Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
После проспаване ноћи могу само рећи да сам још поноснији што сам навијач Партизана, а то ћу појаснити у пар тачака.
1. Остоја пуши курац!!!
2. Да ли би било ко са овог Форума у случају да је Миротић потписао за звезду писао о дијељењу народа? Или би порука била јебаћемо вас све па да доведете и Леброна.
3. Нама се људски у овај тим не уклапају играчи са ставом пис ин ворлд, већ нам требају они који ће после трице, закуцавања, украдене лопте подићи на ноге и људе у инвалидским колицима.
Потенцијална сцена излази Зек са торбом и залеће се у лика пис ин ворлд, а овај га гледа као који ти је курац.
4. Мене је и даље страх да ово није крај сапунице, и да би овај по други пут "промјенио" мишљење по позиву једног човјека, и да би га на "силу" угурали у ростер. А чисто сумњам да би Жељко и Зоран то баш тако лијепо и лагано прихватили као бот Остоја.
5. Пуши курац Остоја!!!
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Добра ствар је што ће сад барем неко болесно дете коме требају новци добити уплату, јер тако иде код тих јајара! Увек мисле да се све може купити новцем! Чак и мирна и чиста савест!
Зна ли неко да ли смо покренули арбитражу у случају Мадар, или је и то Остојина машта! Да се захвалимо преЦеднику на време :buhaha
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Vidim da smo i mi i cigani slozni samo u jednom. Konacno nacionalno jedinstvo. Nije vrhovni derpe kriv, nije mafija koja poseduje drzavu. Mirota nije dovoljno jak da bori nase bitke dok se svaki dan cuti i slusa sef, gazda ili ko vec po drzavnim poslovima... Na izborima Dusko ispod cenzusa, na proteste se ne ide (da se ide ne bi se pevalo vucicu odlazi vec nesto drugo). Jadni li smo i mi i nas Partizan sa nama... Mirota me je razoracao, ostojah razbesneo onom splacinom a ova atmosfera prozivanja coveka mi je ogadila i ono malo svetla koje sam video u KK Partizanu... Fuj
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Okej, nije forum problem, ali na instagramu i tviteru je sada 99% energije usmereno na Mirotića. A pre onog idiotskog saopštenja, bilo je čak i cigana koji su tvrdili kako je ovo poraz sporta.

Ja smatram da samo iz jednog razloga nije idiotsko a to je ,mi ga žalimo jer mu šatro prete a lik nas u stvari ispalio. Saznali smo da je dao reč, Saznali smo da je tražio više i da smo mu dali više, da mu je Željko pružio podršku da dođe takođe. Jedino debilno u saopštenju je bilo ono bolesno zahvaljivanje čoveku koji uništava Partizan na svakom koraku. A to više nema potrebe ni komentarisati Ostoja mu ne izlazi iz dupeta
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ja imam samo dve poruke za forumase:
1) @zoran_mne - ne dirajte coveka, nista nije kriv, samo je iz najbolje namere prenosio peavo stanje. Ovaj sto je zajebo, ko ga jebe. Idemo na najvece ciljeve i bez njega. I sa parama Koje bi uzeo mozemo naci dva top igraca koja prave razliku na deficitarnim pozicijama.
2) za ostatak prelaznog roka zbog nas forumasa - Tuljo vrati se
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Skretanje sa teme
Ja bi se isto zahvaljivao vucicu... meces i zahvaljujes se... svako obavestenje i bi pocinjao i zavrsavao sa hvala vucicu. Nije Ostoja kriv sto smo mi kao narod izabrali ili prihvatili da nam postave ovakvu vlast... vetar duva, moras da pisas, ne pisas uz vetar ako nisi lud.

