Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Овај тим би уз једног нападача као помоћ Клеу и по 2 крила и бека материјализовао много боље данашњу тактички сјајну игру! Слушао сам на полувремену на Дубаи Спортсу Ширера и још пар гостију и они су истакли да је Партизан био добар, али да му недостаје квалитет да то материјализује. Колико смо само имали напада након одузетих лопти на средини који су се неславно завршавали јер није било кога да помогне Клеу и Мореири. Ту да смо имали одговарајућу помоћ ми би данас сигурно славили победу. Али нема везе. Треба да будемо пресрећни што смо играли у оваквом такмичењу јер не живимо у заблуди да имамо не знам какав квалитет, већ ТАЧНО знамо шта нам треба тако да смо на пола пута до коначног успеха, а то је победа после једне овакве утакмице.

Свака част играчима на приказаној игри!

П.С. Да се утакмице играју 70 минута ми би сада имали 3 нерешене. И то нешто говори.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.873
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja se divim ovima koji su "ponosni uprkos porazu", ali to je bolesno.
Pa ti se zapitaj da li navijaš za pravi klub,nas su porazi stvorili a ne pobede.
Ti si pretpostavljam na jna ako si uopšte i bio,otišao ranije dok se sa tribina orilo i kada ne budeš prvi ti,pretpostavljam da si i protiv cska prošle godine otišao ranije dok se orilo"crno beli bravo bravo"
Pretpostavljam i kada nas je makabi dobio 20 razlike kada smo ostajali i više od pola sata posle utakmice da si isto učinio...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ja cu samo da kazem da mi bez Moreire,Klea i Krstajica licimo na sve nase seljacke ekipe iz njiva lige.
(ok reci cu jos ponesto :) )

Treba dobro da se zamislie u nasoj upravi sta ce da rade jer svi znamo da ce po svaku cenu pokusati da se oslobode Moreire,
da ce verovatno na prvu vecu ponudu zagristi da prodaju Klea
i da ce Krstajic da se penzionise najkasnije na leto (a i red je da ga pustimo,nek preuzme neku funkciju).

Sad bez ta tri igraca koji su stub ovog tima jer se uvek mora imati taj stub u svakoj liniji tima jednog vrhunskogg igraca da bi se pravili uspesi,
sta bez njih?


Sto se utakmice tice svaka cas momcima,puno nam je srce,borili su se posteno i imali i rezultat a po meni da su u tim momentima kad je protivnik navaljivao da povede ponovo,da su imali snage da odigraju brze u napadu i naprave neku kontru imali bi sve sanse za pobedu.
:clap

Mislim da su skoro svi dali maksimum ali su i neki pokazali da im je vreme da odu preko da naprave sebi i klubu neke pare.
Neki su pokazali da nemaju snage i da im je takodje vreme za penziju krajem sezone na leto.

A bilo je i pozitivnih stvari i igraca koji su pokazali da treba da ostanu i da se na njima gradi tim ubuduce.

Jos nesto se pokazalo a to je da bolje igramo kad nemamo pritisak da nam trebaju bodovi ili pobede i da smo najbolji kad nas otpisu.
Takodje problem sa snagom i koncentracijom da imamo i da efikasno igramo tek nekih 60-70 min.

Pokazalo se da nemamo nikakav ugled kod sudija i da kad god je frka uglednijem protivniku imamo minus 1 u startu utakmice ali dobro to nije novo :roll:.

Sve u svemu lepo vece,nasa najbolja i najzrelija igra i u jendom trenutku sam se bas ponadao da cemo da izbacimo Arsenal sa jos jednim golom :D.


