Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.237
Локација
Novi Sad
"jos jedan detalj, to je kao u skoli (valjda kaze skoli, nisam siguran, mumla nesto), zvezda vas je u svemu nadigrala, a vi ste svetski broj jedan ILI NESTO TAKO....vi ste danas izgubili...."

"uvredljivo je sa 17 razlike izgubiti od zvezde..."

Ovo zeli da pita svaki treci grobar? Ovako na ovaj nacin? Jebi se majmune iz Pirota jer kanda citas i forum. :picka-ciganska:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.552
Локација
Beograd
Слушајте, сви ми, хтели не хтели, учествујемо у разноразним приликама (и неприликама) у нашим (и туђим животима)...
...али није баш свакоме дато да буде легенда КК Партизана...
Новици то јесте.


Партизан и само Партизан...

Биће још утакмица...
Знате сви шта вам је чинити.

:šal
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.789
Ja ne pamtim veceg igraca-Grobara od Novice, ovaj je totalno "lud":D:respect:partizan-fan:

Na snimku se vidi koliko je ZOC ljut i razocaran, ima da ih iskida u ovu pauzu, steta sto ce Avram pobeci sa reprezentacijom, on bi mu bio prvi na udaru.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.215
Reaction score
33.531
Локација
vaginamandibularia
"jos jedan detalj, to je kao u skoli (valjda kaze skoli, nisam siguran, mumla nesto), zvezda vas je u svemu nadigrala, a vi ste svetski broj jedan ILI NESTO TAKO....vi ste danas izgubili...."

"uvredljivo je sa 17 razlike izgubiti od zvezde..."

Ovo zeli da pita svaki treci grobar? Ovako na ovaj nacin? Jebi se majmune iz Pirota jer kanda citas i forum. :picka-ciganska:
nista, onda uz svakog ciganina moze i svaki treci grobar da mi se pridruzi da mi pusi kurac.
Kakve romuljage, leb te jebo
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Nema tu sta da se sad , da izvinete na izrazu , palamudi.

Lepo hala trening i cepaj .

Balsa , Gregor , Jam , Uros i Tristan da siluju rezimsku kurvu dogodine u kupu .
Hvala lepo.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Ne svidja mi se ovo sto Zoc indirektno pominje upravu, nesto mi tu smrdi na - igraci ne primaju plate...

I apsolutno ne razumem zasto se nije doveo jebeni plejmeker nego se trazila jos jedna dvojka. Jbg, Mur je gotivac, i dobar igrac, ali je realno promasaj ove selekcije. Da je umesto njega ovaj Jones iz FMP-a npr (posto Zoc iskljucivo trazi levoruke), gazili bi sve pred sobom.

Jebiga, jesmo najmladji tim, ali smo i solidno skup tim. Verovatno duplo skuplji nego Trinkijerijev. Ali jbg, sledece sezone kad Madar, Koprivica, Tristan i Smailagic krenu da igraju konstantno dobro, bicemo crna zemlja. Lesora bih potpisao odmah na jos 2 godine ako je moguce, decko je vrhunski igrac.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Ne radi se o platama, radi se da sportski sektor vidi kako nema zastitu od uprave i da su prepusteni sami sebi. Evo ti danas ubica premijera izjavljuje nesto, ko procita jasno je kao dan da je tako nesto cuo od sudija. Mi jednostavno imamo hendikep - fmp je sportsko krilo napredne stranke, oni su svoju buducnost vezali za ostanak radikalskih govana. To je prihvatila uprava, dobar deo navijaca i cela njihova javnost. Evo ti ovog pirotskog debila sto postavlja "pitanje" Zeljku, sto godina ima, napredni ga jebu kao suznja godinama, ali kad se radi o privatnom klubu iz zeleznika sve zaboravlja. Ovaj nas majmun na mestu predsednika sme samo onoliko koliko mu nasi neprijatelji dozvole.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
"jos jedan detalj, to je kao u skoli (valjda kaze skoli, nisam siguran, mumla nesto), zvezda vas je u svemu nadigrala, a vi ste svetski broj jedan ILI NESTO TAKO....vi ste danas izgubili...."

"uvredljivo je sa 17 razlike izgubiti od zvezde..."

