Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.727
Sto se tice koeficijenta mi ove sezone u Evropi treba da uzmemo minimum 1,5 bodova da bi i naredne sezone zadrzali trenutni koeficijent, a to smo vec uspeli da uradimo samim prolaskom u drugo kolo.

Rang lista pred ovu sezonu:
0JCYP8S.png


Trenutna rang lista za narednu sezonu:
cIw3zPR.png


E sad zackoljica je u tome sto nam trenutni saldo od 17 bodova ne garantuje da cemo ostati na istoj poziciji na UEFA rang listi i naredne godine jer vrlo lako i 10 klubova moze da nas prestigne po keoeficijentu ako se zaustavimo prerano u evropskim takmicenjima.
U narednih 5 sezona treba da odbranimo ukupno 17 bodova sto znaci da treba da uzimamo minimum 3,4 boda po sezoni, a s obzirom da nam taj bodovni saldo ne garantuje da necemo pasti ispod trenutne pozicije na listi neka prosta logika kaze da treba svake sezone da uzmemo bar 1,2x vise bodova nego sto branimo da bi bili mirni tako da nama svake sezone treba minimum 4,08 boda iz Evrope. Bez grupne faze to nikako ne mozemo da ostvarimo, a vec sada je jasno da ako zelimo da budemo nosioci pred kljucna kola koja donose minimum grupu LE (to su play-of za LE i 3.kolo kf za LS) moramo da imamo oko 21-23 bodova koliko imaju trenutno timovi koji su nosioci u play of-u za LE i 3.kolo kf za LS.
 
Последња измена:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Sutra naš Partizan igra veoma bitan meč.
Sve nas je ukanalio poraz od Surdulice. Znamo svi da je to bilo jedno loše izdanje i da ćemo sutra biti pravi.
Povedi sa sobom ludaka i pravac JNA, momcima na terenu se mora pružiti podrška. Veoma bitna sezona je pred nama. Nećemo zbog jednog kiksa da klonemo i opraštamo se od titule u julu.
Pre dve sezone smo imali mnogo katastrofalniju situaciju, koja se završila najlepšim mogućim ishodom.

Idemo crno-beli sinovi do nove titule i još lepše bajke u Evropi!
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Nikakav, ali bas nikakav problem necemo inati sa Trakaijom. Bice 2 pobede bez problema.
Nije dobro kod nas ali nije ni toliko lose da bi se plasili Trakaije.

Sto se tice koeficijenta, mi smo napravili 17 zahvaljujuci tome sto smo uletali u logu evrope a pre toga bili sampioni. Sada je to dosta teze. Mada i sada imamo srece u trecem pretkolu i ako bude sve ok, od IV pretkola sve zavisi.

Nama treba oko 17-20 poena da inamo uvek u predzadnjem kolu nadredjenu grupu


Evo cigani, dobije spartaks, suduvu i trnavu i eto ih u ligi evrope, minimum
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.455
Reaction score
2.226
Za dalji plasman u ligu Evrope nama treba pravi plejmejker lucidni igrac sredine terena a ne cirkuzant Suma, napadac ili krilni igrac a ne orac terena Ivanovic, napadac koj od nista moze da zabije gol a ne polunapadaci kako Nikiolic, Ozergovic I Gomes, a odbrana mozda I komplet da se promeni osim golmana ako ostane. Po pisanju po ostalim medija (to uzimam sa rezervom), klub je ostao bez predvidjene pare za pojacanja a ako klub koji se muze godinama od koga se stigne je ostao bez para onda zna se sta nas ceka. Posle Surdulice ja sam kompletno razocaran prvenstveno od uprave koja se od nedelje do danas pravi luda, strucnog staba na celu sa velikim strucnjakom, igraca I podeljenu publiku. Mozda sutra I dobijemo utakmicu ali za nastavak sezone potrebna nam je velika sreca, strpljenje I mnogo zivaca jer nas ceka paklena sezona koja je u najavi po traljav pocetak sezone.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Aj što je igračima srozan moral, oni su tu prvi na "udaru", al' što je navijačima srozan moral... Đukić stvarno zna znanje
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Cigani naucili posao : zasto davati milione za fudbalere i dovoditi ih na kilo, kad moze ovako, mnogo lakse, dovedes "strucnjaka" u FK Partizan...
I jos njih nista ne kosta, jer ga mi placamo...
Verujem da je prosla godina bila "ne planska" jer smo usli u grupu LE. Ove godine nece ponoviti istu gresku !!!!!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
TV Partizan konferencija pred utakmicu sa Trakaiem

"Smatram da imamo dobar tim. Ekipa uopšte ne igra loše. Nismo bili efikasni u zadnjim metrima, ali mislim da ekipa igra dobro, ima posed i dobru reakciju na izgubljene lopte. Protivnici nam ne stvaraju šanse, dali su nam gol iz dva šuta. Čim Partizan ne pobedi sve se predimenzionira ".

=====================

Apsolutno odsustvo bilo kakvog srama. Ne stvaraju nam sanse? Imali dva suta? Covek sam kao duh na metar od gola, sreca pa je celu loptu promasio, tu bi bilo 2:0 i kraj price. Sta ovaj prica majko mila
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Nema sanse da je kasa prazna.
Partizan je prosle sezone prodao za nekih 14.000.000, dao 3.000.000. Od uefa dobio oko 7.000.000, a ove sezone se prodalo za 2 a potrosio 1 milion.
Sanse nema da je budzet preko 15.000.000, iako se najcace spminje oko 12M da je budzet
Barem do zime ne vi smeo da bude problem.

