Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Ma ono ponašanje manje više, kad znaš da ga dovodi Željko. Mislim nismo nešto na tom polju po dobrom ni ispratili transfer Lesora, svašta se prepričavalo za njega, kada eto postane bratina. Ako struka proceni da može s njim da se radi, što da ne. Plus generalno lika ne volimo najviše zbog sokića koji su nam postali itekako gorki...
Da ne pričam da pravi razliku u regionalnoj i totalno razumem izbor njega, a ne nekog možda boljeg iz te Kine. Ne moramo da se smaramo sa privikavanjem, a očigledno da imamo znatno više problema u ABA, nego u EL.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Meni ne bi bilo logicno dovodjenje Jogija. Ok, Ima on izvesne sposobnosti u kreaciji koje mozda nemamo, ali u odbrani je mnogo veca rupa od svih koji tu poziciju mogu igrati trenutno kod nas. U napadu svakako svima mozemo strpati bar 85 poena, u odbrani nas ne jebe samo ko nas ne pita. Koji ce tacno tu boljitak onda Jogi Ferel tacno doneti?
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Za one napade i crne minute kada se čeka poslednjih 5 sekundi napada da se izvede neka bezveze improvizacija mislim da bi Jogi Farel legao samo tako. E sad ne znam koliko bi njegovo igranje uticalo na već raspalu odbranu koju igramo.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Pre tri meseca me banovase na pravdi Boga jer sam pisao ono sto se nekima nije svidjalo, a ispostavilo se kao istina. Ali dobro.
Farel je, ako dodje, dobro resenje. Odbranu nece da popravi, bar ne znacajno, ali u napadu je igrac sa poenima. Doduse, vise gleda na kos, ali nije da ne zna. Ja ocekujem da prorade Ponitka i da Dozer postane konstantniji, a ovo je sad krpljenje rupa nastalih usled kasnjenja u prelaznom roku i povreda koje su nas ne znam ni ja kojom srecom u prosloj sezoni zaobilazile. I pretpostavljam da ce ugovor da ide na 3 meseca, pa ako se uklopi, uklopio se. Svakako sam za i mislim da nije los odabir, ali hajde da sacekamo sta ce da bude.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Zna Ferel da odigra korektnu odbranu nogama, dok je u preuzimanjima problem.
Izuzetno je brz, ima dobar prodor i sut, napadacki dobro resenje, ali kako god okrenes prinudno resenje, da nije bilo ovih povreda ne bi se ni dovodio u pitanje.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Pre tri meseca me banovase na pravdi Boga jer sam pisao ono sto se nekima nije svidjalo, a ispostavilo se kao istina. Ali dobro.
Farel je, ako dodje, dobro resenje. Odbranu nece da popravi, bar ne znacajno, ali u napadu je igrac sa poenima. Doduse, vise gleda na kos, ali nije da ne zna. Ja ocekujem da prorade Ponitka i da Dozer postane konstantniji, a ovo je sad krpljenje rupa nastalih usled kasnjenja u prelaznom roku i povreda koje su nas ne znam ni ja kojom srecom u prosloj sezoni zaobilazile. I pretpostavljam da ce ugovor da ide na 3 meseca, pa ako se uklopi, uklopio se. Svakako sam za i mislim da nije los odabir, ali hajde da sacekamo sta ce da bude.
Jedva si docekao Zeko Zekane, priznaj. Mada budi pazljiv, jos nije ni trecina sezone prosla. Brzo javljajte Zocu da je Zeka odobrio, samo to se cekalo.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Znači došli plej i centar.
Na kojoj poziciji će onda da fali pojačanje ako nešto krene po zlu?
Mogu da zamislim koja će kuknjava i pljuvačina da nastane ako i ovo ne upali.
Наравно и даље се чека то фамозно Остојино највеће појачање :buhaha
Тако да барем нам простора за ,,кукњаву и пљувачину" никад није, нити ће кад недостајати :shal
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Pre tri meseca me banovase na pravdi Boga jer sam pisao ono sto se nekima nije svidjalo, a ispostavilo se kao istina. Ali dobro.
Farel je, ako dodje, dobro resenje. Odbranu nece da popravi, bar ne znacajno, ali u napadu je igrac sa poenima. Doduse, vise gleda na kos, ali nije da ne zna. Ja ocekujem da prorade Ponitka i da Dozer postane konstantniji, a ovo je sad krpljenje rupa nastalih usled kasnjenja u prelaznom roku i povreda koje su nas ne znam ni ja kojom srecom u prosloj sezoni zaobilazile. I pretpostavljam da ce ugovor da ide na 3 meseca, pa ako se uklopi, uklopio se. Svakako sam za i mislim da nije los odabir, ali hajde da sacekamo sta ce da bude.
Gde si zeko, stari lafe...kako ono ide dalje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top