Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Muka mi je vec unapred od ovih listova poput presa,kada pocnu da naduvavaju.Svasta cemo citati do 13.07.tj.do 20-og.Od svega toga -dve lake pobede Partizana,juris ka plej ofu a njima uspomena da su igrali protiv PARTIZANA.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Убедљива победа у Београду (при томе мислим на 3-0, 4-0 и наравно, ако може и још убедљивије) ће знатно охладити балисте, и смањити тензије пред реванш. Не треба их потцењивати, ни њихову организацију, али реално нити је њихов клуб на нивоу Партизана нити су њихови навијачи на нивоу Гробара. Може да буде мало незгодно, али убедљива победа у Београду смањује било какву могућност за незгоде у реваншу, било на терену, било на трибинама/по Скопљу.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.175
Reaction score
741
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Могуће је да направе неку зајебанцију са каратама, ал ми се чини да неће....из простог разлога,то им је једина утакмица од које могу да зараде неке паре.... и то не неке паре, него за њихов буѕџет огромне паре....могуће само да ће ставит мало скупље улазнице, ал македонци ће без обзира напунит то без проблема
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Већа се тензија дигла на форуму него у клубу. Према томе нема потребе за толиким смарањем.
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Ne znam kao sto niko ne zna sta se njima i njihovoj upravi mota po glavama,ali kako mozete da budete sigurni da ce se karte naci u javnoj prodaji?

Ukoliko sve resimo u prvom mecu kod nas, mislim da ce pustiti sve karte u prodaju, jer im to jedini nacin da nesto zarade. Medjutim, ukoliko sipci budu napravili dobar rezultat u prvom mecu, onda nista nije sigurno!

Mislim da su nasi, a pogotovo Stanojevic, svesni toga, te ocekujem pobedu od 4-0, 5-0 u Beogradu. :wink:
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.675
Reaction score
5.689
Čutura@

U svakom slučaju imamo pravo na 5 % karata. Ostale mogu da ne puste, mislim da će verovatno tako i biti, ukoliko ih baš ne upropastimo u Bgd.

A što se tiče Žiline, već sam jednom i pomenuo, kakvo kuliranje, hvala ogradi što se nije dala.

Tri puta pisem odgovor Zorou iz brzog odgovora i sva tri puta sjebem nesto.Elem, sto se tice ziline dobices PM.Samo da dodam ovde da se na vreme stalo sa pritiskom (koji i nije bio neki) na tu ogradu,i sprecila eventualna reakcija 'nezne' Slovacke murije i nepotrebno uvodjenje delegata Uefe u celu pricu .Ovako nije covek morao da trosi hemijsku na nas,a ne secam se da je i Zilina nesto kaznjena zbog uletanja navijaca u teren ,ali,drugi put cemo o arsinima Uefe.

Poenta je da se nece lako moci uci u teren i dole u Skoplju,a sto bi nas klub udaljilo iz bitisanja po Evropi na par sezona,sigurno.ako se pitate da li ima budala koji su spremni na to.Ima,itekako.Najbitnije da na stadionu ne bude nicega sa nase strane,a van ko se kako snadje.

Sigurno je jedno: nije turisticko gostovanje.Kada sam zadnji put bio na Ohridu pre par sezona radila se neka obilaznica,a znam ako nije zavrsena da se mora proci kroz siptarski deo Skoplja.Imamo ovde dosta ljudi odozdo,pa neka oni kazu kakva je situacija u Skoplju i da li ce lokalni siptarski zivalj iskulirati dolazak Beogradskog Partizana. Ne bih se ja nikako opustio,a ne bih ni propustio gostovanje dole nizasta na svetu.Ali,nemojte te price opusteno.Bice zanimljivo ,videcete.

@stefan-grobar
A sta ako prodaju podele karte pre prve utakmice?Nasi bi to uradili da igramo sa Barselonom(cenim da je slican odnos kvaliteta :D: )
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Gotova je obilaznica :wink:

I kaze se u Ohridu, ili na Ohridskom jezeru :)
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Jeste gotova obilaznica, ali to za Grobare koji ce doci sa istocne strane Skoplja(iz Srbije, Kumanovo, Bitolj, Prilep...) nema nikakvu svrhu, jer ce putovati dodatnih 10-15 km da bi stigli do selo Vizbegovo(to je Skopje-severozapad) kako bi izbegli siptarskih naselja i jos nekih 6-7 km kako bi stigli do centru grada. To se bas i ne isplati. Isplatljivije je kad se udje sa strane Skopje-istok i onda kod hotela Kontinental su sad izgradili novu petlju i od tamo pratite putokaze za centar Skoplja i mirni ste.:wink:

A sto se tice bezbednosti na i oko stadiona, ja se licno uopste ne brinem. Narocito ako bude nekih 3,4,5-0 u Beogradu za Partizan. U tom slucaju maksimum 5000 sipaca ce doci na utakmicu, ne verujem da ce doci vise. A i policija se u zadnje vreme izuzetno ojacala. 2009te se bas ispred moje zgrade(naselje Taftalidze2, za oni koji znaju) desilo opsta tuce izmedju Komiti i siptare koji zive u mom naselju(otprilike 50-50 je odnos Sipki-Makedonci) pojacani sa snagom od ovih balista, i od tad se vodi nesto vise racuna oko eventualnih nereda izmedju navijackim grupama. Ne sumnjam da ce policija biti vrhuncu.
Malo je off, izvanjavam se.:wink:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
A to su ti klasične novinske budalaštine(senzacionalizam), rekao sam nedavno ako nekog ne podnosim to su panduri i novinari(cenim jedino novinare čije je interesovanje i područje rada nauka bilo koje vrste).


