Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
jedno pitanje, ako ispadnemo u zadnjem krugu kvalifikacija za LS, onda u LE idemo direktno.. a ako ispadnemo u predzanjem kolu kvalifikacija za LS onda igramo poslednji krug kvalifikacija za LE sa tim sto smo nosioci u zrebu.. jel tako?

ako je tako, ja verujem da mi ove godine evropu igramo 200 %, pre svega zato sto verujem da ce ovaj tim biti dovoljno jak cak i za ulazak u Ligu Sampiona, i to laksi nego prosle godine..ali otom potom..

u svakom slucaju, ako ne udju u evropu uopste onda lepo na kolac sve to nabit'!

a jedini nacin (osim podmladjivanja tima) da se uspostavi jaci klub na duze staze, i da se onaj visegodisnji plan sprovede u delo jeste da postanemo sigurni ucesnici LE, i cesti ucesnici LS... dok se to ne desi..dzaba da podmladjujemo tim.. mi od tog "evropskog" novca zivimo..

od same zarade zbog ucesca, i od vrednosti koju igraci nabiju na sebe igranjem u tim jakim takmicenjima... sta mislite, koliko bi Cleo vredeo da nas nije uveo u LS ?!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
@Deki_blade
Sve si u pravu u prvom pasusu, samo ne znam da li bismo u 1. kolu LE (poslednja faza pred ulazak u grupu) bili nosioci ili ne. Prosle godine nismo imali dovoljno bodova da budemo nosioci, ne znam kako bi bilo ove. Verovatno je rano pricati dok se jos ne zna ko se plasirao u tu fazu takmicenja.

EDIT: Ako se uvalimo u takva govna da dodjemo u tu fazu da nismo nosioci, tu se lako popusi Totenhem i ne moramo ni da pravimo dresove sa dugim rukavima za Evropu. Ne daj boze, ne daj boze, pu, pu, pu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
jedno pitanje, ako ispadnemo u zadnjem krugu kvalifikacija za LS, onda u LE idemo direktno.. a ako ispadnemo u predzanjem kolu kvalifikacija za LS onda igramo poslednji krug kvalifikacija za LE sa tim sto smo nosioci u zrebu.. jel tako...
Neizvesno je da li bi bili nosioci u tom jebenom plej ofu za LE, vrlo je neizvesno...zavisi šta će se dešavati u prethodnim kvalifikacionim kolima u oba takmičenja, da li će i koliko favorita da poispada (iz LŠ) ili neće (iz LE)...mislim na one koji imaju jače koefiicijente od nas...sve to je razlog više da se prođu upešno 2. i 3. kolo kvalifikacija za LŠ i da nas zabole tuki...

EDIT:

Već sam jednom postavio, ali hajde opet: http://uclpredictions.ucoz.com/1011/el1112.pdf
To je trenutna projekcija kvalifikacija za LE..."Q4" je taj jebeni plej of...Naš koeficijent je 15,850. Po sadašnjem stanju stvari bi bili 36.od ukupno 38 nosilaca u plej ofu za LE, znači treći otpozadi, znači vrlo blizu linije razdvajanja...Samo da prođemo 3. kolo kvalifikacija za LŠ, samo to da se desi i pade nam kamenčuga s vrata...
 
Последња измена:

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Već sam jednom postavio, ali hajde opet: http://uclpredictions.ucoz.com/1011/el1112.pdf
To je trenutna projekcija kvalifikacija za LE..."Q4" je taj jebeni plej of...Naš koeficijent je 15,850. Po sadašnjem stanju stvari bi bili 36.od ukupno 38 nosilaca u plej ofu za LE, znači treći otpozadi, znači vrlo blizu linije razdvajanja...Samo da prođemo 3. kolo kvalifikacija za LŠ, samo to da se desi i pade nam kamenčuga s vrata...


aha, ok, sorry sto nisam to video pre nego sto sam postavio pitanje...
u tom slucaje se apsolutno slazem sa tobom... da prodjemo to 3. kolo pa posle da nas boli tuki... pre svega zato sto bi rastereceno igrali zadnji krug kvalifikacija za LS a samim tim bi i bolje odigrali..

ali otom potom, necu pitati nista vise o tome, jer je to jos uvek daleka buducnost..s obzirom koliko toga jos treba da se odradi do tada!

