Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Цене улазница, по секторима:

• југ и север – 800 динара
• исток – 1000 динара
• запад, бок – 1000 динара
• запад, центар – 1200 динара
• ложе исток – 3000 динара
• ложе запад – 5000 динара
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.311
Локација
Nis
Za sns govna je win/win situacija. Stvorila se ultra toksicna klima za ceo tim, gde se ocekuje poraz a na drugu stranu ako i pobedimo ostavljamo okupatore u zivotu da rovare dok mogu. Ovo se kuvalo odavno....nekad sam bio naivan i mislio da ce revolucija u Srbiji da krene upravo iz Hrama, vise nemam takve nade.

Kakva ce to atmosfera da bude kad sektasi postave batinase na istok i zapad?!. Ovoga puta pozivaju na jedinstvo!! A kroz to jedinstvo moci ce sve osim vucicu pederu....prezivecemo i ovo zlo braco grobari!!!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Do sada smo devet puta jurili minus od jednog gola kada je u pitanju rezultat prvog meča koji je završen 1:2 za rivala...

...evo kako smo prolazili:

Untitled-11966.jpg


A ispadali smo od:

1962/63 (Kup evropskih šampiona) - 1.kolo:
CSKA Sofija - Partizan 2:1
Partizan - CSKA Sofija 1:4

1967/68 (Kup sajamskih gradova) - 1.kolo:
Partizan - Lids Junajted 1:2
Lids Junajted - Partizan 1:1

1989/90 (Kup pobednika kupova) - 1/4 finale:
Dinamo Bukurešt - Partizan 2:1
Partizan - Dinamo Bukurešt 0:2

2011/12 (Liga Šampiona) - kvalifikacije, 3.kolo:
Genk - Partizan 2:1
Partizan - Genk 1:1

2013/14 (Liga Šampiona) - kvalifikacije, 3.kolo:
Ludogorec - Partizan 2:1
Partizan - Ludogorec 0:1
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Prolazimo Kiprane,po meni nisu neka ekipa i mi ovakvi losi smo bili prvo poluvreme bolji,u drugom smo pali fizicki od 60.minuta nije nas bilo na terenu.Vidi se da smo tehnicki bolja ekipa pismenija,moramo apsolutno prekide da piopravimo bas ih lose branimo,nadam se da su u ovih par dana to vezbali kako da se postave i bolje odbrane.Kazem stali smo da igramo kad je Dijabate pao fizicki i kad je doslo do onih par izmena tad smo bili losi.Imao velike problem klupe to je evidentno,treba nam bar jos tri igraca u ekipi.Verujem u prolaz u cetvrtak,treba dodjemo u velikom broju da podrzimo ekipu,bolje igrace nemamo,bolji klub nemamo,ako ga volimo DODJI I PODRZI GA!!!!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Највећа срамота је да смо пали у 60 минуту против екипе којој је ово друга утакмица, а првенство јој почиње за 20 дана. Еј, они су још у припремном периоду, и такви су нас претрчали.
Филиповићу јебем ти двеста мајки!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Za mene je bilo iznenadjujuće bolje od onoga što sam očekivao. Mislim da imamo realne izglede da prodjemo, rekao bih 50/50 posle prvog duela jer očekujem da ćemo im umuvati 2-3 gola, sad ne znam da li će biti dovoljno.

Najveća pobeda bi trebalo da se desi na tribinama, sa manje od 20,000 ljudi se praktično mirimo s tim da nas jebu veliki vodja i njegovi podanici što u upravi što na tribinama… E moj Partizane, šta si dočekao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top