Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Sad se vidi veličina Željkova koji je za Mirotica Bog a dosao je da se bori u ovom blatu, a mogao je da bira gde da ode. I kolko ih boli sama činjenica da najveća legenda u Evropi nas trenira. I onda ekser im je bio Mirotic, koga su obožavali, da i on dodje pola bi ih pocrkalo. Niko ne moze protiv drzave, jedina odbrana smo mi navijači, valjda ce se nekad i ovo lane zvati
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104
Уз дубоко извињење свима из Монтенегра, али ,,чувена црногорска ријеч"! Вјероватно најјачи народ на ријечима, дјела их већ поприлично јебу :buhaha Хахахахахах и недојебани инсајдери! Сад да се окренемо кошаркашима који имају карактер и муда! Јебо ове безмуде сисице! Али и податак који је изашао у јавност да га је и онај распоп Порфирије звао и штошта сугерисао хахахах! Гдје ја живим! Мало ме плашила толика моја мржња према циганима, али сад знам да сам на исправном путу! Што би рекли Ћерај даље!
smiri dozivljaj
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Bitno da je ova Andjušićeva žena zarad nekoliko lajkova rekla da brojimo sitno.
Jebo joj pas mater.

A naravno da niko iz KK Czv nije pretio. Nije sa zvaničnog maila. Misim priča za malu decu...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Чекао Мирота да се објави Ћокијев интервју па да се огласи. Заврши се и ова сапуница, кранови не смеју да трпе. Идемо даље. Јадни Његош се окреће у гробу кад види у шта се претворише Црногорци...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.695
Kako najboljem treneru evrope ikad niko nije pretio ili je pretio i on radi svoje?
To pretilo mi se al neću da kažem ko je al nisu cigani ili znači da laže nego samo pati od kompleksa novaka djokovića da se svidi svima koji se krste s 3 prsta ili da ne sme da kaže ko je. A ako mu je neko toliko zajeban pretio ne bi ni pominjao pretnje ili bi kao španski građanin objavio.
Šteta samo što je sve to isplivalo i trajalo mesec dana jer rodbina i prijatelji nisu mogli da začepe gubicu jer se radio odličan prelazni rok.
Ako pati od kompleksa Noleta sampiona onda i bolje sto nije dosao jer bi mu redjali deset kolena unazad i unapred pa bi verovatno plakao kao Gurovic. Mada ja mislim da je ipak nesto drugo u pitanju.
Ovo je skandal ali bi bio manji da nije insajdera i pravih i laznih.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.796
Локација
Beograd
Kaži čoveče ko ti je pretio?
Ista ekipa koja pljuje trenere, baca bubrege, drma koševe, baca svinjske papke, uleće u teren da se obračuna sa igračima... A zna se ko je njihov gazda i vrhovni komandant.

To pretilo mi se al neću da kažem ko je al nisu cigani ili znači da laže nego samo pati od kompleksa novaka djokovića da se svidi svima koji se krste s 3 prsta ili da ne sme da kaže ko je. A ako mu je neko toliko zajeban pretio ne bi ni pominjao pretnje ili bi kao španski građanin objavio.

I ja sam tog mišljenja, izgleda da mu je mnogo bitno da sedi na obe stolice. Sad mi je i jasnija ona sektaška nagrada. Igrački nam treba, karakterno verovatno ne. Mada čudno, s' obzirom na to da je prešao iz Barse u Real. Očigledno ga puca patriotizam, što je skroz ok. Onda nije ni trebalo da se meša u celu priču oko klubova ovde.

Sa pozitivne strane, sad će se malo smiriti hajp oko sledeće sezone i stvoriće se normalniji uslovi za rad ekipe i Ž&Z. A i konačno će se i ova tema vratiti u normalu.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Saga je konacno zavrsena, nedeljama se prati svaki korak Mirotica, gde je, sta radi, da li je potpisao za Partizan ili nije. Takav medijski prtisak mislim da nije bio prisutan nikada u nasem novinarstvu ni za jednog sportistu. Sa sobom to nazalost povlaci i internet huligane i praznoglave sendvicare kojima je zadatak da pisu ono sto im se kaze.

