Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Podguznih naprednjačkih muva Nedića i ostalih i zato
Više volim Vokrija od Ace i Ćokija

VUČIĆU PEDERU
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ovo je samo sa jedne strane ...nemam vremena da kopam dalje







Rekao sam da ce da nas tuzi....ne Tosi,ajde ponovo pogadjajte



Saopstenje je pisano samoinicijativno i da se predpostaviti cije je maslo
Jasmina je mislim napisala.

Шта би ови постови требало да представљају? Пљување и вређање Миће Берића :prekrsti
То су одговори на ваше коментаре о томе како је то био СТРАШАН интервју како им је свима јебао кеве, зачепио уста...бла бла бла...трућ трућ трућ
Као да смо малоумни и да се не сјећамо времена кад је јебавање кеве ћоравом и пичкоустом било на таквом нивоу да га Мића Берић (уз сво његово уважавање) неће достићи никада :D
ВОЛИМ СЕКС И РАДО ГА СЕ СЈЕЋАМ!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo je samo sa jedne strane ...nemam vremena da kopam dalje







Rekao sam da ce da nas tuzi....ne Tosi,ajde ponovo pogadjajte



Saopstenje je pisano samoinicijativno i da se predpostaviti cije je maslo
Jasmina je mislim napisala.

A sam napljuvao Micu, usracu se sad :D
Mica dao ostavku zbog mene.
Kme kme sto nismo pustili cedevitu...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Meni tek sad nista nije jasno.:confusedKo koga guzi ovde.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Mica Beric moze da kaze sta hoce i da im jebe mamu,jel ima coveka iz senke koji vodi klub,Pekovic je samo maska.Sve sta je Mica kazao rekao je po nalogu SENKE,a cigani mogu da ga puse po tom pitanju.A uskoro kad SENKA izadje u javnost mnogima nece biti dobro.

Mnogo nesto oblacno ovih dana. Nigde sunca nema pa da se SENKA pojavi.

Ogrejace obasjace....
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Samo jedan iznenadni ulet. Kada na vestima cujete da je Aca pokrenuo spor protiv Nebojse oko miliona namenjenih KosMetu, to ne znaci da je Aca ljut na Nebojsu i da zivimo u pravnoj drzavi, vec znaci da je najbolji trenutak, za Acu i Nebojsu, dok je Aca na vlasti, da Nebojsa bude oslobodjen zbog nedostatka dokaza, kako neka naredna vlast ne bi otvarala ovaj slucaj.
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Dobar ovaj retro dres.Kreneš da naručiš kad ono međutim.

Žao nam je, ne postoji dostupan metode plaćanja za vašu državu . Molimo Vas kontaktirajte nas ako vam je potrebna pomoć.

Marketing samo za Srbiju. :pop:pop:pop
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jesu krivi! U redu je da se objavi da će prodavati retro dresove, ali nije u redu da se kaže da su već u prodaju, kao odo PRC... nema!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ako su Nemci, Italijani i Francuzi odbili ULEB nije mi jasno zasto i nas Partizan koji je ostao veran FIBI kada niko nije ne okrene lepo novi list i prikloni se FIBA Ligi Sampiona koju ce da igraju pravi sampioni, a ne neki mutirani tajkunski klubovi!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Druze @TNT nista jos nije gotovo u vezi FIB-e,bice tu jos drz-nedaj,a i mi(Partizan)kolko ja znam nismo odjebali definitivno FIBU.Bice trzavica,od mojih autsajderskih informatora ovde dole koji se profesionalno bave kosarkom a nisu igraci nacuo sam da ciganu Bartolomeu nije uopste lako da zadrzi stare i donese nove sponzore,tu nemislim na turke.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Imam jedno pitanje... Da li ovaj retro dres kada se naruci i plati, pare idu KK Partizan ili nekome drugom?
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Партизану у сваком случају иде курац.
Дрес треба неко да дизајнира, плати материјал унапред, плати раднике да сашију, организује продају у оном шопу...
Нико неће све то да ради за џабе.
Дрес кошта 1990 динара. Кад одбијеш ПДВ, дажбине и профит за произвођача Партизану остане курац.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Dres je 2310 sa DailyExpress dostavom,koja je i jedina opcija dostave .
Dres je ok, nije najprofi uradjen tj primecuje se utisnuti deo na materijalu oko slova, mada ce se to mozda regulisati nakon prvog pranja. Napred ima mali logo "retro", unutra etiketu "Partizan" , a broj je lepo odstampan. Nije "must have", ali za datu lovu vredi imati u kolekciji. Najveca glupost je sto im je trebalo 4 dana za dostavu u Bgd.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Meni licno smeta jer nije 1 na 1. Mislim, koji su ga i pravili ako ne urade identicnu repliku. Uzmite na primer font. Iako deluju isto (stil), razliciti su, ukljucujuci i proporciju i sl. Bolje napraviti premium predmet, pa makar kostao i 3990 ili sl. A mogli bi i Colovica da pozovu da se odradi mala najava, da se to predstavi onako kako dolikuje, dresovi u svlacionici, flash back iz 70-tih a zapravo danasnji igraci, retro kadrovi, patike, rekreiranje nekih akcija legendarnih igaca koji su nosili... Ovako ostade bela majca sa crnim rubovima...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top