Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Opet nas loze i nije im ni malo krivo :D
 

Srkela

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
48
Reaction score
97
Локација
Beograd
Inače od silnih imena u CSKA je ostao samo Milutinov. :D
Verujem da uopšte nije lako realizovatoli ovaj transfer. Čak šta više sam ubeđen da do njega neće doći.
Prvo Nikola ima ugovor još godinu dana, a mi nemamo tih para da ga kupimo. Mislim da je on baš nerealna priča.
Sipa čika Branko lovu sipaju i ostali prijatelji kluba, ali baš toliku lovu mislim da nemamo.

Sa druge strane ukoliko Kampaco potpiše za Rea, mnogo realnija opcija je da se dovede Gos. Kampaco hoće NBA ali mislim da tamo nema mesta za njega. Tako da prati se pomno tržište.

I da pohvalio bih žabara na dovođenju Freddie Gillespie. Potencijalna bomba
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Колоко видим, нико потписати неће док не напишем да је ПОТПИСАО и тако га заправо призовем. Ал' јбг нећу да ме @SpejsNigrutin сачека на неком ћошку са бананом :buhaha

Још ако чаролија не успе, одох на месец дана....
 

Nikica Klinčarski

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2022
Порука
1
Reaction score
0
Локација
Beograd
Moram da vam ispričam jednu priču, malo da podgrejem ove hladne letnje dane. Bio sam u društvu jednog gospodina koji je na izvoru informacija (i više od toga), i koji je na pitanje u vezi pojačanja opušteno rekao da dolazi Milutinov( kao da se radi o Daliboru Iliću), i da dolazi jedno brutalno pojačanje!
Sad moram da opišem impresije jednog zvezdaša (košarkaškog radnika) nakon izjave pomenutog gospodina. Pitali smo se koje je to brutalno pojačanje, i na moje pominjanje Pengosa, on kaže- kakav Pengos, da li si čuo kako ga je najavio to može da bude Mirotić (ovo se dešava dan pre povrede Mirotića), pa sam sebi kaže- on je zvezdaš (paranoja) .
Morao sam ovo da napišem zbog Spaldinga, a kada mi istekne ban, napisaću ime pomenutog gospodina.
Vreme će pokazati da li je ovo bila dimna zavesa za prisutne cigane, potencijalne insajdere.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top