Ovo zeli da pita svaki treci grobar? Ovako na ovaj nacin? Jebi se majmune iz Pirota jer kanda citas i forum. :picka-ciganska:
Ladno ne verujem da je majmun bio na konferenciji. Kako sam se totalno ugasio posle utakmice i tek sad uspeo da se malo pokrenem tek malopre sam video da je to govno iz Pirota. Govno jedno što mi zagađuje grad udarilo na Obradovića. Pa taj paunović je takva jedna matora raspala pičketina da mu se svi smeju i pljuju ga po gradu. Nema kome ne ide na kurac. Čak su ga i kolege bojkotovale kad je nešto štrajkovao jer nije dobio sredstva za svoje bljuvotine od vesti.
Što se ostalih stvari tiče, utakmica me u ovom trenutku ne zanima. Jedini komentar - Neko ima Novicu a neko najkija.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Najtuznije je sto je Zelimir ko zna koji trener Partizana u nizu koji ovako direktno trazi zastitu na terenu.
Iz uprave niko nikad nije uradio nista. Najozbiljnije bih voleo da mi neko navede bar jedan jedini konkretan potez uprave kojim se stitio tim Partizana na terenu, a vidimo da po pravilu svaki trener trazi isto.

KSS je u totalnom kurcu, a u ABA se ne pitamo ama bas nista. Covic je uz pomoc drzave spustio sapu na tu ligu i nismo mi jedini koji trpe zbog toga. Strasno je npr i kako se masakrirala Cedevita u Zagrebu, ali ni oni ne smeju da se bune iz drugih razloga, pa vec posle par godina se niko i ne seca toga. Okej, mi smo bili sjebani totalno, toliko da sad niko ne sme da zucne protiv Ostoje jer se zna da moze i gore, ali drugi su ulagali pare. Bila je tu Cedevita, bila je i Buducnost, par strasnih rostera koji su na jednako skandalozan nacin sakaceni direktno po naredjenju Nebojse Covica. Kad im je bilo rizicno guzici ovi isti sto su po naredjenju kacili "Zeljko Obradovic drzavni projekat" su po naredjenju igrali basket na parketu cekajuci igrace Buducnosti, a u toj atmosferi linca ne bi mogli da ih pobede ni Boston Seltiksi jer bi kamerman uleteo klizeci nekom ko se raspuca, nestvarno je sta se sve moze ako imas moc u ovakvoj drzavi.

Mi smo pred svaku sezonu dobijali ciste bajke. Svaki put kad je trebalo da se dokaze da su to bajke, dobijali smo novu distrakciju. I to je apsutno model koji dolazi iz iste kuhinje kao i pranje mozgova od stranke na vlasti. Nema te sile koja ce da me ubedi da su naslovi kako ce Trinkijeri postati selektor Letonije u trenutku kad ga jasno duvamo za dugo pominjanju valjd kard od Zenita, slucajni. Zagrizli za isti jesmo i drzava bi sigurno stala uz KKP za takvo nesto, isto kao sto je stala za EK da se ne lazemo, ali ta ista drzava ce nam slomiti oba kolena ako samo i na momenat pomislimo da ugrozimo Covicev kkczvfmp, sto prakticno i radi duz niz godina, a niko iz kluba se i ne buni. I to je win-win situacija, navijaci Partizana pasu ljigavo pruzenu nadu, a navijaci kluba iz Zeleznika se loze na uspehe na koje se inace ne bi ni lozili jer i sami znaju da ce ih gazda Covke jebati prvom prilikom kad mu to bude u interesu, pa moraju da ginu da im interesi budu zajednicki. Ne veruju ni oni u pricu da Eron Vajt, Nejt Volters i Ostin Holins igraju za kikiriki, ali im je itekako u interesu da veruju u eksel tabele kerovodje.

ZOC prica ovo jer mu je sad jasno da lobotomiranu sns masu apsolutno boli kurac za bilo cije realne uspehe, jer mi imamo svoje standarde za uspeh. Naprasno je postao neznalica i uzasno je gadno kad znas odakle tacno dolazi to "jeste najtrofejniji, ali nije najbolji trener u Evropi, cak ni u EK". Npr. sedeo sam u Istanbulu krajem proslog meseca sa turcinom koji je radio u Feneru za vreme Obradovica, saradnikom Mirsa Jahovica i slusao sam o tome sta je coveku nudjeno da ostane i kakve su sve stvari potezane zbog toga, uprkos krizi rezultata. Tvrdim da ne postoji trener sem ZOCa koji bi bio tako cvrst u stavu da ode. Iz licnih razloga ne mogu da pisem neke stvari, a jako bih voleo...
Verovatno najmocniji ljudi u evropskoj kosarci hoce da grebu noktima za neznalicu, a niko im nije rekao da on iza sebe ima samo trofeje i nista vise.
I hajde vec jednom da se sasece ta prica jer je kriminalno ljigava. Dodje neko i napise prvi informaciju oko pojacanja, a onda taj isti neko ceka ko zapeta puska da opravda Ostojino zavlacenje u psihovu guzicu govoreci besmislice o legendi Partizana. I to prolazi u fazonu "hajde da cenimo Pink jer nam je prvi i ekskluzivno pokazao odsecene glave i noge". Stokholmski sindrom jebote.
Espreso, telegraf, jedan forum i par instagram stranica i ti imas uticaj na mozgove u ovoj drzavi kakav je nepojmljiv, tacno serviras misljenja kad god ti zagusti.

