Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Припремио сам се да напишем роман, са анализом утакмице и оценом способности наших играча, а онда ми дође у главу - за који курац?
Синоћ нисам уопште могао да заспим и паде ми јутрос на памет - јебо те, шта ако нас ови добију 2-0? Ужас, дебакл, понижење, дође ми да редом испљујем све... Свима нам је тешко, сјебани смо до дна. Али!

Ја волим овај клуб, волим и Јокана, и Плавог, и Пандура, и Варгу, волим Доктора, Крстајића, Цецу (капитена, надимак због Обилића), Обрада, Диару, Млађу... заволео сам и Брану, Клеа, заволећу неке нове... Можда ће многи помислити - продали смо утакмицу. Или - пичке смо. Шта ми сад можемо ако је тако? Ништа. Сада није време за пљување, анализе, оцене, процене - сада је време за збијање редова, време је да сви станемо уз клуб, што значи уз играче и Јокана, време је да сви дођемо на стадион, време је да цео стадион пева као један и да поновимо атмосверу каква је била у продужецима против Артмедије (без обзира на крајњи исход!), време је да покажемо колико вредимо ми, а на стручном штабу и играчима је да покажу колико вреди овај тим. Шта год да буде, савест ће бити чиста онима који буду дали све од себе. Овај резултат неће стићи тактика, памет, уигране акције...

ОВАЈ РЕЗУЛТАТ МОЖЕ СТИЋИ САМО ЗАГЛУШУЈУЋА ПЕСМА СА ЈУГА И ПОЖРТВОВАЊЕ ДО КРАЈЊИХ ГРАНИЦА СВАКОГ ИГРАЧА КОЈИ БУДЕ КРОЧИО НА ТЕРЕН У ПАРТИЗАНОВОМ ДРЕСУ!!!

НЕКА СЕ СВАКИ МИНУТ УТАКМИЦЕ ОДИГРА КАО ДА ЈЕ ПОСЛЕДЊИ!!!

СВИ, СВИ, СВИ НЕКА ЛЕТЕ ПРЕМА ПРОТИВНИЧКОМ ШЕСНАЕСТЕРЦУ НОШЕНИ ГРЛИМА, ДЛАНОВИМА И БУБЊЕВИМА НАЈВЕРНИЈИХ НАВИЈАЧА!!!

Када је могла да се стигне предност Арманија од скоро 30 разлике у Пиониру, онда је могуће стићи 2-0 против тима од којег смо бољи на свим позицијама. Биће времена за анализе, увреде, пљуце... Остало је још 90 или више минута, 'ајде да видимо шта можемо.

НАПРЕД ПАРТИЗАН!!!

П.С. Ја иначе прослављам сваки дан што сам изабрао Партизан. Или је он мене - то је нека спојена веза.
 

Marko_pfc

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2008
Порука
218
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Lose smo odigrali ... Glavni razlog naseg neuspeha je slabo trcanje... Ne znam sta se desavalo sa Petrovicem ali on nije imao agresivnost , nije mogao da potrci duzi sprint :confused a svi znamo kolika je uloga tog igraca na toj poziciji...
Nesmemo i Necemo da klonemo duhom , moramo da dokazemo da mozemo i da verujemo u sebe... Svi u sredu u Hramu fudbala...

:BB"Kad je najteze
nas je najvise ":pfc:
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Jokanovic-mizerija.Igraci teska mizerija.da ne kazem tezu rec-recimo majmuni .Ne zasluzujete da vam na Jna dodju 2.000 ljudi.SRAMOTA FUDBALSKOG KLUBA.


WEB CREW EDIT

Odjednom nestadoše silne naše pesme u koje se kunemo!?
Posle ovakvih poraza treba da razmišljaš o tome da stadion bude PREPUN, a ne da se ne napuni niti jedan sektor JUGA.


ŠTA GROBARI RADE KADA NE IDE ...
 

Black&White Man

Početnik
Учлањен(а)
07.03.2009
Порука
110
Reaction score
1
Локација
Sweet home Alabama
Коначно је десетак `ладних донекле охладило моју главу. Све је речено у постовима испред мог. Преостаје нам само нада. Као што неко рече уколико не прођемо ове индијанце онда ни заслужујемо ЛШ. Напред до коначне победе. Како год да буде бићемо уз тебе.
 

