Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Kako mi je drago cigana koji sad pate,kazu propau Partizan,haha...

I kada ne budes prvi ti,i kada se cuju zvizduci i tada cu partizane znaj,da te volim jaaaa!


Idemo BRE!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Да, најважније је да је Шахјтор одрадио Брагу. Имамо лијепе шансе за треће мјесто.

Нисмо лоше почели, али фали нам концентрације. Биће боље.

По мом мишљењу Илиев је требао раниеј ући умјесто Боје, али нема везе.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
samo jedna kritika, i to velika.. kad vec gubis, imas igraca manje... pa trci bre u napad, zasto li smo se povukli nije mi jasno..pa sta ako ih je 10 na terenu,krenes na sve ili nista.. bolje da probas da das gol, pa makar ih primio jos 3! niko im ne bi zamerio da su primili jos 3 gola, ali bi mnogo znacilo da smo dali jos 1, ili 2..

Moje je mišljenje da mi nismo više imali snage da trčimo,ja sam se bojao da će Ilić ili Kleo pasti mrtvi od umora.
Šteta za utakmicu,ali ja sam i pored poraza zadovoljan.Uspevali smo da igramo sa Arsenalom što je velika stvar.Desni bek,desno krilo i jedan napadač uz Klea i počećemo da dobijamo najjače ekipe,kao u basktu.
Možda smo u prvom poluvremenu bili oštećeni za penal,ali to je sad već nebitno.Inač suđenje je bilo korektno.
Marko Jovanović je krivac za prvi gol jer je promašio loptu ali ne treba ni njemu zamerati,neiskustvo.
Braga je izgubila kući od Šahtjora što znači da smo još u igri za treće mesto.
Stojković je bio neverovatan.Svaka čast,čak je i kod trećeg gola odbranio nemoguće.
 

Zokii

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
87
Reaction score
0
Ponos :respect

Ali stvarno, taj crveni karton za Jovanovica.. E moj Wolfgange :pop
Momci na terenu sjajni, navijaci sjajni, ma svaka vam cast!
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Momcima kapa do poda, igrali su borbeno,pametno,Kleo Stojkovic Kamara i Krle su maestralno odigrali, Savic ce biti jebeno dobar igrac, sve u svemu nismo morali da izgubimo 3:1, mogli smo i manje, mogli smo i do boda, al jedno veliko hvala i svaka cast na prikazanoj igri
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Borbeno,pozrtvovano sa puno srca na trenutke uplaseni i fascinirani protivnikom ,pruzili smo maksimum koji na mnije bio dovoljan ni za bod ,zbog odlicnog protivnika i jasne tendencije sudca Starka koji je bio u elementu " uzmem ti 2 dam ti jedan..." , potpuno nepotreban crveni karton za Jovanovica ,jer je kontakt bio minimalan,dovoljan za penal ,ali nedovoljan za iskljucenje ...
Rastemo to me jako raduje ,vidi se pristup ,zelja kod ekipe ,Sahtjor je lagano pocistio Bragu tako da su oni i Arsenal 80 % u nokaut rundi ,nama ostaje da se koljemo sa Bragom za to trece mesto i borbu za LE na prolece sto bi bila ogromna premija!
MORAMO DA SE USREDSREDIMO NA DOMACE PRVENSTVO SPARTAK VISE NE SME DA NAM SE PONOVI , MORAMO DA DOBIJAMO UTAKMICE U JSL MAKAR LS ZAVRSILI SA 0-0-6 SAMO IZGUBLJENA TITULA MOZE DA NAS SKRENE SA OVOG PUTA RADA ,ZELJE I POSVECENOSTI . Magija pocinje.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Dobra igra, los rezultat...Idemo dalje, ima jos 4 utakmice...Sve pohvale treneru, igracima, a posebno navijacima na stadionu...Kljucni trenutak utakmice je bio crveni karton...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja moram priznati da sam se smorio...opasno...

Samo za 2 (DVA) igracha da smo se otvorili pre pochetka sezone (desna strana) mi bi ove danas dobili.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
dok god mi igramo defanzivno,svi ce se izdrkavati po nama
Stojkovic:respect

До јуче би сви били срећни и задовољни да смо изборили пласман у Лигу Европе, а сада просипамо памет по интернету. Не очекујем да сви будемо срећни због пораза, али мора се поштовати борбеност и труд наших играча.

