Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Šta reći sem da me boli kurac. Ovakvo nezalaganje još nije viđeno u derbiju. Mali super anti talenat promašuje sa 5 metara, golman koji ima 50% ( na svaku odbranu dođe primljen gol ), Rnić koji je rupa veća i od Rupe, dva katastrofalna prelazna roka i romi po svemu prikazanom imaju bolji i uigraniji tim. Dok smo mi izigravali uvređene mlade na svim klupskim i navijačkim nivoima, dozvoljavali sebi da nas neki privrednici nasankaju i merii kome je duža kara, cigani su ni krivi ni dužni osvanuli ispred nas po svemu sem tabeli. Objektivno, ko odbije jednog Klea, iz prepotentnosti "preskoči" prelazni rok, isvađa se sa svim živim i mrtvim... Ni po jednoj stavci ili parametru nismo zaslužili prolaz dalje.

Ivanov je igrao u skladu s očekivanjima. Volkov takođe. Aksentijević najbolji. Rnić katastrofa. Golman standardno tragičan. Kamara jadan. Babović isto. Vukić slab. Tomić stelt. Dijara nije ni senka onog starog. Lazar Jovančić je biser fudbala, to je čovek koga moramo prodati na vreme, dok kupci ne shvate da sem brzine i duge kose ne poseduje ni dribling, ni šut, pa čak ni neke osnovne veštine poput pasa ili prijema. Zabluda od igrača.

Au brate pretera ga i to bas bas, cigani imaju bolji i uigraniji tim, jesmo mi gledali iste utakmice, covece oni su samo iskoristili nase gluposti, imali su srece kao sto smo mi imali u prethodnim kup utakmicama prosle godine.
Ne slazem se ni za nezalaganje, dali su oni sve od sebe, ali jednostavno mi smo sami sebe ubili svojim glupostima.
Krivis decka od 18 godina, skroz pogresno, tako se ne prave igraci, ako zelimo da napravimo igraca od njega moramo da mu damo sansu i slobodu, najmanje je on kriv od svih.
Okrivi i Stojketa koji nas spasi u prvom, od 3 zicera on je odbranio jedan, moze to i bolje, ali realno nijedan go nije na njegovu dusu.
I ovo igraca sto si poredjao bi moglo da bude tako kad bi se gledalo po srcanosti i borbenosti, ali kad bi se gledalo prema onome sta su oni stvarno pruzil na terenu, onda je to otprilike bas kontra od onoga sto si ti naveo, Tomic, Vukic, Babovic najbolji, Kamara nam drzao sredinu dok je bio u igri, kad je on izasao kao da igramo sa igracem manje, LOla ne stize da pokrije, Volkov i Aksent se trudili ali slabo sta pruzili, Rnic no comment, diara slab, Lazar vise nego slab, Ivanov ok Stojke ok
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd

Dr Arslanagić

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
196
Reaction score
15
Локација
Zemun, Fontana, Merkator
Vukic, Ilic, Rnic, Babovic - ako hocete da uradimo nesto u Evropi, ovi igraci moraju da se sklone iz tima. Treba bacati klince, poput Dzigija, Ostojica i drugih, u vatru u zadnjim kolima. Saletu Ilicu bi bilo najpametnije da sedne na klupu i ostane tu do kraja sezone. Ne bih voleo da pocne publika da mu zvizdi. Nije zasluzio takav oprostaj.

Tezak poraz. Da sam ocekivao finale, nisam, al sam se zato nadao nekim neresenim ishodom ili nasom pobedom od 1-0. Jbg sta da se radi. Ove sto sam nabrojao i Granta da se oslobodimo na kraju sezone, uz upravu naravno i da pevamo.

I da, klincima pored terena, sto dodaju lopte, ubiti boga u njima na sledecem kondicionom treningu.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Tacno @bronx. Treba biti realan i priznati da su nas cigani zasluzeno izbacili...Nama prica o propustenim sansama ne pomaze nista, jer su ciani svoje iskoristili.Posed lopte nam takodje nista ne znaci jer su nam loptu gnjavili stoperi.. i Babovic. Po meni cigani su zasluzeno prosli dalje.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
utakmica je bila gotova u 20. minutu kad su Dijara i Lazar svojom sebicnoscu "resili" mec ... onakve stvari kod SS ime nebi pale napamet ...uz Ivanovu stativu,prelomni deo meca ...
da smo ih tada otvorili,garantujem da bi bilo minimum 3 razlike za nas ...

zao mi je sto nismo dali gol,samo da vidim dal bi grant promenio izraz lica ili se mozda cak i poradovao :prekrsti

da se svi dobro zapitaju za neke stvari :

- zalaganje ???
- broj cigana na nasem stadionu ???
- odakle oni redari iza gola koji slave ciganske golove ???