Dok god ima rezultata i smisla to sto radi jebe mi se za zahvalnice. Ja ih dozivljavam kao ironiju i sprdnju.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
На овај начин се може стопирати и свако следеће планирано појачање. Требало би клуб мало више опрезности да покаже, да не цуре информације преко Тегија, малог Остојиног дебилка, кафе куварица и кога све не. Пустити да Жоц и Савић све решавају у тајности и да се објави тек када уговор буде званично потписан.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
На овај начин се може стопирати и свако следеће планирано појачање. Требало би клуб мало више опрезности да покаже, да не цуре информације преко Тегија, малог Остојиног дебилка, кафе куварица и кога све не. Пустити да Жоц и Савић све решавају у тајности и да се објави тек када уговор буде званично потписан.
Ovo je sustina svega, oni mogu da stopiraju kad hoce i koga hoce.
Ladno BB sad da ima zelju da se vrati, psiho i pudla bi rekli ne, jer je veci level za ovaj nivo kosarke.
Mora da se radi u tajnosti, ako vec postoji solidan budzet, mozda mozemo i da platimo obestecenje za nekog igraca, ako taj isti vredi tog rizika.
Nedostaju 3-5 igraca u zavisnosti od kvaliteta.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
E, ovako. Ostavio sam vas juce ceo dan da izbacite negativnu energiju i pisete o Miroticu. Zbog nacina njegovog nedolaska i cele sage urednistvo je donelo odluku da se o njemu vise ne pise na forumu. Tako da svako ko nastavi pricu o Miroticu bice sankcionisan. Sam je odabrao put kojim zeli da ide i to je to. Nek putuje i nek se ne osvrce, Partizan moze i bez njega.
Druga stvar, kao sto su moje kolege napomenule, zabranjuje se prenosenje vesti sa pbg.news kao i sa portala telesport.rs. Nacin na koji ta dva portala kreiraju misljenje mladim navijacima je pogubno po nas Partizan. Svako prenosenje vesti sa tih portala i pohvala predsedniku donosi vremenski ban.

Imajte apsolutno poverenje u Zeljka i Zorana, tvrde su glave to i ovakve situacije kod njih donose samo jos veci inat i jos vecu zelju za pobedom. Bice uskoro dobrih vesti, nema prostora za tugu.

Tema ide na par sati pod kljuc, kako bi svi vi videli ovo saopstenje, pa onda nastavljamo sa normalnim radom.

Nastavljanje sa pricom na drugoj temi donosi ban od 2 dana.



I da ne zaboravim, ostoja, ostoja, pusi kurac ostoja!!!
 
Последња измена од уредника:

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Pokazalo se da su jedini sigurni transferi oni za koje nismo znali, tako da i ako načujete nešto neka to ostane na nivou glasina a ne da se diže prašina na forumu.
Ja verujem da će Žoc i Savić odraditi maksimalno svoj posao a na nama je da im damo potrebnu podršku.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ne znam koga bismo mogli da dovedemo. Ali nama treba jos dva keca, cetvorka i petica. Kalates mozda, mada mislim da ce njega da uzme Oli, onaj portugalac iz NBA mi se ne svidja, mislim da je Koprivica u rangu sa njim, a isti su tip igraca. Valjda ce nekog da izmisle. Bitno da se Ostoji ne zuri, kako je danas izjavio. Kontrola stete, kao po obicaju. Pricamo bajke da se vlasi ne sete.
 

somika93

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
193
Reaction score
460
Локација
Beograd
Mora da se zna da niko nije veci od Partizana i da ne trebamo da sumljamo u Zoca i Savica .jel ce oni sigurno naci resenja mora da se zna da je tek kraj jula a ranije smo cekali amere kod Duleta do pocetka septrembra
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.604
Ma mi zasad odlično stojimo u ovom prelaznom roku. Zadržali smo kičmu tima, Papapetrua i Madara zamijenili boljim igračima. Još samo da nađemo pleja i centra i možda dvije zamjene i bićemo bolji nego prošle sezone. A pošto smo prošle sezone zamalo ostali bez F4, zaključak za ovu sezonu se nameće sam od sebe.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Al najjaca mi je ova prica sto se zamera sto nismo radili u tajnosti. U 21.veku kada informacije lete brzinom svetlosti plus nas brlog od drzave gde komsinica zna informacije pre nego sto ih i svi ukucani saznaju.
Fora je u brzini i konkretizaciji, da se i formalno zaokruzi cela prica pre nego sto dobije medijski epilog. Pa posle nek se ceskaju svi od reda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top