Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Па и у тој Лариси мислим да није одиграо преко 10 утакмица за сезону. Свакако се показао као пријатно изненађење прошле године и мислим да ће нам добро доћи и ове.
Још један штопер поред њега и Филиповића и биће то одлична одбрана, барем у односу на прошлу сезону. Наравно уз останак Урошевића.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
769
Reaction score
1.883
Dobrodošlica Filipoviću i želim ti titulu ove godine i direktan okasman u LŠ sa Partizanom !

Očigledno je primetno zadovoljstvo ovde na forumu u vezi igrača koji dolaze do sada ovog prelaznog roka.
Dal je to posledica dobrog odabira igrača ili su ovi koji su zamenjeni toliko bili loši.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.710
Reaction score
22.727
Локација
Beograd
U pravu si, bio je i Rukavima tu. Samo sto smo tada imali krš ekipu, pa nije mnogo pomogao u rezultatom smislu.
Valjda je dao gol kurvi na Jna za 1 0,posle su nas okrenuli 1 2.
Bilo je za 1:1, poveli su u ranoj fazi preko Burzanovića, Rukavina izjednačio pred kraj poluvremena, pa nam Milijaš dao mislim za 1:2. Derbi bez vatrenih na Jugu tad.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Dobrodošlica Filipoviću i želim ti titulu ove godine i direktan okasman u LŠ sa Partizanom !

Očigledno je primetno zadovoljstvo ovde na forumu u vezi igrača koji dolaze do sada ovog prelaznog roka.
Dal je to posledica dobrog odabira igrača ili su ovi koji su zamenjeni toliko bili loši.
Rano je suditi. Ono što je činjenica da je bivši trener za dva roka (prošlo leto/zima) uspeo da nas unazadi dve godine. Sama činjenica što ti odlaze igrači u ovom broju, od kojih pola ne vrede ni 100 din (Lola, Markec, Jojic) ti dodje kao osveženje kad nam u tim sada ulaze igrači koji imaju celu sezonu iza sebe i iz punog treninga.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ja ne razumem zašto se stalno spominju igrači za rotaciju i 2e, 3će opcije. Ne pamtim kada smo kupovali rezervne igrače. Shvatite da svako što dolazi, kupljen je da bude prva opcija. Druga stvar je što kvalitetom to ne zaslužuju.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.887
Reaction score
13.714
С времена на време смарам овде да је селекција играча најважнија ствар у фудбалу. По мени јесте и сваког тренера гледам кроз то, не кроз тактикe, мотивацијe и остало него кроз одабир играча. За сада овај приступ Илије Столице селекцији играча иде у правом смеру...за сад...видећемо за даље.
Филиповић је дешњак али је у БАТЕ-у највише играо левог бека. Изузетно писмен играч, није брз али има мозак за фудбал за разлику од неких бивших играча на тој позицији.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
692
Reaction score
1.932
Radovanovića je hteo Marko Nikolić da dovede u Lokomotivu, ali se on povredio.

A pošto svi znamo da šef ne voli pičkice...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.887
Reaction score
13.714
Филиповић и Радовановић су најприближнији нивоу Натха, Рикарда, Здјелара и само такви играчи се могу назвати појачањима. Радовановић би био огромно појачање (под условом да је залечио повреду лигамената из 2018, а чини се да јесте). Видим да се помиње продаја Миловановића. Партизан каквог ја замишљам је клуб који што је дуже могуће задржава своје најталентованије играче из школе, минимум до 22-23 године....али....то је неки паралелни универзум. У овом универзуму мислим да је продаја и Јовића и Миловановића реалност и само могу да се надам да ће се тај новац уложити у озбиљно јачање екипе, а то сигурно неће бити мали новац свеукупно, поготово не од Миловановића. Здјелар готово сигурно иде, барем се тако најављује одавно и није лако наћи играча кој ће адекватно да га замени (од оних којима истиче уговор само два имена ми падају на памет). Не бих да упаднемо у ситуацију да добијемо бољу задњу линију, а да на позицији задњих везних доживимо слабљење конкуренције. Урошевић-Шеховић је више него добра конкуренција на левом беку. Евентуални долазак Свете би такође био велики плус нарочито јер вероватно неће бити у питању позајмица. Од странаца Нгој је појачање у рангу Натха и Рикарда, а остаје да се види ко је тај офанзивни везни, да ли конкуренција на позицији голмана остаје иста као прошле сезоне, шта ће бити са осталим штоперима ако дођу нови и да ли се планира неки домаћи везни у ротацији или ћемо се ослонити на нашу школу односно на кога то Столица озбиљно рачуна од наших клинаца........
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
769
Reaction score
1.883
Za razliku od onog Rosića, Radovanović reče da mu inponije što mediji pišu o interesovanju Partizana i da bi voleo u Srbiji da ostavi dubok trag
Nadam se da nemože sve da kaže i da su ga naši kontaktirali tj da će...
 
Top