Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.093
Reaction score
15.829
Локација
Храм фудбала
Jel može neko da mi objasni zašto je to po njemu Markec odigrao slabo? Odgledaću reprizu tekme još jednom i obratiću pažnju samo na njega, pa možda i primetim nešto što nisam video.
Imam utisak da se od njega očekuje da igra kao Mesi, da sam prolazi igrače i daje golove, pa čim toga nema, odmah je odigrao slabo. Ne zaboravite, on ima 18 godina.

Ево ја ћу покушати да ти објасним а ти то провјери у репризи.Не тражимо од њега да буде Меси, али ако он за 90 минута ни један једини пут није избацио противничког играча из игре (барем када је имао 1 на 1) а играли смо против аматера са Малте, онда ту дефинитивно нешто није добро.
У дефанзиви га апсолутно нема нигдје, ни ту се наравно не очекује да глуми неког пит була,али се очекује да барем једном или два пута украде лопту аматеру са Малте (као што је то КАПИТЕН радио) али ни то вечерас нисмо видјели.
А о количини погрешних додавања и то кратких :pop
И уопште није ствар у томе да он мене нервира и да сматрам да нема квалитет (пр. Бабовић) већ само желим што пре да га видим у оној форми и са онаквом игром што је имао код Станојевића, а мислим да до те игре никако неће моћи доћи константним играњем у првих 11, већ би за њега било најбоље да у пар следећих мечева почне са клупе.Тако барем ја мислим:ziveli
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Жао ми је што хабам тастатуру и поново коментаришем било шта везано за овај клуб којег су узурпирали бандити, али јаче је од мене...

Играч Партизана за мене је увек био нешто велико. Тако је и данас, нису ови момци криви што је багра зајахала клуб. Свим играчима Партизана честитке на вечерашњој победи и труду. Оно што је лоше у игри најмање је кривица играча.

Али ти, издркана набеђена величино Стефане Бабовићу, лажни капитену, ти си први играч у историји Партизана којем желим искрено и од срца да налетиш на неког стаменог штопера који ће ти искидати лигаменте за вјеки вјекова. Пошто очигледно не постоји други начин да нас поштедиш твојих издркавања и пишања по свим навијачима и саиграчима и дресу који носиш.

Мало му је било што нас је покопао против Генка својим кретенизмом, наставио је и даље. Када неко то исто уради на припремама против Штурма, па на Малти, па вечерас, он није играч, он је бахати идиот, парадигма трулежи у клубу и симбол непотизма. Бескорисна маса због које из недеље у недељу на клупи седе величине као Илић и Вукић.

Напуши се курца, имбецилу, свим оним људима којима си безобразно аплаудирао вечерас током измене. Пун нам те је курац, и тебе, и твог татице, и твог менаџера, и твог омиљеног тренера који те овог пута неће казнити са баснословних 8 евра, јер забога, погрешио си у жару борбе.

Иди и јеби Џајкину наследницу, да бар хоће какву неизлечиву полну болест да ти пренесе...

Молим уреднике да сада поступе по правилима...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.099
Локација
vaginamandibularia
Jel može neko da mi objasni zašto je to po njemu Markec odigrao slabo? Odgledaću reprizu tekme još jednom i obratiću pažnju samo na njega, pa možda i primetim nešto što nisam video.
Imam utisak da se od njega očekuje da igra kao Mesi, da sam prolazi igrače i daje golove, pa čim toga nema, odmah je odigrao slabo. Ne zaboravite, on ima 18 godina.

Prijem 0, jedan okvir gola, pas 0, prodor 0. Uz blede Babangidu i Volkova najmanje pokazao. Dečko je zreo za jedno 3 meseca klupe. Igra mnogo gore nego pre godinu dana.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
sasa markovic osim borbenosti nista ne pokazuje...jako lose pasove i los epostavljanje ima...

lazar markovic ,nas najveci potencijal i talenat u vidu dragulja los vcrs,ali on decko se vraca po loptu konstantno,organizuje igru po svojoj strani,a zna se da je njegova prirodna pozicija drugi spic ili krilo istureno i da dobija lopte u prostor...
sve u svemu,najvise zabrinjava stoperski tandem,po meni mnogo mnogooo vise ivanov,koji je veliki potencijal za kix neki na utakmici..i zadnji vezni koji su katastrofa...
zadnji vezni koji ne mogu brzo da prenesu loptuuu i raazdele ih lepo i postave se dobro ,izgrizu protivnika... :(
mitrovic boxerr mi se svideo za to malo sto je odigrao,jak je bas mnogoo,a to sve ide uz njegov nadimak ;)

tomic otrovljenje,decko se bori,trci,dribla,ali videemo jos kako ce to izgledati protiv kiprana ..samo nastavi tako ,kad bi ovako dominirao u mecevima sa aelom porasce mu cena za milionce ;) :)
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Generalno Volkov je sasvim drugi igrac u odnosu na proslu sezonu kad je poceo da igra. Izgleda da su nocni zivot, splavovi i kurve uzele svoj danak i kod njega. Steta, prosle sezone uz Tomica nas najbolji igrac u kvalifikacijama.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Babović: Neka mi zvižde, ne mogu mi ništa

Stefan Babović bio je antiheroj u očima navijača Partizana na utakmici protiv Valete. Vezni igrač crno-belih pogrešio je u akciji koja je prethodila jedinom golu Maltežana, a po izlasku iz igre čuo je salve zvižduka upućene na njegov račun.