Torres

Banned
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
320
Reaction score
3
E to je problem nekih ovde na forumu...igraci i ceo strucni stab itekako zasluzuju da se ode na utakmicu,samo neznam kakvi ce komentari biti kad prodjemo apoel...
E sad utakmica:
I ja sam naravno ostao zaprepascen neozbiljnosti,netrcanju,pa oni kao da neznaju za koji klub igraju??
Igra veoma veoma slaba,osim 2-3 sanse Diare nista vise i to na pocetku,oba gola iz prekida,kod prvog Mirosavljevic potpuno sam...nepotrebni faul Race...
Jokan skroz pogresio taktiku,ali nadamo se da je ovo rasulo samo u ovoj utakmici...

I jos da kazem LJUDI SVI NA APOEL,ALI SVI,DA GRMI CEO STADIONNN....
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Sramotna partija naseg tima...Kao prvo tim nema dushu,nema pravog lidera,MO je dobar za nasu ligu i tamo je tata mata ali u jevropi po ko zna koji put razocarava...Nemojte se zavaravati da cemo ih lako dobiti,pogotovo ako kiprani budu igrali onakav presing kao sinoc,jebali smo jeza u ledja...Raca katasrofalan,znaci cim je napravio onaj idiotski faul odmah sam prokomentarisao da primamo gol !!! Takve greske se uglavnom kaznjavaju,dok recimo nas gospodin-mala mu plata-DIARA ne zna da iskoristi greske protivnika ... I ja bio veliki optimista posle gazenja one VElSke boranije ali sada smo se pokazali u pravom svetlu...Odbrana bez Krstajica deluje totalno konfuzno ... I posle kazite da nam ne treba desni bek,gospode boze pa sta onaj Stevanovic radi,znaci nisam mogao da verujem koliki je to anti-talenat... A fejsa...bolje da je sporet ubacio u igru nego njega...Ocajne su izmene bile,taktika promasena,na svim poljima su nas nadigrali,kiprani su igrali onoliko koliko im treba,nisu ni oni bili sjajni,ali bili strpljivi i to im se isplatilo...Svaka cast njihovim navijacima,prijatno sam bio iznenadjen...A onaj idiot Strajnic malo malo pa u prvom poluvremenu spominje kako je Djordjevic dobio svaki duel sa celavim,odmah sam znao da to nece izaci na dobro...Uglavnom da je KK u pitanju bio bih jos i neki optimista , ali ovo je braco moja kraj naseg sna zvani liga sampiona 2009/2010,ova bagra ce se zatvoriti,iovako su se danas branili dobro,a jos kad nam se parkiraju kod gola,ne mozemo mi tu uvaliti 3 gola ...
 
Последња измена од уредника:

GrobariKac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
94
Reaction score
0
Олађене главе, опет тврдим да смо морали боље тактички да одиграмо. Јокана су прочитали, не мењамо ни једног стартера од припрема, а ни тактику. Једноставно прочитали су сваког нашег играча и његове индивидуалне карактеристике... Кад је све било изгубљено на тактичком плану, и на средини терена, морали смо да убацимо Вашингтона који би, по мени, био идеалан за дуге лопте, и прескакање средине терена! Ово су неке баш почетничке грешке, које морају да се исправе!

СВИ НА ЈНА У СРЕДУ! ОСТАВИЋЕМО СРЦА, А КАКО ГОД ДА СЕ ЗАВРШИ, БИЋЕМО ПОБЕДНИЦИ, ДАЋЕМО СМО СВЕ ОД СЕБЕ ДА ТАКО И БУДЕ!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
E to je problem nekih ovde na forumu...igraci i ceo strucni stab itekako zasluzuju da se ode na utakmicu,samo neznam kakvi ce komentari biti kad prodjemo apoel...