ps. Kuler je mozda preterao sa ocenama ali ima pravo da se SS zaboravio malko i kasno napravio izmene ipak po meni SS je napravio odlicnu taktiku i izvukao maksimum iz ovog tima :clap a za greske...pa i on raste sa nama,rastemo zajedno :šal
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ajmo onako realno,nikada nisam imao problema sa autoritetima pa nemam ni sada,ljudi prave od pojedinaca bezgrešne polubogove koji ne smeju da se kritikuju,pa se tresu na drugima.
Ajmo da pogledamo reakcije Krstajića kod 2. i 3. gola.
Prvi on kao levi centralni bek,stoji predaleko od svoje pozicije,i ne zatvara prostor između desnog centralnog i levog beka,a tu je baš pala odbijena lopta.U ovoj postavci igre to je baš njegova pozicija.Pomenuo bih tu i infantilnost Stojkovića koji se nije ni bacio bez obzira na preciznost šuta,ali neću pošto je on previše zaštićen ovde.Treći još gore,odmakao se od Nasrija i nije ni pokušao da ga blokira.I još markirao golmana.Ruku na srce on je baš napravio grešku.Sale recimo drugo poluvreme se jedva video jer niti je imao snage niti je mogao nešto da uradi.
Ali bilo bi kranje bezobrazno sa moje strane da te greške zamerim igračima koji su nas praktično uz Klea i Stanoja ovde i doveli.I nemam šta da im zamerim sve i da su uhvatili loptu i rukom je ugurali u gol.
Ali isto tako nemam onda ni da zamerim Maretu,koji ako ništa ginuo je za ovaj dres za primer svima.I nikada taj status borca nije zloupotrebio kao neki prethodnici,koji su pod oreolom "partizanovog deteta" činili gluposti kojima su štetili pre svega klubu.
Meni u sećanju još stoje njegove suze sa kraja utakmice protiv engleskih cigana na JNA.
Uopšte se ne slažem sa tobom, a pravo na mišljenje imamo valjda obojica.

2. gol: Kad lopta doleće pod tim uglom, ona se izbacuje na samo dva načina - ako možeš nogom u aut (ili glavom u aut ako ti nije predaleko), ili ako ne onda glavom u korner. Nema trećeg. Pogotovo nema trećeg ako nisi vrhunski tehničar koji će tu loptu ladno da uštopuje grudima i iznese napolje, uz golaut liniju...

3. gol: Ja sam napisao da tu Marko nije jedini krivac, da ih je bilo više. Tu ubrajam i Krstajića, da se razumemo. Ali je njegov kredit mnogo, mnogo velik.

I njegov, a i Sašin. Saša je recimo prvih 55-60 minuta odigrao profesorski, nijednu loptu nije malte ne predao protivniku. Jedinu veliku grešku je napravio kad je u prvom poluvremenu, na desnoj strani napada Arsenala, dopustio da mu igrač iza leđa pobegne, da ga ostavi samog, da ovaj uleti u šesnaest i još primi loptu...trenutak nediscipline i nedostatka koncentracije...ali kažem, i Saša je neko ko ima mnogo, mnogo veliki kredit...Posle 60. minuta mu je ponestalo snage, ali takav igrač koji jednom jedinom loptom može da ubaci Klea ili nekog drugog u mrtvu šansu - ja potpuno kapiram SS-a da ga je ostavio i umornog na terenu.

Za Stojkovića se posebno ne slažem sa tobom. Ama baš ništa nije mogao kod primljenih golova. I još mu je malo falilo da opet odbrani penal protiv Arsenala! Ja mislim da je rukavicom čak "liznuo" loptu...

