Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2016.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Bivsi trener slovenacke Krke, naslednik debelog Dukljanina, se mnogo osilio i to nije dobro. Srbija je konacno krenula napred, gradi se, nezaposlenost se smanjuje, svi lepse zive. Velike drzavne pare su ulozene u stub srpstva, jedini pravi srpski kosarkaski klub jos od Stefana Nemanje, simbiozu sampiona sljake i pantera iz Zeleznika, buduce ucesnike Top 8 i klub sa licencom Evrolige.
I onda dodje neki debeli Dzikic i svrsi im po faci.
Ako to nije drzavni udar, onda ne znam sta je!!

Svaka cast momcima. I da ne pobede Megu mene su ucinili srecnim.
Sinoc slusam komentare cigana, danas citam malo sta pisu i kako razmisljaju.
U ovoj imitaciji od drzave ciganski smradovi i vrhovni Vozd su gori od Frankovog rezima i tadasnjeg Reala.
Smrt fasizmu, ziveo Partizan!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
PP aparata nije bilo, jerBO je upotrebljen u Kg, a, kao i renta-klub, renta-navijači, ima istu upotrebnu vrednost - jednom, za gašenje požara, i to je sve... Oni misle da su tom jednom upotrebom ugasili taj požar ali, odnekud je stigao neki povetarac i onaj žar što je ostao da tinja, dobija sve veće obrise, sve više, opet, preti razornim požarom... Za koji mesec, opet ih može progutati i pretvoriti u pepeo, što se skuplja, dabome, lopatom... A PP (čitaj: državnog :D) aparata - nigde...
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.748
Локација
Ako i kada izađe cela utakmica na YouTube, bio bih zahvalan da neko okači ovde, da odgledamo spektakl :D mi koji, nažaost, nismo bili u situaciji da pratimo uživo meč.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ono što je još važnije od ulaska u finale Kupa je što su momci sad i definitivno videli da mogu da igraju sa njima. Dobili smo još veće samopouzdanje, a oni još veći strah...
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
Ako i kada izađe cela utakmica na YouTube, bio bih zahvalan da neko okači ovde, da odgledamo spektakl :D mi koji, nažaost, nismo bili u situaciji da pratimo uživo meč.

evo, ali samo drugo poluvreme.

https://www.youtube.com/watch?v=ROOL0VQJPw8

k7ABIfr.jpg
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Mali izveštaj sa njihovog najpopularnijeg foruma :

Ljudi ,njih ovo mnogo više boli nego što je nama značilo ,a značilo nam je puno.

Kompletna depresija i razočaranje . Nikad više pljuvača Radonjića ,kune se zla sudbina zbog Džileta ,čak niko ni sudije ne spominje .
Ispisali su desetine strana i sve crno da crnje ne može biti. Da ,u mnogo postova se može pročitati :"džaba sad i top 8 " , hehehehehe
A najsladje mi ,kad vidim da neki naši nešto napišu ,a ispod toga se desetine ciga primi i slože sa tmurnim postom grobara iznad njih.
Mnogo smo dobili ovom pobedom, mnogoooo ! Na psihičkom planu ,vratili smo ih dve godine unazad !
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.005
Reaction score
2.086
Локација
BGD
Jedan kaže ovo:

Boli to sto kad su strane bile obrnute oni su kidali lagano 30 razlike sa krvavim zubima. A nervira to sto opet imaju vrhunskog trenera koji voli klub o cemu mi samo mozemo da sanjamo!

A drugi odgovara:

Не воли тај клуб који тренира, колико мрзи Звезду, исто као и претходни, исто као и већина играча, неки из освете, а неки јер су мишеви!
За разлику од Радоње, који ВОЛИ Звезду и нема мржње ни према коме!

Zamisli Dzikić mrzi zvezdu :buhaha On vas za razliku od Duleta ne mrzi (jednostavno mi Dzile nije Duletov tip po karakteru), ali isto im je to da voli da vas jebe u guzu samo tako i da je veliki Grobar pa vam to dodje na isto!
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.266
Локација
Žrnov
ovaj prvi je neki naš, garant.... teško da neki romika (tm Cane Partibrejkers) ume tako lepo da se izražava :buhaha:buhaha:buhaha

Večeras samo opušteno, pa šta bude...

