Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.735
Reaction score
29.534
Локација
Beograd
Очеви и синови, али и како је Праја шутирао...


 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Da li neko može da se seti koje godine je Sale Đorđević gostovao sa Barselonom i napravio korake u kontranapadu /zadnjem napadu/, pa su valjda igrani produžetci. I ima li negde snimak sa te tekme?

P.S. Zaboravih i kako je tekma završena ali je bilo veoma jebeno za gledati. Sećam se samo da sam sve živce izgubio. A Sale sam ko duh istrčava kontru sa loptom, polaže bez problema /osim što su svirani koraci/ :D

Ako se neko seća tekme i može da pronađe link, voleo bih je ponovo pogledati...
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Da li neko može da se seti koje godine je Sale Đorđević gostovao sa Barselonom i napravio korake u kontranapadu /zadnjem napadu/, pa su valjda igrani produžetci. I ima li negde snimak sa te tekme?

P.S. Zaboravih i kako je tekma završena ali je bilo veoma jebeno za gledati. Sećam se samo da sam sve živce izgubio. A Sale sam ko duh istrčava kontru sa loptom, polaže bez problema /osim što su svirani koraci/ :D

Ako se neko seća tekme i može da pronađe link, voleo bih je ponovo pogledati...
Da to možda nije tekma 1996/97 kad smo ih dobili 91:87 u Beogradu ako jeste imaš na jutjubu cijelu utakmicu
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
To bi trebalo da je ova tekma ali nigde ne mogu da nađem ceo snimak....

 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Tu sam pogledao više puta, al se ove /što je nema/ skoro i ne sećam :D Hteo sam da pogledam te Saletove korake, sad iz ove perspektive mi je skoro neverovatno da on napravi takvu stvar u rutinskoj situaciji. A igrao je tu tekmu kao mašina... :D
 
Top