Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Ово за Павловића ако се обистини :respect (обрни окрени, са позајмицом или без, код нас се играчи ионако задржавају око годину дана)
Овде Павловић мора лично да инсистира на позајмици иначе нема ништа од овога. Не верујем да Монако планира да било ког играча, а камо ли репрезентативца пошаље на позајмицу у нашу лигу.
Чаки/Шеховић - Павловић - Радовановић - Филиповић.....боље од овога не би могло што се задње линије тиче.
Ако Столица успе у једном прелазном року да уради оно за шта је требало минимум два онда....капа доле.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Pa i ne bas...Pozajmica na pola godine je bas realna, mozda i na godinu.

Njemu pod hitno trebaju minuti prije svjetskog prvenstva, Monaku odgovara da Pavlovic na tom prvenstvu bude u sto boljoj formi, a s obzirom da igramo i evropu i da mu je mjesto u prvih 11 zagarantovano, mi smo mu idealna opcija.

A i on bi nama, ako je u pitanju citava sezona, legao ko budali samar.

Siguran sam da je Monaku bitnije da on igra u ozbiljnijoj ligi bez Evrope, nego da odigra nekoliko utakmica u Evropi a ostalo da igra protiv raznih Ivanjica i Lucana. Postoji i vise nego dovoljno opcija u ligama petice gde bi on bio zagarantovani starter, narocito u Italiji i Nemackoj, pritom bi ga ti klubovi mozda i kupili, sto je Monaku i cilj. O ligama poput belgijske i holandske da i ne govorim, kao i o tome da te ekipe na koje mislim igraju sa 3 stopera, sto igra i reprezentacija. Daj Boze da nisam u pravu, ali sanse da Kalaba dodje su ravne nuli.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Postoji li neko objasnjenje sta se desilo sa Pavlovicem u inostranstvu?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Siguran sam da je Monaku bitnije da on igra u ozbiljnijoj ligi bez Evrope, nego da odigra nekoliko utakmica u Evropi a ostalo da igra protiv raznih Ivanjica i Lucana. Postoji i vise nego dovoljno opcija u ligama petice gde bi on bio zagarantovani starter, narocito u Italiji i Nemackoj, pritom bi ga ti klubovi mozda i kupili, sto je Monaku i cilj. O ligama poput belgijske i holandske da i ne govorim, kao i o tome da te ekipe na koje mislim igraju sa 3 stopera, sto igra i reprezentacija. Daj Boze da nisam u pravu, ali sanse da Kalaba dodje su ravne nuli.

To sto igramo Evropu je bitno zbog broja utakmica prije svjetskog prvenstva, zato i sam i napisao da je pozajmica na pola sezone sasvim realna. Malo je klubova koji ce prije prvenstva odigrati toliko utakmica, a da ima sigurno mjesto u prvih 11.

E sad, da li bi ga poslali na citavu sezonu...Nisam bas siguran, al nije nemoguce. I to im je bolja opcija od ovog sto su uradili sa Bazelom.
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Sa žustrinom koja postoji u FK i pozajmica do novembra bi bila dobra, taman da uhvate zalet da dovedu nekog na duže staze do tad.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Uh kakio je nas Grobare medidki lako podići u euforiju i dati nam nadu. Izgleda da smo žudni titula, uspeha, i kvalitetne ekipe, kako inače zaslužuje jedan klub renomea u Srbiji kakav je Partizan.
I ako nije istina, mada bi voleo da jeste, baš lepo zvuči Filipović, Urošević (Šehović), Marković, Pavlović u odbrani...
Pa da se potom skocka sredina i napad eh.
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Ljajic i Sulejmani su slobodni a mi kreativne,brze igrace nemamo.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Po ovom video klipu nije loš. Svakako nešto što nam trebalo u završenoj sezoni.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Mala cena mali rizik, moto namestenika vlade u upravi. Brz pregled interneta kaze da je po pravilu menjao klubove na "free transfer". Zna se ko izdvaja milione za igrace kod nas.
 
Top