Bački Petrovac and Kovačica likes this!
Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu
Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net
Član @Haris_Brkić je napisao milioniti post, koji je završio prigodnim rečima: "A ako ste cigani, uživajte eto u ovakvoj pobedi, ona je zapravo ogledalo vašeg karaktera."
Povodom ovog jubilarnog broja, i u godini kada Partizan.NET ulazi u 31. godišnjicu, odlučili smo da otvorimo registracije za nove članove!
Iskoristite priliku da se priključite najvećoj online zajednici navijača Partizana na svetu i učestvujete u diskusijama.
Pročitajte pravila i pridržavajte se kodeksa ponašanja!
Dobrodošli!
Bački Petrovac and Kovačica likes this!
A samardo samuels?mislim da od Ratka Varde nismo imali pouzdanog trojkasa na petici
Lesor iz prosle sezone i Lesor iz predsezone je definitivno igrac na nivou EC-a. Ali ovaj Lesor kojeg gledamo od Baskonije pa na ovamo je i te kako igrac za EL nivo, i to jedan od dominantnijih!Posto je za mnoge ovdje “objektivne” Grobare Lesor na nivou “EC” igraca, ocekujem od brata Slovaka da nastavi njegovim stopama.
Navikli se na rang Pantera,Ledeja,Nanelija, Egzuma, pa im sad Brodzijanski dodje kao "pa hajde, dobro, moze eto i on"Mozda me utisak vara,al ne vidim neku preteranu euforiju među grobarijom na društvenim mrežama u vezi dolaska ovog momka.
Ali možda je i dobro što je tako.
Pa i jeste Birča za bogate.Gledam Vladimira, a zamišljam Birču.![]()
Nije ni Češka bila onomad pa nas je Veseli veselio.Jeste da nije Slovačka baš neka košarkaška nacija
Ocekivali Danstona pa se razocarali. Navikli na jaka imena pa da im vicu da su promasaji veka.Mozda me utisak vara,al ne vidim neku preteranu euforiju među grobarijom na društvenim mrežama u vezi dolaska ovog momka.
Ali možda je i dobro što je tako.
Burno je u redovima crno – belih ovih dana. Veliki broj povreda naterao je sportski sektor Partizana da opet izađe na tržište. U skladu sa tim, danas je ozvaničena saradnja sa Vladimirom Brodzijanskim, koji će sigurno mnogo značiti Obradovićevoj ekipi.
Podsećamo, beogradski tim je lišen usluga Alekse Avramovića, Dantea Egzuma, Alena Smailagića i Balše Koprivice. Od pomenutog kvarteta, jedino je izvestan brz povratak Smailagića. Shodno tome, sportski sektor na čelu sa Željkom Obradovićem i Zoranom Savićem još uvek nije zatvorio opciju dolazaka. Kako saznaje naš portal, crno – beli su i dalje na tržištu za dve pozicije.
Ipak, eventualni dolasci uslovljeni su stanjem u ekipi. Naime, ukoliko se dolazak Brodzijanskog i povratak Smailagića pokažu kao dovoljno, Parni valjak najverovatnije neće dovoditi više visokih igrača. S druge strane, među crno – belima se razmišlja i o dovođenju igrača spolja, koji bi odmenio Egzuma i Avramovića. To najviše zavisi od predstojećih kontrola za oba igrača, kada će se i definitivno utvrditi vreme njihovog povratka. Prema ekskluzivnim saznanjima TeleSporta, Partizan je zainteresovan za jednog povratnika, ali celokupna realizacija čeka pomenute rasplete.
Takođe, tokom dana su se pojavile informacije da tim Željka Obradovića zainteresovan Di Džeja Kupera i Dragana Apića, ali kako saznajemo, pomenuti dvojac nije interesantan sportskom sektoru.