Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Primetio sam da naš narod često koristi fudbalske fraze koje čujemo od fudbalera/trenera, uglavnom nakon lošeg rezultata, a fraze tipa: ostavili srce na terenu, borili se do poslednje kapi znoja, učinili su sve što je do njih, lopta je loše odskočila, nedostatak sreće, nedostatak iskustva, teške noge, težak teren, drugačija vrsta podloge (šta igrate, tenis?), dug put, stigao ih umor, veliki broj utakmica... itd...
Dakle, te fraze koje nam se decenijama uturaju u uši polako su prihvaćene kao ISTINITE, zato što ih i narod koristi pravdajući neuspeh svog tima, ili komentarišući neki drugi tim...
Hoću da kažem kakav bre loš žreb, kakve zajebancije?! Dajte, da se ne lažemo, nama je uvek ŽREB KRIV, nama uvek nešto FALI!
UVEK!
I to uvek nešto što nije do nas, uvek neko tamo treći udesi pa eto, baš zbog toga, našem Partizanu sad može protivnik da bude Bešiktaš.
Pre 15 godina Boga smo molili da protivnik bude Bešiktaš ili neki APOEL, a čudom smo se čudili kada neki tamo AEL nismo uspeli da prođemo, pa su nam sad babaroge i tek neki tamošnji Skenderbeg, da ne govorimo Jang Bojs...
Kao, fudbal se je pre 15 godina igrao drugačije, a sada drugačije... TAČNO! Samo što se PARTIZAN NIJE POMAKAO unapred, već funkcioniše kao pre tih 15 godina a svi ostali klubovi idu u koraku s vremenom.
I šta sad, Maribor:Rendžers? Borba bre, ej. Eh, što mi nedostaje taj Duletovski Vujoševićevski duh i način razmišljanja, da se ekipa Partizana bori, da raste zajedno i grize, a ne da strepi od nekog tamo žreba...
Šta težak teren, veliki broj utakmica? Uvek kao nešto nedostaje... dajte, nemoj te izgovore težak žreb, uefa je kriva... šta je uefa kriva što Partizan pljačkaju, mi ćutimo, gubimo od Radnika...? Kada država bude ekonomski jača, narod zadovoljniji pričaće se o nekim drugim stvarima... Možda lopta eventualno ne odskoči nezgodno, ili travnata podloga ne bude predstavljala problem... u suštini, ovo o čemu sam se raspisao u par rečenica lepo je objasnio "Nacionalizam je tema do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kad plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kad pređe hiljadu, onda je top tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kad se popne na više od tri hiljade, onda prestaje svako palamuđenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi." Samo što su retki oni koji su uspevali da i bez "plate od 3000 evra" govore i budu slušani. Nadam se da će Bata bar deo nečeg ludačkog, partizanskog uspeti da prenese ekipi, to je najpotrebnije sada.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Мислим да немамо шансе ни против Данаца. Ако којим чудом прођемо имамо шансе против Марибора и Макабија, неке шансе против Генка или Гента, остали на рутинирају а не смијем помислити шта ће нам Севиља Зенит или Бешикташ урадити.

Glupost! Dance cemo lakse izbaciti nego Litvance... Cemu ovaj defetizam? Ja tvrdim da cemo igrati u LE ove godine i da ce mnogi biti iznenadjeni. Nedostaje nam i kvaliteta i mentaliteta, ali svejedno cemo igrati...

I ne znam dokle to pominjanje cigana. Ja sam za njih zainteresovan kao za Dinamo Zagreb. Zapravo lazem, vise me interesuje Dinamo.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Nacin zrebanja je postao...cudan.Ovi pakistanci ce doci do 4-og kola protiv Letonaca,Litvanaca i Slovaka.Jos u poslednjem mecu neke seljacke ekipe gde je Seltik najaci???Mi smo Seltik stalno cekali u 2-om kolu.Ili 3-em.Ako prodjemo Dance,a proci cemo,mnogo toga nam zavisi od zreba.Sevilja,Besiktas...stvarno jaki.Ajde,zdravlje,da prodjemo mi prvo ove iz predgradja Kopenhagena.PS I ovi imaju vestacku travu.Ja bi to zabranio.

Cigani su imali sreće! Znači nisu trebali da igraju sa tako lošijim ekipama. Njihovi protivnici su trebali da budu APOEL i Legija a dobili su šta su dobili. Objektivno ih je sreća pogledala. I kakve seljačke ekipe? PSV, Dinamo Zagreb (ako prođe)? Pa to su sve ekipe jače od njih, uključujući i Seltik. Razlika u kvalitetu nije tolika ali ne znam šta očekujete? Pa ne mogu igrati sa Englezima, Špancima, Nemcima... i ne znam zašto potcenjivati Spartak Trnavu. Ja evo baš očekujem da ih neprijatno iznenade. Tvrda ekipa koja će igrati strpljivo i na kontre sa par solidnih igrača.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Koga zabole za cigane u ovoj temi ? Jedina istina je da je Trnava jedva prošla mrtvi Zrinjski a ti je ovde dizes u nebesa.. bosanska liga koja je na nivou naše druge lige.