edit: evo slusam Stanojevica, i lepo kaze covek.. da stvorimo ekipu koja ce igrati zajedno barem 2 godine... dakle covek ima plan i ideju..
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
Ma ja mislim da cemo da udjemo u LS,i da kroz to takmicenje udjemo u LE,i da tamo stignemo do 1/4 finala...Uf,uf kako bi to lepo bilo...Em bismo otisli korak dalje,em bismo mogli da podjebavamo sve klubove koji su protiv nas,i koji ce da pocnu vec za koji dan da kenjaju kako je titula samo njihova,bla bla...
Ne znam za vas,ali meni je OVAJ Partizan za 70% jaci od proslogodisnjeg...Znam,znam...Imali smo tad Klea,ali da smo imali Volkova,Kleo bi dao jos 20 golova ;)
A naravno,sada je tu umesto Radise-STOJKOVIC! Uporedite golmane,i videcete...Da nije bilo Radise,mi bismo razblili 3-0 ili 4-0 Anderleht kod njih! :) E ovo je sezona u kojoj ce pasti odluka...Vracanje u JSL njivu i blato ili stvaranje evropskog Partizana!
 

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
ja sam ubedjen da cemo uci ponovo u ls,samo nam fali malo srece u zrebu za play off i da ostane savic,tj da njegova potencijalna zamena bude slicnog kvaliteta i imamo ekipu za ls...moja najveca briga je da ponovo ne ispadnemo zbog nefudbalskih razloga(sranja sa sipcima),ako to prebrodimo imacemo lepu evropsku sezonu
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ne ulazi se u Ligu Sampiona bez sportske srece. Cak i da Stanojevic i svi u klubu urade sve sto je ljudski moguce, nedostatak srece moze sve to da onemoguci. Zato ne treba biti razocaran ako slucajno do ulaska LS ne dodje, jer masovno razocaranje i defetizam mogu da ubiju atmosferu u ekipi i sruse sve sto je SS stvara osve ovo vreme. IMALI SMO UZASNE PRIMERE TOGA U PROSLOSTI!

Meni je ok i LE. Afirmisemo mlade igrace, skupljamo poene za za takmicenje u narednom ciklusu i imamo realnije izglede da prezimimo nego u Ligi Sampiona.

Moze se reci da je neosvajanje domace titule i neulazak u LE neuspeh za sadasnju ekipu, ali zarad naredne godine bio bih spreman da to progutam, mada mi se cini da klupske strukture na to nece biti spremne... :?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ма каква ЛЕ, ЛШ је ЛШ.

Прошле године сам био убеђен да улазимо у ЛШ. Чак сам се, након београдских 2:2 против Андерлехта, кладио да улазимо у ЛШ. И ове године сам убеђен да улазимо у исту.


klub koji funkcionise kao partizan, u ls ulazi jednom u otprilike pet godina.
dace Bog da me avgust demantuje.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dakle, nas cilj je (bar bi trebalo da bude) play-off Lige Sampiona. Ako moze i korak dalje, ali bar znacemo da smo obezbedili Evropu do Decembru i tako bi igrali nesto opustenije. Pod takvim okolnostima mozda i prodjemo, ali i ukoliko ne prodjemo, nije smak sveta i LE.

U svakom slucaju zelim da krajem avgusta da ova tema ima slican naziv, ali samo bez ono "kvalifikacije za..."!:D :napred Partizan
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.117
Reaction score
305
Već sam jednom postavio, ali hajde opet: http://uclpredictions.ucoz.com/1011/el1112.pdf
To je trenutna projekcija kvalifikacija za LE..."Q4" je taj jebeni plej of...Naš koeficijent je 15,850. Po sadašnjem stanju stvari bi bili 36.od ukupno 38 nosilaca u plej ofu za LE, znači treći otpozadi, znači vrlo blizu linije razdvajanja...Samo da prođemo 3. kolo kvalifikacija za LŠ, samo to da se desi i pade nam kamenčuga s vrata...

А какво је стање у плеј офу квалификација за ЛШ. Који смо по реду по коефицијенту од ових тимова који су у нашем дијелу квалификација тј. колико треба да их испадне да постанемо носиоци?
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.117
Reaction score
305
Хвала Петре.

По неком досадашњем искуству имамо лијепе шансе да их испадне тама толико колико нам треба да будемо носиоци.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
brate nekad je bolje da budemo nepovlasteni.. Koliko pamtim u takvim slucajevima smo imali vise te sportske srece, a i odigrali smo bolje.

I da ne bi nesto prcakarali, cilj mora biti LS, a LE utesna nagrada, bar po mome. Kao sampionu nase zemlje to nam dolazi kao ta nagrada. Zato samo hrabro, imam neki ludi osecaj da ce biti jos haosa ;)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Brate NIKAD nije bolje biti nepovlašten!