Babović je povodom negativne energije koja se sa tribina sručila prema njemu, posle utakmice rekao:

- Nije se desilo ništa neočekivano. Opšte je poznato da kada igram dobro navijači ćute, a kada sam loš zvižde. Ne mislim da sam večeras igrao loše, bila je samo ta jedna greška kod gola. Zvižduci su me uzbudili nula posto! Imam toliko samopouzdanje da može 50.000 ljudi da mi zviždi. Neće me to potresti. Odigrao sma mnogo utakmica da bi jedna greška mogla da me poremeti. Važno je da me saigrači podržavaju, ali je najbitnije da sam sam sebi najveća podrška.
Sportal
 
Последња измена од уредника:

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Mislim da su naši momci jednostavno odradili utakmicu da nismo primili go vjerovatno bi i završilo 1-0. Može li neko ko je bio na stadionu da mi kaže da li se iko sjetio da napiše parolu podrške Stojkoviću?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
moj duh je zaposeo CRNO BELOG i govori kroz njega.
ne smem direktno, dobio bih trajni ban.
edit pa da boli te kurac i za 50 hiljada ljudi narcisu. ti si najbitniji a navijace ko jebe
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Loše ovo izgleda.Teško će biti protiv AEL-a.Ostojića onaj konobar izvrteo kao malo dete,S.Marković očajan u defanzivi,Aksent isto.Babović ubedljivo najgori,Markec podbacio_Ostali nisu loše odigrali a Neca bez dvoumljenja igrač utakmice.Još je na kraju klizao,ginuo za loptu i za to dobio aplauz celog stadiona.
Po meni Mitrović treba pre Šćepe u 11 kao i Džigi mora da igra već sad celu utakmicu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.914
Sramota treba da bude Lazara kako se ponasa na terenu,mali vec sada glumi zvezdu,a legenda kluba Ilic gine na terenu.Ninkovic,Mitrovic,Tomic,Aksentijevic i do negde Sasa Markovic zasluzuju preodnu ocenu,ostali "nula"!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Koliko je samo uobrazen, majko mila. Njegov odlazak iz Partizana, slavicu kao osvajanje Lige sampiona, zivota mi.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
a posle pojedinci, postovaoci lika i dela crnogorskog pirla satro jebu nas mrzitelje i slepe.
e sad pisite na njegovoj temi, carevi.

Prekini da provociras druge clanove.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.566
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
До јаја, бојао сам се да их не рилујемо и онда полетимо па опет фасујемо кипарски фалус.
Овако мало пљувања, мало опреза и одлично.
Морам да приметим, да је борбеност на нивоу.
Томић, Илић и Аксентијевић су на мене оставили најбољи утисак.
Примећујем да се помиње лоша партија Л Марковића по мени сасвим солидан, допринео је брзински повукао контре, погодио пречку, наместио зицер велемајстору, отварао се, сасвим ок с његове стране.
И још нешто, док сам редовно ишао на утакмице увек сам мрзео кад неко ко није био кења о утисцима са стадиона, али која је поента звиждука у 20,30 мин?
Мало им је притиска што знају сви да ће у случају лошег резултата морати да добију новог тренера и слушају неког новог Гранта, него још да се зајебавају да ли ће бата ђорама са трибине да се свиде њихови потези.
Пустите клинце да играју, звиждање на крају утакмице, или кад излазе.
Лепо је то Дуле решио у КК, зна се ко је тренер, а остали "контраверзно хватање горепоменутог".
Што се тиче велемајстора, друга прича он је добио звиждуке када је излазио и ти звиждуци су последица свега што је "радио" претходних месеци.
Добијао их је и Томић па се искобељао и постао понајбољи играч тима, само сумњам да ће тако извући и велемајстор, ем што он нема шта да искобеља јер не зна, ем што је превелик фактор он да се неком прилагођава.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Jel može neko da mi objasni zašto je to po njemu Markec odigrao slabo? Odgledaću reprizu tekme još jednom i obratiću pažnju samo na njega, pa možda i primetim nešto što nisam video.
Imam utisak da se od njega očekuje da igra kao Mesi, da sam prolazi igrače i daje golove, pa čim toga nema, odmah je odigrao slabo. Ne zaboravite, on ima 18 godina.

Ne ocekuje niko od njega da igra kao Mesi vec da igra kao sto je igrao pod dirigentskom palicom Aleksandra Stanojevica.
A tada je imao jos manje godina nego sad. Doduse, da je umjesto one precke pogodio gol mozda bi ga to vratilo u zivot, ovako izgleda da je psiha veliki problem. Ovo je velika kriza, treba vrlo pazljivo sa njim.

S.Markovic se usro. Borben je on i sve to ali nekoliko puta je ispao samo tako, pogotovo u prvom poluvremenu. To se protiv iole normalnih ekipa ne prasta! Od njega sam ocekivao puno vise, zato ga i komentarisem.

Babirla necu komentarisati, publika je rekla svoje.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
A ono kad je Babovic promasivsi loptu glavom sutnuo i pogodio stativu 2 puta ko je tada centrirao ?

Jbt, znaci stvartno.
Nema veze.
Kralj je, mn je bolji od Miljkovica. Necemo mi imati sanse da cekamo njegov centarsut u ozbiljnim utakmicama. Ta jedna jedina kad mu se ukaze mora da bude precizna.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Šta reći...
Ne valja ovo ništa, opet smo primili gol od ovih indijanaca, tužno...
Nama je prva napadačka opcija Tomić jedini igrač za koga postoji interesovanje ljetos.
Potpuno je jasno da smo u odbrani potpuno šuplji tako da teško nama u sledećem kolu...
Najsvjetliji trenutak večeras su salve zvižduka pseudofudbaleru stefanu baboviću.
Iskreno mislim da ne vredi racionalno razmišljati o našim šansama protiv Aela jer u malo toga tj. malo koga se možemo pouzdati..
Tako da što se sledećeg kola tiče samo Bože pomozi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top