Nikako mi nije jasno dokle ce hala da cuti. Od organizovanih nemam neka ocekivanja, ali me iznenadjuje da svi mi i dalje gutamo ove Ostojine gluposti.
Kriv nam roster? Slazem se, izgubili bi juce i da su uslovi bili regularni, kosarka je to. Ali isto tako sam uveren da ih ne bi dobili i da imamo evropski all-star tim u ovakvim uslovima.

Igracima treba podrska i hvala bogu jos uvek je imaju sa tribina. Kao i ZOC. I ako me nesto raduje onda je to.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Najtuznije je sto je Zelimir ko zna koji trener Partizana u nizu koji ovako direktno trazi zastitu na terenu.
Iz uprave niko nikad nije uradio nista. Najozbiljnije bih voleo da mi neko navede bar jedan jedini konkretan potez uprave kojim se stitio tim Partizana na terenu, a vidimo da po pravilu svaki trener trazi isto.

KSS je u totalnom kurcu, a u ABA se ne pitamo ama bas nista. Covic je uz pomoc drzave spustio sapu na tu ligu i nismo mi jedini koji trpe zbog toga. Strasno je npr i kako se masakrirala Cedevita u Zagrebu, ali ni oni ne smeju da se bune iz drugih razloga, pa vec posle par godina se niko i ne seca toga. Okej, mi smo bili sjebani totalno, toliko da sad niko ne sme da zucne protiv Ostoje jer se zna da moze i gore, ali drugi su ulagali pare. Bila je tu Cedevita, bila je i Buducnost, par strasnih rostera koji su na jednako skandalozan nacin sakaceni direktno po naredjenju Nebojse Covica. Kad im je bilo rizicno guzici ovi isti sto su po naredjenju kacili "Zeljko Obradovic drzavni projekat" su po naredjenju igrali basket na parketu cekajuci igrace Buducnosti, a u toj atmosferi linca ne bi mogli da ih pobede ni Boston Seltiksi jer bi kamerman uleteo klizeci nekom ko se raspuca, nestvarno je sta se sve moze ako imas moc u ovakvoj drzavi.

Mi smo pred svaku sezonu dobijali ciste bajke. Svaki put kad je trebalo da se dokaze da su to bajke, dobijali smo novu distrakciju. I to je apsutno model koji dolazi iz iste kuhinje kao i pranje mozgova od stranke na vlasti. Nema te sile koja ce da me ubedi da su naslovi kako ce Trinkijeri postati selektor Letonije u trenutku kad ga jasno duvamo za dugo pominjanju valjd kard od Zenita, slucajni. Zagrizli za isti jesmo i drzava bi sigurno stala uz KKP za takvo nesto, isto kao sto je stala za EK da se ne lazemo, ali ta ista drzava ce nam slomiti oba kolena ako samo i na momenat pomislimo da ugrozimo Covicev kkczvfmp, sto prakticno i radi duz niz godina, a niko iz kluba se i ne buni. I to je win-win situacija, navijaci Partizana pasu ljigavo pruzenu nadu, a navijaci kluba iz Zeleznika se loze na uspehe na koje se inace ne bi ni lozili jer i sami znaju da ce ih gazda Covke jebati prvom prilikom kad mu to bude u interesu, pa moraju da ginu da im interesi budu zajednicki. Ne veruju ni oni u pricu da Eron Vajt, Nejt Volters i Ostin Holins igraju za kikiriki, ali im je itekako u interesu da veruju u eksel tabele kerovodje.

ZOC prica ovo jer mu je sad jasno da lobotomiranu sns masu apsolutno boli kurac za bilo cije realne uspehe, jer mi imamo svoje standarde za uspeh. Naprasno je postao neznalica i uzasno je gadno kad znas odakle tacno dolazi to "jeste najtrofejniji, ali nije najbolji trener u Evropi, cak ni u EK". Npr. sedeo sam u Istanbulu krajem proslog meseca sa turcinom koji je radio u Feneru za vreme Obradovica, saradnikom Mirsa Jahovica i slusao sam o tome sta je coveku nudjeno da ostane i kakve su sve stvari potezane zbog toga, uprkos krizi rezultata. Tvrdim da ne postoji trener sem ZOCa koji bi bio tako cvrst u stavu da ode. Iz licnih razloga ne mogu da pisem neke stvari, a jako bih voleo...
Verovatno najmocniji ljudi u evropskoj kosarci hoce da grebu noktima za neznalicu, a niko im nije rekao da on iza sebe ima samo trofeje i nista vise.
I hajde vec jednom da se sasece ta prica jer je kriminalno ljigava. Dodje neko i napise prvi informaciju oko pojacanja, a onda taj isti neko ceka ko zapeta puska da opravda Ostojino zavlacenje u psihovu guzicu govoreci besmislice o legendi Partizana. I to prolazi u fazonu "hajde da cenimo Pink jer nam je prvi i ekskluzivno pokazao odsecene glave i noge". Stokholmski sindrom jebote.
Espreso, telegraf, jedan forum i par instagram stranica i ti imas uticaj na mozgove u ovoj drzavi kakav je nepojmljiv, tacno serviras misljenja kad god ti zagusti.

