Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.561
Локација
Yaoundé
33124365_1680051482070476_3903553324154093568_o.jpg

Čermak protiv Slavnića...

33076238_1679101468832144_9145544600931270656_o.jpg

... Kića u psihodeličnoj garnituri :D u pozadini Boban Petrović, rekao bih. Inače, sećam se te varijante kao klinac...

39109065_1792778130797810_8335631962110689280_o.jpg

... Kića poentira preko Svetislava Pešića... Levo je legenda Mirza Delibašić, akciju prate Praja i Miško Marić...

35026635_1698041083604849_3245471434264281088_o.jpg

... izveštaj sa utakmice protiv sarajevskog Željezničara 1976. godine...

ekipa_sa_rebom_1.jpg

... negde početkom '80-ih: Miketa Đurić, Boban Petrović, Arsenije Pešić, Milan Medić, Miško Marić, Goran Grbović, Milenko Savović, Reba Ćorković, u donjem redu Dražen Praja Dalipagić, Dušan Kerkez, a poslednje četvorice od sredine nadesno uopšte ne mogu da se setim :icon-question:
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
@princTejgo
Ove i jos neke utakmice(par desetina)stvorile su mit o Pioniru....Navijanje uz zaglusujucu buku sve vreme,zvizduci cele hale kad protivnik ima loptu...pritisak...oni jaci,disemo za vrat sve vreme,gubi se 5-10 razlike ali znas da dobijamo...u nekom momentu pucaju,potpadaju pod prtisak itd...
Da li se vise ili manje voleo Partizan?Gro ljudi na tribini tada,u hali uopste,stasalo je devedesetih(vreme stvaranja mita o sveCkom prvaku,vreme Obilica itd...)....Licno,moja ljubav je sve jaca i jaca(zlobnici bi rekli-ludilo,preneta na decu),ali gomila tih ljudi ili je u Nebeskom kopu,ili po zatvorima ili negde daleko od srbistana....Njih su zamenili neki drugi....Nada e da deca koja popit nas devedesetih sada ,za vreme terora stasavaju u Grobare,da ce i nas prevazici....
Kad si vec ovo objavio,postoji li igde snimak KKP-Armani?
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
@Oplenac
Branko Milisavljevic....jako dobar klupski igrac u to vreme...kao i svi iz' Kv ili Ca,on iz Cacka...
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Погледајте прилог 8269

Čermak protiv Slavnića...

Погледајте прилог 8270

... Kića u psihodeličnoj garnituri :D u pozadini Boban Petrović, rekao bih. Inače, sećam se te varijante kao klinac...

Погледајте прилог 8271

... Kića poentira preko Svetislava Pešića... Levo je legenda Mirza Delibašić, akciju prate Praja i Miško Marić...

Погледајте прилог 8272

... izveštaj sa utakmice protiv sarajevskog Željezničara 1976. godine...

Погледајте прилог 8274

... negde početkom '80-ih: Miketa Đurić, Boban Petrović, Arsenije Pešić, Milan Medić, Miško Marić, Goran Grbović, Milenko Savović, Reba Ćorković, u donjem redu Dražen Praja Dalipagić, Dušan Kerkez, a poslednje četvorice od sredine nadesno uopšte ne mogu da se setim :icon-question:
Mislim da su Kovačević ,Ristanović , Lazarević, Zorkić...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

Ljudi, pogledajte samo ovu euforiju na 1:39:33, kada na tribinama saznajemo da smo usli u top 16.

Ne znam da li se samo meni cini, ali kao da se Partizan tada mnogo vise voleo nego sad...

Hvala na snimku.
Epska , viteška borba.
Neverovatna energija na terenu, neverovatna energija na tribinama. Neverovatan, iz ove perspektive nedostižan nivo zajedništva,sinergije.
Sve se to kumuliralo godinama pre i posle 2006. , a eksplodiralo je na fajnal foru u Parizu i sezone 09/10 kada smo došli do neslućenih visina.
Sve te sezone pre fajnal fora u Parizu su bila kao neka vrsta školovanja,učenja. Koliko smo se samo borili za taj top 16 jbt, koliko ga slavili.
Inače...
Sećam se ove trojke Sančeza ko da je juče bila. Ne znam ni sad kako ovo nismo dobili.
Ovu utakmicu posebno pamtim jer iste ove NIKE patike narandžasto bele koje je Kosta Perović nosio na ovoj utakmici imam i dan danas. :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.812
Локација
Nedodjija

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
@Vlad
Nismo dobili jer je Drobnjak(inace kidao te sezone)na 6 razlike i minut bacio tac daun pas :) ali,vec smo prosli pa ajd jbg DV mu "oprostio"....
Postoji li snimak tekme sa Armanijem?
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Proslo vreme za edit,pa se nadam da ce to promaci budnom oku moderacije :buhaha
Slavila se svaka pobeda,padali su veliki,cekao se iz sezone u sezonu top 16,pa top8,pa f4....Ceka se i dalje kruna svega toga,pa nek me i proglase ludim(sto ne bi bilo prvi put),suvise smo mi veliki klub da bi ostali na jednoj tituli....
Neke stvari su neverovatne,ciklicno se ponavljaju...Posle najvecih uspeha dolazile su obavezno godine koje su pojele skakavci....
Elem,od KRK(prvog evropskog trofeja),preko najdebilnijeg poteza u istoriji kosarke koji je napravio pomenuti ex menaDJer Ristanovic(stariji znaju,ja znam iz caletove price,anegdota je kad je Dragan Ristanovic iz Sloge presao kod nas prvo pitanje caleta je bilo jesu li u srodstvu xaxaxa),nastupilo je zatisje,pojedene godine do tog nesrecnog Gana....Pa opet,uzdigli se,nov evropski trofej(to vec pamtim) kao uvod u novi f4 i pokoravanje Evrope u najgorim uslovima....
Licno,najbolniji mi je period posle f4 '98.god.Zbog svih sranja,i pravljenja milogorskog dream tima....Sledi povratak DV i novi uspon uz sve greske....E zato smo disali kao jedan,davali buru u ledja svake sezone....Kruna je bio Pariz....Slede godine koje je pojeo Vlade Jovanovic,uvod u rasulo(dolazak psiha,sipanje u zeleznik....)...
Povratak DV(koliko je samo podsmeha izazvala nhegova recenica o ruzama i najtalentovanijoj generaciji),svakodnevna borba sa zlom uz obaranje velikana...Nastavak znate....Sto se mene tice,vera(veruju pobednici,nadaju se luzeri)nikad nije prestajala,bez obzira na sve...Da ne nabrajam,poznate su okolnosti....Nek sam lud,znam i verujem da cu ove godine odrati grlo i dlanove sa bracom dajuci podrsku nasem KKP u EL...Bice nas dvadesetak u Kecman Areni...
Ove godine u Tel Avivu....
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.561
Локација
Yaoundé
@zigy, Saša Aleks

Nešto ne prepoznajem Zorkića, desno u dresu Šibenke...

images1.jpgimages2.jpg

Da nije ono Nebojša Bukumirović?
 
Top