teškom mukom i njegovim nadnaravnim radom i definitivno završile svoju misiju u Partizanu.

Pa ne mogu da vjerujem, pa zar nije Dule makar jednom svakog mjeseca ove sezone onako javno i na sva usta rekao "Bogdan sigurno ostaje još jednu sezonu u Partizanu " e jebi ga care, zar nisi i tad znao da se pare ne mogu drugačije obezbjediti... ne znam čemu ta priča, ja još povjerovao.

Očito da ako od nosilaca od ove sezone ostanu Tepić i Gagi sve nogama u dupe da se šutiramo. Nadam se da će sa Gagijevim oporavkom biti sve kako treba i da će kapitenski predvoditi neki novi vrtić od oktobra.

Inače, ovo što se piše da treba da dođe do krupnih promjena u KK, u svakom osim u stručnom dijelu, apsolutno se slažem, ali ima li objektivnih pokazatelja da će se to desiti, da ne bude kao sa nesrećnim FKP.

I pošto vidim da se ovdje ne piše o tome, ali je meni apsolutno indikativno "relaksiranje" međusobne paljbe na relaciji Dule - Ćoki, Dule spušta loptu, Ćoki se ne oglašava i ne odapinje otrovne strelice nakon naše titule, dešava li se to nešto iza zavjese :confused
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
PFC manija

Okrecemo se mi ABA ligi, ne postoji EK jer se placaju putovanja po razniim vukojebinama gde te gleda 50 ljudi a moras i da spavas negde pa racunaj i hotelski smestaj.

Zarada u tom takmicenju ne znam ni da li postoji. To je jedno veliko sviranje q.

Osvajanje ABA lige sledece godine za nas znaci SPAS
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Očekivan rasplet. O ovome svi razmišljamo već dva-tri meseca.
Da se spremimo za burno leto. Nadam se da će novooformljena ekipa biti u mogućnosti da bude konkurentna u ABA ligi, sa najvišim mogućim ambicijama.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Koji vam je više đavo sa otpisivanjem Andrića?! Dečko je ove sezone odradio ono što se od njega očekivalo, što je bilo njegova uloga. Ne mogu svi u timu biti nosioci. Kad se već priča o podmlađivanju koje je neminovno, da li stvarno mislite da će naš tim da čini 12 Bogdanovića, Bertansa, mladih Novica, Pekovića i Krstića?! Naravno da neće, a Andrić će biti dragocen za korektnu rotaciju. Nemojmo otpisivati nikoga, nemamo taj luksuz, a posebno ne one koji su nam korisni kao Andrić.

Očekujem dogodine povratak bar jednog "matorca" koji bi da obnovi karijeru u zdravom okruženju, Pavlović bi možda i ostao ukoliko ima ambicije da postane legenda Partizana na nivou Kecmana i Bože, u šta sumnjam, igraće on dogodine ozbiljan evroligaški basket. Očekujem da ostanu Leo, Dalo, Milosav, Tepa, Milutin, Đoko i Andrić, ostalo da se popuni. Ne znam mogu li se uzeti kakve pare za Gagića i Muslija, ako mogu uzeti ih odmah.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
PFC manija

Okrecemo se mi ABA ligi, ne postoji EK jer se placaju putovanja po razniim vukojebinama gde te gleda 50 ljudi a moras i da spavas negde pa racunaj i hotelski smestaj.

Zarada u tom takmicenju ne znam ni da li postoji.
To je jedno veliko sviranje q.

Osvajanje ABA lige sledece godine za nas znaci SPAS
Велико је питање сад, шта је луксуз, играти или не играти ЕК. :?

Трошкови су већи од зараде (осим ако опет навијачи не буду пунили Пионир и у некој варијанти Арену).

Опет, колико реално можем ода се појачамо ако не играмо ни једно такмичење сем АБА лиге?

Наравно, АБА је приоритет свих приоритета, ЕЛ је спас.
Ми морамо ову годину прегурати, како знамо и умемо и санирати дуговања.

Сада је јасно да ни Цибона није могла да игра ЕЛ, не због града загреба, већ што имају велике дугове.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Nama su sada najvaznija pojacanja u upravi, pitanje svih pitanja je da li odredjene osobe zele da udju u klub i investiraju. To je kljuc svega a za igrace ne brinite ima ko o tome brine godinama.

EK ne moze da puni Arenu svaku utakmicu, nema price o tome a dovoljno da dva tri puta napravimo sranje pa da nas kosta papreno na sve gubitke u tom takmicenju.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Ova informacija još nije zvanična, ali očito će biti.