Treba nam ulaz u ligu Evrope
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ljudi, zajebimo invalida na klupi, moramo da podrzimo Partizan sutra. Pomozite svi sa vasim doprinosom da se prodje sledeca runda kvalifikacija. Ovo je jako bitan momenat. Svi na stadion!!!
 
  • Like
Reactions: Oki

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
692
Reaction score
1.933
Ovo je poslednja šansa da se pojedini dozovu pameti i da se konačno vratimo na pobednički kolosek. Ko god bio u upravi, trener ili igrač ja uvek navijam da moj Partizan pobedi.
Očekujem promenu, da krenemo sa Zdjelarom i Smiljanićem ( ili Kosovićem) a ispred Pantić. Levo Suma, desno Ivanović pošto Tošić i Janković nisu u kombinaciji. Krila da napokon budu krila. Napred Rikardo.
Ajmo da podržimo igrače, da dobiju malo na samopouzdanju.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Slazem se, da je na svakoj utakmici 15-20 hiljada ljudi koji skandiraju govečetu, ne bi mu bilo svejedno.

Ja nazalost mogu da dodjem na 1-2 utakmice godišnje, preko tv-a ih neću gledati dok je ovo govedo na klupi, toliko zivaca nemam. Na stadionu bih mu se bar mogao najebati majke.
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
TV Partizan konferencija pred utakmicu sa Trakaiem

"Smatram da imamo dobar tim. Ekipa uopšte ne igra loše. Nismo bili efikasni u zadnjim metrima, ali mislim da ekipa igra dobro, ima posed i dobru reakciju na izgubljene lopte. Protivnici nam ne stvaraju šanse, dali su nam gol iz dva šuta. Čim Partizan ne pobedi sve se predimenzionira ".

=====================

Apsolutno odsustvo bilo kakvog srama. Ne stvaraju nam sanse? Imali dva suta? Covek sam kao duh na metar od gola, sreca pa je celu loptu promasio, tu bi bilo 2:0 i kraj price. Sta ovaj prica majko mila

I eto zasto bi bilo najgore po nas da prodjemo dalje... jer cemo morati ovo slusati again and again...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Po meni najbolja pomoc je otici na stadion, i jos od kapije, pa sve do poslednjeg sekunda skandirati ovoj nakazi da ode, valjda ce i neka od ovih 5-6 frakcija prihvatiti to skandiranje.
Ovaj da ode?Ma nema teorije,ovaj covek je jednostavno receno-debil.Zar ne vidite da je chovek toliko neinteligentan,skoro na granici debilizma.Ovo govorim bez zajebancije i sarkazma.Covek je mutav.Ima 50 rechi u rechniku,onaj kjnigu nije prochitao.Da ga neko pita-"Sta mislite o Dostojevskom"?,on bi rekao "Ne chitam Makedonce".Pa godinu dana na presu ponavlja iste 3-4 rechenice koje je nauchio napamet.Ili ih ima zapisano u telefonu,tesko da on i to moze da zapamti.A sto sto se tice 3-eg kola,da mi prvo prodjemo ove Litvance,pa posle idemo u Skandinaviju.PS Lak zreb,ali meni se chini i da je u LS nikad laksi zreb,sve neki bilmezi.Pa tamo jedna Skendija verovatno dolazi bez problema do plej ofa.Sta se promenilo ne znam,ali chini mi se da smo mi imali mnogo ozbiljnije protivnike.Ovo za sada je cirkus.
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Danas mi je istekao ban zbog vređanja ustaša u finalu SP.

Pre svega da kažem vezano za temu- Repriza prošle godine, ali ja ću i dalje biti tu, sezonska kao i uvek kupljena još pre Rudara i nek nam Bog pomogne!

Banovan sam jer sam rekao da ustaše i navijači ustaša puše kurac(ne hrvati, par ih za prijatelje i imam, već ustaše). Da Vam ja ovde objašnjavam što sam to napisao nema potrebe, svi znate za genocid nad nama( od jasenovaca i logora za decu do proterivanja i paljenja domova u oluji, plus milion drugih stvari).

Meni je ovde ovo poslednja poruka, jednostavno ne mogu da budem deo nečega gde sopstvenom zlotvoru nemožeš da kažeš "puši kurac". A s obzirom da je ovo forum navijača Partizana lično sam i znao ljude, velike Grobare, koji su ostavili kosti ubijeni od ustaškog metka.

Čast mi je što sam bio mali delić ove prave Grobarske oaze i imao priliku da ponekad prodiskutujem na ovom forumu sa mnogim velikim Grobarčinama, bolesnim za Partizanom kao i ja, kao i podelim ponekad neku insajdersku info. pošto sticajem okolnosti mogu svašta da čujem i saznam.

Izvnjavam se na dužini poruke, administraciju bih zamolio da ne briše poruku ali kroz koji dan obriše mene sa liste članova.

@tobacco nazvao si me fašistom, ciganom, naprednjakom. Fašista nisam(u porodici imam 5 nosioca partizanske spomenice), cigan nisam imam godisnje za fudbal i košarku u prethodnih ko zna koliko godina, sns-ovac nisam, gade mi se koliko i ustaše, i još štošta bih u vezi svega toga napisao ali ovo je ukratko jer si me nazvao svim imenima koja mrzim i oterao u pm,i sramota me samog sebe što nekom degenu ja moram da se "pravdam" ko sam i šta sam, al' ajde, sad pišem i to je to.

Živi bili Grobarijo, vidimo se na JNA, i volimo PARTIZAN i u porazima još više nego u pobedama!

Živeli!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top