Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
1. Dallas Moore
2. Jam Madar
3. Aleksa Avramović
4. Kevin Panter
5. Uroš Trifunović
6. Nemanja Dangubić
7. Rade Zagorac
8. Aleksa Stepanović
9. Rodions Kuruks
10. Zek Ledej
11. Alen Smailagić
12. Balša Koprivica
13. Dušan Miletić
14. Prvi centar?
15. Pangos???

Ja koliko znam, tim čine 12 igrača.
Ukoliko dovodimo još jednog centra, to je već 14 igrača.
I sada i pored činjenice da bi imali dvojicu "prekobrojnih", priziva se il očekuje 15-ti igrač?!
A, da ne zanemarimo da u timu imamo i plejadu mladih igrača, koji takodje čekaju (I zaslužuju svoju šansu).
Zbog svega prethodnog, u jednom od svojih prethodnih postova, napisah da očekujem još jednog startnog centra i da bi to bilo to.
Nemam nikakve informacije, il bilo šta slično. Samo neko prosto rezonovanje.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Та анкета је иначе обављена на порталу "Телеспорт" који држи његов СИН који је такође власник странице "пбг.њуз" на Инстаграму где ботује за ћалета. Ето чиме се бави пошумљенко, ствара лажну слику о себи преко деце од 12-13 година са тог инстаграма.

sns škola šta te čudi, preslikan metod sektine auto-promocije.

U vezi fegi juniora, meni nije jasno kako kao klub možemo da dozvolimo porodično uhlebljavanje nekoga ko nema 2% kompetencije za poziciju na koju su ga ugurali. Kultura intervjua 0, engliš 0, harizma u minusu...

Da mi dozvolimo kao klub da nam se ciganska FMP sekta javno smeje i to sa razlogom. Podjebavaju ih i Grobari i cigani po društvenim mrežama i to opet sa razlogom. A sve ovo je posledica pošumljenog i njihovog načina funkcionisanja.

Ne priliči KKP ova zajebancija nikako.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Svi znamo da je Kicin hotel, ne radi se o tome. Samo slep ne vidi sta pokusava da provuce kroz redove, nego, neviko da mu je glavni trzisni segment 70+ on covek prica bajke za Partizanovu televiziju i Anti Romsku populaciju, problem je sto ja mislim da on veruje u sve sto kaze i misli da i mi verujemo. Kad ima tolka muda da u istom tekstu prica kako ga je podrzalo 80% Grobara (lol) i prica ovakve bajke. Mislim ono intervju u rangu onog kad smo imali problema na Kosovu, za krstenje 3 puta
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
1. Dallas Moore
2. Jam Madar
3. Aleksa Avramović
4. Kevin Panter
5. Uroš Trifunović
6. Nemanja Dangubić
7. Rade Zagorac
8. Aleksa Stepanović
9. Rodions Kuruks
10. Zek Ledej
11. Alen Smailagić
12. Balša Koprivica
13. Dušan Miletić
14. Prvi centar?
15. Pangos???

Ja koliko znam, tim čine 12 igrača.
Ukoliko dovodimo još jednog centra, to je već 14 igrača.
I sada i pored činjenice da bi imali dvojicu "prekobrojnih", priziva se il očekuje 15-ti igrač?!
A, da ne zanemarimo da u timu imamo i plejadu mladih igrača, koji takodje čekaju (I zaslužuju svoju šansu).
Zbog svega prethodnog, u jednom od svojih prethodnih postova, napisah da očekujem još jednog startnog centra i da bi to bilo to.
Nemam nikakve informacije, il bilo šta slično. Samo neko prosto rezonovanje.
Stepanović, Miletić su pored klupe, prve rezerve... A ako bi, dao Bog, došao pangos, onda i trifunović ide na tribine da vodi navijanje... Uz sve to, da li misliš da će proći tri vezane utakmice, a da neko od prvotimaca ne ugane zglob, ne istegne mišić, ne zakači prehladu? U današnjim roster ima je 15 do 16 igrača potpuno normalno...
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Roster za utakmicu čini 12 igrača, tim čini barem 15 igrača.

Nekad se košarka igrala sa 2, 3 igrača sa 30+ minuta, 3, 4 sa 20+ i ostatak rostera (6 ili manje) sa par minuta. Format i sistem svih takmičenja je to dozvoljavao.

Uzimajući u obzir trenutni broj utakmica u sezoni, u Evrokupu najmanje 18, u ABA ligi najmanje 26, u KLS najmanje 6 i u Kupu potencijalnih 3, dakle najmanje 53 utakmice, danas je potrebno barem 15 aktivnih igrača u timu. A na ove 53 utakmice dodaj u Evrokupu još jedno 10 i više, pa u ABA 5 i više i u KLS takođe 5 i više. Dođemo na ukupan broj utakmica od skoro 80 za 8 i po meseci.

