Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
ma standard je truba ekipa, kako vi onda procenjujete koliko je jak genk nije mi jasno! ovo je ko da mi igramo sa bezanijom, ili komsinicom sa deset igraca! -)

Ili skendijom? :?

Ne dizem genk u nebesa i mislim da mozemo da se nosimo i sugran sam da ce Stanoje da spremi odlicnu taktiku, jer je dobar u tome (sem kad se postavlja defanzivno i cuva rezultat) i da igraci budu maksimalno naprzeni...ali i tada bice dosta tesko, morace dosta stvari da se poklopi da bi napravili dobar rezultat!
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
Dobro pretero je covek sad nije naravno ko bezanija ali nisu ni sigurno jaci od nas , plus su sad odigrali katastrofalno ... prema tome ne znam cemu panika i ako toliko dizete genk u nebesa onda nemojte ni gledati tekmu ...
 

dzare

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
63
Reaction score
5
ja ne pricam o tom standardu, pricam o ovom danas! I komsinica nas je nekad dobijala, ali nekad!!!
Ako se ti plasis ovog genka onda ne treba da navijas za klub za koji navijas, PROLAZIMO DALJE! NAPRED PARTIZAN!
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Standard danas nema veze sa ekipom koja je gostovala kod nas u ligi UEFA. Dosta su slabo odigrali, a pravi agresivni presing na sredinu Genka nisu izvrsili. Videcmo hoce li Genk izgledati tako sigurno ako ih Stanojevic napadne sa visokim presingom. U suprotnom samo cemo da ih jurimo po terenu, da se umaramo i kad dovoljno padne koncentracija da primimo jedan, onda ce da se zatvore ko sad protiv Standarda i da nam jebu majku iz kontre... Ako im omogucimo rezultat koji ce moci da brane zatvorenijom igrom bice nam duplo teze da odigramo.

Kad bi Stanojevic nekako mogao da izadje iz 4 4 2 bilo bi super, ali sumnjam da je to izvodljivo... Zivo me interesuje sta nas ceka po pitanju taktike u utorak...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Hej, ali dugo već (tačno 1 sat i 27 minuta) niko nije napisao svoj sastav za Genk. Hajde bre, ne odustajte! :D
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.404
Reaction score
10.456
Локација
okupirana Srbija
@Je-Ne-A

Sve su moguće kombinacije već napisane, neke i po nekoliko puta.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
moje je misljenje;
za tamo bi mogli igrati formaciju 4-5-1????
a kod kuce;
3-4-3?????
sta vi mislite braco grobari!!!!!
 

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Belgijanci kidaju iz kontre i polu kontre,pitam se šta će se desiti kad lopta krene da se odbija od Vukića a on od protivničkog igrača...???..(pa nama su šipci stizali do gola u 4 pasa nakon takvih grešaka).Krajnje je vreme da Stanoje raskrsti sa rombovima,kontra krilima,ofanzivnim bekovima,levim štoperima(možda bi ta postavka i pila vode da imamo Maikona i Zanetija).
U ovom trenutku najadekvatniji tim za Genk bi bio ( da udovoljim JNA a i sebi:D)
Eduardo

Babović Ilić Aksentijević

Petrović Medo

Volkov Marques Ivanov Ranković

Stojković
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ako imamo pravo da prijavimo Kežmana za revanš protiv Genka, onda se broj kombinacija povećava....

Ja pobegla u Filološku gimnaziju svojevremeno zbog matematike, ali sećam se da beše nešto kombinacije N elemenata K-te klase, ili slično :D

Ja ko Mrki, sve matematički precizno :) da se izračuna
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Joj bre Jasmina, još kod prijavljivanja "tvog" Mojsova si pobrkala neke lončiće i nikako da skapiraš da nema prijave između prvog i revanš meča jednog kola. A sem toga, neko mora i da potpiše ugovor i da se registruje za klub pre nego što se prijavi za Evropu. :D

Znam ja šta bi ti - sutra u petak registracija, subota-nedelja sertifikat, ponedeljak prijava (1 igrač može 24 sata pre prvog meča u jednom kolu da se prijavi), onda naravno da trenira 8 dana i u sredu one druge nedelje da igra...hoće to, ali zamalo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Pa to kad krene sa brljanjem, ne pušta :D

Eeee, moj JeNeA, šta bih ja sve volela, ne mogu sad ovde ovako javno, ima mlađih i od 18, pa ne bih da me neko tuži za zlostavljanje :wink:
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Samo se nadam da Rankovica necu gledati ni u jednoj kombinaciji,vidim da ga vecina potencira na mestu desnog beka.
Nicim me nije uverio da je dovoljno dobar za tu poziciju,cak sta vise brzina mu je nula bodova,bar za sad.
 
Последња измена:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Po meni, Standard je pokazao kako mi ne treba da igramo u dvomecu protiv Genka. Brdo nepreciznih pasova, na trenutke predugo su zardzavali loptu, nisu se kretali dobro, a i skoro celo drugo poluvreme su igrali panicno i brzopleto. Da im nije bio ovaj golman, izgubili bi sa daleko vecom razlikom.

Po meni, Genk je najjaci u veznom redu i u napadu, opasni su u kontrama, a bekovi su im najslabiji deo tima(kad je defanziva u pitanju, u ofanzivi su poprilicno dobri).

