Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ARCH

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2023
Порука
12
Reaction score
58
Te zime je bilo vruće u Berlinu
Na nebu je pisalo B-52
I veliki buketi od usijanog gvožđa
Su padali na krovove ko grozdovi od grožđa
Na Berlin
Nisam mislio na Berlin
Ja sam mislio na Berlin
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
E ovako razmišlja profesionalac. Pare svejedno ima, ali ime se gradi tako što ostaneš tamo gdje te gledaju kao uzora, kao kralja, kao vođu, a i gdje radiš sa ljudima koji bez obzira na novac vole tvoju struku najviše.
Nemate pojma koliko je kao profesionalac on porastao u svačijim očima. Stavio je do znanja da je ostao tamo gdje je manje plaćen jer ima još nešto sem tih paruljina. Na kraju dana kad imaš milione, svejedno je je li zbirno 5 ili 10.
Pešiću zovi ga u reprezentaciju, ne budi rasista.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.832
Ljudi, mi smo lagano otresli s ramena jednu Barselonu oko potpisa najboljeg sutera u Evropi! Uz duzno postovanje svim buducim pojacanjima, ali ovo je ipak najveca bomba!


P.S. Jos da hoce danas EL da donese novu dobru vest, pa da se vrse harakiriji sirom Srbije.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top