Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Dobro nam došao u crno belo jato, da budeš uspešan i konstantan u postizanju golova!
I kleo je shvato ko je pravi a ko ne, a neki nažalost neće shvatiti do kraja života hhaha.
Ovaj trenutni tim Partizana zaista izgleda jako lepo e da je sad staviti katanac na prelazni rok!!
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Cestitke nasoj upravi na sjajnom odradjenom poslu :clap
Kleo dobrodosao,nadam se dace da odigra dobro i da ispuni obecanje od 18 golova za sezoni,a moze i vise :)
mislim da smo dobili ubitacan tandem Diara-Kleo
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Molim administratore ovog foruma da me puste da odspavam jednu noc ne ceskajuci se iza uha ko je novo pojacanje Partizana. Ajde do sutra popodne da furamo pricu da ne dolazi niko cisto da bacim mozak u REM stanje par puta :)

Нисте ме схватили! Није никакво ложење са моје стране, најискреније. Само покушавам да објасним да нико од нас нема те информације с ким се преговара (ако се уопште с неким још преговара). То су ствари које се из разумљивих разлога држе далеко од очију и ушију јавности, а јавност и медији сазнају за трансфер тек када се он приведе крају. Тако је било и са Клеом, све је раније договорено и тек после 10-15 дана су сви сазнали.

Не знамо ништа око евентуалних појачања али отприлике, то је то што се тиче ФК Партизан.
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
Cleo dobro nam (Grobarima) dosao i jos bolje im (cigosima) usao!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Cleo dobro nam dosao i zelim ti sto vise golova u svetom dresu, a protiv komsinice u prvom mecu bar jedno 3 komada.:D
:ziveli


_________________________
Nek' umre svako ko ne voli Partizan
 

bojan-pfc

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
930
Reaction score
33
Локација
РС
Клео добродошао и жели ти пуно успијеха и пуно голова у црно бијелом дресу!!!
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
е ваљда сте срећни сад што је дошао Клео(ко није јео)
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
@Crno Beli

Ma znam ja to, interesovanje za Klea verovatno postoji jos od sredine prolecne sezone samo se cekalo da ga Gamad Romska ne otkupi, pratio je Partizan njegove igre siguran sam duze vreme. Niko nema inf, a ja sam siguran da ce biti bar jos koji potpis iskrsnuce jos neki kvalitetan fudbaler za malo para.

Sto se uprave tice svaka ima cast! Ovo je isti recept kao sa Diarrom. Kvalitetan fudbaler koji nikada nije igrao u velikoj sredini i nikako nije mogao da se dokaze (setite se price o Diarri u Svinjskom nebo i zemlja). Dovodjenje Klea je na neki nacin kocka, prvi ozbiljniji klub sa 23. godine(Ganima je trebalo 6 meseci da shvate kakav je on napadac!), ali verujem da ce po vec poznatom receptu Moreira u prostor lopta na tacnu biti jos ubitacniji napadac od Diarre, uz to ima i igru glavom a nije da nema ko da mu centrira (Brezancic). Inace svaka cast upravi za 0e potrosenih na obestecenja ove sezone(izgleda smo naguzili Napredak za Jovanovica). Nekome je to - ali meni svakako plus pojacati ekipu i samo platiti plate novim igracima. Ipak ocekujem jos to levo krilo-levog beka, nekog brzog prgavog igraca koji moze da igra na obe pozicije Sta bi sa onim iz Atletiko Madrida sto ga Antic preporucio ? :)
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Е заиста сада можемо да одахнемо, онако скроз... Свака част управи, а Клеу желим пријатну добродошлицу у најбољи клуб у Србији а и шире! Мислим да од њега треба очекивати много, а надам се да ће нам очекивања и испунити. Све најбоље и да са Партизаном уђеш у ЛШ!
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Bravo uprava bravo bravo, partizane bravo bravo oooooooo liga sampioni igramooooooo, Dolazim u Beges na kvalifikacijama letos od merak da gledam pozdrav!!!!!!!!!
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
A jel se zna koja cifra je izdvojena za Klea? Bar otprilike. Bas me interesuje koliko je placan u odnosu na Moa.

Bilo kako bilo, cestitam upravi, a Kleu sve najbolje.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Inace svaka cast upravi za 0e potrosenih na obestecenja ove sezone(izgleda smo naguzili Napredak za Jovanovica). Nekome je to - ali meni svakako plus pojacati ekipu i samo platiti plate novim igracima.

Pa nisam siguran da je to sve bas tako kako si ti napisao... Vise puta je pisano da je placeno obestecenje za Klea! Plus, kada se kaze da je igrac slobodan to ne znaci da ne postoje jednokratne nadoknade (kao u slucaju Moreire, npr.) koje ne moraju po pravilu da idu bivsem klubu, vec menadzerima, samom igracu itd. Za novac za koji se pretpostavlja da je potrosen u ovom prelaznom roku do sada - sasvim solidne igrace smo dobili...

Malo buni ova situacija sa Jovanovicem iz Napretka, ali videcemo sta ce biti od svega... Inace interesantna je ova novija praksa naseg kluba da potpisuje "slobodne" igrace...
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
У Спорту је писало да је трансфер Клеа тежак 1400000е али то је ипак преголема цифра, нисам сигуран да је то тачно, мада ако се подијели на 4 године и трансфер онда и није нереално. Је ли неко мало боље упућен шта се дешава то са Јовановићем и Напретком?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
A jel se zna koja cifra je izdvojena za Klea? Bar otprilike. Bas me interesuje koliko je placan u odnosu na Moa.

Bilo kako bilo, cestitam upravi, a Kleu sve najbolje.

Sasvim nebitno, jer smo dobili upravo ono što smo i tražili!

interesovanje za Klea verovatno postoji jos od sredine prolecne sezone samo se cekalo da ga Gamad Romska ne otkupi

Gamad romska se piše malim slovima. Ne moj da ih veličaš :D
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Iz godine u godinu smo sve jaci.Malo li je.Imam utisak da smo sklopili mozaik.Svima koji su dosli u voljeni klub zelim srecu i zdravlje.Dobrodosli.Ima jedan tim....
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Zavrsena je i ova prica (koju su ruku na srce novinari prepumpali). Cleo dobrodosao, zamenio si boje pravim. Puno srece!:BB
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top