Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Samo moram da kazem koliko mi je puno srce kad vidim ove nase klince kako se igraju...aksentijevic,džigi,mitrovic...svi.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ukratko, ovo je za kazneni trening odmah posle utakmice..
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Babovicu Mars iz Partizana!!!!
Ova igra je tuga. Nedaj boze da moramo da jurimo rezultat sa Kipra.
O svim linijama tima, bolje da ne trosimo reci.
Golman KRIMINALAN.
Odbrana ne postoji (cast Aksentu i Volkovu)
Sredina, jedino Kapiten igra fudbal
Napad...veceras nije ni postojao.
Da ne zaboravimo, igrali smo protiv ekipe konobara sa Malte.
i mali off za kraj... Danas sam gledao Salzburg. Mislim da bi nas Dudelanz dobio u obe tekme.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
jeste da tomic igra po selima i da ima pivski stomak, ali u evropskim mecevima je ubedljivo nas najbolji igrac.
babun opet briljirao i zbog njega primismo gol. ne mozemo tekmu protiv poluamatera da odigramo a da ne primimo gol.
igra prilicno losa do primljenog gola, al se videla tu velika rezerva u nasoj ekipi sto je i normalno.
i na kraju sto se KOVINKA tice nisam znao da je dzigi 1974 godiste.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Baboviću, marš iz Partizana! Jbte, dokle će ovaj da carini loptu i zadržava je kao da je njegova? Svaki put po deset dodira sa loptom! Ništa nije uradio! Mnoge prilike je upropastio svojim neznanjem i nezalaganjem! I neka je doživeo da mu ceo stadion zviždi na njegovoj kriminalnoj igri! Najgori igrač kojeg je Partizan ikada imao. MRŠ!!!!!!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Šteta što ćemo ove mlađe da gledamo godinu-dve plafon . Vrtić sa Ilićem Vukićem i Volkovim kao iskusnijim.
Utisak večeri Babirlo čim on izađe mi zaigrasmo nešto. Tomić je naš najbolji igrač trenutno i mogu zamislim šta bi bilo kad bi ga prodali ili kad bi Ilić već sad otišo u penziju.

Oba Markovića su nekako u kanalu ali ne zamerajmo im tek treba da zaigraju samo pitanje je da li će kod nas.

I Petrović je bio dobar al bolje da brani Stojković.
 
Последња измена:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
kako je lepo gledati Partizanove bebe

У потпуности се слажем са овим, ма и да смо изгубили не би ми било криво. Момци се бар труде и знају да играју фудбал... Нисмо морали да примимо гол, али Бабовић дефинитивно не зна да игра на позицији задњег везног, а баш на тој позицији је изгубио лопту!
Но на крају када се све сабере и одузме, прошли смо, укупним резултатом 7:2... Сад нам требају све силе које могу да нам буду од помоћи у предстојећем двомечу!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ljudi moji, ja sam danas video idealan vezni red Partizana koji se može nadigravati sa svim ekipama u ovim kvalifikacijama. To je: Lovre (zadnji vezni), ispred Ilić (levo), Vukić, Ninković (obojica u sredini) i Tomić (desno). Zamislite ovakvu sredinu sa iskusnim liscima Vukićem i Ilićem, mlađanim ali eksplozivnim Ninkovićem i tehničarom i po Tomićem. Prejebeno...
Uz sredinu nek' ide napadač koga god hoćete, bekovi Volkov i Aksent, golman Stojke, štoperi proizvoljno.

Babović :puke :puke :puke Onaj ko je tebe stavio da igraš u Partizanu, dabogda ga ti jebAo kurčinom svojom 24 h dnevno. Nisi ti kriv što gubiš loptu na 20 metara od svog gola i plješćeš navijačima koji ti zvižde, kriv je taj što je omogućio da gubimo živce tokom svakog tvog pojavljivanja u dresu svetinje.
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
Jbt pa mi ne mozemo da izdominiramo maltezane cccc.... Ninkovic u startnih 11 , Babonja OUT !!!
 

Comyzv

Guest
Моје неко виђење вечерашње утакмице.
Петровић-сасвим солидан,замерам му једино,умало лопта да му испадне,али временски услови су утицали на то,
Волков-Може Вова много боље,али сасвим добар вечерас
Иванов-Стандардно добар
Остојић-Неколико добрих интервенција ,али фали му доста што се тиче предаје лопте,и код кратких и код дугих пасова
Аксентијевић-Одличан,мало је рећи,асистенција код 1 гола,продори,центаршутеви,1 статива,која је претходила 3 голу,једноставно одличан.
С.Марковић-Солидна партија,неколико нетачних пасова,али пад концентрације и можда мали губитак снаге,утицали су на њега,но све у свему,сасвим солидан.
Илић-Шта рећи за капитена,човјек трчао највише,борио се,узимао лопте,дијелио их,једноставно мотор екипе са 30 и кусур година.
Л.Марковић-Маркец никако да се врати у ону форму од јесенас,као да се "тражи" још увијек,имао је ону пречку,још пар добрих потеза,могао је дати гол али није му се дало ни вечерас,углавном веома добар.
Бабињо-Не желим да коментаришем,крив за гол,навијачи су рекли све.
Томић-Партизан са њим у тиму и без њега-НЕБО И ЗЕМЉА,одрадио све што се тражи од њега,уз Аксента,најбољи вечерас.
Шћеповић-осим 6-7 офсајда,ништа посебно.
Митровић-За 30ак минута показао је да је веома занимљив играч,биће интересантно да видимо шта ће се дешавати са њим,потенцијала има,и честитке за гол.
Нинковић-Класично,добар за вријеме које је провео на терену,пар добрих потеза.
Вукић-Није имао времена да покаже бар мали дио из свог "фудбалског репертоара"
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
gledao samo 2 poluvreme.

