Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.944
Локација
Žrnov
Ja neznam koliko ima ljudi ovde na forumu da je sinoć bilo u hali, ja sam ušao 4 minuta pred kraj druge četvrtine. Neznam kako se čulo na tv-u ali u hali cigane neznam da li sam čuo više od dva puta. Ono navijanje na kraju utakmice je bilo spektakularno.

Na TV-u se celo prvo poluvreme cigani nisu čuli... posle toga -sporadično. Moj utisak da je navijanje bez organizovanih bilo bolje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Nemoj da smo veci cigani od njih, imamo i mi na papiru dobar tim, koji u najmanju ruku treba da odigra egal protiv fmp-a, problem je u sistemu koji je kod nas kolabirao pre nekoliko sezona, dok kod njih traje jos uvek.

Ako smo izgubili na jednom mecu, na neutralnom terenu, glatko utakmicu jos u 5 minut, sta onda ocekivati u eventualnom finalu Aba lige ( u sta sumnjam da cemo izboriti ), na 3 dobijene utakmice?

Kako ih dobiti 3 puta, kad znamo, da na 25 poslednja "nominalna" gostovanja, mi smo od njih izgubili 24 puta, jedino ih Dzikic dobio ako me secanje sluzi?

Nabijen je opasan kompleks, domaci igraci ne shvataju za koji tim nastupaju i ciji grb nose, ali zato se odlicno razumeju u sindikatu i pravilnom nacinu treniranja.

Podrska bezrezervna najboljem treneru i igracima, ali moraju bolje svi i trener ima velike bagove prilikom vodjenja utakmice, ali kad vidim koga sve ima u timu ne mogu coveku nista da zamerim.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Жељко је рекао шта је рекао на конференцији. За 15-ак дана их дочекујемо у Пиониру. Ја сам синоћ био јако бесан. Јеби га, човек сам од крви и меса. Онако убедљив пораз и безидејна игра наравно да код сваког Гробара изазива бес. Био сам у Пиониру на првосезонском дербију у новембру. Можда нас је било нас 5 Гробара. Добро сам запамтио како су се говна понашала. Вређања Жељка, гађање наше клупе. Ако не напунимо Пионир 5-ог марта, онда и не заслужујемо никакав резултат, не заслужујемо ништа.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.444
Локација
tamo daleko...
Napuniti Pionir. Jebati im mater na terenu i van njega. Mogla bi neka parola da padne, da se mrtvi cigani podsete kako bodre mutant klub i koliki su im budzeti za vreme vucica.

Moramo da podignemo agresivnost kod igraca, tu je kljuc svega. Ne moze Lesor koji je juce dosao da bude najborbeniji. A i Zeljko bi mogao da dobije koju tehnicku i spreci navlacenje. Ne moze se sa stokom u rukavicama. Nego motkom i udri.

I dalje sam siguran da cemo ih zgaziti kada bude najpotrebnije.
 

sisarka

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
34
Reaction score
208
Локација
Sol
Kad mi je burazer pre par godina rekao da je radonjic najbolji duletov ucenik, da kopira svaki aspekt igre, psihologije do detalja, slatko sam mu se ismejao u facu, a sinoc sam prvi put to zapravo video uzivo
Svaka tehnicka je bila u pravom trenutku, taman kad se vratimo psihicki u mec, tu je da sasece , sudije nam pustile pocetak(dok smo gubili) posle nam naplatili(dok smo jurili), tim nam je bio obezglavljen nacisto i ne samo fizicki.
3 minuta pre kraja, - 17, cigani u duplo vecem grcu nego nasi igraci, strah ih je gonio kao bic da nam ne daju da mrdnemo. I uspeli su u tome.

