Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ma nema kalkulacija i verujem da Kiza nece da kalkulise i ceka nesto ici cemo na pobedu i to mi daje razlog vise da verujem u prolaz dalje. Doslo je vreme kad cemo i Barsu napasti, a ne Steauu :šal Kad smo u Bukurestu onako pustili muda i u Beogradu cemo sigurno da vidimo jos vise napadacki Partizan. Osecam da je to ta ekipa, ne napadamo tromo kao pre dosta je to odlucnije i brze. Normalno ne treba preterivati sa presingom i visokom odbranom ali kad se uzme lopta....ijaoo kurjacii ma samo da zvizdi prema golu !! Ocekujem sou Brasanca i Oumarua...
Samo juris na gol bez osvrtanja uz bezrezervnu podrsku tribina od prvog coveka koji udje do zadnjeg koji izadje sa stadiona ! Tribina mora da forsira napad ! :partizan_fan:
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
FK Partizan vs FC Steaua Bucureºti - Promo 5.8.2015.

Svaka cast brate! Kapa dole... Ovi iz FK ocigledno znaju kako da se registruju na YT, ali ne i kako da puste neki od klipova koje pravis. Uporediti ovo i "official" verziju... Zapravo, nema sta ni da se uporedjuje.

Ištvan Vad deliće pravdu u revanš meču kvalifikacija za Ligu šampiona Partizan - Steaua.

Ne znam da li se secate, al' ovaj lik koji je vlasnik Steaue je anti-ugarsi raspolozen. Cini mi se da je u sezoni kada se borio sa Kluzom za titulu (dok su ovi imali opasno jak tim), pricao svasta na rasnoj osnovi i da to i dalje traje... Cisto da ne promakne.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sve kladionice koje sam pogledao favorizuju Partizan. Ne znam da li je to dobro ili ne, ali svakako obećava, jer ne bi oni tek tako nas stavili ispred Rumuna.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Nije dobro... Nikako... Volio bih da nas ne favorizuju da zaradim koji dolar i ja na Partizanu, ovako cu samo uspijeti uduplati...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
U odlicnoj smo formi, prvi tim je odigrao svaku utakmicu do sada bas na visokom nivou, neka igra koja nije bila tipicna za Partizan zadnjih godina.

Ocekujem da se to nastavi i u sredu, igraci ce se pobiti na terenu od euforije i motivacije. Nama je totalno ne bitno dali neki igrac fali kod rumuna ili ne, mi smo jaci i to smo pokazali u Rumuniji. Nije slucajnost da su oni dosta srecniji sa 1:1 nego mi.

Bitno je samo da igramo pametno i smireno, nesto kao u Gruziji. Dakle niposto srljati pogotovo ne zato sto imamo aktivan rezultat i oni su ti koji moraju napadati sto ne znaci da se povucemo jer ako se budemo samo branili dobicemo taj gol kad tad, dakle kao sto i igraci najavljuju, idemo PAMETNO NA POBEDU!!!


Prodaja ulaznica ide isto sasvim solidno, do danas je otislo 17.000, ocekujem da ce biti cak oko 25.000 na stadionu i onda nam nema kraja!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Stadion mora biti pun 33.000 ljudi

Cimajte ljude,povedite drugara Grobara ludaka..

Ja sam cuo da cak i severa ima jos jako malo..
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Mi 33.000 nismo imali zadnjih 15 godina. Odbi od 32.000 kapaciteta uvek 10% sto UEFA naredi da se ostave prazna mesta radi sigurnosti pa vec tako dolazimo do cifre od 29.000 koja je bila cini mi se onda u Ligi Sampiona na 1 ili 2 utakmice...

Ako bude 25.000 to je vrh!
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
4PCWNd

Citam zadnjih dana forum i ocima ne verujem sta se pise... Svi sem @Mijatovic pokazuju neki pesimizam, psuju Kizu, kazu odlazi. Ljudi nas prvi tim je primio 1 gol u 5 meceva a postigao ih (ne mogu da izracunam iz glave) vise od 10. I taj jedan koji smo primili pitanje je koliko je NAMERNO nakvasen teren kumovao a koliko neke fudbalske stvari.

Sutra do pobede od makar 2:0, do koraka od lige sampiona pa da svi ovde na forumu ponovo hvalimo Kizu i FK Partizan :)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ovaj Partizan mirise na evropsko prolece..... :ziveli
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jebote ja nemam sa kim da idem, dal će biti prenosa zbog dana žalosti šta mislite? Samo da na jugu ne bude neko sranje zbog tih dešavanja.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ne bih se ja slozio da smo jaci od rumuna. cak sta vise na svakoj poziciji smo duplo slabiji od njih sem na poziciji na kojoj igra mali andrija. neki ovde lako zaboravljaju sta se desilo u rumuniji kada su krenuli da igraju fudbal.. lagano je moglo da bude 2:1 za njih.
ako na to dodama da su mnogo bolji u gostima nego na svom terenu nikako mi nije jasan vas ovoliki optimizam.

sto se mene tice dovoljno je da natope valjano dres znojem pa ako prodjemo prosli smo.. javljaju mi se rezultati 2:2,3:2 i 1:2 .
 
Последња измена:
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Mi 33.000 nismo imali zadnjih 15 godina. Odbi od 32.000 kapaciteta uvek 10% sto UEFA naredi da se ostave prazna mesta radi sigurnosti pa vec tako dolazimo do cifre od 29.000 koja je bila cini mi se onda u Ligi Sampiona na 1 ili 2 utakmice...

Ako bude 25.000 to je vrh!

Што због прописа УЕФА, што због недовољне заинтересованости навијача Партизана, 30.000+ па и свих 33.000 на ЈНА, у овом веку је било на свега неколико европских утакмица, против Бајерна 2002, Њукасла, Портоа и Реала 2003. и Артмедије 2005.

У последњих десетак година солидне посете (25.000 - 30.000) бележили смо против Фенерабахчеа, Сампдорије, Апоела, Андерлехта, Арсенала, Браге, Генка... Сигуран сам да се сутра нећемо обрукати што се посете тиче, очекујем скоро пун стадион, више од 27.000 људи.

Сви на ЈНА!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.917
Reaction score
7.838
Realno, jaci su, fizicki su spremniji. Njihova krila su iz kopacke vadili nase bekove. Prosli su i kroz sredinu nekoliko puta. A primili smo gol posle prekida, gde je odbrana bila za streljanje. Zivko nije neki golman, zato mora da vice na njhih sve vreme, da prekidi ne budu vreme za odmor.

Kljuc utakmice bice da momci izadju hrabro, zdravi, raspolozeni(jebem ti Pazar), da se ne uplase . I da od pocetka pocnu da vezu po terenu i trose vreme.
Babovic kjucan fudbaler sutra. Ako se povredi na pocetku, prolazimo. Ako se ne povredi, ondak mora da pretrci preko 10km i da ne petlja puno.

Samo da nas neki "gospodin" sutra ne zajebe.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.022
Reaction score
26.088
Локација
ante portas
Samo da Bozinov odigra kako valja. Mnogo nam je važan sutra. Treba nam njegovo iskustvo za stopere Steaue. Saponjic i Kojic tu ne mogu ništa. Dakle Bozinov i da Andrija i Abu odigraju kao u Rumuniji. Ninkovica ostaviti na klupi. Dečko je tempirana bomba. Što manje prekida blizu i oko 16. Maksimalna kontrola meča .Pamet u glavu , i hrabro u meč.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Статус
Затворена за писање одговора.
Top