Sve u svemu, mislim da ce biti neizvestan duel, a nadam se da cemo mi na kraju proci dalje!:napred Partizan
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Eduardo: Izbacićemo mi i taj Genk

Bitno je da u prvom meču napravimo dobar rezultat. U tom slučaju, pred našim navijačima, pobeđujemo i idemo dalje – uveren je napadač Partizana, koji je oduševljen dolaskom zemljaka Markesa.

sp-eduardo.jpg


NESTAO je ozbiljan i zabrinut pogled, zamenili su ga širok osmeh i vedrina na licu. Brazilac Eduardo promenio je spoljašnjost za 180 stepeni od kad je Partizan završio transfer zemljaka, saigrača iz Sao Kaetana i prijatelja Andersona Markesa.

Da su familije Pašeko i Markes u sjajnim odnosima, videlo se još na aerodromu po prisnosti zagrljaja Eduardove supruge i Andersona. Prijatelji iz Sao Kaetana su se zajedno pojavili i na štoperovoj promociji.

- Vidite koliko mi znači dolazak prijatelja, još jednog Brazilca - sa osmehom je pričao Eduardo, prećutno priznajući usamljenost.

- Sjajno je to što se druženje i prijateljstvo iz Sao Kaetana nastavlja u Beogradu, jer će i njemu i meni biti lakše.

Eduardo je uveren da će se zbog iskustva i psihološke snage zemljak brzo uklopiti i dati doprinos već u utorak u Genku.

- Anderson je veliki radnik, profesionalac. Izuzetno je fizički jak, ne štedi sebe, ima odličnu tehniku, iskustvo i verujem da će pomoći Partizanu. Ne samo za utakmice protiv Genka, već i u nastavku sezone, jer će vremenom biti sve bolji i bolji. Mislim da će moći sa nekoliko treninga da se uigra, ali da bi jedna linija mogla dobro da funkcioniše potrebno je vreme. I njemu i svima nama.

Ne krije prvi špic crno-belih da mu je krivo što ponovo nije zatresao mrežu Škendije. Ali već misli na Belgijance.

- Zabrinuti smo što nam je Genk rival u trećem kolu, jer je kvalitetan tim, prvak Belgije. Nisam gledao kako igraju, informisao sam se preko interneta o nekim opštim detaljima i video da su i oni prodali nekoliko igrača.

Crno-beli su veoma slabo igrali u Skoplju.

- Imali smo dobar rezultat iz Beograda i odigrali slabije od očekivanog, a opet pobedili. Sigurno ćemo igrati daleko bolje u Belgiji, protivnik je mnogo ozbiljniji. Imamo veliku želju da prođemo Genk. Bitno je da u prvom meču napravimo dobar rezultat. U tom slučaju, pred našim navijačima, pobeđujemo i idemo dalje - uverava Eduardo.
---------------------------------------
ANDERSON DEBITUJE

JEDAN trening i odmah na utakmicu. Anderson je u četvrtak uveče trenirao prvi put sa crno-belima, a već u petak od 18.30 debitovaće protiv Srema u Sremskoj Mitrovici.
Iako su u utorak odigrali meč sa Škendijom, trener Aleksandar Stanojević će Mitrovčanima suprotstaviti tim koji bi mogao da istrči na „Kristal arenu“ u utorak, sa novim štoperskim parom Anderson – Ivanov.

Večernje novosti
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
До када су беше пријаве за треће коло?!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Do ponoći, a 1 dodatni može do ponedeljka u ponoć.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Samo se nadam da Rankovica necu gledati ni u jednoj kombinaciji,vidim da ga vecina potencira na mestu desnog beka.
Nicim me nije uverio da je dovoljno dobar za tu poziciju,cak sta vise brzina mu je nula bodova,bar za sad.

Iskreno nije ni mogao jer je bio stoper a ne bek na obe utakmice.

Ja bih voleo da ga vidim iz vise razloga:

-Ima iskustva u Evropi dugo je igrao tamo

-Dolazi iz Holandije tako da je verovatno dosta upoznat i sa Belgijskim fudbalom jer su slicni.

-Moze da pomogne dosta i na sredini jer mu je primarna pozicija zadnji vezni
-
Bojim se da Aksentijevic ne sagori od eventualne treme i ne napravi neke greske poput Miljkovica protiv Samdorije pre par godina na nasem stadionu jer ipak je u pitanju tim iz mnogo jace lige od nase a ne iz slabije poput makedonske.
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
@Shone
Druze to sto je bio stoper, a ne bek me jos vise brine.
Kazu prirodna pozicija mu je zadnji vezni,igrao je stopera na zadnje dve, sad treba na beka...dosta je to tumbanja sa njegovom pozicijom.
To sto je odigrao na mestu stopera me je uverilo da mu brzina nije jaca strana,radije bi nekog brzeg uz aut liniju.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ko je gledao do sad, video je inače već 2-3 puta šta znači idiotski izgubljena lopta na 40 metara...svaki put je Genk bio jezivo opasan u takvim situacijama...

Ista stvar kao u dulu sa Lionom odlicne polukontre ,sirenje igre i ubacivanje iz drugog plana ako tome dodamo i brzinu transformacije smrznes se .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top