Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Mislim da raspravu i diskusiju ipak treba da nastavimo u temama vezanim za Teoriju zavera :D

Nisam pristalica stava: Ma dajte nam najjačeg, nema veze; i ja bih neke "povređene i bez para" ili da nam lepo predaju...

I ne sviđa mi se što revanš igramo kod kuće, ali na plus strani je... kad smo kod tradicije, sledeće:

Ja sam ove sezone kupila sezonsku za istok. Kada god sam bila na istoku, nikada nismo izgubili!

Na zapadu sam bila za Artmediju (seme joj se zatrlo), za Apoel, za Vojvodinu.... to je samo nedavno...

Eto, dakle, biće gusto, ali ja sam optimista :)
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Poruka za Belgijance: "Ubica" se vraca da dovrsi zapoceto.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Anderleht jesmo iznenadili ali setite se samo kako su nas Standard i Briž odradili u LE pre par godina.
Не памтим нешто да нас је Стандард "одрадио". Добио је само 1- 0, а сети се да смо имали пречку Бамбија Тошића. Што се Брижа тиче, мислим да нема сличности између тог тима и овог, тада је тренер био Стевановић. Толико о томе.

Имамо играча који може одлично да одигра на месту штопера - Раћа Петровић!!!
Надам се да се шалиш... 2 никад спорија "штопера". Једино да не излазимо из казненог, онда бих се сложио с тобом.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja ne znam kako vi vidite situaciju, ali po meni mi iskreno imamo jak tim ko zemlja, cak i brzi i efikasniji od prosle godine. Jeste da nije uigran i da smo slabiji u odbrani, ali napad i sredina su nam super, a ono sto nikako nismo imali prosle godine (citaj Kizito - Miljko (bokovi)), sada imamo, a to je Volkov - Aksentijevic... Po meni se vidi da vise stvaramo prilika i brzi smo bas zbog ove dvojice. Slazem se da nam je odbrana mnogo slabija i da je ostao Savic i da smo doveli nekog jakog proverenog igraca umjesto Krstaje, da bi ovaj Genk za mene bio papirka, ali ovako ce biti neizvjesno, ali daleko od toga da su oni vanzemaljci... Igramo hrabro, da samo u gostima damo jedan gol, i idemo dalje sa publikom, gdje ne sumnjam da ce biti pun stadion.

Oni se boje Klea, koji ma koliko je uradio za Partizan je meni uvijek bio spor igrac... Doduse stvarno se odlicno otkrivao i ulazio u sanse za golove, i svaka mu cast, nikad mu to necu zaboraviti, ali meni se tip igraca poput eduarda mnogo vise svidja, mnogo brze, prodornije... samo napred...

Bez brige grobari, idemo dalje... i bolje je jedna jaka utakmica pred play-off tako da znamo i na cemu smo a i da se bolje pripremimo za neki JOS ozbiljniji klub.
 

Mladen

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2007
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Negotin
Po meni,imaju daleko poznatiji sastav:
primera radi:
A. Vanden Borre - igrac koji je bio u Fiorentini,Djenovi,prosle sezone na pozajmici u Portsmautu
E. Matoukou - igrac koji je u klubu od 2004.godine.To je podatak sa kojim ni jedan nas igrac ne moze da se pohvali...
ovu dvojicu sam gledao,i smatram da su strasni igraci,zato sam ih ukratko predstavio...

edit : zaboravio sam da napomenem,da mi imamo Grobare i Saleta ^^
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Poznat im je Kleo :buhaha.
Mozda ce im posle ovog dvomeca neki drugi ostati u lepom secanju :wink:.

Tipujem na Edu-a,mada ni Stojke me ne bi zacudio ali mislim da cemo igrati bolje nego protiv Anderlehta...
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Не памтим нешто да нас је Стандард "одрадио". Добио је само 1- 0, а сети се да смо имали пречку Бамбија Тошића. Што се Брижа тиче, мислим да нема сличности између тог тима и овог, тада је тренер био Стевановић. Толико о томе.


стандард нас јесте лагано одрадио, ми сем те пречке нисмо ни имали неки озбиљнији покушај, они су тад већ имали 6 бодова и лагано су сачували 1-0....бриж нас је лагано отресао, али што ти велиш нема баш никакве сличности између та два Партизана....као што и нема пуно сличности између прошлогодишњег и овог Партизана !


