Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Ko zna zasto je dobro sto je Besiktas a ne Lask. Nikako da nas pogleda sreca, u tom zrebu, mada ovako bar znamo na cemu smo i da nema opustanja. Ovako da smo dobili Lask garant bi vec spremali teren za ligu evrope.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Obavezno pojacati intenzitet treninga do Turaka da se ne brukamo, jer u ovakvom fizickom stanju u kakvom smo sad po 3 gola u oba meca nam ne ginu.
Da se izrazim terminoloski. Ako u pocetku priprema nisu stvorili "bazu" a nisu jer svi znamo kakvog duduka imamo za kondicionog trenera, pojacan intenzitet treninga za tako kratko vrijeme moze biti poguban. Ovako cemo se mozda i slepati do prve pauze, a onda pod hitno traziti strucnjaka, jer smo sa ovim gotovi i po spremi, a i povrede ce uslediti jer ce doci do zamora
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Bešiktaš...juče na klupi im ostali redom: Vida, Kvarežma, Negredo, Vagner Lov. Kvarežma i Negredo ušli u drugom, a Negredo zbog skidanja dresa kod gola dobio drugi žuti tj.crveni i neće ga biti na sledećoj utakmici. Verovatno je želja kluba Bešiktaša da uđe u grupe i uzme pare, a da grupe onda odradi sa nekim mix timom i sa pola gasa pa šta im bog da. Međutim, ovde je jako bitno što sami igrači imaju mlak motiv za ovim takmičenjem i ajde tu je, između ostalog, neka naša šansa.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Ja ne znam sta pojedini clanovi ocekuju? Naravno, ne igramo najbolje, ali ne igramo ni lose za razliku od perioda pod palicom velikog strucnjaka iz Stitara.
Veliki pomak postoji! Ne moze Bata za 2 nedelje da dovede sve pod konac, utegao je ekipu, popravio je sta se popraviti moze, samo treba vremena da sve to legne na svoje mesto. Uz par kadrovskih promena. Sto u timu, stu strucnom stabu.

Jebacemo turke!
Mislim da nam nikakve kadrovske promjene do Turaka ne trebaju...Bata je pronašao svojih 11 i sada neka se drži toga...mora se znati prvih 11 ...štitarac nas je iz utakmice u utakmicu bacao u neizvjesnost oko sastava a to nam ne treba...za prosutim mlijekom ne treba plakati ali mislim da bi Bata da je od početka priprema tu riješio sve u prvenstvu...pomak je tu, imamo šanse protiv Turaka.Napokon znamo tim i isključivo po Batinoj želji praviti rolade do kraja prelaznog roka...
Pa..da mi je neko rekao da ću moliti Boga da Mesko odtane nebih mu vjerovao, eto to je do trenera... nije naš tim bez kvaliteta !
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Nisu problem Turci kao Turci već ovi janičari u napadu i akindžije po bokovima,njih ako zaustavimo tada možemo da napadnemo čador Tolga Zengina.Jedno je sigurno,crno beli idu dalje.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
ostaje i pitanje da li protiv rada treba odmarati igrače ili ne...očigledno i to odmaranje do sada nije donosilo neke koristi
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Davali smo golove na vreme i to je sreća. Da nismo tamo poveli 1:0 ko zna šta bi bilo na kraju. Loši smo i nema šta da se priča. Za pojačanja je prekasno. Za nove pripreme takođe. Jebali su nam majku.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Da se izrazim terminoloski. Ako u pocetku priprema nisu stvorili "bazu" a nisu jer svi znamo kakvog duduka imamo za kondicionog trenera, pojacan intenzitet treninga za tako kratko vrijeme moze biti poguban. Ovako cemo se mozda i slepati do prve pauze, a onda pod hitno traziti strucnjaka, jer smo sa ovim gotovi i po spremi, a i povrede ce uslediti jer ce doci do zamora