Malo je i 15, sve se čini da evropska košarka postane kao i NBA, šou sa 100 utakmica po sezoni, samo da se makljaju pare od TV prenosa i reklama.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
A ne, naprotiv, dosta važnih stvari se čulo... Rekao je mnogo više nego što sam očekivao. Najvažnije je, ovo što je i @espinosa odlično zapazio, da se radi na tome da preuzmemo razvoj klinaca od Mege. To ako uspe je veliko, da veće ne može biti. To je budućnost kluba za narednih dvadeset godina i igračka i finansijska.
Provukao je da se sa Evro ligom radi i iza kulisa (čitaj - Želimirove veze se potežu), takođe jako važno. Neće biti baš previše oduševljenih klubova kada se mi vratimo, biće raznih miniranja, nema nikakve sumnje. Poslao je prve poruke Mesini i onom pacovčetu da se misli na to - Željko naravno, ne on mučenik.
Tri ili četiri puta je ponovio da će da brani klub od pritisaka i kako je samostalan, što svi znamo da naravno nije tačno, ali su i to i ta neka anketa signal da se već pomalo brine i za svoje mesto, nije ovo više vreme kada niko nije hteo da bude predsednik Partizana. Brzo će se roditi takve ideje u mnogim glavama, ako već nisu, to će biti jedno veoma seksi mesto uskoro.
I ovo da nije podeljena ni jedna besplatna karta (u šta sumnjam, ali bi bilo lepo) i ograđivanje od navijačkih grupa, kako reče - neki drugi rade se kriminalcima, možda može biti značajno, ali je interesantno da je uopšte pomenuto. Guslao je malo i o sopstvenom značaju, ali to se moglo očekivati, ne može se protiv sopstvene prirode. Sva sreća, pa se u svemu ovome on ne pita previše, najvažnije je da ne smeta ljudima da rade.
 

popac86

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
11
Reaction score
18
Локација
Kladovo
Rekao je i da se ceka centar i da nece znacajno promeniti prosek godina u timu, sto dalje znaci da dolazi jedan igrac na petici i bice nesto stariji.. Meni je Ostoja ok, narcis kao i nas predsednik drzave ali mislim da u ovo vreme Vucica mi ne mozemo imati boljeg predsednika. Trudi se i zalaze za klub. Doveo Zova, obezbedio finansije pa sta biste vise od toga, to je njegov posao.
 
  • Like
Reactions: Zex

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
A promocija Zlatibora, a dostava hrane vode koje igraci popiju a neko u Srbiji proizvede, PDV i hiljadu drugih stvar. Ovi zapucali iz Bosne da snime zeljka pola sats sa pitanjima na koje je odgovorio jos u martu? Sta misliš o tim beneficijama za državu Srbiju i Zlatibor. I ekipu Zlatibora sto će imati sansu da odigra utakmicu sa nama. Mislis da je o tome smesno polemisati?

Iskreno ne umem da procenim da li si sarkastičan ili ne, ali ako nisi evo opaske.
Državi (vlasti) nije u interesu da radi na promociji Zlatibora i najbolje mogu da osetim to ja koji sam odavde.
Razlog je isključivo politički a odgovor leži u većinskom glasačkom telu koje nije sns kalibra.
Tako da Ostoja nastavlja da botuje i lupa gluposti.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Ljudi, mnogo ste zapeli sa Pengosom. Ja ga iskreno ne želim u ekipi. Mnogo vaga, dok ga Partizan odmah želi u svoje redove, on gleda ka NBA gde neće završiti a ni CSKA mislim da ga neće na kraju tako da bi bilo najbolje da ga nemamo u ekipi jer je bezobrazan.

Kasno sam se uključio, da dodam nešto za cene sezonskih karata. Generalno da sam iz Beograda lagano bi preko kartice uzeo i podelio na max rata koliko mogu. Ovako iz duboke unutrašnjosti mi se dodatno uvećavaju troškovi pa mi se ne isplati ali Beogradjani, što se bunite? Skup je tim sklopljen i opravdano su ove cene karata. Neko pomene ovde u temi da su vec neki sektori rasprodati, do početka sezone biće verovatno sve rasprodato.

Takodje da dodam da sam jako zadovoljan što je veličina kao što je Željko došao da preporodi KK Partizan. Ono što malo izbacuju snimke na youtube i instagramu, vidi se da hoće svakom da pokaže kako da se kreće i vidi se njegovo nerviranje kad ne rade ono što im kaže i sa pravom se ljuti. Jedva čekam pripremne, da vidim tu prvu utakmicu, kretnju i šut i naravno da Željko ne crveni mnogo od nerviranja

Što se tiče centra, hm. I jesam i nisam ali tu odluku donosi stručni štab a ne mi, važi i za gore pomenutog Pengosa.

Napred Partizan pa da šutiramo limenke
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Sad baš razmišljam da su najebali ako im gazda vidi da ga zovu pošumljenim :buhaha

Elem što se tiče tima meni je samo centarska pozicija kritična za moje shvatanje košarke. Nemojte me samo sa onim da Žoč zna najbolje, naravno da je tako. Meni je problem rezervni centar ako uračunamo da tražimo startnu peticu. Zak može dobro da pokrije ali onda ostaje sličan problem na četvorci. Velika šteta za brata Mozlija.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Dao bih vam Marica, Vranesa I Rakocevica....(Pred pocetak sezone!)

Ali dobro, u sustini sada se zna sta napadamo, tada smo bili anonimusi u toj sezoni, enigma. Da je neko pravio benchmark ne bi nas ni stavio na listu klubova u evroligi

Ali opet, ako se zapitamo malo, koliko nam je dobro i osvezavajuce o cemu razmisljamo i u kom smislu

Oooo nama je najbolje
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Dakle, pisemo, pa da se prebrojimo:
1. ivanradovanovic
2. popac86
3. dopisite se sami, glupo je da ne znamo ko su ostojini fanovi :buhaha
Po meni je inervju bio prilicno korektan i taman kad sam to pomislio, pred sam kraj, kad je nasjlađe, šefa (prijatelja) nije mogao da izostavi.
To je toliko više sramno i zalosno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top