Nikako mi nije jasno dokle ce hala da cuti. Od organizovanih nemam neka ocekivanja, ali me iznenadjuje da svi mi i dalje gutamo ove Ostojine gluposti.
Kriv nam roster? Slazem se, izgubili bi juce i da su uslovi bili regularni, kosarka je to. Ali isto tako sam uveren da ih ne bi dobili i da imamo evropski all-star tim u ovakvim uslovima.

Igracima treba podrska i hvala bogu jos uvek je imaju sa tribina. Kao i ZOC. I ako me nesto raduje onda je to.
Pa ko brate ovde napada Željka ili igrače?

Jedinu ozbiljnu zamerku koju on ovde ima je što pokušava na fino s govnima. A nešto bih po ovoj njegovoj konferenciji rekao da i to neće više tako.

I naravno svi imaju zamerku kako branimo šut za tri...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.237
Локација
Novi Sad
Ista će se pesma pevati:

Kranove ti dala država,
Na rođendanu ti da navijaš,
Tender dobijaš, put asfaltiraš
Da menjaš stranke jedino to znaš..

Dobar ti je bio Slobodan,
Dok nije doš'o peti oktobar,
Da li naprednjak, il' demokrata,
Ti si uvek kučka režimska..
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Bruka da ti se protivnicki navijaci ovako useru u slavlje u utakmici gdje si kao nikad izdominirao nad najvecim rivalom. Ja da sam navijac komsinice bi se maksimalno deprimirao. Ovo je nevidjeno poklapanje u dosadasnjoj istoriji ove 2 navijacke grupe.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.427
Локација
tamo daleko...

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Mene interesuje, ne znam ni da li je za ovu temu, ali nadovezujem se na finale kupa, pa neka onda ovde : u cemu je nas problem na samom terenu kad igramo sa ciganima? Vidim iz aviona da nemamo pleja koji bi preneo loptu, asistirao, probio, pogodio spolja. Nekada se tako nesro podrazumevalo, da ne idem sad u pricu od Djordjevica i Vujanica, ali mi nemamo.igraca kao sto je Marko Lukovsko bio na primer, a Gordic iz malo mladjih dana bi nam sad legao ko budali samar. Bo je druga dimenzija kod nas bio, ali Palasio, Kamings pa i pobegulja volden.
Ne bi nam bilo prvi put ni da nam bek igra pleja po potrebi, mada se Bogdan radja jednom u 20 g.
Ali mi nemamo ni jednog jedinog. Oni bukvalno igtaju vaterpolo zonu protiv nas u kosarci, glupo je poredjenje ali pritiskaju nas i timski i individualno, nas nigde jebote.
Bogdan, Kecman, Scepanovic su izmisljali poene kao bekovi, protiv jacih ekipa od ove ciganske.
Ako ne mozemo da prevedemo loptu ili je izvedemo iz auta a da im ne damo urucenje za kontru, onda imamo u startu 3 suvisna igraca na platnom spisku. Ako tome dodamo doprinos sa krila, dodajmo tu jos 2, 5 igraca, jer e Kuruc sposoban bar za po neku minijaturu. Realno, onaj roling njegov sa pocetka je nas najbolji potez na utakmici. Drugi je njegova akcija sa Zekom pred kraj.
Stranci su ispunili kolone, ali kad je sve bilo gotovo. Svaka lopta koja je mogla da prelomi na nasu stranu je zveknula ko cigla u obruc. A prilika za prelamanje je trajala 3 min, kad smo dosli na 3 poena u prvoj...
Nesam skoluvao za kosarku, koji su oni nama kurac prodali na terenu u ovoj i prosloj utakmici zivo me interesuje. Znam za rukometnu odbranu i nestabilan sudijski kriterijum, ali opet mi nije jasno.
Pomracenje smo doziveli u prvih minuta, oni opusteno pogodili sve.
Sta uraditi petog marta da ih dobijemo, osim da mi bar jedan nos dislociramo.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Žao mi je što sam dozvolio sebi da upadnem u preteranu histeriju tokom i nakon finala, a veoma dobro se sećam Duletovih prvih sezona i kako su one počinjale. Gorak je ukus zbog ubedljivog poraza, ali sada već jedva čekam sledeću utakmicu, jebem ti reprezentativnu pauzu i ko je izmisli.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top