Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Hahahha Numnely je jedan od meni drazih stranaca ikad koji su igrali za nas. Kakav zajebant i mudonja, onim trzanjem ciganske rulje me je kupio za sva vremena.
OT, nasem brazilcu dobrodoslica i da pokida u nasem dresu i svoje ime upise zlatnim slovima u istoriju naseg najveceg Partizana. Vidio sam promitivni spot kad oblaci nas dres i to, vrlo moguce da je vec trenirao sa ekipom.
@Zalad plej sto razgrce i centar razigravac?
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.394
A nema ni pljuvaca koji zele dobro klubu pa iz tog razloga se jave samo kad se izgubi da pozdrave ovaj potpis. Ili cekaju da se ne daj Boze lose odigra pa opet da se pise kako je katastrofalan prelazni rok.
Imamo sada ako se ne varam igraca vise pod kosem nego prosle sezone. Kaboklo, Kaminski, Smajli, Kopriva i Zek. Zvuci respektabilno na papiru. Ostaje da se to prenese na teren. A tek kombinacija kolko hoces.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Дај Њузе овај Остоја плеја док смо наложени :D

Добродошлица Бруну, нек 70% из снимака прикаже у нашем дресу и биће препаклен играч.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.148
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Plej nam ne treba ni za šta, pogotovu kad se Ponitka vrati. Imamo više nego dovoljno igrača koji mogu da igraju tu poziciju, pritom se taj pozicija polako i gubi u savremenoj košarci
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top