I nije loša ova taktika da se pred utakmicu sa njima ne piše ništa po forumu :D

Ako neko ima celu KZŠ, bila bih zahvalna da je okači.

:partizan_fan:
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Znam ja da se košarka igra zbog trofeja, ali meni veće satisfakcije od onih popišanih faca nema...

Čitam sad članak sa izjavama na sportske.net i samo da momci ne polete sad posle ove pobede. Biće veliko psihološko majstorstvo psihički ih spremiti za meč. Žao mi je, ali večeras oni igraju bitan meč po prvi put u kojem ih niko prerano ne otpisuje. Nova uloga, videćemo kako će se snaći.

Samo kao sinoć da daju sve od sebe i ja prezadovoljan. A posle imamo određeno vreme da se spremimo za KLS.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Po kladionicama mi smo favoriti. Tukli nas oba puta ove sezone. Tesko je dobiti tri puta zaredom istu ekipu. Sa igrom od sinoc i velikom borbom uz Dziletovu taktiku itekako imamo sanse iako ce biti jako tesko. Podrska Grobara i veceras mora biti jaka.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Sada, kada se glava malo ohladila, mogu samo da se zahvalim momcima na lavovskoj borbi, Džiletu na taktičkoj lekciji idolopoklonicima #radonjizma, Grobarima na času navijanja i da potvrdim ono što je već napisano, a to je da nas je Radnički Basket više namučio nego preimenovani FMP.

I ja sam razmišljao da li da izdajemo Blu-ray ukoliko večeras dobijemo Megu, samo što je razlika u tome što je musavcima to bio prvi i jedini trofej nakon 10 godina, pa ne bi bilo u redu da se spuštamo na nivo Kurda.

Večeras muški, pa šta nam Bog da. Po meni smo mi još juče ispunili primarni cilj :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Posle 3-4 godine sam posetio njihov forum, i nisam se razočarao. Njima uopšte nije jasno zašto su izgubili. Kompleks je čudo!

Što se mene tiče mi smo već uzeli trofej, a šta će danas da se desi nije toliko bitno. Trebali smo mi da oderemo Megu poslednji put, ali zasrali smo za medalju.
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Ima tu nekoliko cigana Grobarskog mentaliteta. Ono, kada u jednoj prostoj recenici obore 100 predhodnih postova i zakljucaju raspravu. Surovi realizam. Rizik tebreksi.:D
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.554
Локација
tamo daleko...
Partizan je u kosarci cista emocija.

Mogu oni da kupuju sta hoce, ali i kada im je budzet cetiri puta veci, opet im se imaginarna tacka pretvori u crno-belu kurcinu, duboko zabijenu u ciganska grla (pogledati onog smrada djilasa, zar ne izgleda bas kao da guta). Nekako sam pokusavao da zamislim vucicevu bolesnu facu, dok sam gledao djilasa kako je pozeleneo od muke. A kada im atm no limit presusi, vraticemo ih tamo gde im je mesto.

Jos jace protiv Mege, uzeti Zuckovu levicu, pa onda u napad na srpsku ligu.
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Zamisli Dzikić mrzi zvezdu :buhaha On vas za razliku od Duleta ne mrzi (jednostavno mi Dzile nije Duletov tip po karakteru), ali isto im je to da voli da vas jebe u guzu samo tako i da je veliki Grobar pa vam to dodje na isto!
Biće da se Dr. Dž(ek)ile kada vidi promiskuitetnu cigančicu, jednostavno pretvori u Mr. Hajda.
Tako barem izgleda u ciganskim očima. :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Nadam se da se nismo previse izmorili sinoc. Iako su mi cigani izgledali kao da su se ukenjali cim smo poceli da ih stizemo u prvoj tako da se mozda i nismo. Uglavnom, ne bi valjalo da pokvarimo ovaj dobar momenat a i osvajanje trofeja mnogo znaci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top