Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.239
Локација
ante portas

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Previse se o ovome prica u javnosti ,a decko je igrac koji pravi razliku i njegovim dovodjenjem ce mnogi interesi ovde biti ugrozeni(a zna se ko voli da kvari transfere).Bolje je:Zagorac nije realan i nikada ga nismo ni kontaktirali...
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
neznam zasto su pristali da igraju sa ciganijom u pnedeljak a ne u nedelju jer posle dva dana immo veoma vaznu utakmicu sa lokomotivom!!:banghead:banghead:banghead
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.920
Локација
Beograd
Ne mislim da je to u pitanju, već se radi o tome da im izlazimo u susret, što bi se reklo, nije prvi, a žalosno je što, verovatno, nije ni poslednji... Mazohizam, jbg, uvek radimo na svoju štetu... :(
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Previse se o ovome prica u javnosti ,a decko je igrac koji pravi razliku i njegovim dovodjenjem ce mnogi interesi ovde biti ugrozeni(a zna se ko voli da kvari transfere).Bolje je:Zagorac nije realan i nikada ga nismo ni kontaktirali...

Izgleda da ovog decka ne moze nista da pokoleba da potpise za nas klub, tako da nikakav pritisak niti veca lova nece da utice na njega da promeni odluku.
Svi nesrecnici koji su zadnjih godina otrcali kod cigana, a sada ih nema uposte na kosarkaskoj mapi, uradili su to iskljucivo zbog para, price da su to uradili zbog ucene, ili zato sto morali, su price za malu decu.

Steta sto se previse spekulise i manipulise, pustaju se razne poluistine i neistine, (meni je licno propaganda protiv Todorica odvratna) pa covek ne zna sta se to promenilo u odnosu na proslu god. t.j. ko je najzasluzniji za ovaj preporod, i kome trebamo biti zahvalni (naravno, osim Vucicu :D )

Nadam se samo da ce Pionir opet biti krcat, zasluzuju ove momke maksimalnu podrsku sa tribina. A, sve sto trazim od igraca je da zestoko treniraju, da svakok dana napreduju, pa zdravje Boze, ako ne ovu godinu, onda sledecu da vrate pehar tamo gde pripada.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mozda i nama treba koji dan da se bolje spremimo a ima poslova koji su u toku.

Nadam se da ce Novica biti spreman i u elementu.

Nadam se nekoj dobroj egal utakmici, ocekujem ocajnu odbranu i lak poraz. jbg
 
Последња измена:

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Steta sto se previse spekulise i manipulise, pustaju se razne poluistine i neistine, (meni je licno propaganda protiv Todorica odvratna) pa covek ne zna sta se to promenilo u odnosu na proslu god. t.j. ko je najzasluzniji za ovaj preporod, i kome trebamo biti zahvalni (naravno, osim Vucicu :D )

Evo, da ti bude jos odvratnije - Todoricu, siso jedna izdajnicka, dace Bog da ti se vrati sve sto si Duletu uradio.

A ko je zasluzan za ovaj preporod i da li je to uopste preporod, to cemo da vidimo tek. O ovoj sisi gore mozemo odmah da govorimo, tu nema sta da se ceka, veca da ispadne ne moze.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.005
Reaction score
2.096
Локација
BGD
Previse se o ovome prica u javnosti ,a decko je igrac koji pravi razliku i njegovim dovodjenjem ce mnogi interesi ovde biti ugrozeni(a zna se ko voli da kvari transfere).Bolje je:Zagorac nije realan i nikada ga nismo ni kontaktirali...

Misliš da postoji razlika u tome ako se priča u javnosti ili ne? Kao da Ćoravi ne zna svaki naš potez, pogotovu ako pokušavamo da dovedemo nekog madog igrača, još Miškovog... Zna taj sve veruj mi, tako da je totalno svejedno priča li se ili ne.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Evo, da ti bude jos odvratnije - Todoricu, siso jedna izdajnicka, dace Bog da ti se vrati sve sto si Duletu uradio.


Razumem mrznju prema Todoricu zbog Duleta, iako i tu nije bas sve crno belo, ali razumem vasu emociju. I to mi nije uopste odvratno, vec jako simpaticno, nekako, decjo- naivno.

Pricam o tome da busi transfere, da je cokicev covek, i druge gluposti.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Razumem mrznju prema Todoricu zbog Duleta, iako i tu nije bas sve crno belo, ali razumem vasu emociju. I to mi nije uopste odvratno, vec jako simpaticno, nekako, decjo- naivno.

Pricam o tome da busi transfere, da je cokicev covek, i druge gluposti.

U trenutku kada iz kluba odlaze Danilovic i Vujosevic, da je covek otisao bi i on. Posto je govno, on ostaje. Tu je sva prica zavrsena.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.096
Pa covek je promenio prezime da ga ne bi smarali u komunizmu i jedini je vecan u klubu. Naravno da je munja :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne krivim ga šta je uradio Duletu ili nije, ali mislim da je trebalo da ode zajedno sa Duletom.

Sa Zagorcem može da se napadne titula.
Čović je zli genije, a to mora samo da bude dodatni motiv za svakog pravog Partizanovca koji dođe u situaciju da vodi KKP.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
Kakav crni genije.
Udbaš, kao i većina onih koji kroje sudbinu danas, a između tog pojma i pojma genija ne može se staviti znak jednakosti nikako.
Imaš opcije zli patuljak, pudlica i ostale. Gde iskopa genija majke ti?

Ne dopada mi se što se ovako javno govori o tome već danima. Mislim da bi kao igrač itekako značio ovom timu, ali hajde da sačekamo dok ne bude zvanično. Previše je bilo razočarenja poslednjih nekoliko puta kada su takve informacije dolazile do javnosti.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Hahah genije, nemoj lupati molim te. Jednog dana ce biti otkriveno koga je zvao sa sednice vlade pre ubistva premijera, zasto englezi insistiraju da ga se ne dira since 1996, zasto moze da otima trzista i upropastava Metaloplastiku i jos niz kompanija za racun fmp-a... Mnogo opisnih prideva postoji za takvo izdajnicko-spijunsko govno, genije svakako nije jedan od njih.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
covic je plankton iz onog crtanog filma spozva bob...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top