Ovo sinoc je bio predizborni spot za sve nas koji volimo Partizan. Slogan je otprilike "hoćete li još 10 godina ovoga? "

A ceo onaj deo dvorane prekoputa su glasači, verni botovi,oni neće da kalkulišu uopšte, vezali su svoju sudbinu za režim po ko zna koji put, istina i gomila grobara očigledno , jerbo ćemo vazda pljuvati pudlicu(koja je baš za to i tu) a ne gazdu mu žvalavka
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
5. marta ih treba pritisnuti sa tribina, da im se mozak trese od huka sa tribina. Pobjeda bi bila dobra iz vise razloga, ne samo zato sto su ciganske picke. Prebiti ih, nabiti pritisak i pokazati zube i muda!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.212
Taman posla da vredamo Zeljka koj nam je doneo najvece radosti zajedno sa legendarnim Duskom Vujosevicem, iako je do negde ovo i njegov neuspeh verujem u njega da cemo opet se vratiti na mestu uspeha. Ipak treba neko i nas da razume dug je period od kada nismo nesto konkretno osvojili. To je to prvo nedelja i rupa da napunimo njihovu WC solju do vrha pa vratiti im delimicno za 2 nedelje u Pioniru.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ako smo izgubili na jednom mecu, na neutralnom terenu, glatko utakmicu jos u 5 minut, sta onda ocekivati u eventualnom finalu Aba lige ( u sta sumnjam da cemo izboriti ), na 3 dobijene utakmice?

Kako ih dobiti 3 puta, kad znamo, da na 25 poslednja "nominalna" gostovanja, mi smo od njih izgubili 24 puta, jedino ih Dzikic dobio ako me secanje sluzi?

Nabijen je opasan kompleks, domaci igraci ne shvataju za koji tim nastupaju i ciji grb nose, ali zato se odlicno razumeju u sindikatu i pravilnom nacinu treniranja.

Podrska bezrezervna najboljem treneru i igracima, ali moraju bolje svi i trener ima velike bagove prilikom vodjenja utakmice, ali kad vidim koga sve ima u timu ne mogu coveku nista da zamerim.
Lepo brate.
Tako što ćemo početi da bijemo. I da ne damo na sebe.
A mislim da je to sada i Željku jasno.

Ne pobeđuju oni zato što su bolji, nego zato što igraju stil košarke koji neki zovu i rukomet. A mi puštamo. Ovog puta smo bili mnogo bolji nego u prošlom derbiju što se tiče toga da smo bili agresivniji, ali to mora mnogo jače.

Nadam se da ćemo do tada da uspe da nauči ove momke da igraju takvu košarku. Nema sa njima lepo i kulturno...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Zašto im ne prolazi rukomet u Evropi? Zato što se tamo sudije (iako očajne) ne razboljevaju pred utakmicu. Zato pišam na Ostoju, a i Danilović nek se zamisli malo. Okačiću posle snimak faula nad kapitenom fmp-a, drži nam igrača sa obe ruke.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Zašto im ne prolazi rukomet u Evropi? Zato što se tamo sudije (iako očajne) ne razboljevaju pred utakmicu. Zato pišam na Ostoju, a i Danilović nek se zamisli malo. Okačiću posle snimak faula nad kapitenom fmp-a, drži nam igrača sa obe ruke.
More u zadnje vreme ima ponekad i kad prolazi. Ako protivnik to dozvoli.
Ali to je neka druga tema...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.944
Локација
Žrnov
pa, pošteni da budemo, nama sudije generalno brane da uopšte igramo odbranu, a mi se onda nekako uklopimo u to, umesto da uzvratimo istom merom i nateramo ih i nama da dozvole.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ljudi, pozivam vas da sacuvate dostojanstvo u komentarima, nemojte dati povoda pasjim sinovima da se nasladjuju.
Sve ce to doci na svoje mesto. Tiha voda breg roni...

Konacno skupih snage da vidim komentare, sto na nasem forumu, sto na nekim drugim virtuelnim mestima.

Jos jednom se pokazalo da je OVO mesto koje ne odustaje lako. Niti treba.
Zarad psihickog zdravlja, ne pokusavajte da citate nesto drugo.

Neki, koji se nazivaju grobarima, dosli su do " Zeljka je pregazilo vreme, kao Murinja" i " navijanje i podrska zanima samo decu do pet godina".

Bilo je toga jos...

E sada, svakako jako tezak poraz, ozbiljan samar imenu kluba, samim igracima, treneru i navijacima Partizana.

Videcemo reakciju, od onog sto mu je gorela loza sinoc, preko Zeljka i Savica, pa sve do Zagorca i druzine mu.
Do odgovora mora da dodje, jer smo PARTIZAN.
Inat su pokazivale i po imena puno slabije ekipe od ove.
Nase je da damo podrsku. Nista jos nije izgubljeno, jesmo saterani u cosak, smanjen prostor za poraze, ali... Nema odustajanja. Valjda?!