код мене не пале те приче, није битно кога смо извукли...највише бих волио да нам је дошла валета, ал сад сигурно нећемо кукат...да затворимо задњу линију, и једног "добермана" на средини па да се кољемо...


и те приче они су неискусни...они су сачували практично цијели прошлогодишњи тим, који је одиграо 15-ак јаких утакмица у првенству и још 10-15 осредњих...можда је наша предност искуство играња двомеча !
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Не памтим нешто да нас је Стандард "одрадио". Добио је само 1- 0, а сети се да смо имали пречку Бамбија Тошића. Што се Брижа тиче, мислим да нема сличности између тог тима и овог, тада је тренер био Стевановић. Толико о томе.


Надам се да се шалиш... 2 никад спорија "штопера". Једино да не излазимо из казненог, онда бих се сложио с тобом.

Protiv Briza nisu bila cista posla, odnosi u timu i upravi su bili tragicni, busilo se na terenu, svasta nesto. Sad je druga prica, imamo mladog trenera, relativno sloznu upravu, ali neodgovornu do zla boga. Kupujte te stopere i krila JUCE!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Au ljudi sto sam se smorio...spijunirao sam malo njihov forum da vidim njihove reakcije i naidjem na sledeci post nekog nazovi "naseg" lika...koji se upustio u dijalog sa njima...citiram:
"Well i dont think so.
Chances 60-40 for Genk.
Our team is weaker than last year,especially defence
Attack is solid,and our style of play is just attacking,but when Europe came,we are always careful...So dont think like that.
Reactions here are 50-50% many of us didnt want Genk but.."
Uradio covek skauting for free... :D
Znam da oni nisu blesavi i da ce saznati mnogo stvari ali zaprepastio sam se kakvih ljudi ima...ej bree...sta je s mozgom...???!

Hmmm... nije losa ideja. Mozda da se i ostali prijavimo i pocnemo da ih filujemo oprecenim informacijama, kao za vreme hladnog rata: sibas i sto jeste i sto nije i protivnik se pogubi :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
mi, ako u ponedeljak ne dovedemo stopera, ispascemo vise nego neozbiljni. treba uigrati tog "desnjaka" sa ivanovim i ostatkom ekipe. o necemu sto se zove brzi ofanzivni vezni cemo cekati na drugu priliku.

a mileva zakljucana...cuti kurva i muti.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Уз једног брзог штопера и једног везног да замени Вукића, мислим да смо баук за Гент. Биће ово одличан окршај колико ја видим.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
@Rebellion

Posaljemo im linkove utakmica iz 90-ih pa nek mozgaju kako da cuvaju Mijatovica :D
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
201
Reaction score
9
Realno, nas su i Briz i Standard svojevremeno dobili zahvaljujuci fizikalijama i fizickoj spremi.
Mislim da smo tehnicki nadmocniji, ali moramo odigrati pametno, cuvati se prekida i brzih kontri.
Tamo ne smemo da se zatvorimo i cekamo da ih kod kuce u drugoj "overimo", nego treba ici kao i protiv Anderlehta prosle godine, da im munemo gol, pa nek' oni onda lupaju glavu pred revans u Beogradu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kako to da se niko od vas nije upitao "zašto Partizan ima bolji rejting u Evropi od Genka"! Treba da se plaše oni nas, a ne mi njih!
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
@Woodchuck

Ma ти Белгијанци уопште не слушају шта им се прича,прошле године им један наш лик на њиховом форуму јасно ставио до знања да ће их Клео карати,нису га схватили озбиљно,сада можда поучени тим искуством схвате озбиљно ово за Мијата,вреди покушати :D
 

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Ja se ne plašim njih već nas!
Nas u upravi i nas na sredini terena!
Računam da će štoper ipak doći na vreme jedno desetak dana pred meč da se uigra(ironija)!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Izvor: Mondo, 17.05.2010. - Samo ne Anderleht
http://www.mondo.rs/sk178722/Partizan pred žreb: Samo ne Anderleht.html

Pošto sam poslušala šta je Sale rekao posle žreba, ne mogu da se otmeme utisku da je i on blagi optimista... Jednostavno, čovek je rekao da više voli što smo izvukli Belgijance nego Plzen. Valjda on zna šta (ne)želi :D

A pro po početka ovog komentara, što bi Gazda rekao: Propadosmo :wink:
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Sad gledam njihov sajt 80 clanova i 546 gostiju ako sam dobro razumio :D,sad tamo vise grobara nego njihovih simpatizera.