SRAMOTA !!!

danas je bila klasicna nasa utakmica sa njima do sredine 2000-ih ?:

MI IGRAMO I STVARAMO ZICERE A ONI DAJU GOLOVE :banghead:banghead:banghead
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Опустите се, идемо даље, већина није ни очекивала то финале, мада нисмо очекивали ни да изгубимо, али то ти је фудбал, све може да се очекује! Јебига!
Da li iko, ko istinski voli Partizan, može da se opusti posle poraza od cigana???

I komentari tipa: "Kup nije bitan" su za mene jadni.

Ne postoji sport, takmičenje, utakmica bilo kog karaktera, protiv cigana da je nevažna.

Da je stvorena atmosfera pre utakmice, da nam je kup borba na život i smrt, večeras bi se drugačija utakmica gledala. Ali takvu atmosferu ne može da stvori polupijani pajac, koji je, najverovatnije, trenersku diplomu dobio od tate za bar-micvah.

Uz sav rizik da budem pogrešno shvaćen i banovan, nije onaj Hitler bio skroz lud.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
Avram Grant.

covek koji trenutno zaostaje 2 boda za zvezdom u nacionalnoj ligi.

Avram Grant

covek koji je ispao od zvezde u kupu ukupnim rezultatom 0-4.

Avram Grant

covek koji reaguje identicno kad je 2-0 za nas ili 2-0 za njih, kada pogode stativu oni, kada pogodimo stativu mu.

Avram Grant

ciganin.

zao mi je samo sto je vojvodina ispala, bilo bi zanimljivo gledati susret milfare i gilfare.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Prvi put u zivotu sam napustio stadion pre kraja utakmice vec u 81. minutu.
Kada u dve utakmice iz nekoliko stopostotnih sansi nedas gol cemu onda da se nadamo.
Rnic ce u grob da me otera, kunem vas se menu srce zastane kad on treba da intervenise, jos jednu sezonu sanjim necu preziveti.

Majstore kazu da si ok momak i veliki grobar i ako je tako idi sam reci nije ovo za mene.
 

cifra

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
111
Reaction score
66
Ispali, Boze moj, moras nekada i da izgubis...

Samo nekoliko zapazanja, protiv onako agresivne igre mora se igrati sa jednim, dva dodira. Ivanov je odigrao odlicno veceras, Rnic je totalno podbacio, doduse koliko se sjecam on i nije pravi stoper a i oba gola su pala po Aksentijevicevoj strani. Kad je Kamara morao da izadje (nadam se da nije neka teza povreda) vidjelo se odmah da nece biti dobro.

I sustina je da je u ove dvije utakmice nas trener nasjeo, da tako kazem, na igru protivnika koja je jedino mogla istom donijeti pozitivan rezultat a to je zabunkerisi se i brzo se transformisi u kontranapad. Takva nasa igra dovodi do visokog postavljanja zadnje linije gdje je svaka greska pogubna. Ocekujem u prvenstvenom susretu mnogo pametniju i rezultatski prihvatljiviju igru, tim prije sto ce protivnik biti ohrabren ovim rezultatima pa ce valjda igrati otvorenije atu mislim da nema puno sanse.
 

Zagor

Guest
Talicni, nacuo sam da je mutavi angazovao redare iz kik boks kluba delije.

Onakvo skakanje kod ciganskog gola ugrozava i topiceve rekorde.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Браћо Гробари, знам да вам је тешко, као што је и мени, али морам ово да кажем, тачније да завршим причу коју сам почео пре прве куп утакмице у колектору! Па форумаши који не воле теорије завере и који не верују у приче, одмах да кажем да не читају мој пост!
Тада сам рекао да сам чуо свакакве приче, и не, нису то свакакве, чаршијске приче које се могу чути на свакоме ћошку, то су приче од људи који су имали улоге на ове две утакмице. Једноставно пао је договор, на вишим нивоима, да се трофеји поделе!!!!!!! То је јасно као дан, и то баш оваквим сценаријом и то баш пред изборе. Ни то није случајно, верујте ми. Као што није случајно што је Војводина испушила у купу, јер ће за то бити дебело награђена са три бода против циганије у последњем колу, као што ће се следећи дерби завршити са ИКСОМ, кладионичарски речено! Значи цигани куп, а ми титулу! И верујте ми за то не морамо да бринемо!
Верујем да је сваком Гробару тешко да у ово поверује, полазим од себе, али исто тако када ствари полако долазе на место, баш како ја чујем, то ми делује као превелик број коинциденција. Због тога немојте кривити играче, тренера, навијаче, цигане, зна се ко се ту пита, ту је управа, та управа која склапа договоре, на вечерама и тако даље.
Такође хоћу да нагласим да се не спуштам на ниво цигана, па сад кукумачем, не кукумачем, већ вам кажем како јесте... Дешава се оно, од речи до речи, како сам ја чуо... Све због политике, која је заглибила у све сфере друштва, па и тамо где ни у једној јединој нормалној земљи се не меша, а то је спорт. Код нас тај спорт служи за држање гласачког тела, мало овима мало онима и сви срећни и задовољни.
Немојте ми рећи да се ово баш случајно дешава пред изборе, немојте ми рећи да свако ко се имало противио таквим одлукама је отеран, сетите се само Салета, тих дербија, тих притисака, тих обећаних циганских победа, закона о приватизацији који никако да се донесе, немојте и рећи да је сасвим случајно обаћана смена у управи у мају, баш у том месецу који дан после избора!?!? Морате признати сасвим чудан сплет случајности!
Веровали смо у играче, али руку на срце они не смеју ништа, ситне су рибе, не желе да ризикују своје каријере, јер ипак одлуке доносе много моћнији!

