Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Prelep roster. Ne znam za Koprivicu, deluje mekano, ali retki su 216 košarkaši koji se kreću normalno, a da ne izgleda kako će im udovi otpasti. Voleo bih da je ostao Pejdž jedino. Fali centar. Doćiće Za EC dovoljno i dobro.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Možemo slobodno da zaključimo da je ovaj Partizan mešavina onoga što jeste ili barem onoga što je bio pod Duletom (pogon za pravljenje velikih igrača) i onoga što treba da bude (mašina za sve trofeje).

Ja lično prezadovoljan dolaskom malog (216cm) Koprivice.

Dule je od Vraneša napravio upotrebljivog igrača, a neće Željko od Koprivice koji je daleko pokretljiviji.

Konačno ćemo sa velikim uživanjem pratiti kako ovaj tim raste iz meča u meč, a posebno kako rastu budući i sadašnji nosioci A reprezentacije.

Šta ćete više, alo? Pa nismo mi Real Madrid.

Bolji smo od njih.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Ako mogu da zamolim da se ne poredimo ni sa kim. Posebno mi, licno smeta u poslednje vreme ucestalo poredjenje sa Real Madridom, koji mi je simbol ciganluka ne evropskom nivou. Doduse, ruku na srce, kosarkaska varijanta je daleko blaza.

Da ne bude totalni off, sve ide ocekivanim tokom. Radi se ozbiljno, skoro nijedna informacija ne procuri pre vremena. Sve pohvale.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Drago mi je da se cela grobarska javnost bavi Partizanom i to nam je jedina sličnost sa musavim železničarima iz predgrađa. I oni se naime, svi do jednog, bave Partizanom. Nama je dosta da nam daju približno ravnopravne uslove, njima treba da nam polome koleno, ključnu kost i stave povez na oči.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Bice uspona i padova ove sezone... Treba staviti velika ocekivanja, sto je i jedino normalno kada je ZOC na klupi.
Medjutim, ne treba ici sa stavom osvajamo sve, ovi klinci ce biti svi pogodak itd... Treba imati u obzir dosta ovih klinaca nikada nije igralo u timu, niti ce igrati u timu koji nosi pritisak kao Partizan, neki nisu ni imali dodira sa kosarkom na ovom nivou... Tu mislim na Koprivicu i Madara...
Sa druge strane imamo protivnike koji se pojacavaju sve samim prekaljenim i iskusnim igracima, tako da treba malo spustiti loptu i ici stepen po stepen, jer kako je krenulo sa ocekivanjima od ovog mladog tima msm da ce neki biti terani posle prve tekme. Mladi su to momci, bice dosta gresaka i ishitrenih poteza, zato polako i strpljivo. Svi imaju talenat, samo treba sada pretociti...
Generacija koju je Zeljko imao kada je poceo trenersku karijeru se radja jednom u zivotu, a mozda ni tada, tako da ocekivati nesto tog ranga nije realno.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Drago mi je da se cela grobarska javnost bavi Partizanom i to nam je jedina sličnost sa musavim železničarima iz predgrađa. I oni se naime, svi do jednog, bave Partizanom. Nama je dosta da nam daju približno ravnopravne uslove, njima treba da nam polome koleno, ključnu kost i stave povez na oči.

Mi smo avangarda a oni su avangrada
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ni sa jednim domacim mladim ili iskusnim igracem nisam fasciniran, niti zahvalan sto je došao. Svi su došli zbog svoje guzice, kako bi Zeljko od njih napravio bolje igrače i vinuli se dalje po Realu ili NBA. Dakle, nisu tu zbog Partizana, vec iskljucivo zbog sebe. Tu naravno ne računam one koji su od ranije kod nas, njima svaka čast. Tako da samo hvala velikom Z. Obradoviću. Gdje ste bili kad smo bili niko?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Pa normalno da su uglavnom došli zbog sebe i zbog rada sa Željkom?
Ranije su dolazili zbog DV.
Između si imao sve i svašta...
Bilo bi lepo da ima talentovanih zagriženih Partizanovaca koji bi došli i kod Pere Božića ili Filipovskog ali je realnost drugačija.
Ne vidim problem, oni su tu da budu najbolji mogući igrači i profesionalci, mi jer volimo klub, od svih tih igrača se uvek izdvoji 1 miljenik navijača, eventualno njih par i to je to.
Pošteno?
 
Последња измена:

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Ni sa jednim domacim mladim ili iskusnim igracem nisam fasciniran, niti zahvalan sto je došao. Svi su došli zbog svoje guzice, kako bi Zeljko od njih napravio bolje igrače i vinuli se dalje po Realu ili NBA. Dakle, nisu tu zbog Partizana, vec iskljucivo zbog sebe. Tu naravno ne računam one koji su od ranije kod nas, njima svaka čast. Tako da samo hvala velikom Z. Obradoviću. Gdje ste bili kad smo bili niko?

a ti ides na posao zbog svoje "guzice" ili gazde? cimas se iskljucivo zbog potencijalnog napredovanja kako bi imao bolju platu ili naucio nesto pa otisao drugde da unovcis to? apsolutno je normalno da su igraci tu zbog sebe i svaka pomisao da su (pogtovo stranci) imali bolju opciju da je ne bih izabarali je najblaze naivna, ovo je profesionalni sport, i ljudi od toga zive i ulazu u njega sebe, kao i mi koji u svojoj sferi ulazemo sebe radi zarade, sve ostalo je cista glupost, prosla su vremena kada se igralo "iz ljubavi" a to se igrali jer nije bilo para. biti tu iz ljubavi je luksuz koji su retki imali, niko na ovome svetu ne moze da me ubedi za je zagorac tu jer voli partizan (sto ne znaci da ga ne voli, vec motiv igranja u partizanu)

U klubu si da bih uzeo novac ili napredovao ili pokazao da idalje si relevantan da karijera nije u padu da se negde prodas, sve ostalo je nepotrebna mistika za "sirotinju", takodje poredjenje ranijih godina i danas nije OK, ne mozes da se takmicis danas bez instant kvaliteta, to je jednostavno cinjenica, lepo je imati mlade talente ali nazalost oni ne donose rezultate, zato instant kvalitet je bitan, a ovo sto zeljko radi je mix toga svega i jedino najboljima (a on je najbolji) to moze poci za rukom da urade oba (u danasnjem sportu).
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Što se tiče novih pojačanja, iz ove perspektive ću prognozirati ali nadam se da griješim.

Puni pogotci - Lidej, Panter, Mur, Madar.
Solidan doprinos - Koprivica, Kuruks.
Totalni promašaji - Avramović, Smailagić.
Mislim da je jako nezahvalno ovako nešto prognozirati, prosto nije fer prema tim igračima.
Ja ti garantujem da će uz Željka svi da daju svoj maksimum, talenta i kvaliteta ima baš dosta, prema tome nadajmo se - i rezultata.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top