Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Kad je zreb za play off?
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Ма шта се оптерећујете жребом. Као да има утицаја кога би ми хтјели.

Опустите се и уживајте. Беспотребно трошите мозак. Кад добијемо противника, онда креће анализа.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Џабе се надате неком тиму, јер у 4. колу нема лаких тимова. Ако смо спреми да уђемо у ЛШ избацићемо ми и Базел и Копенхаген, исто као што нас може да избаци... Лупам... Хапоел, Розенборг.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tomi Dobro bi nam dosao neko ko je brz - neko ko moze da unese malo zivosti u igru - recimo Bogunovic i neka 3-4-3 ofanzivna formacija


-------Ilijev----Kleo----Bogunovic------

----Ilic , Davidov , Moreira , Petrovic----

--------Kizito, Krstajic , Jovanovic------

---------------Radisha-----------------
.

Ako mi u Evropi istrčimo u ovoj formaciji (3-4-3) ima da nas nabiju samo tako.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Pitate se zasto je slaba poseta a jeste...

Recicu vam zasto.
Navikli smo se da osvajamo titule i nemamo ozbiljne utakmice i onda svi grobari smatraju da je samo "evropa" merilo snage tima.
I jeste donekle.

Skupe su karte pa svaki covek kad plati kartu zeli da vidi za to da prsti od duela i tracanja da ima fudbalskih poteza da nasa ekipa melje.
I to je normalno sto zelimo da vidimo.

Ne zelimo igrace koji se sakrivaju po terenu koji slabo trce i igraju "alibi" fudbal.

I onda kad dodje utakmica ne retko se posle nje mnogi razocaraju jer sve to sto zelimo da vidimo izostane.
Recimo sinoc protiv Helsinkija smo mogli videti u prvom poluvremenu solidan fudbal sa podosta trcanja.
Vecina igraca je pokazala to sto se trazi mada ima i onih koji nisu ni u prvom to pokazli.

I onda nazalost durgo poluvreme dodje kao da su nam udarili samar ili nas pljunuli i rekli nam "magarcine jedne".
Odigrali su izuzetno lose i da ne bese onog gola Klea bilo bi bas ocajno.

Cak bi se reklo da smo zasluzili da primimo bar jedan gol najmanje i upravu je onaj Finac kad kaze da su imali 4 sanse jer je da vas podsetim prvo pobegao lik Lazevskom po krilu i ubacio na peterac svom coveku koji je sutnuo preko gola a ostale sanse su vec nabrojali drugi.

Igraci su nam se setkali u drugom poluvremenu uz par izuzetaka.

Kad se skupo plati karta danas niko ne zeli da gleda kako Tomic dribla sam sebe i ne uputi nijedan dobar centarsut za 90' osim iz kornera.
Imamo odlicne igrace u timu kao sto su Kleo,Ilic,Krsajic i Moreira koji su igraci koji mogu igrati u vecim i bogatijim klubovima od naseg i koji to i pokazuju na terenu svojim zalaganjem iako su svi "matorani" (osim Klea).

Zasto nam ostali igraci koji nisu tog kvaliteta (ili nisu spremni pa zato nisu tog kvaliteta,nebitno) ne pokazuju takvo zalaganje i sto je najvaznije ne postuju publiku koja je dosla da ih vidi i skupo plati kartu za to,
to je veliko pitanje?

I to je jedan od glavnih razloga zasto imamo sve manje publike na ovako vaznim utakmicama mada ima tu i mnogo drugih razloga naravno.

Igraci pokazite postovanje prema ljudima koji su dosli da vas gledaju i dajte sve od sebe i niko vas onda nece pljunuti ako vam lopta predje preko noge u aut.
I doci ce vise ljudi na stadion.

Svesni smo vecina nas da su jos uvek pripreme u toku i da su "teske noge" ali angazovanje i postovanje saigraca i publike ne zavise od priprema.



ps. stavio sam ovo u kvalifikacije posto je vezano za sinocnu utakmicu ali ako moderatori smatraju da je off i da treba da se premesti neka to i urade a ja se izvinjavam ondak
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Po meni, Partizan je juce igrao 60 minuta jako dobro. Ovi majstori su se branili kao da im je Curcic trener - spic ispred centra, svi ostali iza. Bilo je jako malo prostora za igru, za pas, a desni bok nam je opet podbacio, nisu uspevali da razvuku Fince kako bi trebalo. No, 2:0, hvala lepo, skroz dobro.

