Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd
Pa ga ostavi samog na šutu...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.577
Локација
Yaoundé

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Da li od te utakmice sa Panatinaikosom kreće ciganska žvaka kako nas je pustio Željko?
Nisam bas siguran, nije bilo tada socijalnih mreza pa da se sere nesto previse, a i nisam nesto u to vreme citao komentare po portalima.
Ali siguran sam da su sledece sezone pricali da nas je Zeljko pustio?!:picka-ciganska:
Pustio nas je da prodjemo u 1/4 finalu, a njegov Panatinaikos da ispadne i da izgubi mogucnost da brani evropsku titulu.:buhaha:krsti:

I naravno, zavrsilo se sa monumentalnim tekstom naslovom "Kad je tesko - Zeljko" u noci kada smo mi pobedom u Istanbulu pobedili Zeljkov Fener i prosli u Top16, a Coviceva kopilad iste noci izgubila sanse da se tamo plasira.

Pisace ove godine u maju "Kad je tesko - Skariolo" koliko se secam i on je nas stari dobri drugar. :)
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
@ Nisi,
Puno ti hvala za ovu sliku. memorisao sam ju.
Sa svojom tadašnjom djevojkom, a sada suprugom bili smo tada iza koša na zapadnoj tribini koja je fanatičnim bodrenjem pokušavala nadglasati ostatak dvorane koji je bio uz Bosnu (ondašnji Srbi i ostali!)
Ona se tada slikala sa Prajom, neki lokalni fotograf. Nju su i ispljuvali ovi mrzitelji Partizana na izlazu jer je nosila crno-bijeli dres.
Nezaboravno!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
@ Nisi,
Puno ti hvala za ovu sliku. memorisao sam ju.
Sa svojom tadašnjom djevojkom, a sada suprugom bili smo tada iza koša na zapadnoj tribini koja je fanatičnim bodrenjem pokušavala nadglasati ostatak dvorane koji je bio uz Bosnu (ondašnji Srbi i ostali!)
Ona se tada slikala sa Prajom, neki lokalni fotograf. Nju su i ispljuvali ovi mrzitelji Partizana na izlazu jer je nosila crno-bijeli dres.
Nezaboravno!
Mislim da si malo pomesao godine :icon-smile:

To finale protiv Bosne u Banja Luci odigrano je 21. Marta 1978, a ova slika je sa utakmice koja je odigrana je odigrana u Pioniru protiv Aragoni iz Rijetia, 20. Marta 1979 godine.
Mozda ste bili na obe utakmice vas dvoje, ali u ovoj prici dve stvari nisu u skladu: u sezoni '78/'79 nije igrao Praja (bio u vojsci) i igrali smo protiv Aragonia (ne Bosnu).

U svakom slucaju, sjajna prica :clap
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Više sam pomiješao datume i događaje. Jbg, davno.
(Najmanje) Dva puta smo djevojka i ja gledali KK Partizan u Boriku. Jednom je to finale Kupa Radivoja Koraća protiv Bosne kad smo bili na tribinama i kad je ona popljuvana, a drugi put smo bili iza koša na suprotnoj strani ispod istočne tribine. Ne mogu se sada sjetiti šta je to bilo. Isto je dvorana bila krcata, a tada se moja draga slikala sa Prajom. Ona njemu "do pupka". Nažalost, taj lokalni fotograf nikad nam nije dao sliku. Ganjali smo ga, džaba, uvijek u nekoj frci bio. Slično se desilo i na nekim rok koncertima. Pa i na onom Fajnal Foru u Laktašima. Uslikaju i 'ajd ćao.
 
Top