Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Smiljanić se nije zakačio sa jednim likom nego sa 50. Pored ostalog, u svojoj nadahnutosti koristio je i fazone sa splavova hvatajući se za kurac okrenut publici.

Barabe U LOŽI, barabe NA KLUPI, barabe NA TERENU sve ste mi OGADILI.

Zašto je sa juga bojkotovano JA VOLIM CRNO BELE na početku i ĐURIĆU ODLAZI na kraju?

Kako je samo svima njima Partizan nebitan. I ja budala pa se nerviram.

Što se tiče početka nije bojkotovano Da volim crno-bele nego je kasno krenulo za razglasa. Jeste vođa je dužan da je sam započne, slažem se. Ali navijanje prvih 7 minuta jedno od najboljih ikada. Posle utakmicu je sve otišlo u kurac. Ovakvo rasulo ni hičkok ne bi režirao. Jedna stvar ljudi, mi koji volimo Partizan, ajmo u nedelju na zapad i udri 90 minuta uprava napolje đuri na uvce! Dajte da oteramo govna!

Volkov, mali Lazar, Radisa i sa zatvorenim okom :respect
Jug - nazalost gospodo ne prolaze vise neke stvari, nije masa sisala vesla.
Odusevljen sam posetom jer realno nisam ocekivao vise od 10.000 i nadam se da protiv OFK nece biti ni 1.000 ljudi. Ne zasluzujete vi ovoliku ljubav, vise necemo biti ovce koje ce te vi iz uprave da potsisujete. Mrs svi u pm.

Ne voliš ti njih, voliš Partizan :wink:

Volim Partizan - mrzim sebe!
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Nekako sam prazan kao bunar,ne mogu ni suzu da pustim.Sok mi je ugasio sve osjecaje.Jbem ti sve dane i kise i snijegove na stadionu i sve izgubljene godine na fakultetu. Sto neko rece,od veceras Fljamurtari i zvanicno prestaje da bude najveca blamaza FK Partizan u istoriji,ustupio mjesto simpaticnim Ircima...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Medo jednostavno nije mogao da izdrzi vise, jer se u veznom redu jedino on bori, a starlete (dragi nam kapiten, Babovic, i Tomic) setaju i boli ih kurac sto pojedinci ginu!
Sasi Ilicu svaka cast za sve, ali ako ima imalo casti, treba da se penzionise i otvori mesto za nekog mladjeg, brzeg, nekog koji ce moci da dobaci loptu do gola sa manje od 20 metara.
Jovancic takodje, on vola ne moze da ubode.
Eduardo nije dobio NIJEDNU loptu, imao je jedan sut ka golu, ali je sam stvorio sansu.
Volkovu svaka cast :respect, i da ne ocenjujem ostale, ionako nije bitno, sad ce sve otici u kurac, i za jedno 7 godina cemo opet uci u LS, opet cemo umisliti da smo neki evropski tim, a kasnije cemo shvatiti da smo mi obicna boranija i da smo niko i nista.
UPRAVA NAPOLJE!!!!!
Ircima svaka cast, pokazali su da imaju muda i kako se igra za klub! :ziveli
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Evo neki info koji se provlači


Sale Stanojevic se posle Slobode nevidjeno 'napickarao' sa igracima i to sa 90% njih,a verovali ili ne i sa Sasom Ilicem.
Sve ih je oterao u tri lepe.
Zato izmedju ostalih ni Stojkovic nije branio jer se sa njim nije umalo podavio u svlacionici koliko je bio ljut na njega i na golove koje je primao.
Covek je pobesneo i poludeo na igrace posle partije u Uzicu ali ocigledno kasno je bilo za sve.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
Samo jos ovo da dodam... Svaka cast Ircima. Pokazali su da imaju muda! Trcali su i cekali svoje prilike. Drago mi je da im nismo zvizdali na kraju, vec smo ih ispratili aplauzom. Verovatno nece nista uraditi u LE, ali ovo je fenomenalan uspeh i zelim im sve najbolje...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Bez teorija zavere,ali ja sam imao neodoljiv utisak da igrači nisu želeli da pobede u Užicama.
A večeras mi taj utisak negde na pola,kao da su ga neki otovreno sabotirali.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Evo neki info koji se provlači


Sale Stanojevic se posle Slobode nevidjeno 'napickarao' sa igracima i to sa 90% njih,a verovali ili ne i sa Sasom Ilicem.
Sve ih je oterao u tri lepe.

