Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Da ne izgubimo sa vise od 3 gola razlike sa ovom ultra lepsravo ofanzivnom igrom:roll: i onda ko ljudi da se spremamo za LE.
Bolje i Suma da hoda nego onog isprtka Danilka ala chelsea da gledam.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Pre 7 dana je Suma bio "fizicki nespreman " za 20 min.Sutra pocinje od starta?Kada je popravio kondiciju?Uz pomoc naseg kondicionog trenera koga svi mole da ode iz Partizana jer je nesposoban?Leonardo je opet "povredjen",boli ga dupe za ciganijakos.Zasto li samo drze ovog coveka i samo nepotrebno stvaraju nervozu,ne znam.A svi znamo da je vec prodan Arapima.I da nas Leonardo jedva ceka da stavi sliku na Instagramu sa dresom Al Vahlija,Al Mahlija...kako god.Teleoptik je za Leonarda,pa da moli da igra za Partizan.Ovaj cirkus koji traje od kako se ovaj vratio iz Brazila je bruka za nas klub.Hocu-necu da igram,necu da treniram....Sramotno,pa da je i Ronaldo licno.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ima smisla. I meni je Munir bolji fudbaler od Miletića ali je ovaj brži, a trebaće lijevi bek da "drži stranu". Imaće i Jevtovića kao mnogo bolju defanzivnu ispomoć nego Kosović a Šuma će da "igra" Leonarda i da ostaje na njihovoj polovini sa Tawambom i Đurđevićem. Ipak jurimo 3-4 gola, moraće se malo i kockati. Ako Olimpijakosu počinje opet onaj Ben u špicu svakako bih zadržao Ćirkovića. Jbg.
Jevtović i Everton da odigraju jednostavno, gurnu više lopti naprijed nego pozada, pa da ova četvorica naprijed nešto odrade.
Biće to dobro.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.962
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ako pogode i sad, onda neko gadno smrdi iz stručnog štaba.


ako istrci mocartov tim, jedini koji smrdi je djukic miroslav. suma od pocetka, pa jos na krilo. nije on budala da ne zna da decko nije ni blizu stopostotne spremnosti. meni ovo bazdi da mu je naruceno da sume pocne utakmicu. jbg, dostojna zamena za lea(banghead). predje li miletic sa kosom preko pola tri puta jebali smo jezurku jezica.
 
Последња измена:

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ljudi suma ako je stvarno kvalitet za kakvog ga smatraju i najbolji igrac koji je ikad igrao na nasim prostorima i ima snage za 30-45 minuta, pa i ja bih mu odmah dao da igra od pocetka onda a ne poslije. Znaci napad od pocetka i pokusati im uvaljati 1-2 komada ako je moguce u prvom poluvremenu a ne primiti gol, onda se vec moze kalkulisati dalje... Ukoliko krenemo jadno i slabo na pocetku i na poluvremenu sacekamo 0:0 (nedaj boze), ili primimo gol, onda je sve gotovo, onda nam ni Mesi licno ne bi mogao pomoci u drugom poluvremenu.

Kosovic ako je na klupi svaka cast... Ja bih radije da vidim Sumu da izdrzi momacki do jedno 60tog minuta i da imamo neki iole dobar rezultat pa da se pred kraj gurne mali Pantic (ma koliko ga mrzili, ukljucujuci i mene mislim da ce mali pokazati da grijesimo, bar mi se tako cini iz prilozenog).
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ako opet budemo bunarili na Tavambu,gubimo sigurno 2-3 gola razlike.

To u jsl prolazi, a ovde je tuga.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ne znam, svaka vama cast koji toliko verujete u nasu pobedu tj. prolaz.

ja ne znam da li sam samo ja video utakmicu u bg-u ili totalno gresim ali ja ne vidim nigde ni malo sanse da mi imamo protiv njih.

u bg-u smo zaista odigrali prvo poluvreme dobro (za nase uslove) ali i pored toga oni su jednostavno delovali kao pravi profesionalci a mi vise kao neka seoska ekipa koja hoce a ne moze. svaki kontakt sa loptom je bio nekako povuci potegni dok je kod njih i to malo akcija delovalo dosta lakse, opustenije, ljudi igrali malo jaci trening.

uz to sada ne igra ni Leo, dakle slabiji smo najmanje za 20% (kada dodamo i Sumu koji ce nakon 30min. da rikne) dok su ciganski grci sigurno jos jaci za 20% jer imaju koju utakmicu vise, uigraniji su i igraju u njihovoj rupi.

ja nama, realno, ne dajem ni 5% sanse.

ipak, u fudbalu je sve moguce i mozda imamo neku najludju srecu u istoriji kluba, povedemo 1-2:0 i onda sta bog da na kraju. treba verovati ali da su nam sanse skoro 0 to stoji bez da se lazemo.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Kad je neko iskompleksiran, a na zalost mnogi kod nas pate od kompleksa da se cigansturama dokazuje da smo i mi, uz njih, nevidjeno veliki Srbi, patriote, cetnici i sta ga ja znam, onda je epilog kakav nas je zadesio potpuno ocekivan.