Mi smo INSTITUCIJA samo ako se gledaju sportski rezultati, igračke i trenerske legende, u svakom ostalom smislu smo truba.

Očekivao sam da dobijemo poziv za kvalifikacije i u slučaju da Cibona nije odustala, a mi i ovako ispušili.

Strašan poraz logistike, uprave na čelu sa predsjednikom, svih onih partizanovaca koji su košarkaške legende evropskog formata koji su mogli a nisu pomogli da se izlobira makar učešće u kvalifikacijama, ovo je veliki poraz i udarac ma šta ko priča i dokaz koliko je klub na klimavim nogama kad ga jedan očajnički šut protivnika sa pola terena baci na koljena.

Daj Bože da Dule bude zdravstveno dobro i da ima motiva da opet radi sizifov posao, da nije njega praktično bi bilo " gasi svjetlo ".
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Jbg, ispada da su ovi iz EL jedva čekali da nas se reše, ali dobro... Malo smo i sami krivi tome, ne mari, a sad na RESET :D

Moramo tražiti promenu pravila u ABA ligi... Playoff se mora uvesti!

1 Bogdanović sigurno neće biti < 1.000.000
Može biti samo 1.000.000 ili više od toga.
Brate, milionĆe € ili $!?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Milion evra. Ova srb-ciganija želi u EU, ne u USA! :D
...Okrecemo se mi ABA ligi, ne postoji EK jer se placaju putovanja po razniim vukojebinama...
:confused
Naravno da postoji Evrokup i naravno da ćemo ga igrati. Pročitaj postove na prethodnoj strani.
Велико је питање сад, шта је луксуз, играти или не играти ЕК. :?
Трошкови су већи од зараде (осим ако опет навијачи не буду пунили Пионир и у некој варијанти Арену)...
Troškovi su veći od zarade i u EL. Verovao ili ne.
Pobeda u EL vredi neverovatno smešnih 7.000 evra. Verovao ili ne.
U Areni smo u prethodnoj sezoni imali finansijske gubitke. Verovao ili ne.

Moramo totalno da rekonstruišemo klub izvan struke. Samo tako možemo da krenemo bolje da poslujemo.

Struku ne dirati ni daljinskim, a sve van struke iščupati iz korena - sa obe ruke, iz sve snage.

Što se publike tiče - biće Pionir pun i u Evrokupu. Sto posto.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
треба ускладити своје жеље и своје могућности ... не знам зашто али када је будућност КК Партизан у питању ја уопште не бринем ... вероватно због тога што слушајући људе који воде наш КК уверен сам да јако добро знају шта раде и како да се поставе ... верујем да није могуће другачије функционисати у овој држави од овога како је то данас , да може боље сигурно би и било боље ..

почећу да бринем оног тренутка када чујем да неко из врха КК Партизан поручује навијачима " да је ( не дај Боже .. ) дуг велики али да и поред тога Партизан прави тим коме је приоритет титула " .. тога сам се нагледао и сви видимо ка се то завршава код ових прекопута ... све док се вуку смислени и одмерени потези нема места за бригу ...

што се тиче ЕК .. то такмичење треба искористити за афирмацију наших младих играча и без обзира што се ради о такмичењу " другог ранга " треба гледати да се што даље и више добаци у њему ... није смак света који нам ето предвиђају већ 2-3 године уназад а ми се сваке године враћамо као победници ...

само лагано и паметно ...
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Ako rasprodamo tim bice nam jebeno tesko da izborimo evroligu sledece godine jer i limenke i cedevita ima opasno da se pojacaju za tu evroligu, a samim tim i nama ce biti mnogo teze da izborimo istu...

ali uzdam se u Duleta da ce smisliti nesto kao i uvek do sada..
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Hapoel.. nemam reči, zna se da pare vrte sve.

Dajte bre još teže uslove da se vidi kako šampioni to rade.

Svake sezone ista priča, svi odlaze, ništa ne ide, ali na kraju sezone sve dodje na svoje mesto, veliki je Partizan.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ne mogu da prezalim sto nemamo normalnu upravu u FK , jedan prodat igrac i pare prosledjene KK-u bi resilo mnogo problema , tu mislim i na ostale sportove gde Fk moze pomoci i sa mnogo manje novca. :(
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Pa šta sad, ciganima će doći 5 NBA pojačanja ?

Doći će im Nelsoni i Šilbovi kao i ove sezone. Ali će dalje imati i po kojeg Katića i Lipovija .