Ми заиста треба да се окренемо том првенству, и да га убедљиво освојимо убедљивије него икада! Куп вечерас заборављамо, и играчи и навијачи...

Рекли смо пред утакмицу, тачније многи од нас да је куп небитан, и испоставило се да јесте, јер ако погледамо чему нам служи? Боли што смо поражени од цигана, али шта је ту је, из ове коже се не може, окренимо се Јавору и да наставимо где смо у првенству стали! Још ћемо се ми начекати да би гледали Партизан какав бисмо хтели, можда чекати године, можда деценије, док не дође неко, купи нас, неко коме је до Партизана баш стало, или некоме ко види Партизан као своју шансу за за успешан бизнис, на обострано задовољство!

И после свега шта могу да кажем, сем да ћемо ми за Партизан навијати ко год буде био у управи, и шта год да се дешавало, а до неких бољих дана све што од срца желим јесте УПРАВА НАПОЉЕ!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Ма да ајмо сада да се понашамо као цигани,па ћемо окривити некога за неке договоре или шта већ.Имамо смрадове у управи и то је наш једини проблем.Сада је се показало и да је велика грешка препустити домаће тржиште играча најљућем ривалу,пустили смо их да поберу све што колико толико ваља,а ми смо остали у истом саставу али ослабљени (Станоје,Илић,Вукић (године) ).Нећу да пљујем никога од играча,шта је ту је,али морам рећи само да ја Рнића нисам ни пре а ни после ове утакмице сматрао за ИГРАЧА.Он може на југ,исток,запад не битно али на терен никад.
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Ljudi pljujte me, ali nešto moram , da kežem.
Mi kad čemo videti Vukića , tomića , Diaru...., da naprave neki klizeći, ili isprte svog igrača, mi ćemo karati sve , ovako......đaba njihovi golovi,treba igrati i odbranu.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Nisu problem ni Grant ni napadaci.

Problem je Nemanja Rnic.

Idemo dalje do titule, jebes kup, a Rnica prodati u drugu albansku ligu(ako ima mesta).
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Ma utakmica je prodata, kup je prodat i slobodno mozete da zatvorite temu. A listu za glasanje za najboljeg igraca nemojte ni slucajno da postavljate.

Мораш да знаш да чак и смрад Ђурић не би на овакав начин продао утакмицу :wink:
Да боли боли,да ћемо пребољети пребољет ћемо,али Богићевићу ако икакав јебени план имаш излази са њим,ако имаш гласове заказуј скупштину.Иначе нам се спрема цигански сценарио:puke
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.635
Локација
vaginamandibularia
Au brate pretera ga i to bas bas, cigani imaju bolji i uigraniji tim, jesmo mi gledali iste utakmice, covece oni su samo iskoristili nase gluposti, imali su srece kao sto smo mi imali u prethodnim kup utakmicama prosle godine.
Ne slazem se ni za nezalaganje, dali su oni sve od sebe, ali jednostavno mi smo sami sebe ubili svojim glupostima.
Krivis decka od 18 godina, skroz pogresno, tako se ne prave igraci, ako zelimo da napravimo igraca od njega moramo da mu damo sansu i slobodu, najmanje je on kriv od svih.
Okrivi i Stojketa koji nas spasi u prvom, od 3 zicera on je odbranio jedan, moze to i bolje, ali realno nijedan go nije na njegovu dusu.
I ovo igraca sto si poredjao bi moglo da bude tako kad bi se gledalo po srcanosti i borbenosti, ali kad bi se gledalo prema onome sta su oni stvarno pruzil na terenu, onda je to otprilike bas kontra od onoga sto si ti naveo, Tomic, Vukic, Babovic najbolji, Kamara nam drzao sredinu dok je bio u igri, kad je on izasao kao da igramo sa igracem manje, LOla ne stize da pokrije, Volkov i Aksent se trudili ali slabo sta pruzili, Rnic no comment, diara slab, Lazar vise nego slab, Ivanov ok Stojke ok

Prvi bold. Nismo, na žalost mi je crko radio pred meč pa sam morao da gledam preko TV.

Drugi bold. Imao sam i ja 18 godina, isto nisam pojma imao, pa me niko nije zvao iz kluba da igram derbi.

Treći bold. Pomeri antenu, krči ti radio.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Lica lopova na jednoj strani...

loza1_620x0.jpg


I lica iskrenih Partizanovaca na drugoj strani!

todorovic-bjekovic_620x0.jpg
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top