Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Znači mi njima prepustili Marka Jankovića, u zamenu za ovog Rikijevog drugara, da mu pakuje golove - ne može biti loše :D
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Pored dosta dobrog napadackog doprinosa, treba da napomenuti da je prosle godine bio drugi u ligi konferencija po startovima po utakmici. Imao ih je 4,4. Primera radi, kod nas su na prva dva mesta zauzeli Urosevic i Zdjelar sa 2,9 i 2,8.

Na prvi pogled deluje kao azdaja, ali posto ga nisam gledao ostavljam mogucnost da ima neke probleme koji se ne vide u statistici, odnosno da je statisticki ucinak vise posledica toga kako igra Karabag nego njegovih licnih kvaliteta. Jedino sto me malo brine je to sto ima 29 godina i izgleda da se dosta oslanja na atleticizam, ali je dosta kasno eksplodirao i nema neku kilometrazu iza sebe tako da sam optimista i po tom pitanju.

Ne deluje mi kao desetka, vise kao jedan od dvojice centralnih veznih u 4-3-3 ili ofanzivniji od dvojice defanzivnih veznih u 4-2-3-1 (sto je ako je verovati sofaskoru i igrao u Karabagu). Kao sto je Tosic doveo Natha, tako je izgleda i Riki sada doveo ozbiljno pojacanje u veznom redu. Jedina zamerka na ovaj potez je to sto ga nismo doveli dve godine ranije dok je igrao u Bugarskoj, nego smo pustili Karabag da ga kupi za smesan novac, a bio nam je ispred nosa.
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Sa video analiza i statistički stvarno ne izgleda loše i takođe se slažem sa tim da bi nam on baš seo krajem prošle sezone, ali šta je tu je, sad je ovde i ne preostaje nam ništa drugo neko da mu poželimo sreću.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Po ovome što se može videti biće pojačanje. Falila nam je brzina i agresivnost na sredini, uz to i dobra tehnika.

Ovo miriše da ćemo igrati 4-3-3 (pošto verovatno Zdjelar ide) Jevtović zadnji vezni, a ispred njega Natho i Andrade.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
I naravno opet nista skauti ne rade nego je Rikardo kada je video da ovi blage veze nemaju rekao imam ja ortaka,zna da igra,od Jojića ne može gore.Dobro je,makar nije povratnik pa može da nas iznenadi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Ако овај човек дође...... Укратко - оно што је Рикардо у шпицу он би то код нас био у везном реду.....тај ниво у сваком смислу. Није офанзивни везиста већ игра оно што ми је постало мрско да изговорим. Тако да је он дошао уместо Јојића, а за Натха чекам да видим какво ћемо решење наћи у ротацији (можда неки наш клинац?).
Да је можда било бољих страних решења за исте новце - сигурно да јесте.....али ако знамо како функционише наш "скаутинг"....не можемо боље проћи од овога.
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.363
Локација
Kipar
Ако овај човек дође...... Не бих ни да пишем много о њему док не дође али укратко - оно што је Рикардо у шпицу он би то код нас био у везном реду.....тај ниво у сваком смислу, психички, физички....

Daj molim te napisi zasto je on toliko dobar.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Posto iz licnih razloga pratim Karabag veoma pomno, mogu da zakljucim da je ovaj lik jedan od jacih igraca koji ce igrati u Partizanu u zadnjih desetak godina. Uostalom, videce se odmah kakav je trkac i kreativac u pitanju. Karabag je, inace, odlicna ekipa i stalno igraju grupne faze evropskih kupova u zadnjih 6 godina. Zvuci malo neobicno jer je u pitanju azerbejdzanska ekipa, ali oni ulazu mnogo i imaju 7-8 odlicnih stranaca i veoma dobru infrastrukturu kakvu na ovim nasim prostorima nema niko. Igrali su grupnu fazu LS, vise puta LE (mislim 4 puta) a prosle sezone su prosli i grupu i odigrali izvanredne utakmice sa Marseljom, iako su izgubili, ali su bili bolji i lepse igrali. U svemu tome Andrade je bio jedan od kljucnih igraca. Uz Zubira, Medinu, Haime Morena, Vesovica, Ozobica, Leandra i odlicnih domacih igraca Medvedeva, Sejdajeva i Garu Garajeva. Radujem se Andradeu u Partizanu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Daj molim te napisi zasto je on toliko dobar.
Описао бих га као мало бржу верзију Здјелара али са разноврснијом техником и начином размишљања у игри. Агресија, трчање - ниво Здјелара. Надам се само да није замена за Здјелара (вероватно и није јер је другачији профил играча у питању). Он и Здјелар би били страшан тандем. Тако да ако он дође следеће највеће појачање би био останак Здјелара.
 
Последња измена:

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Nisam ga gledao ni sekund, ali čim iz Karabaga dolazi znači da je spreman da igra odmah. Pravi box-to-box koji po potrebi može da pomogne pozadi a prevashodno da iz drugog plana naškodi protivniku. I dalje fale makar dvojica u vezi za rotaciju i na još nekim pozicijama ali mi je drago da se popunjavaju mnogobrojne rupe u timu.
Makar ga Rikardo našao, što dovoljno govori o našem nepostojećem skautingu.
Ni iz čega ovaj rok polako počinje da liči iz '07, ako nekako uzmemo Ngoja i još par mesta popunimo ovo će biti sasvim fino skockan tim za ovu prvu sezonu.

Sad čekamo Svetu da dođe, nadam se da će onog iz Kotrijka potpisati isto - pre nam to treba neko razigravanje nekog drugog, makar to bio Kalaba.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Daj Bože da je zamena za Jojića, u svakom slučaju, deluje mi kao solidan igrač, za nas verovatno u ovom trenutku premija, samo da ga dovedemo na vreme, što je brže moguće. Menjamo pola tima, ceo koncept igre i mislim da će iz tih razloga, definitvno rezultati, barem na početku sezone patiti, ali barem se nadam da pod Stolicom nećemo igrati pičkast fudbal kao kod bivšeg trenera i da ćemo barem cigane karati gde god stignemo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.363
Локација
Kipar
Мало бржа верзија Здјелара али са разноврснијом техником и начином размишљања у игри. Надам се само да није замена за Здјелара. Он и Здјелар би били страшан тандем.

OK, nisam upoznat sa njegovim kvalitetima da bih komentarisao ali kako je moguce da igrac za koga nijedan klub za koji je nastupao nije platio obestecenje bude toliko dobar? Pogledaj ko je iz Partizana odlazio bez obestecenja. Da li se desilo da neki iole dobar igrac ode za dzabe?
I neverovatno mi je da se ljudi toliko pale kao da je dosla neka igracina sa reputacijom.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Andrade je top igrac za nase uslove. Vise je 6-ica nego 10-ka,ali bez problema moze da igra i 10-ku jer osim sto je fizicki ono sto nama fali,takodje poseduje odlicnu tehniku i ume da posalje pas i "otvori" odbranu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Meni je najbitnije da ima obe noge, poznavajuci nas skauting dok ga ne vidim kako trci ne bi da dajem komentare.
Dva stopera, krilo, spic, + ostanak Zdjelara i vaskrsnuce Fejse.
 
Top