pricaj ti sta 'oces ali ja bas gotivim mariju kilibardu...i oba milosa:sarana i topa.

editi: delim misljenje da se mostar nece ponoviti. nekog manjeg sranja ce verovatno biti, ali u sustini, to nece uticati na krajnji ishod i nase bitisanje u evropi ove sezone. u fudbalskoj epizodi cemo ih svakako razbiti.

siptari ce mozda pokusati nesto na foru lukavih latina iz 2007, ali takve svinjarije prolaze jednom u pedeset godina.
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Pa nece biti 15 000 nas iz Srbije, odavde ce nas biti maksimum par hiljada, verovatno maksimum tih 2 000, koliko cemo karata zvanicno dobiti. Ali ima brdo nasih navijaca po celoj Makedoniji koji su jedva docekali da Partizan tamo gostuje. Bice tu i simpatizera komsija sigurno, koji ne vole siptare... Tako da mislim da ce biti pored nas iz Srbije, jos jedno 10 000 nasih iz Makedonije... Plus sto ce tu biti neutralnih ljudi, koji ce doci da gledaju utakmicu, a pretpostavljam da ce pre imati simpatije prema Partizanu, osim ako nisu siptari. Sto kaze Paja Cutura, nece biti turisticko gostovanje, ali ne ocekujem ni da bude kao sto deo foruma ovde predvidja.
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
E braćo Grobari kakvih crnih 10-15 hiljada, biće nas možda malo više nego u Temišvaru, sasvim dovoljno da se šipcima zaledi krv.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
и ја сам мишљења да мало претерујемо са бројкама ... не верујем да ће нам ови из "искре" дозволити да "преузмемо" стадион. Оно што треба очекивати јесте масовни долазак Шиптара од којих већина стадион није видела. Знају они добро да се организују ништа Ви не брините. Још гори је сценарио да се Гробари залете и купе карте у својој режији , јер може доћи до тога да се измешају са не баш пријатељски расположеним "балистама" и њиховим "симпатизерима" на трибинама. Тек би то била катастрофа.
можда "балисте" нису толико бројне али ће вероватно регрутовати своје братске " навијачке групе " са КиМ ... напуниће они стадион то је скоро па сигурно. Ово је огромна прилика за њих да се " докажу " и "покажу " пред Европом , неће они тако олако да препусте нешто случају.

а са друге стране , изгледа да нам они долазе у Београд . (http://www.sportal.rs/news.php?id=53418)
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Pa nece biti 15 000 nas iz Srbije, odavde ce nas biti maksimum par hiljada, verovatno maksimum tih 2 000, koliko cemo karata zvanicno dobiti. Ali ima brdo nasih navijaca po celoj Makedoniji koji su jedva docekali da Partizan tamo gostuje. Bice tu i simpatizera komsija sigurno, koji ne vole siptare... Tako da mislim da ce biti pored nas iz Srbije, jos jedno 10 000 nasih iz Makedonije... Plus sto ce tu biti neutralnih ljudi, koji ce doci da gledaju utakmicu, a pretpostavljam da ce pre imati simpatije prema Partizanu, osim ako nisu siptari. Sto kaze Paja Cutura, nece biti turisticko gostovanje, ali ne ocekujem ni da bude kao sto deo foruma ovde predvidja.
Zavisi koliko ce karata biti u prodaji, mislim za tribinu gde cemo biti mi. Ukoliko bude pusteno u prodaji svih 6-6500 ulaznica za istocnoj ili zapadnoj tribini (zavisi koju se tribina planira da budemo mi smesteni) i krajne sektore prema toj tribini, moze se ocekivati da ima ovoliku brojnost. Za sada veliki broj navijaca je najavilo dolazak. Videcemo sta ce biti.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
To sve ide nama u prilog, protivnik nam je lukav, služe se standardnim forama. Balisti se odmah javno posle žreba ogradili od mogučih incidenata. Samo mirno i raportirati onima kojima treba da se raportira.
 

boyan30

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Niš
Cisto sumnjam da ce karte biti u prodaji.
Poznajuci njihov mentalitet, moze da se desi da se karte kupe iz njihovih fondova za razna lobiranja, potkupljivanja i sl., a onda da se iste podele sipcima, sto sa kim, sto iz makedonije. Nama bi naravno dali samo onoliko koliko nam sleduje !!!
Znaju i oni, da mi dole imamo veliku podrsku i svakako nece dozvoliti da budemo brojniji.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
njih fudbal i navijastvo ne interesuju, kraj price
ovakvi timovi sluze samo jednoj svrsi

sada ono sto je do nas, iskreno ja se za te nefudbalske stvari uopste ne sekiram, bitno je da Sale uigra tim, da na terenu izgledaju kao ekipa koja zna sta hoce,mi smo brige bez
 

Adrenaline

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
25
Reaction score
0
Ne ocekujte da ce nas dole biti 10-15000 jer ce nam sipci dati 2-3000 karata a ostalo ce da podele svojima. Imaju pravo na to i verovatno ce iskoristiti. Na stadionu ne nasedati na provokacije a van stadiona sta god da bude nije u nadleznosti Uefe.

Igraci samo pametno i da ih ispratimo iz Bg-a sa 5 komada.
 

staximir

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
169
Reaction score
0
Локација
jer JUG je tamo gde su Grobari...
Pre svega treba se siptarima ocitati lekcija na terenu.Sto se tice tribina,mislim da nece biti vecih incidenata,bice jako obezbedjenje,a i stadion nije kao onaj kokosarnik u mostaru.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top