Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.932
Reaction score
26.788
Ajde na stranu sve, ali kako on "tretira" Zeljka, u stilu andjusa. Retko odvratan, arogantan i nadobudan stav.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Činjenica je da je Zeljko “omeksao” u Partizanu. Andjusic bi bio liferovan odavno kod “starog” Željka i ne samo on. Pretpostavljam da ima veze sa limitiranim kvalitetom rostera. Nije lako oterati igrača na ovu “širinu”. Lako je metlirati igrača u Feneru gde imaš još dva na istoj poziciji podjednakog kvaliteta.
Da ne moramo da igramo kup malo bi domaćih igrača bilo u timu
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
je l' ovaj klempavi Rakićević iz Vojvodine onaj što je onomad uzeo pare od Kluba pa posle potpisao kod Ćokija, i to SNS olovkom?

edit: dobro pamtim sve... :sneaky:

1708106000322.png
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.804
Локација
Храм фудбала
Гдје са на нету може гледати вечерас утакмица. На којим линковима.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.456
Reaction score
2.226
Pobedu se ne gleda u zube ali ovo veceras je bilo tesko i mucno za gledanje valjda ce sutra da bude bolja organizacija igre i prvi trofej ove sezone. Navijaci su to vise nego zasluziliiiii.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Tužno je da mi ovakve timove ne možemo rutinski da dobijamo 20 razlike sa drugom postavom...

Ovo nije igra već mučenje. Sutra čudo mora da se desi u našoj igri da bi dobili govnare.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Nije da nisam ocekivao neko mucenje, a tako je i bilo. Dobili smo, sto je najvaznije. Sutra maksimalno ozbiljno jer samo tako i imamo sansu posto necemo igrati samo protiv igraca, to su valjda svjesni svi oni. A nadam se da ce i starosjedioci pripremiti ove sto su dosli ove sezone na ono sto ih ceka sutra i na tribinama.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Ja sam gledao drugo poluvreme i nije bilo loše. Imali smo non stop neku malu razliku, ne deluje mi da smo se previše istrošili, taman kako treba. :)
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Da li je Barselona,Virtus,Real,Jagodina ili Vojvodina mi rivalu damo sansu greskama pred kraj pa ko ume da iskoristi-iskoristi ko ne ume vise srece drugi put. Jaramaz ako vezba sut za tri neka vezba jos 4 sata dnevno jer ovo nije dobro,Panteru sto manje lopta na prevodjenje i bice to ok. Sutra da osvojimo kup kako umemo pa malo da treniramo.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Odgledao drugo poluvrijeme i igra onako.Igrali bez neke volje taman da zavrse onako kako se zavrsilo.
Interesujeme da li su navijaci pozdravili predsjednika vojvodine onako kako je zaslužio? Ne dao bog da su ga pozdravili aplauzom pa da se mora ponovo izvinjavati
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top