Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.779
Локација
"preko bare"
Ljudi, hoćemo li ikada naučiti da se ne ložimo na naslove iz tabloida? Koliko puta su do sada bili u pravu?

Imamo tim koji je odličan i tek će biti još bolji. Uživajmo u tome i pustimo ostale da se bave neprovjerenim kalkulacijama.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Tacno da imamo vrh tim i kako vreme prolazi sve bolje izgledamo, ali s obzirom da ne mozemo da vezemo nedelju dana da budemo kompletni jer nas povrede urnisu, ne bi nam nista skodilo da dovedemo nekoga ko bi mogao da pomogne. :) Naravno, ako finansije dozvoljavaju i ako ima smisla u tom pogledu.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
@Paja Čutura

Kada sam rekao fijasko nije bilo u smislu da su sami dovedeni igraci licno losi. Rekao sam da su PJ i Kaminski macke u dzaku jer nisu igrali u Evropi nikada. Cinjenica je da su po planu inicijalnog prelaznog roka dovedeni samo Jaramaz i Ponitka a da su PJ i Kaminski bili iznudjena resenja i niko ne moze da kaze da smo njih dvojicu pratili od pocetka prelaznog roka, taj deo je mene isfrustrirao. Plan oko pojacanja je vecinski propao kada nas je ona picketina ispalila, i to je isto jasno i vidljivo bilo.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.395
Pa svako moze da bude macka u dzaku,to je sport. Moze da bude vrhunski igrac pa se ne uklopi. Kao sabaz npr eto on mi prvi pao napamet. Papapetru npr vrhunski igrac ali drugacija uloga nego sto je imao u PAO i odmah nije to to.Macka u dzaku je mogao vrlo lako da bude i ta pidzurina na koju mislimo jer evo nece igrati jos dva meseca. Macka u dzaku je mogao da bude i Lesor. Tako da sve je to 50 - 50. Nisu oni budale znaju koga dovode. Kaboklo je cist primer jer se cekao neko takav da ispliva, sigurno su mogli da umesto njega jos ranije da dovedu nekog i pitnje je da li bi to bilo to.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
@Paja Čutura

Kada sam rekao fijasko nije bilo u smislu da su sami dovedeni igraci licno losi. Rekao sam da su PJ i Kaminski macke u dzaku jer nisu igrali u Evropi nikada. Cinjenica je da su po planu inicijalnog prelaznog roka dovedeni samo Jaramaz i Ponitka a da su PJ i Kaminski bili iznudjena resenja i niko ne moze da kaze da smo njih dvojicu pratili od pocetka prelaznog roka, taj deo je mene isfrustrirao. Plan oko pojacanja je vecinski propao kada nas je ona picketina ispalila, i to je isto jasno i vidljivo bilo.
Apsolutna neistina. PJ se jurio od početka. Ne znam zašto pišeš ovakve paušalne gluposti
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
A tvoje pisanje nije paušalno i ima osnova? Da nisi lično Zoran Savić? Mislim vidim da se zoveš "manager" ali čisto sumnjam da ustvari neki menadzer i jesi. :D

Moje racionalno razmišlje mi kaže da bi Željko radije jurio igrača na toj poziciji sa EL iskustvom a ne nekoga ko nikada nije kročio ovamo.

Slažem se da svaki igrač može biti mačka u džaku i da nije nužno da će da se uklopi, ali ipak je sigurnost veća uzeti nikoga ko je igrao EL unazad 3-4-5 sezona. I iskreno bi mi bilo neverovatno da sa dobrim budžetom koji imamo ove godine Željko bira nekoga iz Amerike pre nego nekoga odavde, a zna jako puno igrača i puno ih je i trenirao.

Šta se tu izdešavalo ja ne znam, ali da nikoga od EL igrača, a bilo ih je puno dostupnih, nikoga još nismo doveli pored Jaramaza i Ponitke, meni je to čudno.
 
Последња измена:

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
ni 20k stranica da se vas dvojica prepucavate sta je zeljko mislio ne bi bilo dovoljno jer, na srecu, on je najveci. A ovakva nagadjanja mislio da je Zeljko ovo mislio i ja mislim da je Zeljko ovo mislio kapiram da prolaze samo da bi mogli sto pre da zakopamo pricu od 20(0).000.000 evra koja je bila na meniju (informera) i partizan.net-a od jutros. (tako da hvala vam.)

topli poz za obojicu, ali na (ne)srecu NE znate sta je Zeljko mislio, na srecu ne zna niko u Evropi zato smo i toliko jaki, jbg.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
A tvoje pisanje nije paušalno i ima osnova? Da nisi lično Zoran Savić? Mislim vidim da se zoveš "manager" ali čisto sumnjam da ustvari neki menadzer i jesi. :D

Moje racionalno razmišlje mi kaže da bi Željko radije jurio igrača na toj poziciji sa EL iskustvom a ne nekoga ko nikada nije kročio ovamo.

Slažem se da svaki igrač može biti mačka u džaku i da nije nužno da će da se uklopi, ali ipak je sigurnost veća uzeti nikoga ko je igrao EL unazad 3-4-5 sezona. I iskreno bi mi bilo neverovatno da sa dobrim budžetom koji imamo ove godine Željko bira nekoga iz Amerike pre nego nekoga odavde, a zna jako puno igrača i puno ih je i trenirao.