Ne očekujem ja bolji njihov tim nego ove sezone . Plus ta trvenja u njihovoj upravi . Svašta tu još može da ispadne . Isto mislim i za Cedevitu .

Mi imamo samo jedno pitanje . Da li Dule ostaje ili ne ?!

Ako ostaje ,nema da brigamo ! Biće opet poraza , biće nerviranja , biće pobeda u Cipiripi kupu (ako smo ga tako zvali prošle sezone , tako ćemo i ove ,nismo cigani ). Taj Cipiripi kup može zaista dobro da dodje mladim igračima .

Grobari , ovo smo i očekivali , nema sada kukanja , nego da sledeće sezone svi zajedno pokažemo zašto smo institucija i zašto smo bolji od onih drugih.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Ako rasprodamo tim bice nam jebeno tesko da izborimo evroligu sledece godine jer i limenke i cedevita ima opasno da se pojacaju za tu evroligu, a samim tim i nama ce biti mnogo teze da izborimo istu...

ali uzdam se u Duleta da ce smisliti nesto kao i uvek do sada..

Nema sta Dule da smislja, uprava treba da mu obezbedi plate za igrace i normalne uslove za rad i on ce opet karati mutante iz Zeleznika kao i Cedevitu i sve ostale koji nam budu na putu.
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Samo smireno braco, da mi sacuvamo svoj identitet i da ostanemo Partizan i da ocistimo dugove, to kad budemo skinuli s vrata pa mi smo onda svoji ljudi sto bi se reklo.
Posle ce biti nevidjeno lakse funkcionisati u ovom sranju od drzave.
I dalje smo im veliki problem.:napred Partizan
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne mogu da prezalim sto nemamo normalnu upravu u FK , jedan prodat igrac i pare prosledjene KK-u bi resilo mnogo problema , tu mislim i na ostale sportove gde Fk moze pomoci i sa mnogo manje novca. :(
Tačno tako. Eno saberite šta sledi FK-u samo ako izbaci šampiona Gibraltara ili Farskih Ostrva...sledi mu kupljeni Lovernj! :banghead
 

CrnoBeliDres

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2014
Порука
93
Reaction score
19
Pored sportskog sektora, sacuvao bih i Sonju Savic :D Svi ostali neka se zapitaju koliko su doprineli klubu prethodnih godina, na bilo koji nacin! Koliko se samo likova mota oko kluba kada treba da se druzi sa igracima po koktelima, da se nabave karte za lozu, otputuje u Pariz, Milano ili Istanbul... a koliko ih je tu kada treba da se pomogne klub!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Moramo totalno da rekonstruišemo klub izvan struke. Samo tako možemo da krenemo bolje da poslujemo.

Struku ne dirati ni daljinskim, a sve van struke iščupati iz korena - sa obe ruke, iz sve snage.

Све је то лепо, него колико је овако нешто и реално, јер ако смо већ 10+ година функционисали на један тешко да можемо тако одједном да се трансформишемо у функционисање на други начин.
Волео бих ја али сам свестан чињенице да ће то јако тешко да иде, плус знамо где живимо. Само изгледа мора овако нешто да се деси да би нам се клуб сетио да треба нешто да уради ал ајд надајмо се да су се сетили напокон бар мало да помере ствар са мртве тачке.

ФК као спонзора наших клубова и не узимам за озбиљно, јер сви знамо ко јаше тамо.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ovo je bas zajebano sada ...

jedna godiina bez EL nije problem,vec je problem kakav cemo imati tim sada i sta je realno da se uradi sa tim timom...

mnogo dugo smo bili katastrofalni van struke i to je doslo na naplatu...najvece razocaranje je u tome sto nam je ovo prakticno prvi "kiks" i nismo u stanju da ga na neki neki nacin ispeglamo ...

PSD,Silobad i ostatak fikusa u klubu treba da je sramota jer kurcem godinama nisu mrdnuli niti potrudili da digne taj nivo kluba na visi nivo ...uz,.ozivljavanje onog frankestajn kluba bojim se da nam sledi nekoliko godina van EL.to ce tek biti katastrofa... ovo im je zicer da nas svedu na "ikebanu" ,,,s obzirom da je maljkovic trener mogu misliti kakav je budzet obecan.taj ne radi ispod 10-ak miliona.sanse da igramo narednu sezonu EL je samo teorijska i pre nego sto je pocetla sezona.

bas hvala "menadzmentu" klubu :puke:puke:puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top