Kk Partizan & Zeljko Obradovic na klupi.
Ako to nije dovoljno, vreme je da se ozbiljno zapitamo.


P.s. ono kad Ultra neimari za jednog Zeljka napisu da je "drzavni projekat".

Vucic im organizovao PONOCNU SEDNICU fk, izabrao rukovodstvo, i neka pobedi bolji, od sampinjona do sampiona.
Kk obrisano 90% dugova, dodali im jos jedan klub(ic) s kojim igraju u istom rangu takmicenja.
Vk trener ne moze, jer ultra gradjevinci ne prihvataju hrvate, sem ako im mama nije iz Cacka...ili ako su Idea sponzori.

Oni o projektu!?
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
pa, pošteni da budemo, nama sudije generalno brane da uopšte igramo odbranu, a mi se onda nekako uklopimo u to, umesto da uzvratimo istom merom i nateramo ih i nama da dozvole.
Amin! Kad god smo pokušali čvrsto nama je sve svirano. Onda to se priča kako pravimo naivne faulove, kako nismo namazani... pa kako da budeš u stavu i grizeš kad sudije u domaćim takmičenjima gledaju svaki dodir našim igračima, a neke čekaju da im sude svašta (Kuruc, Smajli, Lesor).
Meni je smetao nedostatak sportskog bezobrazluka i vidan strah od promašaja...jbt oni se plaše da promaše, pa se plaše šta će Željko da misli qko promaše, pa se plaše šta će tetkica u školi da pomisli ako promaše. Daj bre uzmi tu loptu i pojedi je, šutni kad si sam... pa sto puta sam poludeo kad su sami pa zadrška, pa promašaj ili sami pa dribling pa dodavanje... jebeno šutnite! Kuruks, Rade, Avram, Smajli jbt više šuteva preskočili nego što su sutnuli kad su sami... jbt to guši ekipu, ubija opcije u napadu. Džaba ti i dobar protok lopte( koji je postojao na početku sezone) kad niko od onih koji su u poziciji da šutnu, ne da nije dobra opcija, nego ko da uopšte nije opcija i to znaju svi protivnici(ej otvoreni šutevi).

E, a da bismo imali kriterijum samo jednu treba da se pobijemo, ne klizeći ko ljudina na Renfrou, al da tučemo ljudski, nek sude sve na početku, al kad nas napune ličnim ima da budu slepi na sve. Željko da jebe mater, nema više gospodstva, može ono juče posle tekme, a na tekmi kolji.
Inače Ostoja se lepo izborio kroz institucije...al i to će Željko da nadomesti, mora izgleda loženje da bude na maks. Za kapitena samo ovo, dokaži dole na terenu da ti je stalo, "umri" sledeću na terenu, borba bre!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Goran Grbović smatra da je Zvezda bliža trogodišnjol licenci u Evroligi od Partizana.

- Zvezda će aplicirati za trogodišnju licencu i blizu je toga. Partizan nije, ima male šanse, jer je napravio tri ili četiri greške u prošlosti što Evroliga neće oprostiti. Partizan je 2000. godine odbio trogodišnju licencu, pa je potom Peković 15 dana pre početka takmičenja odbio Evrokup i igrao FIBU, potom sledi Ostojino odugovlačenje pre dve godine da li će igrati ili neće, pa je odlučio da igra Evrokup posle odlska Trinkijerija. Četvrto je poslovanje! Na mejlove Evrolige morate da odgovarate, što Partizan retko radi. Zvezdino poslovanje je drugačije, to je kompanija i to Evroliga jako poštuje. Zvezda je mnogi bliža toj licenci nego Partizan - kazao je Grbović.
Iako ce fmp dobiti onu stvar, kao i ovaj napredni ljigavac grbovic, zabrinjavajuce je ako ista od ovog jeste tacno, pogotovo za komunikaciju sa EL. Vreme je da se Ostoja pozdravi u Pioniru kako dolikuje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.944
Локација
Žrnov
A to što je ljudska gromada poput Gorana Grbovića izjavila zasigurno znači da je tako?

Mislim, Ostoju svakako treba pozdraviti i napraviti razliku između podrške ekipi i treneru i njega.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top