Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Е баш сам друго тражио ово, па никако да нађем...а вечерас случајно, тражећи нешто друго, натрапах на клип негде у ,,архиви,, - ,,фора,, је била у томе да се на претраживач Јутјуба укуца ћирилицом...


Видех малопре и да је неко у део једне америчке ТВ серије ,,умонтирао,, текст (тј. откуцани ,,превод на српски,,) као да га говори наш Борис Дало (у серији је то један црнопути дечачић)...

Ако неко може да нађе и то...нек постави...ја сад некако не успевам...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Нас тројица на једној столици без мајици и у делиријуму... Без гласа наредних недељу дана. Моја најбоља утакмица у животу.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Trojicu nosio na ledjima, jedna noga na stepeniku, druga zaglavljena iza sipke za balans :D pad i pritisak na desnu nogu na koju skakucem. Tetiva 3 dana napregnuta iza kolena :D Posle utakmice, atmosfera kao da je rat dobijen, sa nepoznatim ljudima van hale grljenje :D i sa nekim nasim devojkama iz hale u bus. Pocetak, ispod setalice ,,Pune tribine'' 100 stepeni i 400 dB :D

Zal za mlados', tucu na terenu i onakav ,,Pionir''. Na kraju se znalo sta ce, cini mi se, Lamonika da presudi. Jer u suprotnom... :D
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Evo jedno mozda bezobrazno pitanje od mene.
Je l ste svi platili kartu ili?
Posto znam da ste ono protiv huventuda kad je bilo srali kao u fazonu "oni mali narkomani hoce da udju, a nemaju kartu".
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Што је најлуђе, ми смо на тој утакмици били ближе улазу Ц него Д где су организовани. Мислим да је у целој хали била слична ситуација са гужванцијом :D

Ех кад се сетим тих студентских дана... Ми смо тих година редовно чекали сатима испред благајне на ЈНА да бисмо дошли до карте. Тј на смену. Једну текму кум, па ја, па другар, па у круг. А на вече утакмице, кренеш лепо два сата раније, док нађеш паркинг, па пешака до Пионира неких сат пре почетка текме, па ти пуно срце кад видиш онолико лудих и наложених Гробара од 7-77. Па се пробијаш кроз гужву и уђеш неких 20ак мин пред почетак (ако имаш среће) и гледаш пун курац људи који су остали напољу. Па не чујеш своје мисли од песме, драња и звиждука, а трибина дише као један. Па ако нисам у првих 10ак мин остао без гласа, јесам одмах кад Исаковић узме мегафон и направи шоу.

А онда после победе до Бајлонија на свињски гирос. И срце ти на месту. Сад ја као Горан Томић, ех стара добра времена :D
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.582
Локација
Yaoundé
Mislim da je to sa F4 u Ganu 1988... Vidi se našivak na dresu preko one uobičajene reklame Simod... Morali smo tada iz nekog razloga da prekrijemo tu reklamu, pa smo umesto Simod imali natpis Partizan u onom našem starom fontu...

partizan.jpg
 
Top