Да сам ја био на његовом месту у Ужицу, све би их отерао у сто пички материна! Али, ниједан ми не би почео вечерас! Ниједан, нарочито не најгори у Ужицу, јер најгори у Ужицу су и вечерас били најгори!
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Nikola brate možda si u pravu ali mene je sa 40 godina prvi put bilo sramota Juga. Sve je tako providno. Sada će da podrže predsednika i rašu, oteraju Stanoja, a poseta od 2000 koju predviđam u nastavku sezone im samo ide na ruku. I upravi u loži i upravi na jugu.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Evo neki info koji se provlači


Sale Stanojevic se posle Slobode nevidjeno 'napickarao' sa igracima i to sa 90% njih,a verovali ili ne i sa Sasom Ilicem.
Sve ih je oterao u tri lepe.
Zato izmedju ostalih ni Stojkovic nije branio jer se sa njim nije umalo podavio u svlacionici koliko je bio ljut na njega i na golove koje je primao.
Covek je pobesneo i poludeo na igrace posle partije u Uzicu ali ocigledno kasno je bilo za sve.

A zar treba da ga pohvali zato sto je pravi kapiten i gine na teren??
Ponavljam, svaka njemu cast, ali mislim da je njegov problem godina proizvodnje!
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Nikola brate možda si u pravu ali mene je sa 40 godina prvi put bilo sramota Juga. Sve je tako providno. Sada će da podrže predsednika i rašu, oteraju Stanoja, a poseta od 2000 koju predviđam u nastavku sezone im samo ide na ruku. I upravi u loži i upravi na jugu.

Ono na kraju više nije ni za komentarisanje. Hoću da volim Partizan na jugu, a ne pare.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Нешто крупно се дешава... Ко зна ко кога и због чега саботира! Просто је неверовано да иста екипа која је играла против Генка обе утакмице и против Пазара овако закаше у Ужици и вечерас...
Нисам склон теоријама завере, али брате мили, много тога овде не штима!
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Stigao sam pre pola sata, procitao skoro sve komentare od kraja utakmice do sada. Vise mi nista nije jasno. Pocev od izjave Volkova pre utakmice da ce pobediti ako igraci vode sportski zivot, time je indirektno prozvao svoje saigrace u javnosti, zatim ovo sa Stojkovicem, zatim kriva Uprava, pa Djuric, pa sujetni i nadobudni Stanojevic... Takvo zamesateljstvo ni pas s maslom ne bi progutao.

Nisam ni sam vise pametan ko je tu kriv, ko na koga vrsi pritisak, ko treba da igra, a ko ne? Ono sto sam veceras video je da su se borili igraci kliko mogu, vise od ovoga trenutno oni ne mogu, ko je kriv i za to, ne znam.

Najvise me brine kako se osecam. Kada smo gubili od Nasionala, Kroacije, Makabija Petah Tikve, Petrezalke Artmedie, nekako sam se brzo oporavljao, o tome sam pisao i ovde i na zvanicnom sajtu, mislio sam BICE SIGURNO BOLJE, moj Partizan ce se izdignuti i bicu ponosan na njega, to se i desilo ulascima u LS, osvajanjem duplih kruna.
Ali veceras mi nesto tesko ide, zato se brinem, nekako se tada video i osecao da smo u tunelu medjutim video sam svetlost negde u daljini. Sada je jako mracno. Verovatno zbog ovolike kolicine negativnih informacija, stvarno se oseca neko rasulo u timu, Strucnom stabu, Upravi. Kao da je brod odavno vec poceo da tone, a o tome nas niko nije obavestio. Kad je dosla voda do grla, tek nam sad nista nije jasno, ali nam je jasno da tonemo.

Da ne budem totalni pesimista, jer to po prirodi nisam, da napisem:
"Sve ce ovo jednom proci i svi cemo se smejati i radovati uspesima naseg Partizana".

