Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kao pokrice na levom beku, vise nego dobar izbor, plus mlad igrac, mozda napreduje. Bolje on nego svi poluinvalidi koji su se vracali poslednjih godina
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Nadam se da je Stolica svestan da neuspeh Partizana je i neuspeh njegove karijere i da sa ovim kadrom i bez pojačanja kvalitetnih na par pozicija nema nikakvih uspeha, čak tim mora da bide baš kvaliteten da bi se nosio sa nefudbalskim stvarima u LingLong Ligi i nebi kiksao.

Ozbiljnost Stolice videće se i koz postavljanje stručnog štaba i kondicionog trenera (bitna stavka), kao i zahtevanju odredjenih kvalitetnih pojačanja (ako uprava neće da ispuni, okreni se i idi i tako spasi i sebe i Partizan u tom slučaju)...
A ozbiljnost u vodjenje tima videće se već u prvim kolima kroz rezultate, dali pobedjujemo glatko ili na mišiće ili imamo kikseve..

Mislim da je ovo rizik i da ako loše krene izgubimo titulu do kraja leta a potom je nebitno ko bi bio trener...

Za Stolicu znam da je veliki Grobar i da će pokušati sve da uspe ali dali će uspeti...videćemo brzo
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Hteli smo ćelavog dobili smo ćelavog..
Očigledno da želimo i dalje sve isto oko FK Partizan..
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Nadam se da je Stolica svestan da neuspeh Partizana je i neuspeh njegove karijere i da sa ovim kadrom i bez pojačanja kvalitetnih na par pozicija nema nikakvih uspeha, čak tim mora da bide baš kvaliteten da bi se nosio sa nefudbalskim stvarima u LingLong Ligi i nebi kiksao.

Ozbiljnost Stolice videće se i koz postavljanje stručnog štaba i kondicionog trenera (bitna stavka), kao i zahtevanju odredjenih kvalitetnih pojačanja (ako uprava neće da ispuni, okreni se i idi i tako spasi i sebe i Partizan u tom slučaju)...
A ozbiljnost u vodjenje tima videće se već u prvim kolima kroz rezultate, dali pobedjujemo glatko ili na mišiće ili imamo kikseve..

Mislim da je ovo rizik i da ako loše krene izgubimo titulu do kraja leta a potom je nebitno ko bi bio trener...

Za Stolicu znam da je veliki Grobar i da će pokušati sve da uspe ali dali će uspeti...videćemo brzo
Koje karijere?
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Šehović je igrao ok i to sa 18 godina ali jbga vrv nije imao menaĐera pa je otišao u zemlju jevreja.

Mada gledam kako opet ostajemo samo sa jednim levim bekom.

Nama ako paraziti iz uprave odrade trenera i prelazni rok možemo da katančimo JNA ali iskreno ko nas jebe kolektivno kad ćutimo dok nas jašu olinjali jebač zmijančeve, krmak i iglica.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nekako nemam snage da pozelim srecu Stolici jer toliko nemam vere da cu radije pozeleti da cuvamo srecu za neka bolja vremena.

Ocekivali smo da dodje slabiji trener od Stanoja, to se i desilo. Nemam ja nista protiv Stolice unapred, ali nemam poverenje.

Konacno ovom timu treba ozbiljan remont, posebno ne verujem da ce do toga doci.

Pred nama je jos jedna teska sezona koju treba pregurati.

P.S. ako je istina za Sehovica, taj potez pozdravljam.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Jel neko može da kaže tj napiše kakvu igru forsira Stolica?

Od povratnika samo sam želeo Marka Nikolića tako da protiv Stolice neću ništa da kažem a i vidite i sami da niko nije hteo da sedne na klupu Partizana, zaista sramota. Ako Stolica sa ovim kadrom što imamo nastavi bez ikakvih pojačanja, ja ću bojkovati fudbalske mečeve.

Svima kojima ističe ugovor na leto, ne produžiti. Ostojić da ostane u stručnom štabu i golman Lukač.

Ostatak popuniti sa par stranaca i dovodjenjem omladinaca na bekovske i krilne pozicije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Можда је нешто у међувремену променио али док је водио Вождовац, колико ја памтим, углавном је то била игра из транзиције, слично ономе што је Ђуми форсирао са Савом. Тако да колико сам пратио не би требало бити проблема што се тиче његовог тактичког приступа модерном фудбалу. Остаје да се види оно најбитније - какав је у селектирању тима, односно да ли ће успети да балансира између управе и потребе тима за појачањима. Не знам како бих дефинисао овај избор осим да какав год буде од Станојевића неће направити већу штету....више ми вуче ка томе да неће ништа посебно постићи овде али ме нешто копка да би могао ипак нешто више да уради по питању дербија, селекције тима, Европе..... Све у свему ако нешто и уради добро управа ће то просути у рекордном року и вратити нас на почетак.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Ако Столица на првој конференцији изјави да му треба минимум 7 нових играча имаће моју подршку без обзира на све.
Било какво друго паламуђење је јасна ствар.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ja se nadam da će Stolica pročitati postove sa foruma i komentare po portalima, ne da bi vidio da ga ljudi uglavnom vrijeđaju i omalovažavaju (ja prvi možda pretjerujem sa kvalifikacijama), već da bi shvatio da od njega niko ne želi pudlicu i beskičmenjaka kojim će ekipa iz uprave brisati pod, a on biti zadovoljan platicom i ukazanom prilikom da vodi klub koji je daleko iznad njegovog renomea, već da bi se probudio u njemu inat i da bi obavljao posao samostalno i sa maksimumom truda.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Ja se nadam da će Stolica pročitati postove sa foruma i komentare po portalima, ne da bi vidio da ga ljudi uglavnom vrijeđaju i omalovažavaju (ja prvi možda pretjerujem sa kvalifikacijama), već da bi shvatio da od njega niko ne želi pudlicu i beskičmenjaka kojim će ekipa iz uprave brisati pod, a on biti zadovoljan platicom i ukazanom prilikom da vodi klub koji je daleko iznad njegovog renomea, već da bi se probudio u njemu inat i da bi obavljao posao samostalno i sa maksimumom truda.
Неко је написао горе да воли да чита, надајмо се и јавно мњење навијача :)
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Slazem se sa kolegom iznad, Stolica forsira 4-2-3-1 ili 4-1-1-3-1, u principu sistem koji forsira i Savo i Djukic, posed i tranzicija nista spec.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ladno sam u glavi pobrkao Šehovića i Štulića:buhaha
Jedno je sigurno. Dobili smo trenera na duge staze! Ne, neće on uraditi ništa specijalno sa timom, jednostavno nas niko neće hteti trenirati sledećih x godina. Koja budala bi trpela ovakvu upravu i razumela onakvog vizionara u liku sportdkog direktora.
Ošlo sve u kurac!!!
 
Top