Nisam mislio precerivati sa intenzitetom, vec jednostavno staviti fokus na trcanju i nabijanju kondicije. Do prvog meca sa turcima odradicemo vjerovatno svega 3 treninga tako da mala razlika moze da se osjeti, ali zato do revansa to moze dosta bolje da izgleda.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.789
Ja ocekujem:
-Da nas ne izdominiraju deca do 20 god;
-Da ne panicimo i haoticno branimo kad vodimo;
-Kad gledas utakmicu da imas osecaj da drzimo utakmicu pod kontrolu i da se ne seta lopta kao duh izmedju nase odbranbene linije.
-Da su definisane pozicije u timu da nema rupa zbog slobodnih ratnika;
-Da se ne trupaju 6 fudbalera u prkno i da ometaju jedan drugog;
-Da svako istrci utakmicu 90 minuta kao prvi minut.
I da, ovoj postavci nedostaje brzi napadac koji dejstvuje po levoj strani. Takav fudbaler je neophodan, po ceni da ga neko iz trenutnog sastava glumi i pokusava da bude opasan. Ozegovic, Pantic, Ivanovic, vrebalica po levoj strani je neophodna.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Gledao sam utakmicu Besiktas Lask, otprilike poslednjih 30 min.
U jednom trenutku sam poceo otprilike da navijam maltene da ga munu turci, posto i dalje mislim da bi nas austrijanci tunovali.
Dosta disciplinovani, dosta dobrog kretanja bez lopte, itd, sve sto nam ne odgovara.
Nas kad stisnu ovi Danci, mi ne znamo kako da se odbranimo...
Sto se tice Besiktasa, ovde nisam video nista posebno, dosta individualnog kvaliteta, ali timski nisu uspevali da pridju golu da imaju neku inicijativu, dosta siroko igraju dosta istrosenih zvezda, generalno mislim da se moze protiv njih, ako nista bice jedan jak evropski dvomec, igraci ce biti nalozeni.
Ovo ako se mi iole zategnemo.
Da imamo fizicku spremu kao pod Nikolicem, Basaricem, mogli smo da ih iskidamo na trcanje.
Djukic je kreten, ali nije malouman da ne igra na jedan dodir, brzo, s dosta presinga, da to ova ekipa moze. Ali nije mogao, jer je ekipa ocajna fizicki, ali i to je njegova krivica sto nije doveo nikog iz Spanije za spremu.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Da, ne izgledamo sjajno, mnogo toga škripi, ali izgleda da se jako brzo zaboravilo na šta smo tek ličili pod bivšim trenerom.
Sreća naša pa nam dođe Bata, inače bi sada Danci štampali karte za Bešiktaš, a mi bi kukali zbog ispadanja iz Evrope.

Ljudi, ovoj ekipi je neophodan trener sa autoritetom, stavom, koji im jebe majku za sve zivo, jedan Dule da im utera strah u kosti, da natera da se bore, da kidaju, da daju svoj maksimum!! Trener sa iskustvom i vec dokazanim sportskim bezobrazlukom i celicnom rukom. Ozbiljan trener!
Bata to nije. Da li ce mozda biti? Mozda... nekad. U ovome trenutku je samo budala koja je uzela vruc krompir od ovih iz uprava, koju su ga uvalili nadajuci se da ce tako izvuci svoje dupe i da ce Bata biti user i preobratiti ekipu!
Ozbiljan trener sa sobom ima saradnike sa kojima radi, sa kojima se kapira i sa kojima se medjusobno dopunjuju! Bata je pocetnik i u svojoj kratkoj trenerskoj karijeri, prosto nije imao kad da sakupi ljude oko sebe, otuda i rezultat da je 90% ljudi u strucnom stabu isto!

Nista sada nije drugacije, vidljiv je veci voljni momenat... sto bas i nije tesko, jer je do skoro bio minus beskonacno.
Ovi Danci uopste nisu reper, jer prosto su takticki na nivou kadeta, ljudi igraju fudbal, uzmi loptu i trci i probaj da das gol vise od protivnika. Dakle, ne obracaju paznju na taktiku, na postavku na terenu, ostavljaju mnogo prostora... takav nam stil lezi. generalno, tako igraju svi skandinavci, nesto meksi i laganiji stil, zato nam i odgovaraju sve skandinavske ekipe i izbacimo ih u 100% slucajeva.
Videlo se protiv Zemuna opet staro lice, a videce se i za vikend i sledeceg vikenda... mozda, ali samo mozda, ce nesto biti za nijansu bolje tek kad ispadnemo iz Evrope pa spadnemo na jednu utakmicu sedmicno. U tom slucaju bi vecina igraca, uspela da se regenerise... valjda!