Edit. Evo dok sam ja pisao pocelo da se odmotava klupko i to je dobro, stvari na cistac.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@Ens
Da je samo on.Nekako se na svim delovima terena pojavljivala sabotaža.
Volkov je već rekao, da se nešto čudno dešava u klubu.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Не пише ми се ништа, али не знам шта бих са собом него да чучим овде и вртим странице надајући се да ће неко саопштити неку спасоносну вест и помоћи ми да заспим.
А и шта бих уопште могао да пишем после свега што се протеклог дана издешавало, после свих речи подршке које сам написао о Станоју, после убеђења из припремног периода да је на помолу отклон у односу на мизерију пролећне полусезоне.....
Сада све то изледа погрешно.
Од овога је једино гора неизвесност куда је после свега кренуо ФК Партизан. И да ли смо протекле вечери додирнули дно или се може тонути још дубље.
Грешка постаје грешка тек када одлучиш да је не испаравиш. Много је грешака направљено у овој години и пуно је прилика било да се исправе. Ипак грешке су остале грешке и вечерас су наплатиле данак који смо лудом срећом и Божјом милошћу превише дуго избегавали да платимо.
Ова грађевина звана четири године доминације је готово порушена. Све што је било ваљано и чврсто извађено је из ње, оно што је било труло и несолидно у овој несрећној ноћи се стропоштало на земљу.
Овога тренутка остаје само питање - шта сада чинити.
-Управа мора сместа расписати ванредне изборе.
-Стари или нови тренер - ни сам нисам начисто. Не верујем да уопште пишем ово али можда ипак ДА нови тренер. Наравно мислим на неког попут Николића , а не да се тек тако попуни место.
-Играчки кадар тражи јасну и хитну интервенцију. Половине, четвртине и незнамнијакојиделић играча морају да се склоне у страну и ослободе место за играче који су у стању да одговоре захтевима озбиљног професионалног фудбала и истински озноје дрес који носе. Ако неком није познато како ти комплетни играчи изгледају имају Волкова за узорак.
-Тим се мора играчки попунити за ових преосталих дана прелазног рока, као да нас чека жреб за ЛШ. Једина ствар која може донекле компензовати ово суицидно стање у коме се налазимо, јесте сигурно и доминантно освајање првенства Србије. Само тако неће бити у ветар бачене протекле године успеха и само тако неће бити покопане наредне године могућег успеха.
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Ljudi, meni bode oci da ovi Irci imaju vise snage od nas...ko je ovde lud??? Necu da gasim lampu, ali mrak ce nas pojesti. Totalna nesloga vlada, od tribina pa do kancelarije, a naravno teren je mjerilo. Gledam maloprije svoje djete, 22 mjeseca napunio, razmisljam, zasto ti ovo radim?? Zasto te ucim da volis Partizan? Valjda ce jutro promjeniti sve??? Nisu ovo porazi kad smo potrebni klubu da izdrzi, ovde je vrag odnio svaku salu.
 

Suki NUSKNVP

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
485
Reaction score
24
Локација
Raška zauvek srpska
,,Ukoliko zelis da pobedis slabijeg od sebe,moras da trcis,i da se boris makar jednako koliko i on'' - GOSPODIN DULE VUJOSEVIC .... Haos od uprave do tribine ... ali svi gledaju interes, kome je bitna ljubav? Ljubav je bitna samo nama "obicnim" navijacima, koji bi sve dali za Partizan i ne bi nista trazili od njega ... :cry:
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Није Јованчић саботер - дечко не зна, нема појма! Нису ни Сале ни Вукић саботери, али они више не могу да играју фудбал. Није ни Бабовић, али је хендикепиран јер човек има само леву ногу, десну нема. Предвидив је, јер сви знају да ће направити шест контакта са лоптом, када треба један. Ранковић је дошао да одигра последњу сезону за Партизан. Нису саботери - али нису ни фудбалери, барем не довољни за Партизан у овом тренутку.
Зашто су они ту, а нема више Мореире, Клеа, Фејсе, Савића, Рукавине - за то су криви алави паразити из клуба "позитивна нула".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top