dobro:
osvezenja u likovima ninkovica i mitrovica. dzigi pokazuje da poseduje igracke atribute da u ovoj sezoni bude jedan od najboljih u partizanu. namerno ne kazem jedan od nosilaca igre, jer je za to premlad. ocekujem da ce iskoristiti ogroman deo poverenja, koje ce mu se dati.
mitrovic:clap ja mislio gomila misica spremna da zategne kad ga pogodi lopta. ne lezi vraze, mali dribla i deli fine pasove. cestitka za prvenac.

lose:
babovic i l.markovic. sto ih budemo manje gledali na terenu, imacemo bolje rezultate.
 

Kurcoglu_PA

Banned
Учлањен(а)
08.04.2012
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Pancevo
Moze li mi neko reci da li ce Partizan biti sad povlascen u play off-u* posto su ispali salzbug i zilina,ili trebaju i ustase sutra pa tek onda?
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Sta je radio veceras Scepovic na terenu osim sto je usao 3 puta u ofsajd? Plakacemo jos za Diarom! Markec isto slab. Aksent, Tomic i Ilic jedini nesto pokazali.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ukratko, ovo je za kazneni trening odmah posle utakmice..
Upravo tako.

Ja mogu da razumem da su pojedinci hteli da se čuvaju od povreda i kartona, ali onolika kurcobolja protiv amatera sa Malte mi nije jasna.

Pa jedan Saša Ilić je stizao i u odbranu i u napad, a pola tima trčkara.
Broj pogrešnih pasova, broj kratkih pasova igraču iza sebe...

Milina bilo gledati decu kako se igraju...
igrač sa brojem 25 -----> :kur

Preslabo za AEL, kamoli za LŠ ili LE.

Nadam se da će se nešto promeniti, ovo je dovoljno samo za ekipe sa Malte.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
13 Aksentijević Nikola -uz Tomica najbolji,konacno desni bek u Partizanu
3 Volkov Vladimir -sve slabiji i slabiji
40 Ostojić Miloš-solidan uz jedno bespotrebno palamudjenje
15 Ivanov Ivan -odlican do kiks gola, cesto pomaze veznom redu siguran u kontroli lopte odlican u skoku
21 Marković Saša -neprimetan ne znam sta da mislim
22 Ilić Saša -borben veceras , ali primetne godine
25 Babović Stefan -slab veceras, uz ivanova krivac za gol
7 Tomić Nemanja -trenutno nas najkonkretniji i najbolji igrac
50 Marković Lazar -toplo hladno, definitivno stagnira, los u duelu, nesuguran u dodavanjima, treba da nastavi da radi puno
12 Šćepović Stefan -po meni veceras dosta los

Ninkovic-ogroman potencijal

Sve u svemu protivnik iz trece lige tako da je jos rano. svidja mi se koncept igre koju gura vermez ali po meni i dalje smo tanki u 2 najbitnije stvari u danasnjem fudbalu -duel igra i brzina (kretanja lopte i kretanje igraca bez lopte)- cenim da cemo i dalje biti za svaku iole ozbiljniju ekipu ko slinac otresen o patos.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.829
Локација
Храм фудбала
Из овако лоше утакмице, може нам се догодити само нешто добро:D
Прво полувријеме нисмо постојали на терену људи нам објаснили како се игра на прву :banghead
Мифсуд је за наше фудбалере лично Диего Армандо Марадона.
Лазар Марковић :pop да постоје индексни поени као у кошарци он би вечерас био у таквом минусу да из њега не би могао изаћи ни у наредне две утакмице.Није ми јасно само због чега га Вермез оволико форсира,што га не пусти да мали мало надође па да се полако врати у ону форму коју је имао код Станоја, јер са овим форсирањем он још више пада у бедак.
Ау како нам извиздаше "капитена" ма то ове незналице које не прате шта о њему говоре најбољи тренери данашњице :D:D Е ако ово не буде кап која је прелила чашу јебаји га онда друже учитељеу :buhaha
За мене поред Неце Томића вечерас најбољи Аксентијевић,колико тај дечко претрчи па то није нормално.Одрадио феноменалан посао по десној страни стизао и назад и напред, дечко алал вера :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top