Nemojmo prosipati tu neku demagogiju, igrati na kartu kao mi se naložimo protiv jačih, a potcenimo slabije i slično. Ostavimo se te "više psihologije", kao "uračunavanja" mentaliteta i slično. Budemo li to uvek uzimali u obzir - ništa od Partizana koji će narednih godina i u Evropi postati respektabilan klub. A respektabilni u Evropi možemo postati samo ako se otarasimo negativnosti koje se generalno kriju u našem (srpskom) mentalitetu.

Biti nosilac u žrebu je posledica toga da si u Evropi pobeđivao, jačao svoj koeficijent, igrao duže Evropu, pa ako hoćete i zaradio veći novac. Kad si nosilac, ti si povlašten i zvanično (žreb) i nezvanično. Ovo "nezvanično" je nekad čak i bitnije. A tiče se odnosa UEFA i njenih zvaničnika prema tebi (od mudonja u Nionu pa sve do sudija koje ti sude), po pravilu si tu privilegovan u odnosu na rivala. Ne puno, ali i ono malo može biti presudno.

Biti nosilac u žrebu naravno ne garantuje uspeh, ali ako imaš "tri daske u glavi" ti put do uspeha čini lakšim.

Partizan MORA i ove sezone igrati Evropu do decembra. Uspemo li u tome, bez obzira da li igramo LŠ ili LE, mi ćemo sledeće sezone imati jači (možda čak i dosta jači) koeficijent nego ove sezone. A to je poenta - da svake sezone naš koeficijent bude sve jači (veći).
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.420
Reaction score
10.517
Локација
okupirana Srbija
http://www.zurnal.rs/2011/06/25/istatov-skendija-nema-sanse/index.html
Истатов: Шкендија нема шансе

25 јун, 2011 Благоје Истатов, некадашњи голман Партизана и Утрехта, сада привредник, који је на Дојрану направио прелепи Спортски центар добро познаје Шкендију, првог противника црно–белих у квалификацијама за Лигу шампиона.

Шкендија игра оштро, нису лак ривал, али Партизан иде даље – изричит је Истатов.
Одлучујућу предност бивши клуб Истатова требало би да оствари у првој утакмици.
Партизан би требало да победи у Београду са три–четири гола разлике и реши све дилеме пре гостовања у Скопљу. Црно–бели су играчки квалитетнији и не би требало да имају проблема за пролаз – истакао је Истатов.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Mi smo 7mi po redu, sta ce reci da 2 od tih klubova koji su ispred nas treba da ispadne kako bi mi bili nosioci. Ispred nas su Rozenborg i Dinamo (mi smo njima najblizi "pratioci"). Evo ti link http://www.partizan.rs/wp-content/uploads/2011/05/Sesiri-za-zreb-CQ1-CQ2-i-CQ3.pdf

Ja zemljace igram na tu kartu.Nekako sam siguran da ce 2 kluba ispasti do play-ofa.Ko ce to biti me mnogo i ne zanima...
Prioritet svakako treba da nam bude LE,a niko ne bi imao protiv da uletimo i u LS.Ako Bog da.
PS Inace Skendija je na pripremama u Austriji i da nismo pali u 1 kolu,sa njima bi igrali prijateljsku utakmicu.Pretpostavljam da je veza Ramadani.

@Paja Cutura
Na svim ovim fotografijama ti je Istok koji te zanima(iza gola,tamo gde je semafor).Inace ukupno ima 6 semafora,na Istoku,Zapadu i jos 4 napolje na svim ulazima.
Arena%20Filip%20Vtori%203004.jpg

Arena%20Filip%20Vtori%203009.jpg

Arena%20Filip%20Vtori%203002.jpg

Arena%20Filip%20Vtori%203010.jpg

Arena%20Filip%20Vtori%203011.jpg

Arena%20Filip%20Vtori%203014.jpg
 
Последња измена:

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Nije los.Ali ima jos posla...
U avgustu se menja atletska staza i teren,posle sledi sredjivanje fasade koja ce biti kopija Allianz Arene i mnovi most i parking sa druge strane Vardara.Trebalo bi sve da se zavrsi do 2013.
PS Izvinjavam se za off.
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Da covek stavi prst na celo i zapita se? Zar i Makedonija?! Dok mi tapkamo u mestu!

Tema!

WebCrew edit
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top