I na kraju opet se vraćam na Marka: Budimo sad onako studiozni i sa argumentacijom, ostavimo se ostalih stvari osim čisto fudbalskih. Marko je fudbaler Partizana, ne moj ili tvoj dobar ortak kojeg voliš još više zato što je Grobar kao i mi. Jel tako? Marko Jovanović je jedan solidan fudbaler, za našu ligu nam je i završavao posao, i mogao bi i ubuduće da nam ga završava, ali on nije štoper sa kojim možemo u Evropi postići nešto više. On nikada neće ostvariti ono što će ostvariti Savić. Nikada. Ali, pošto je Grobarčina i dobar momak - baš zato mu i želim jedan dobar transfer, u jedan dobar evropski klub, iako taj klub sigurno neće biti nijedan od prvih 70-80 u Evropi. Ali nema veze, i oni ispod 80. mesta umeju dobro da plate. Neka plate Marku!
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Partizan je odigrao kvalitetno. Primetan je napredak u igri odnosu na prethodna izdanja, to sto Partizan nije progresovao u dalji krug takmicenja...krivim pojedince iz poli...tickih struktura zbog proseravanja, a tokom evidentnog prosperiteta...crno belih darovitih fudbalera. I pishanja medija, po Grobarskim uspesnim evro nastupima,... Te nastavak slavnog puta, strucnog staba Parnog Valjka, ili od ovog veka, popularnog projektila Srbije, ce da saceka jos koji mesec...dok se ne obracunamo sa sportskim otpadnicima odasvuda.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.316
Reaction score
34.671
Локација
vaginamandibularia
2.gol - nadam se da će gledanje snimka pomoći našem golmanu da razume da cenjenje da l' će lopta u gol-aut često rezultira primljenim golom. Kad bi to ispravio, bio bi mnogo bolji u svom poslu.
Svima hvala na zalaganju u večerašnjem okršaju sa mnogo puta jačim rivalom, hvala Kleu za gol koji je postigao, hvala svim momcima za učešće u LŠ, bilo - ponovilo se.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.873
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Dobro ne slažem se ,ali zato je i ovo forum da se ramenjuju mišljenja.
Ne bih dalje na ovu temu da širim raspravu pošto sumnjam da ćemo jedan drugo uspeti da ubedimo da promeni mišljenje.
Što se tiče Mareta slažem se sa ovim zadnjim pasusom.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Hvala crno beli na ucscu u LS i sto ste nam podarili da ugostimo na nas Hram fudbalsku elitu ,medju kojima smo ove godine a nadam se i iduce i mi. Sve ono negativno sto se desilo treba uvideti i izanalizirati i ispraviti za sledecu godinu. Nemoze se preko noci sve ali korak po korak.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
PFC-D:
Kunem ti se detetom svojim da sam tako puno želeo da letim odavde i da bih zaista odleteo...kad sam već napisao ono što sam napisao...čak sam snimio i onaj poseban smajli sa strane, onu pticu koja leti...ovu: :bow down
Kod oba slobodnjaka sam stisnuo pesnice na krevetu samo tako i tako bih đipio da to nije normalno...3:2 protiv ovih aždaja, pa još na njihovom terenu deluje nekako baš do jaja...nije ni 3:1 loše, ali 3:2...

Peh imate, ostajem! :D
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Je-Ne-A kolko sam ja primetio ovaj smajli se klanja :D
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Mislio sam da je jedino meni Strajnic nenormalno isao na onu stvar, ali vidim da nisam jedini...
'Ajde sto ne zna da prenosi, jbs ga, nije ni bitno... Ali covek nenormalno sere celu utakmicu, prosto neverovatno... Zeludac me je zaboleo koliko sam se nervirao zbog njega!
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.178
Reaction score
2.205
Локација
u srcu šesnaesterca
Prvo ajde malo ostavite Coolera na miru,ako hocete da mu odgovorite upotrebite argumente a ne prosto izrazavanje.Isto tako za urednike,svako ima pravo na svoje misljenje i vi to postujete a onda u drugom delu nazivate komentare glupostima.Direktno stajete na jednu stranu.

Klasika, u nedostatku argumenata i "gluposti" su sasvim OK.

Idi gledaj u sunce ili tako nešto....pošto očigledno nemaš pojma i lupaš gluposti...:roll:

Elem, ono što je manje više očigledno je da su Jovanović, Babović a i Petrović bili najslabiji na terenu...imaju oni neki kvalitet, ali dosta toga im nedostaje!
Koliko samo izgubljenih duela Babovića i Petrovića, pa još šire ruke prema sudiji, vrlo često usporavanje igre-naročito Babovića, itd.

Ako ja nemam pojma, sta si ti napisao u drugom delu poruke?? Ako si uopste ti pisao...:roll:

Pa ti se zapitaj da li navijaš za pravi klub,nas su porazi stvorili a ne pobede.
Ti si pretpostavljam na jna ako si uopšte i bio,otišao ranije dok se sa tribina orilo i kada ne budeš prvi ti,pretpostavljam da si i protiv cska prošle godine otišao ranije dok se orilo"crno beli bravo bravo"
Pretpostavljam i kada nas je makabi dobio 20 razlike kada smo ostajali i više od pola sata posle utakmice da si isto učinio...

Pa ono, svracao sam svake druge nedelje prethodnih 20-ak godina, tu i tamo bio i na basketu. Sigurno vise nego sto su neki ovde gledali i na televiziji.

Ne znam koju smo to titulu osvojili porazima? I koje smo to nove navijace dobili porazima?

Jedno je navijanje na tribini i podrska klubu, sasvim drugo osecaj posle glupih i nepotrebinih poraza. Bar kod mene i Mateusa.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
^^
Moja rekacija je prevashodno bila zbog tvog dela posta gde si napisao da je ovo "PORAZ STANOJEVIĆA"!