Protiv Turaka cilj broj 1 treba biti da izbegnemo neku petardu ili slicnu bruku... mnogi ih ocenjuju kao slabe, ali, njima je tek pocetak sezone i malo su lelemudi, potcenjuju protivnike, jos uvek hvataju ritam... ali, cista logika kaze da i neko ko te gleda sa visine, potcenjivacki, igra utakmicu sa 60-70% kapaciteta, ce te samleti kad vidi da zadnjih pola sata jedva stojis na nogama, kad namirisu krv, dace 3 gola koja su sapetljivi i neskisni Danci sinoc promasili u zadnjih 15-20 minuta!
Zalimo za Laskom, a garantujem da bi nas i oni pregazili cak i lakse od Turaka, jer su ozbiljna ekipa iz, za nasu ligu, vrlo ozbiljne lige. Disciplinovana i jaka, ne previse i ne mnogo atraktivna, ali takvi nam bas najmanje leze i najlakse nas dorade!

Vidim malu sansu da Besiktas prodjemo na guzove, na pun stadion, na galamu, da igraci daju 120% i posle pocrkaju na terenu, jer ko sto rekoh ovi se nesto ne cimaju previse u ovoj fazi sezone, i cesto se turskim ekipama desavaju debakli i rana ispadanja iz evro kupova, godinama unazad!

Necu da ponavljam ono sto svi vide, da smo kriminalno spremljeni, da nam se linije tima raspadaju, da je ekipa u kanalu i psihickom i fizickom... to je valjda ocigledno. Samo zelim da kazem da ne krivim Batu za to, i sto nije uspeo da podigne ekipu za 10 dana (sumnjam i da ce uspeti bitno da podigne, ko sto napisah gore), zna se ko je kriv i koji zlotvori vuku najvecu odgovornost. Oni i zasluzuju Besiktasev gol u 91. minutu jer ne mozes doveka da se provlacis pilicarenjem i ciganisanjem!
 
Последња измена:

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Ja sam jednom rekao, a itekako se odnosi na nasu utakmicu od sinoc, "Sreca prati srecne".:sneaky:
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Samo mogu da primetim citajuci komentare, da se ovde ide skroz iz krajnosti u krajnost.

1. Cekamo da Lask sacuva 2:0, imamo sanse, sigurno prolazimo njih
2. E jbg nemamo srece, jebem ti Besiktas, prejaki su za nas
3. Fizicka sprema je najveci problem, inace nismo losi
4. Prolazimo i Besiktas, nisu oni tolko jaki, matori su, ne zanima ih LE
5. Em sto nam tim nije spreman, em nemamo pojma, fali bek, stoper, krilo, spic. Rikardo nema veze, Valiente rupcaga (prosli put je bio Nesta)
6. Sad na kraju Bata je ispodprosecan trener, nama treba Lipi
7. Ma nema pomoci, i Lask bi nas lagano proso

Neko je vec napisao, setite se samo gde smo bili pre 2-3 nedelje, pod sinjorom. Vidan je napredak, dajte malo vremena...

Ako mi svi vidimo da su igraci nespremni, pa nije trener valjda corav, radi sa njima svakodnevno. Nadam se da ce se i to srediti
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.888
Локација
Žrnov
pa i trener vidi da su nespremni, jer do sada nisam nijednu izjavu čula od njega, a da nije provukao ili direktno rekao da igrači nemaju snage.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Nadam se da ce se po tom pitanju nesto uraditi. Tipa novi strucnjak. Jebote, ja mislim da kod nas niko ne obraca paznju na to. Koriste se zastarele metode, pogotovo kod ovog duduka filipovica. Te trci u krug, pa neke fore sa pilates loptama... pa kod pocne da prica o "trenaznim jedinicama" a ubi me ako zna o cemu govori. Klasicni fudbalski Pepe Imaz.
Jebes mi sve ako ih ja kao Difovac, sa ogranicenim iskustvom par seminara i sertifikata ne bih bolje spremio...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
S tim u vezi, ja ne da ne bih tražio da odlažemo mečeve, već bih tražio da se sedmično igraju 2 prvenstvena meča(da se ubrza prvenstvo) jer bi jedino na taj način uspjeli da dostignemo određeni nivo u fizičkoj spremi sa onim dudukom sa pilates lopticama i valjkovima.

Odlaganjem mečeva samo pokazujemo neozbiljnost u radu na fizičkoj spremi, a pričamo o profesionalcima...

Igrače ne treba tetošiti, izlaziti im u susret da imaju 3 dana masaže i šta ti ja znam.... treba ih odvesti negdje na planinčugu, pustiti nekog medvjeda na Mišu pilatesa, a igrači trčećim korakom po neravnom i nepristupačnom terenu za medvjedom i kad nađu Mišu pilatesa da se popišaju po njemu i "zahvale" mu se tako što ih je spremio kao djevojčice. A potom na utakmicu sa Radom!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top