Nemam ja nista protiv iskazivanja patriotizma, ali kod mene je Partizan za 5 medalja ispred svega ostalog. Nekada je vecini velikoj na stadionu sistem vrednosti bio takav, danas deluje da je Partizan tamo negde na 15 mestu, iza Srbije, Kosova, Pravoslavlja, Kralja, Draze, Cetnika, Djujica, raznih romskih preletaca na tribinu, itd...

Što je najtužnije, to iskazivanje patriotizma po tribinama je 100% besmisleno, nikakvog pozitvnog efekta nema, isprazno majmunisanje svetine koja ne ume drugačije da kanališe svoje svakodnevne frustracije. Samo šteta po naš klub, po ko zna koji put. Čak je i Gmazura morao da moli da se to ne radi, ali džaba, služba je služba, serem im se istu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Bajern je otpustio kondicionog koji je cini mi se skoro sve decenije radio u klubu jer je jedne sezone bilo dosta povredjenih igraca....a mi vracamo ovog kasapina da nam "sprema" igrace....da ih sprema za svedski sto
Veceras Kosovic napolje, Jevtovic unutra, Monir na krilu, Suma iza Djuke od starta pa nek Djuka trci celu tekmu i za sebe i za Sumu
NIJE GOTOVO
JA VERUJEM
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
20621754_10154900392736647_5590957713546667624_n.jpg
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ja sam Djukiću sipao gorivo za večeras (do aerodroma i nazad) a ti vidi šta ćeš i kako ćeš.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Bez Kosovica mi nemamo igru na sredinu terena, bice bolno preskakanje sredine.

15016199732417.jpg


Nema Kosovica i Leonarda, i mi cemo, kao, nesto da igramo po levoj strani...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Pregledaj snimak utakmice sa Olimpiakosom i gledaj poteze. Covek je stalno na njihov sesnaesterac i pravi pometnju.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.743
Reaction score
11.362
Локација
.
Pravi pometnju nasim igracima svojim carinjenjem lopte.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Svaka formacija ukalupljena na papir tj sablon formacija ne mora da ima veze i da bude preslikana sa zaduzenjima na terenu.. takodje, postoji postavka kada mi imamo loptu i kada oni krecu napad.
Da li se neko setio da je Jevtovic ne malo puta u defanzivi bez lopte ulazio na stopera. Automatski znaci ofanzivnije i sire postavljene bekove, sto dalje znaci da ce Suma vise biti veznjak nego krilo. Iz tog razloga je Miletic dobio sansu u odnosu na monira jer moze vise da pretrci. Tavamba je drugi spic.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Alo ej, potrebna su nam minimum 3 gola. Koji je kurac ova formacija. Djole Jovanovic od starta umesto leonarda i sve isto od prve utakmice.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
olimpijakos je najmanje za klasu bolja ekipa od nas, a da ne pricam o fizickoj spremi.
jos uz sve to igraju pred svojim navijacima.
mi fizicki inferiorni, trener zivi u nekoj bajci, uprava kurac, igraci neutegnuti i nespremni fizicki i psihicki.
5% je mnogo
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Kosovic je imao mozda dva dobra pasa u zavrsnici, a ostalo je bilo neprecizno, sporo i nonsalantno.
Sredina terena i treba da se prskace, lopta mora brzo do ofanzivaca, a ne da se stoperi dodaju 10 minuta....
Pozadi cvrsto, zgusnuto, ostro, provocirati ih startovima, ne nasedati na provokacije, biti miran u glavi ali agresivan tokom igre cisto sportski, lopta brzo da se prenese kroz kontra-napad napred. Cak i da oni prvi povedu nije gotovo. U fudbalu za 5 min mogu komotno dva gola da padnu...

AJMO CRNO-BELI OOOOooOOO !!!!
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ovaj Djukicev citat, pred ovakvu utakmicu, moze da ga vine u legende Partizana u jednom slucaju, ili da ga totalno diskredituje kao ozbiljnog trenera, i ozbiljnu i realnu osobu u drugom slucaju. Iskreno se nadam prvom scenariju iako je vec neko prije mene dao mogucnost 0-5 %.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top