Ватромета сигурно неће бити.Најтужније од свега је што Југ њима (ејјј претенденту за улазак у ЛШ,врхунским професионалцима) у среду треба да објашњава и доказује неке ствари (гле дежаву јбт), које њима изгледа нису биле у глави вечерас.Плаћен си да трчиш,без обзира шта ти је у срцу.Да сам играч, затворио бих сам себе у карантин до утакмице(ни п**ке,ни кафане,ни ручак код маме и тате)не би реч проговорио од срамоте,а камоли да тражим подршку Југа,после свих најава пред меч...

Ја(а верујем и многи овде) у среду не долазим на стадион због њих,већ искључиво због својих другара са којима стојим на Југу(јер су ОНИ ПАРТИЗАН),само због њих,да певам са њима и да се зајебавам.Колико цене дрес и Партизановце(дакле све оне којима је срце црно-бело) поготово оне који су вечерас били тамо,богу иза ногу, показали су вечерас(што рече МС,у једном моменту смо видели петарду у ваздуху).У среду ми доказујемо сами себе по 1000ти пут,јер је то наша ствар и наш избор.Они су вечерас свој избор направили.У среду, они нама не доказују ништа,него само себи,и пеглају срање које су покењали.А 'кад' будемо прошли ове,дефинитивно ни једну реч од вечерас појести нећу,јер су они мени од вечерас потпуно јасни.Јокане Бог ти био у помоћи.

Обећавам нећу више,видимо се у среду.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Nisam imao snage, a i osvanuo bih, da pročitam sve komentare u vezi utakmice. Kada sam video još na početku kako ovi naši igraju počeo sam sebe da pripremam na poraz. Onakvo razvlačenje po terenu i nepreciznost u dodavanju odavno nisam video. Samo sam čuo mog ćaleta iz druge sobe: "Ma šta rade bre ovo?!?", a ja ni živ ni mrtav. Ćutim, jer ako proključam neće biti dobro po sve oko mene. Ne bih pojedinačno da svaljujem krivicu na igrače i trenera, samo mogu reći SVI SU KRIVI! Svako će naći neki detalj da okrivi bilo koga ko mu se čini krivljim od nekog drugog, ali meni je to prosto nemoguće odvojiti u onom sivilu.
Ništa ne preostaje nego za 7 dana da oni na terenu i mi na tribinama pokažemo Kipranima koliko su nam stali na žulj!!!
Ma boli me ku*ac sta je bilo na Kipru!!! Razmisljam samo o revansu, punom stadionu, mnooogo dobroj atmosferi, i mnogo boljom igrom crno-belih (u sta sam ubedjen)!!!!!!!
Delim mišljenje sa tobom.
Prvo gol cist faul u napadu onaj slepac gura Djordjevica u Gavrancicevog igraca , njih dvojica padaju on ostaje sam i daje gol, ...
Meni stvarno nije jasno šta ono bi u šesnaestercu. Onaj igrač Apoela obori jednog našeg ispod nogu dvojice naših (čini mi se Đorđevića i Gavrančića), a oni stoje zbunjeni i ukopani. Zaista nedopustivo. :confused
Iznenadjen sam napadima nekih na Fejsu! Covek je odlicno odigrao za ovo malo vremena sto je proveo na terenu.
I meni nije jasno čemu "drvlje i kamenje" na Fejsu. Ako je neko prošle godine napadao Fejsu to sam bio ja, ali Fejsa je ovde najmanje doprineo sivilu. Čak je dosta dobrih stvari uradio i presekao nekoliko lopti za ono vreme što je igrao.
Mnogo sam se iznervirao, sve sam polupao po kuci :banghead
Nije tu problem bila temperatura, sto se pokazalo nakon primljenog drugog gola :banghead, kada su odjednom svih 11 potrcali ka golu ko da su dosli sa godisnjeg odmora, Jokana nisam shvatio :confused, izmjene su mu stvarno ( da ne ruzim sad forum precutacu ... ) ... Onom govnu Mirosavljevicu mogu samo da porucim Jebacemo ti mater Nenade, cigane prljavi ...
Vec mjesec dana sanjam Partizan u LS, a ako onakvu igru pokazu i na jna izgleda da ce to i ostati samo san :banghead
:buhaha Neeeee uopšte nisi naružio forum. Baš si prećutao. :buhaha
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Za 6 dana ce se znati ko prolazi u cetvrto kolo kvalifikacija. Sta je bilo-bilo je, ja sam optimista i mislim da Partizan moze dalje, a navijaci su jedan od faktora koji moze da bude koristan za ostvarenje tog cilja.Puna podrska Jokanu i igracima.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.016
Reaction score
667
2043646.jpg
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
tema se razvija fantastično, lazareve kletve, jokanove izjave...
šta ćete za sedam dana, opet će biti priče o srcima na terenima, nevernim tomama koje rovare protiv jokana i upravi koja je mudro odlučila da na lš jurne bez desnog beka?