Šta se tu izdešavalo ja ne znam, ali da nikoga od EL igrača, a bilo ih je puno dostupnih, nikoga još nismo doveli pored Jaramaza i Ponitke, meni je to čudno.
Nisam lično Zoran Savić i ne pričam ništa paušalno. Nijednog trenutka nisam napisao šta MISLIM da su Zoran i Željko radili, a još dalje od toga da sam to postavio kao gotovu stvar kao što si ti uradio. Za PJ znam da je dobio poziv još tokom prethodne sezone. Za Kaminskog nisam ništa ni napisao jer ne znam.
Ako već treba da pričam o tome šta mislim, onda mislim da Željko i Zoran uvek imaju plan A, B i C. Ne mislim da uvek bacaju karte na jednu opciju pa ako propadne bude daj šta daš. Ti možda misliš tako, ali ne bi trebalo da se postavljaš kao da je to 100% sigurno. Pogotovu ne kad su u pitanju Zoran i Željko
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Sustina je da su nas celo leto razni portali i Ostojin mali lozili da dolaze i ovaj i onaj i da su ocekivanja svih, pa i mene, bila ogromna kad su imena u pitanju. Kad je pocela prica da picka dolazi i posle kad je to vec svuda bilo potvrdjeno vecina nas nas je vec videla na F4, uz tu picku i uz jos par verovatno igraca slicnog kvaliteta o kojima se pricalo. Posle svi znamo sta se desilo i razocarenje je bilo veliko zbog cele te situacije... Onda dolazi period gde mi nikoga da dovedemo, ne odgovara ovaj, ne odgovara onaj, pa opet ovaj je zavrsen i onda opet propalo...

Ja ne kazem da Zoran i Zeljko ne gledaju vise koraka u napred i da nemaju plan B, mozda i C. Opet kazem, moje misljenje je da im plan A a mozda i B nisu uspeli. Na kraju je ispalo kako je ispalo, hvala Bogu, i pravo je uzivanje trenutno gledati Partizan. :) Ne znam ni sto sam usao u polemiku sa Pajom filozofom...

U svakom slucaju svako novo pojacanje je dobrodoslo po mom misljenju, a Zeljko zna nase potrebe najbolje u ovom momentu svakako, i u to ne ulazim. :)
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Navodno.


Anonimni Spanac sa 150 pratilaca pise o interesovanju srpske, turske i italijanske ekipe za Amerikanca koji igra u Litvaniji. Da li postoji neka stvar koju nasi “novinari” nece preneti kao vest zbog klikova, i zasto ne?

Kinan Evans sigurno nece potpisivati nista sad sve i da ta klauzula postoji, nego ce sacekati leto da dodje 7 ekipa sa ogromnim ponudama, pa da dize sebi cenu dok se ne iskristalise jedna ekipa koja hoce da da najvise para.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Sustina je da su nas celo leto razni portali i Ostojin mali lozili da dolaze i ovaj i onaj i da su ocekivanja svih, pa i mene, bila ogromna kad su imena u pitanju. Kad je pocela prica da picka dolazi i posle kad je to vec svuda bilo potvrdjeno vecina nas nas je vec videla na F4, uz tu picku i uz jos par verovatno igraca slicnog kvaliteta o kojima se pricalo. Posle svi znamo sta se desilo i razocarenje je bilo veliko zbog cele te situacije... Onda dolazi period gde mi nikoga da dovedemo, ne odgovara ovaj, ne odgovara onaj, pa opet ovaj je zavrsen i onda opet propalo...

Ja ne kazem da Zoran i Zeljko ne gledaju vise koraka u napred i da nemaju plan B, mozda i C. Opet kazem, moje misljenje je da im plan A a mozda i B nisu uspeli. Na kraju je ispalo kako je ispalo, hvala Bogu, i pravo je uzivanje trenutno gledati Partizan. :) Ne znam ni sto sam usao u polemiku sa Pajom filozofom...

U svakom slucaju svako novo pojacanje je dobrodoslo po mom misljenju, a Zeljko zna nase potrebe najbolje u ovom momentu svakako, i u to ne ulazim. :)
Sve si lepo sad napisao, sa svim se manje više slažem. Ali ja sam od pocetka samo konstatovao da nije istina za PJ da je bio iznudjeno rešenje. Ništa više od toga. I da ne treba to uzimati zdravo za gotovo.
Sisica jeste ispalila. Ali ne mislim da je zbog njega propao bilo koji drugi transfer. Na kraju krajeva, Panter je ostao. A i svi igraju za pare. Uglavnom najveće koje dobiju
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Slazem se da zbog picke nije direktno propao odredjeni transfer, ali da su se izbora igraca i filozofija potencijalne igre dosta promenili, to je sigurno. Jasno je da svi igraju za sto vecu lovu i slazem se da nam je ostanak kapitena svakako najvece pojacanje koje smo imali.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ček bre, Ostoja u ovoj emisiji kaže da smo dali obeštećenje za Kabokla (koje nije bilo malo).
Ako ne sećanje služi hvalili su se kako smo doveli slobodnog igrača??

Takođe je rekao da smo prošle godine uzeli 7 miliona samo od karata.

Rekao je i da je onaj početni dug, koji je bio kad je preuzeo klub 7 miliona, po njihovoj finansiskoj proceni, skočio na blizu 10, jer šatro nisu videli neke kamate i još neka dospela dugovanja.
Ne znam dal su ga ovi izbori omeli, pa nije koncentrisan kad laže, ali upleo se sad za ove izjave ko pile u kučine.

Priča za teletabise.
 
Top