Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Siguran sam da ce motivacija i borbenost biti na nivou, igracki smo tanki i kad smo kompletni, a kamoli sada bez oba krila, Tosica i Jankovica, da svedemo greske u odbrani na minimum, u napadu neki prekid, kontra i idemo dalje uprkos svemu! :)
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Nemam baš puno šta pametno da kažem. Polako se cirka pivo, čeka se vreme kad se sastajem sa prijateljima i bodrimo svoj voljeni klub. Pamet u glavu, muda i srce na teren, od sinoć imate još jedan dodatni motiv da ih zgazite, tako da samo jako u meso! Neću da prognoziram kad ga dajemo, koliko dajemo, ko ga daje itd... Neka ga da ko hoće, BITNO JE DA PROĐEMO! I da za kraj:Bato nastavi tradiciju! AJMO CRNO BELIII:pfc::napred-partizan::partizan-fan::šal:ziveli
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
13. Minut, karvahal ala miletic pravi penal nad kvarezmom i dobija iskljucenje. Mi smo bezopasni vecinu utakmice i grcevito se branimo. 79. Minut, celavi mileta provocira pepea koji pokusava da mu odgrize uvo, dobija crveni. 88. Minut, rikardo skace zbog rupe u odbrani zabija ga za 1 1. Krecu produzeci, takmicenje ko prebaci pola jer ni jedni ni drugi ne mogu da stoje, svezi nikolic dobija jedan duel pusta loptu u prostor a na govnarskom stadionu muk. Predsednik im napusta stadion. Partizan je u ligi evrope...

Mislim da ste zaboravili da necemo proci jednostavno ako mozemo da prodjemo komplikovano. NAPRED PARTIZAN!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.808
Vjerujem da je veliki pritisak na nasima zbog onog sinoc, ali se nadam da se mogu nositi sa tim. Kao i uvijek, bitno je da ne citamo novine i "prognoze" i gluposti, nego da slusaju one koji su ih strucno, bez precjenjivanja ili potcjenjivali, proucili. Tu mislim i na vrline i mane, te na sve moguce kombinacije koje bi mogli izvesti ako se neke od prica o svadjama pokazu kao tacne. Da svako zna svoj zadatak i da se potrudi da ispostuje svoj i pokrije rupe kolege koji svoj, zbog bilo kog razloga, nije ispostovao.

Pa kako bude. Glavno je da igraju za tim i da ne srljaju niti panice ni u fazi odbrane, ali ni u napadu.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Screenshot_1.png

Округло 30 година од прве регистрације капитена, има ли лепшег поклона, како за њега тако и за нас навијаче, него омогућити му да одигра још једну европску јесен (о пролећу ћемо после жреба) у дресу Партизана?
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Prolazimo večeras, nema druge opcije.
Večeras i ako budemo gubili 4:0 ja ću i dalje verovati.
Sve na kurac, Partizan je šampion!

 

Nebraska

Početnik
Учлањен(а)
19.05.2018
Порука
18
Reaction score
12
Локација
Zrenjanin
Hoću da kažem da se nosiš u tri lepe p...e materine. Serem ti se u razmišljanje.
Ja bih najvise voleo da mozemo igrati na tri fronta sa ovakvom ekipom, svakako bih voleo da danas razbijemo turke.....hteo sam reci da je prvenstvo bitnije i da tu treba da se usresredimo i osvojimo, da ne dozvolimo ciganiji da se odvoji, svakako ce to biti tesko zbog dobro poznatih okolnosti......PS: i ti mozes da se nosis znas vec gde.......
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
vidim najjaci sastav turaka.. bice pakao tesko , ali vreme je da nas nasi igraci prijatno iznenade !!!!
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Idemo dalje 2-2, dajemo ga u prvih 20 minuta. Oni preokret do 70, mi gol pred kraj...

Samo jako momci...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Mislim da ce u ovoj sezoni biti daleko teze igracima nego ikom drugom....

Kakvi su god da su, nasi su...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.808
Evo i sastava

ПАРТИЗАН
88 Стојковић Владимир73 Милетић (Р) Немања15 Марковић Светозар6 Валиенте Марк26 Милетић (Г) Немања16 Здјелар Саша19 Шћекић Александар55 Пантић Данило18 Ивановић Ђорђе77 Закарић Горан 11 Рикардо Гомеш


КЛУПА 12 Кљајић Филип9 Николић Немања17 Шеховић Златан20 Сума Сејдуба44 Енаке Габријел51 Ожеговић Огњен99 Смиљанић Милан
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Još malo manje od sat vremena do početka utakmice. Jedna od onih utakmica u kojoj se rađaju novi heroji, ali ponekad i tragičari. Nadamo se da ćemo večeras dobiti nekog novog Milivoja, Klea ili Ilieva, a ne novog Aksentijevića, Babovića ili Trajkovića.

Večeras će da bude vatreno. Našim igračima neće biti lako u toj vatri na terenu i oko njega. Neko u vatri izgori, a neko se u vatri skuje!

Kako god da bude, Partizan treba voljeti još jače! Hrabro u bitku, živio Partizan!
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Obicno pred bitne utakmice, udjem na forum i pokusam da budem glas razuma u "moru vec datih golova" od strane forumskih kolega :icon-confused:. Sada imam samo zelju da odigramo kolko mozemo, hrabro i muski.... Pa kako na Gospod da...
:partizan-fan::partizan-fan::partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top