Odlucio je da ne dodje, ok putuj igumane ne brini za manastir, i da mozda ti niko licno iz tabora kosarkaskog kluba gamadi nije pretio, ali to oni licno ni ne rade imaju zaduzene ljude za to. Pametan si covek valjda toliko mozes da ukapiras. Ili mozda ipak nisi.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ma ne krivim coveka uopste, ako je istina da su pretnje i problemi dolazili od najviseg drzavnog vrha(citaj pickousti peder) onda mi je njegova odluka potpuno jasna i normalna, nece covek u ovaj mulj i to je sasvim legitimno. Hvala mu sto je hteo da dodje, teramo dalje, ali ogorcenost je sto pored toliko bitnijh problema koji razaraju ovu drzavu prva picka smrdije se bavi transferima u KK, e to je ono sto najvise boli, spoznaja da smo jebena banana drzava i nista vise
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.332
Локација
Nis
Mirotic je sisa i tacka. Koje kurac pretnje, zar stvarno mislite da bi smeli nesto i da pokusaju da urade njemu ili porodici, kakav bi to odjek imalo, uzmite u obzir i da je drzavljanin Spanije. On ima dobar odnos sa fmpom, zeli mir bla bla. Teraj u kurac.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
"Nije lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan"!!!
Zamolio bih sve da ne upadate u vatru sada, to samo može da nam naškodi što mislim da je to i cilj svega ovoga. Okrenimo se novim pojačanjima ako ih bude, a čak i ako ih ne bude to ne znači da nećemo navijati, nego hoćemo i to još jače, jer su Žoc, Panter, Andjuša i svi ostali a pre svega Partizan, iznad svih to zaslužili. A biće teško, to svi znamo, ali nije baš da nismo navikli.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.081
Локација
ante portas
Чекао Мирота да се објави Ћокијев интервју па да се огласи. Заврши се и ова сапуница, кранови не смеју да трпе. Идемо даље. Јадни Његош се окреће у гробу кад види у шта се претворише Црногорци...
преузимање (1).jpeg

E moj Mirota.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Ma daj, preseravanje.

Druže, ako si vjernik, onda se samo Boga bojiš. Ako izađeš javno i kroz saopštenje podijeliš neke riječi koje dokazuju da se nešto dešavalo, onda o tim stvarima i konkretno govoriš, a ne nešto uvijaš kao da se nekom ne bi zamjerio i slično, jer to nije ni moralno, ako si već moralan i duhovan čovjek.

Imam i ja porodicu pa javno jebem mater političarima, sistemu, a ti se nešto usrao, da će se neko uvrijediti ili napasti tebe i tvoju porodicu a toliku popularnost imaš.

Pa neće te niko ubiti na spavanju ako kažeš da si imao pritisak od strane državnog vrha smrdije i žvalonje koji je psihički bolesnik i kome je zasmetalo osvajanje Aba lige.

Dakle, da rezimiram, smatram da si dobar čovjek u smislu da nisi materijalista, da si humanista, ali si ujedno i pičkica obična i takvi nam ne trebaju u timu, bez obzira što nam se time ambicije smanjuju.

Nadam se da KKP nije trošio energiju na ovu pičkicu, zanemarujući druga pojačanja.

Nemaš trunke časti i čojstva koje su odlikovale crnogorce vijekovima.

Dao riječ, pa je pogazio jer se uplašio kao pičkica...
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Toliko sam razočaran, da apsolutno vise mi nije bitno koga cemo dovesti... Ovo je najveci poraz u istoriji srpske kosarke!

Niko apsolutno niko od nas nije bio u Nikolinoj kozi! Tako da nemojte da lupetate i prozivate coveka, njemu je sigurno najteze!

Najgore od svega je sto ce ovo proci "tek tako", umesto da se izadje u javnost i kaze ko je pretio i kako, pa nek nas oteraju u trecu ligu ako treba!

Dostojanstvo, iznad svega.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Svake sledece utakmice, ne ponizavati Zeljka sa onom jedva jednominutnom "uzmi Zeljko evrotitulu", kad ulazi, nego pevati coveku pesme junastva 40 minuta!

A, Miroticu: mrs siso u tri picke materine, jebo vas vucic da vas sve jebe od reda i sa fondacijama i gradjevinom po planinama i dozvolama i sirevima.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top