Dečko...Stanojević je danas odradio svoju DOKTORSKU DISERTACIJU taktikom i postavkom igrača protiv tima kao što je Arsenal!
To što on na raspolaganju nema boljih igrača koji bi zamenili gore pomenute nema veze sa Stanojevićem...
A ja sam njih iskoristio za našu školu fudbala...

I da, opet ti kažem da nemaš pojma jer je tvoja rekacija na poraz od Arsenala u najmanju ruku smešna jer si regaova na poraz kao činjenicu a da pri tome nisi primetio da jedan od timova koji su dominantni na svom stadionu ( 5:0 i 6:0 ) se nisu naigrali protiv nas! Čak su do 73 min. strepeli...

I posle toga imaš smelosti da kažeš da je ovo "PORAZ STANOJEVIĆA"...
Pa samo se okreni oko sebe i pogledaj koliko ljudi ti je repliciralo i šta misle...pametnom dovoljno...bar uči iz svojih grešaka...
 
Последња измена:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.360
Reaction score
6.754
Локација
Tamo gde si ti!
Početak prenosa na RTS ono kad je zezo zvuk, kamera prikazuje Grobare, a ono zumiran naš brat Dr Hofman.

Svaka čast igračima, da ono žabarsku đubre nije sviralo penal, a pr etoga nije sviralo par ozbiljnih starotova, dopuštao je grubu igru, mi bi lagano izdržali prvo poluvreme sa 0-0 na semaforu, međutim bilo je šta je bilo, Kleo ga je sretno metnuo, posle smo ostali bez snage i primili opet traljavi gol, ali nema veze, vreme teče dalje, okrećemo se našem prvenstvu i kupu, osvajamo se nadam se oba trofeja i od jula opet Aco nanovo, pa da te u ligaškom delu prati sreća, iskustvo si pomalo stekao, a znaje imaš, pa da mi u decembru 2011. pišemo utiske u prolasku u ligu uefa i to kao treći iz grupe LŠ i svi ćemo biti srećni.

I SVE NA KURAC PARTIZAN JE ŠAMPION!!!
 

Бушидо

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
444
Reaction score
6
П.С. Да се утакмице играју 70 минута ми би сада имали 3 нерешене. И то нешто говори.
Говори да нисмо довољно физички спремни, у том сегменту морамо много да се поправимо ако мислимо да урадимо нешто у Европи...
Елем, написаћу само ово - свака част играчима, ја сам ПРЕЗАДОВОЉАН и резултатом и игром. Да оно жабарско говно није свирало непостојећи пенал, било би 2:1, али јебига. Следеће сезоне да поновимо овај успех, што ћемо (гарантујем) успети уз "само" 3 услова:
1. Да Ђура да Станоју одрешене руке (а осим одрешених руку да одреши и кесу), као што је Дуле својевремено имао у КК-у.
2. Подизање физичке спреме на виши ниво.
3. Мало среће.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ja sam se veceras u nekim trnucima nervirao kao da nam ova utakmica znaci prolaz dalje(nadam se da su je jos neki posmatrali tako):partizan_fan:
mislim da je sale trebao zameniti racu na poluvremenu,(lola)a malo kasnije i babovica(ilieva)!
ali dobro bice to sve mnogo bolje sledece godine!!!!:napred Partizan
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
Svaka cast za borbenost!

Pojedinacno za mene najveci utisak su ostavili Cleo(pozrtvanost),Moreira, odlicno je cuvao loptu i delio pasove,Kamara odlican u defanzivnim zadacima,Lazevski je i danas dokazao koliko je dobar igrac, u svim utakmicama LS i one protiv Anderlehta je bio izvanredan,samo da ima bolju ofanzivu ali jbg. Ostali su solidno odigrali,Petrovic i Babovic malo losiji, Mare je po meni odlicno odigrao,napravio penal,mada ja mislim da nije trebao da svira, kad je vec glupi zabar dopustao ostru igru nad Babovicem i nekim dr igracima.

Svaka cast momci! :respect:respect:respect
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.873
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
I koje smo to nove navijace dobili porazima?

Ne znam šta ovde da ti kažem,ja sam odrastao na pričama o atmosferi protiv hajduka iz splita na jna,iako smo teško poraženi.
Šta ti ja znam takve priče bude ponos u tebi i osećaj crne ovce u društvu.
Verovatno drugačije shvatamo grobarstvo,navijanje za partizan ,kako već.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top