Ако ми је нешто одвратно, то је чињеница да неко 3 месеца не напише ни слово на форуму, али гле чуда, после првог пораза, ето га првог у реду да пљује и критикује.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Da li je Moguce ono?Ja jos ne verujem.Da nas onaj celavi idiot proziva,i da nam da gol.Najgore sto je moglo da nam se desi.Nijedan normalan pas,sve prejako.Diarra je cini mi se zajebo stvar kad je promasio ono na pocetku.I on uzem loptu i daje neke velke forove...Obrad decko nije u formi,ocajan.Neca,Brana,ma svi ocajni.Doktor,na njega siroma,kad primi loptu trojica su tu odma ne moze da dise.Jad i Beda.
Treba da im damo ovde tri komada,kad se nabiju svi u 16,i kad krene valjanje tesko cemo im dati ali ajde...ja verujem
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Sunce ti jebem, jutros sam dosao na posao i ulogovao se da vidim komentare utakmice,dosao sam do zakljucka da ja i velika vecina pljuvaca sa ovog foruma uopste ne navijamo za isti klub.
Ja navijam za Partizan,a oni za "Bajku o Partizanu",kad nam ide dobro hvale na sva usta ,vise od svih,a kad je lose pljuvanju nema kraja i samo Jokanovic ovo Jokanovic ono,trazi mu se najmanja greska kako bi se osula paljba...sramota!
Ne bih ponavljao ovde Gazdine komentare vezane za odbranu Jokana,jer se listom slazem sa svakim,samo ko je malouman moze to da ne vidi ko je gresio na ovoj utakmici,Jokanovic najmanje.
Grobari moji u revansu cemo im se najebati mile majke,nece kiprani znati odakle vise duva,a pljuvaci molim da onda ne ostavljaju svoje strucne hvalospeve!

Ej gde je tema "Najbolji igrac 3 kola" ocu da glasam
 
Последња измена:

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Polako ljudi... Drago mi je da se siri optimizam, ali ne treba ici iz ocaja u euforiju - jer vise nista apsolutno nije na nasoj strani!

Sta god mislio o Jokanu - on je juce izgubio utakmicu upravo zato sto je odustao do svoje ideje da igra sa pojacanim veznim redom na gostovanjima! Da je igrao sa dva zadnja vezna ofanzivni igraci bi imali vise prostora a mi vecu kontrolu... Brana, Kleo, Tomic bilo ko je mogao na klupu i isto bi nam bilo!

E sad, da je tako igrao - opet bi ga svi redom popljuvali da je ziheras i da nije smeo da ih napadne! Sve u svemu - takticki i takmicarski - NULA od utakmice!
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Crno -beli ,u svakom sivilu uvek postoji nako ko se bar trudio da nosi sveti dres onako kako grobari zele,to sto se trudio ne znaci i da je uspeo da napravi nesto znacajnije na tekmi,ali se bar trudio da napravi nesto valjano,sto ga izdvaja od ostalih.