Posle toga povreda Moreire, pa Saleta, pa Krleta. Nije cudno sto smo pali. Ostali smo bez trojice najboljih igraca, trojice kapitena, ne znam da li se to ikad desilo na takmicarskoj utakmici da odjednom nema nijednog na terenu. I jos smo postigli treci gol! Mislim da se preteruje u kritikama.

Uz svo postovanje svima koji kazu "ima i revans", imamo jos 3 nedelje do prve utakmice 4. kola kvalifikacija. Dovoljno da potpuno spremni docekamo i onda na krv i noz, pa ko sta odnese.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Lepa priča koja pada u vodu kad se uigramo i počnemo da igramo pravi lep fudbal, a na tribinama 3000 ljudi protiv levog JSL tima..
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Hajlajt tekme je scena kada je Ilijev dao gol i krenu sa suprotne strane terena da trci ka jugu,koliko dugo takva scena nije vidjena na jna,bilo mi je puno srce
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.452
Локација
U Kinšasi
Nije vidjena od kada je Damir Cakar dao prvi gol u karijeri za Partizan, pa sudija cekao 5minuta da nastavi igru dok ovaj nije optrcao ceo stadion :D
 

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
По мени главна сцена је Клеово уклизавање ка Југу после гола. Није он свестан вероватно, али испаде емоционално. :)
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Zaboravio sam na Ivicine ludorije, na opicenu glavu al brzo me je sinoc podsetio...i kako da ga ne gotivis? :D (iako i nisam bio odusevljen njegovim povratkom)
 

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Добра игра нашег тима,још бољег резултата.
Нема бирања у задње коло,било који тим да добијемо само максимално и можемо до ЛШ!
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Samo jos da kazem da mi je mnogo drago sto su sinoc na stadionu bili i Jokan, Bata, Petric, kao i Mateus itd. Bez obzira za sve licne odnose, probleme, frke, ljubav prema klubu je iznad svega.
Nadam se da ce u 4. kolu kvalifikacija biti svi oni i jos mnogo takvih poznatih lica, prosto je lep osecaj biti na stadionu "jedan od nas".
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Ово морам да поделим са вама, у питању је извештај са сајта ХЈК-а, који је преко Гугловог преводиоца преведен на српски:



П.С. биће на њиховом сајту то и на енглеском, али овако ... Овако ће медо да пуца ...

Tekst obrisan zbog metka i natrijum hlorida.
 
Последња измена од уредника:

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
3 gola 3,5 miliona vredna, kako je lepo videti Partizan kada im se skine ono moranje i pritisak koji navijaci stvore pred svaku sezonu oko LS! Samo se umreti mora ili kako mi to kazemo...samo smrt je siguran posao, Sale alal vera, skromnost i prizemnost su majka mudrosti i daju svoje rezultate, recept ala Dule Vujosevic...samo tako nastavite, respect!!!

Sinocnom partijom ja licno prezadovoljan, doduse malo sam pratio dole, iscepao sam grlo, na mene je ponovo Krstajic ostavio najveci utisak, odlican posao je uradio, Ivica se vratio zreliji za dve klase kao igrac...valjace nam i te kako, jos kada nam se fejsa vrati zime za nas nema.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Kod Ilieva se bas vidi da je nespreman. Kada igrac sve odradi odlicno, izbaci protivnika iz ravnoteze, ali nema snage da to zavrsi pretrcavanjem, to je pravi znak da mu spremnost nije na nivou. Ali, za ono koliko je spreman, sinoc je bio vrhunski.
Mene samo brine kako ce to sve da se skocka kad jos Mrdja dodje. :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.364
Локација
.
Mislim da nema potrebe za komentarima tipa: slaba igra, ocajno igramo itd... Zamislite da je veceras igrao tim sa pocetka prosle polusezone. Da li bilo 0:0 ili 1:0? Ovako smo odigrali taman onako koliko nam treba, nismo se mnogo potrosili, zamenjeni su kljucni igraci zbog povreda, verujem da su sitne povrede, da nam nece predstavljati problem u narednim utakmicama
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top