Proslo je pola dana od zrijeba,dosta kuknjave,ovo smo cekali jos od prosle godine ako ne mozemo protiv Genka i ne trebamo se nadati sledecem kolu ili LS.Srce na teren pa šta nam bog da :napred Partizan
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Неће више госн ЈеНеА писати пре жреба. Има да му лупимо превентивни бан па нека призива Шкендију и Генк у кафани :buhaha...
:buhaha
Ja sam Genk "prizivao" puno ranije, pre 3-4 sedmice, kad sam besan konstatovao ovde u jednom postu da zbog tolikog tumbanja ekipe zaista zaslužujemo najgori mogući žreb...:banghead

Pizdim najstrašnije, ali zapravo i nemam(o) razloga. Imali smo dosta sreće prošle godine kod žreba u istoj fazi, sad nismo nimalo...jebiga, moglo se ovako nešto danas i očekivati...
...Stoji da imaju mlad tim, ali sa tim timom su osvojili belgijsko prvenstvo kraj Anderlehta, Standarda, Genta.
Ma ne bi oni nikad bili šampioni Belgije prošle sezone da nije bilo tog tako blesavog sistema takmičenja u Belgiji, sa tim plej ofom i prethodnom "sečom" bodova osvojenih u regularnom delu pre plej ofa...Iskoristiše takav sistem takmičenja, u plej ofu su bili mnogo konstantniji od Standarda i Anderlehta i to je to...
Je-ne-a kazi da nije sve tako crno :D
Nije sve crno! Upravo zbog njihove mladosti, ali i ne baš preteranog iskustva u Evropi, smatram da je ipak prednost što revanš igramo na JNA! Mislim da je neko kao Genk mnogo podložniji tome da "izgori" u jednoj za njega neprijateljskoj atmosferi nego recimo Anderleht ili Standard...E sad, ono što brine je ta prva utakmica tamo koja je taaaaaako blizu, samo 10-ak dana do nje...brine me ta vremenska blizina i brine me naša odbrana...Ovog sekunda bih potpisao 2:1 za Genk tamo, ali iz mesta bih potpisao...

Kakvi bi mi bili Grobari / partizanovci kad ne bi verovali u prolaz protiv bilo koga? Nikakvi. Znači uprkos svemu - verujem u prolaz! Da će biti zajebaTo - hoće. Da će biti teško - hoće. Da će biti žestoko - hoće. Ali...samo da u prvom meču tamo ne uprskamo, da ne bude nekog težeg poraza...ovde na jednom prepunom JNA i u jednoj naelektrisanoj atmosferi poginuće govna belgijska, majku im jebem da im jebem...AJMO CRNO-BELI!!! :pfc:

EDIT:
Ono zbog čega ja zapravo najviše pizdim nije to što se desilo danas (glavni žreb), nego ono što se desilo juče popodne (te 2 podgrupe koje su napravljene tako kako su napravljene). Ništa mi nije jasno majke mi mile. I krajnje je vreme da se neko u ime kluba raspita zvanično kod UEFA na koju foru oni prave takve podgrupe? To su kao neke "geografske podgrupe"? To nema blage veze sa geografijom! Oni jebote stave nas i "zapadnjake" (nosioce) poput Rendžersa (dobio Malme za rivala) ili recimo Šturma (dobio gruzijski Zestafoni za rivala) zajedno u istu podgrupu, a Dinamo Zagreb (koji je "zapadniji" od nas!) stave u drugu podgrupu!?!?! Živo me interesuje na koju foru ta UEFA radi takve stvari...To jebote kao da njih par mudonja sednu za sto i onda slažu "puzle" kako im se digne ona stvar...Zaista smatram da bi trebalo da se postavi pitanje njima tamo u Nionu i da bi bio red da UEFA na takvo jedno opravdano pitanje odgovori...Ovakvo pravljenje podgrupa nema nikakvog smisla i ostavlja puno prostora za razmišljanja u fazonu da se tu puno toga mulja...Polako ali sigurno UEFA po količini muljanja oko ovakvih i sličnih stvari sve više liči na košarkašku Evroligu...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top