Pozdrav!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ценим твој став и могуће да си у праву, али после онакве партије Партизана отварање теме о најбољем играчу није нам било ни на крај памети. Није проблем пораз, није први ни последњи, проблем је игра које није било и ужасно издање. Нека у реваншу ураде оно што сви очекујемо и ето опет теме. :wink:
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Dan smo igrali ko picke-jesmo! Da nas je Apoel pregazio-jeste! Da KaraNasLampidis centrira bez greske-centrira. Ali cemo napuniti stadion za 6 dana i pokazati ko su grobari, ko je Jokan i da je ono sinoc bio samo los dan! NUSKNP
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
SAMAR u lice!! Tako je jednostavno opisati ovaj poraz. Nazalost, ispostavilo se da je visoka pobjeda protiv Rhyla nanijela vise stete nama nego Apoelu. Mi smo se digli i dobili samopouzdanje, te se zbog istog opustili, a oni su se uplasili i pripremili 200% za utakmicu, i dobili. Mislim da oni ne mogu bolje, a mi ne mozemo gore. Tako da ocekujem pobjedu u revansu, dovoljnu za prolaz. Ne mogu puno zamjerit igracima, oni su stavljeni da igraju i vjerujem da su svi zasluzili svoje mjesto, po izbor trenera, koji vec zasluzuje kritike.. Mislim da je klima odradila svoj posao, igraci nisu uspjeli doci do daha. Prevruce je bilo. Citiram Mirosavljevica: "Ja ovde zivim i radim pa sam u prvom poluvremenu jedva disao, ne znam kako je tek bilo igracima Partizana". Naravno, da ovo ne opravdava neke poteze igraca kao sto su:
- ruka Stevanovica u sesnaestercu posle strasno lose procjene lopte (sudija nije video),
- potpuno pogresan pas Moreire na sredini terena pravo do protivnika,
- poigravanje i "pimpanje" lopte od strane Tomica na nasoj polovini i stvaranje sanse Apoelu,
- Stevanovicevo kreni-stani-kreni u napadu nakon dobrog duplog pasa sa Kleom isl.....,
ali tu je krivica trenera sto je dozvolio da se te stvari desavaju, tj. nije odabrao prave igrace.

I kako da ne kritikujemo trenera kad:
- u najvaznijim utakmicama sezone kalimo mladog desnog beka,
- kad igra nespremni Obradovic umesto spremnog Brezancica,
- kad protiv Apoela ne igramo napadacki,
- kad ne ubacuje Washingtona u igru, koji moze potpuno promijeniti stvari na terenu,
- kad ubacuje odbrambenog igraca kod rezultata 1-0, i to zbog greske koju sam naveo u prvoj stavci.....itd.

Znate sta meni nije jasno, ako 90% nas ovde a i ostalih navijaca i simpatizera kluba, vidi ove greske (stevanovic, taktika, Washington), kako to ne vidi strucni stab i trener. Ne znam. I prosle godine smo uvidjali greske, nisu ispravljene bile i ispali smo.
Ovo sve podseca na proslogodisnju Ligu Uefa i sramotu koju smo odigrali, 0 bodova.

U 50 minutu, Obradovic je prvi put dosao do njihovog 16-ca.

Kleo je bio POTPUNO NEUPOTREBLJIV meni je on najveci krivac za ovaj poraz.

He-he, kakvo lupanje :buhaha. Kakve veze ima Kleo sa porazom. Covjeku nije stvorena ni jedna sansa. Svaki njegov dodir sa loptom je bio pokazatelj velikog znanja i vjestine, ali nije imao dovoljni pravih lopti, bio je odsjecen i neaktivan. E tu je trebao Jokan ubacit Washingtona i napravit pometnju. Ali.....:banghead

Nisam htio ni po kome da pljujem, jer ne zasluzuju to, i vjerujem da u sledecu sredu ovi momci prave istoriju na nasem stadionu. Pobjeda dovoljna za prolaz, 3-0. Doci cu i ja, da dam svoj doprinos u paklu koji cemo napraviti. Jer kao sto rekoh na pocetku, mi ne mozemo gore, mozemo samo mnogo bolje. Jokan ce uvideti i ispraviti greske, promeniti par igraca i sve ce biti ok. Mi smo GROBARI, i ne smemo da kukamo nego da zapevamo i isprepadamo protivnika. Kakav Apoel, pa mi takve jajare punimo sa 4-5 golova vec godinama, tako ce biti i sada.

Idemo grobari.....sreda je nas dan!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top