Ali slažem se sa par ljudi ovde , po meni su danci dosta jaki favoriti protiv nas , liga im je počela nemaju poraz već 2mesca a izbacili su odlični AIK. Ako ih izbacimo Bata je za mene diplomirao
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Dance je lepo opisao ovaj mladi golman Aleksandar Jovanovic...Moj omiljeni tim iz danske lige kad je kladionica u pitanju, nikad me nisu izdali kad su golovi u pitanju...Znaci svakom su mogli da ga zabiju, ali i da ga prime...Imaju taj mentalitet da ih primljen gol ne poremeti, vec odmah napadaju da uzvrate...E sad, mozda su ove godine pojacali odbranu...Bas sam se iznenadio sto AIK nije uspeo ni gol da im metne...
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Igrački nisu jači od nas nego se mi nalazimo u lošem trenutku. Do sada nikada nismo ispali od ekipe iz Skandinavije, a igrali smo dosta utakmica... biće svakako teško i nadam se da možemo ići dalje ali onda neka nam je Bog u pomoći.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Je l' se zezate vi!? Redom ih svi zovu "Danci", posto niko ne zna kako im se stvarno zove klub. Ja prvi nikad nisam cuo za njih, ali sam navijao iz sve snage da igramo sa njima. Nakon naseg "briljantnog" prolaza protiv Litvanaca, nasao sam stream sa njihove utakmice protiv AIK-a i realno nisam video nista. Dve krsh ekipe, koje takticki stoje katastrofalno, napadaju stihijski kao da se igra isped zgrade i nemaju nikakav poseban kvalitet. Trce, kidaju po odbrani, sve ide preko krila i gadjaju kornere, i sl. Obrni okreni, od obe ekipe ne bi mogla da se skrpi jedna krstena...

Jos ovi "Danci", nepoznatog imena kluba, su igrali u fazonu - lopta sto dalje od naseg gola, a AIK nikako nije uspevao da im postigne gol i to ne zato sto nije ulazio u prilike, vec zato sto su retardiraniji od Partizana pod bivsim trenerom. Klub osnovan pre 10 godina, ima stadion sa najvecom posetom od 10k ljudi i to kad igra mlada reprezentacija. Ne znam o cemu ovde pricamo!?

Jasno je kao dan da ih prolazimo i to bez poraza u obe utakmice. Bice prostora na sve strane i resicemo ih lagano.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ja prvi priznajem gresku...Secam se tog Zrinjskog dobro, bas smo igrali ekstra fudbal, ali to je izgleda bilo do talenta samih igraca.
Evo deo mog posta od skoro...Nemam problem da kazem da sam pogresio sto se tice Djukica, ali i dalje stojim iza toga da smo tada igrali vrhunski fudbal...Ocigledno je sad da to nije bilo njegova zasluga, vec smo imali mnogo dobre igrace...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Neuporedivi su sastavi tad i sad, igrali su nam Rukavina, Obradovic, Zuka, Moreira, Jovetic, Diara ubica cigana... A i Djukic vjerovatno da je imao vise samopouzdanja nego sad, on je trenutno i takvom stanju da ne umije recenicu da sastavi, sta mu se desilo Bog zna.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Je l' se zezate vi!? Redom ih svi zovu "Danci", posto niko ne zna kako im se stvarno zove klub. Ja prvi nikad nisam cuo za njih, ali sam navijao iz sve snage da igramo sa njima. Nakon naseg "briljantnog" prolaza protiv Litvanaca, nasao sam stream sa njihove utakmice protiv AIK-a i realno nisam video nista. Dve krsh ekipe, koje takticki stoje katastrofalno, napadaju stihijski kao da se igra isped zgrade i nemaju nikakav poseban kvalitet. Trce, kidaju po odbrani, sve ide preko krila i gadjaju kornere, i sl. Obrni okreni, od obe ekipe ne bi mogla da se skrpi jedna krstena...

Jos ovi "Danci", nepoznatog imena kluba, su igrali u fazonu - lopta sto dalje od naseg gola, a AIK nikako nije uspevao da im postigne gol i to ne zato sto nije ulazio u prilike, vec zato sto su retardiraniji od Partizana pod bivsim trenerom. Klub osnovan pre 10 godina, ima stadion sa najvecom posetom od 10k ljudi i to kad igra mlada reprezentacija. Ne znam o cemu ovde pricamo!?

Jasno je kao dan da ih prolazimo i to bez poraza u obe utakmice. Bice prostora na sve strane i resicemo ih lagano.
Клуб се зове Нордсјиланд а сигурно је лакше рећи Данци. Прије 5,6 година играли су Лигу Шампиона, и за тих 10так 15 година колико постоје имају куп и титулу мислим , играју у лиги која је јача и уједначенија од наше. Тако да су итекако озбиљна екипа. А ми се као тјешимо увијек Скандинавце избацимо, некада и то мора стати. Такође ми стојимо катастрофално, реализација 0, бранимо се катастофално, доведемо штопера Шпанца који против Тракиа прави три велике грешке. Такође од штопера имамо још Марковића који мора да учи. Средину не морам помињати ту не зна ко пије а ко плаћа. А ове ствари Бата не може исправити за 5 дана па да је сам Алекс Фергусон.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Za mene je AIK bio bolja ekipa od Nordsjalenda ali eto ipak su prosli ovi drugi. Kad se pogleda da AIK nema poraza u prvesntvu do sad, onda je negdje morao da izgubi. Sa dancima se moze igrati fudbal. Daju i primaju golove to znaju svi kladionicari :D Odgovaraju nam jer nemaju bog zna kakve fizicki dominantne igrace u duelu tako da cemo moci da pariramo na sredini i uopsteno. Promjena trenera je medju navijacima malo popravila atmosferu, nadam se da ce i igracima isto dati neki pozitivan impuls koji moze da prelomi prvu utakmicu a mozda i dvomec na nasu stranu. Trener ne moze puno promjenit za ovako mali period zato se uzdam prvenstveno na psihologiju.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jedna nada u pocetku je da Bata uvidi ko ni po koju cijenu ne smije da igra. To je vec ogroman pomak za pocetak npr.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Šanse su nam minimalne. Barem Bata i Petrić neće biti pod pritiskom i moranjem da se uđe u grupnu fazu LE. Taman da se fokusiraju na našu ligu i punjenje kučke:šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top