Само се питам какав би епилог овај меч имао да смо имали бар уједначен судијски критеријум?

Елем, као у кошарци и овде нас очекује дуг период до стицања поштовања код судија и осталих евромоћника.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Da pojem prvo gomno za golmana. Nakon toga nemam nekih zamerki a i nije red da zamerim bilo kome. Ostavili su dusu na terenu ,borili se nisu se uplasili. Idu bolji dani definitivno.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.565
Локација
vaginamandibularia
Šteta zbog penala, Arsenal prejak, igrali smo dobro do trećeg gola.. Petrović slabo slao pasove, Tomić definitivno nije za prvi tim. Žao mi je zbog Klea, da je dao onaj penal.. Sad se ozbiljno spremiti za Bragu, u slučaju pozitivnog rezultata - eto nas i na proleće u Evropi.
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Lose smo odigrali, totalno defanzivno, ali u svakom slucaju: BRAVO CRNO-BELI!!! Idemo na Bragu!
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Nismo grizli na loptu po celom terenu pre svega na našoj polovini, njihovi igrači su imali previše prostora, pogledajte samo kod prvog gola. Tako je i bilo i protiv anderlehta i šahtjora osim zadnjih 10 minuta.
I da ko nije odrao grlo večeras nek se javi da mi pokloni kartu, ima ko oće!

I kada ne budeš prvi ti i kada se čuju zvižduci, i tada ću Partizane znaj da te volim ja!!!!

AGRESIVINJE!!! slobodno
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Matic

:respect:respect
FK PARTIZAN > KK PARTIZAN >VK PARTIZAQN (sestostruki prvak Evrope)

Jos jednom
Momci bili sve neverovatni!
Samo tako nastavite,sa ovakvom igrom mozemo da pobedimo sve,pa cek i sahtijor u gostima!IDEMO DALJE!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
То је то.

Ово ми личи на почетке нашег КК-а у Евролиги са Дулетом на челу, порођајне муке.

Није све готово, има у овом тиму доброг материјала, нема предаје.

Upravo to! Potseća na one sezone kada smo imali skor u Evroligi 2-12, pa smo posle dočekali i F4.
Idemo dalje. Sledi Braga. Mislim da smo bolji od njih. Stvarno verujem da možemo ove godine da prezimimo u Evropi.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Arsenal je za 2 klase bolji od nas, Sahtjor za klasu ALI mogli smo da imamo 2 boda i 800 000 i zato malo zalim, nismo iskoristili sjajnog Stojkovica u oba meca ali IDEMO DALJE! NEMA PREDAJE!!!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Sta reci sem :respect:respect:respect

Da nas nije sudija poremetio sa nepostojecim penalom i crvenim , izvukli bi BAR bod :?

Odlicno Takticka postavka Stanojevica :respect
Pa sta vi mislite pojedini da se mi otvorimo protiv Arsenala ? Pa prosli bi gore nego Braga :(

Stojkovic :clap :respect
Medo - sjajan
Krstajic - Doktorski
Cleo - Odlican , borben, steta sto je omasio ovaj penal ali nema veze
Boya - odlican
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Кад будемо бржи, нећемо морати толико да трчимо. :) Свака част момцима, борба се тражи ,то је све.Овако је већ једна Династија настајала.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
dok god mi igramo defanzivno,svi ce se izdrkavati po nama
Stojkovic:respect
Agresivnije smo mogli pogotovo na njihovim srednjacima kod prijema lopte,ofanzivnije nikako ,mislim ok . je da imas zelju da mi igramo napadacki ,ali prvo pokusaj malo da razumes fudbal ,pa ces shvatiti zasto nismo krenuli ofanzivno ,nije ovo Spartak , odbrana je morala da bude nja 15-25 m od naseg gola ,jer su nam Arsavin i kompanija i ovako0 pravili probleme ,a kada se igra ofanzivno odbrana mora da izadje malo vise ,e sad zamisli da smo mi igrali ofanzivno i da nam je odbrana izasla na 30-35 m pa samo bi sebe pokopali ,ovo je bio jedini nacin da se koliko toliko umiri Arsenal ,ali eto previse su to veliki majstori,zna kome i kada treba da svira sve po zadatku ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top